Poblahopřejte k pětašedesátým narozeninám s nápaditostí! Inspirujte se těmi nejoriginálnějšími gratulacemi

Jak napsat přání k 65. narozeninám za pár minut?

Co by v takové gratulaci nemělo chybět? 

Jakou cestou přáníčko k oslavenci doručit? 

Začněte číst a vše potřebné se dozvíte! 

Vtipné gratulace k pětašedesátinám

Vtipu není nikdy dost a na narozeniny by sranda určitě neměla chybět.

Rozveselte svého oslavence či oslavenkyni humorným blahopřáním, které rozesměje nejen danou osobu, ale také ostatní lidi, kteří si vaše přáníčko přečtou!

Co je na 65 letech nejlepší? Už žádné telefonáty od prodejců životního pojištění. Všechno nejlepší!
Chtěl/a jsem ti dát na dnešní oslavě dort se 65 svíčkami, ale zjistil/a jsem, že by byl velký asi jako rakev. Všechno nejlepší k pětašedesátinám!
Pozor na to! V 65 letech prý lidé začínají mít divné koníčky, jako je například pěstování obřích ředkviček a sbírání alobalu. Krásné narozeniny!
V 65 letech má člověk tendenci spát klidněji, ale většinou je to odpoledne. Tak se nezapomeň dneska dostavit na svou oslavu, kamaráde. Užij si narozeninový den!
Dobrá zpráva! V 65 letech nedochází ke znatelnému úbytku paměťových zásob. Vyvolávání paměti neboli vzpomínání, je však už o něco horší. Krásné prožití narozenin!
Chceš v 65 letech vypadat mladší? Sundej si před pohledem do zrcadla brýle. Vše nej!
V 65 letech je důležité přijít na narozeninovou oslavu včas. Pokud se o pár minut opozdíš, je možné, že už budou všichni dřímat. Tak si dnešek pořádně užij a nezapomeň na čas. Krásné 65. narozeniny!
65 let znamená probudit se s pocitem, že jsi propařil/a celou noc, a to i když jsi byl/a doma a šel/šla spát brzo. Znáš to, viď? Všechno nejlepší k pětašedesátinám!
Gratuluji ti k 65 letům! Jsi zase o rok starší a moudřejší, ovšem s výjimkou případů, kdy by měla ta moudrost něco společného s technologiemi. Vše nej!
V 65 letech znamená “mít štěstí” to, že najdeš telefon v ledničce nebo ve špinavém prádle. Tak buď vděčný/vděčná. Všechno nejlepší k narozeninám!

Nenašli jste, co jste hledali? Prozkoumejte další várku vtipných narozeninových gratulací!

Textová přání k 65. narozeninám

Potěšte svého blízkého, který slaví narozeniny, originálním textem, na který jen tak nezapomene. 

Připomeňte této osobě, co pro vás znamená a co krásného jí přejete prostřednictvím láskyplného blahopřání!

K tvým 65. narozeninám ti přeji, aby ti v uších zněl smích, a stále jsi k nám všem promlouval/a tak moudře. Ať na cestě, která je před námi všemi, máme na paměti toto: “Dobře prožitý život nic nenahradí.” Všechno nejlepší!
Všechno nejlepší k 65. narozeninám! Stejně, jako statný dub, jsi ztělesněním moudrosti a síly. Rozkvétáš za slunečných dnů a pevně stojíš v chmurných bouřích. Od semínka, přes keř, až po mohutný strom jsi ušel/ušla dlouhou cestu. Je mi ctí, že si tento pozoruhodný milník můžeme společně připomenout. Užij si svůj výjimečný den!
Whiskey, sýr a kožené boty – některé věci jsou lepší až s věkem. Je nejvyšší čas, abychom na tento seznam přidali i tvé jméno. Přeji ti ty nejkrásnější 65. narozeniny!
Ani se mi nechce věřit, že je ti už 65 let. Vypadáš neuvěřitelně skvěle! Kdybych tě neznal/a, obvinil/a bych tě, že máš mapu k bájné fontáně mládí. Přeji ti krásné narozeniny a mnoho dalších!
Pokud je pravda, že se s věkem věci zlepšují, pak právě vstupuješ do té nejlepší fáze svého života. Kalhoty už nejsou povinné. Teď můžeš nosit celý den župan a válet se. A co je nejlepší, můžeš říkat své názory a nikoho to neurazí. Všechno nejlepší k pětašedesátinám!
Gratuluji ti k významnému jubileu 65. narozenin. Je to čas, kdy se můžeš těšit ze vzpomínek na minulost a plánovat plnění svých snů v budoucnu. Přeji ti, aby ti každý den přinášel dobrodružství a chuť do života. Krásné prožití narozenin!
Doufám, že dnešních 24 hodin strávíš oslavou dne, kdy ses narodil/a a života, který žiješ. Přeji ti, aby každá následující hodina tvého dne a dalších dnů byla co nejlepší. Krásné 65. narozeniny!
Pětašedesátka možná znamená, že pociťuješ o něco více bolesti než dříve, ale přijmi to. Pokaždé, když tě něco zabolí, je to připomínka toho, že jsi žil/a a žiješ naplno. Uvědom si, že jsi milovaný/milovaná a ctěný/ctěná námi všemi. Oslavuj a užij si svůj výjimečný narozeninový den!
Ve tvém životě jistě často nastala chvíle, kdy jsi upřednostnil/a ostatní před sebou samým / sebou samou. Dnešní den je ale jen o tobě a já jsem poctěn/a, že mohu být jeho součástí. K tvým 65. narozeninám ti přej všechno nejlepší!
65 let je skvělý věk. Staří lidé si myslí, že jsi mladý a mladí lidé zase, že jsi starý. Tak doufám, že se dnes obklopíš takovými lidmi, se kterými je ti hlavně dobře, kteří vidí, jak daleko jsi došel/došla a přejí ti jen to nejlepší. Krásné narozeniny!

Pro muže

Přeji ti všechno nejlepší na začátku nové kapitoly tvého života, kamaráde! Ať je tvůj dnešní den výjimečný. Krásné pětašedesátiny!
Ať ti tvůj dnešní den přinese tolik štěstí, kolik ho každý den přinášíš všem kolem sebe! Všechno nejlepší k narozeninám výjimečnému muži!
Na světě je spousta chlapů, ale žádný z nich se ti nevyrovná. Nikdy se neměň. Všechno nejlepší!
Přeji ti nádherný narozeninový den! Připíjím ti na zdraví. Vše nejlepší, staříku!
65 let je už opravdu dost, ale ještě je v tobě spousta života. Čas se nedá zpomalit, takže přestaň počítat roky a začni si užívat! Vše nejlepší!

Nevíte, jaký vymyslet dárek k 65. narozeninám pro muže? Inspirujte se videem níže. 

https://www.youtube.com/watch?v=BTym1AFhmcc&ab_channel=lotlook

Chcete další narozeninová přání pro muže? Inspirujte se další várkou krásných gratulací šitých mužům na míru!

Pro ženy

Tento tvůj výjimečný den bude jistě nezapomenutelný. Doufám, že bude plný radosti, smíchu, štěstí, lásky a všeho, co si tak skvělá žena, jako jsi ty, zaslouží. Vše nejlepší!
Tvůj úžasný úsměv přináší do mého života slunce. Jsi nejšťastnější žena, jakou znám a já jsem vděčný/vděčná, že mě svým štěstím ovlivňuješ. Děkuji ti za všechny radostné a veselé společné chvíle. Všechno nejlepší!
Chci popřát k narozeninám té nejkrásnější ženě hodně lásky, zdraví, štěstí, vášně a síly. To všechno ať tě provází životem. Krásné pětašedesátiny!
Posílám nejsrdečnější přání té nejlepší ženě na světě. Jsi pro mě opravdu celý svět a cítím se požehnaný, že tě mám ve svém životě. Doufám, že budeš mít úžasné narozeniny. Doufám, že k tvému hezkému dni přispěji i já. Vše nejlepší!
Žádná žena pro mě neznamená víc než ty. Slovy se nedá popsat, jak jsi výjimečná. Žádná žena se ti nemůže rovnat, dokonce ani ty největší v dějinách lidstva. Krásné 65. narozeniny!

Ještě jste si nevybrali? Tak si prohlédněte další narozeninové gratulace pro ženy, mezi kterými jistě najdete taková slova, která jako by vycházela přímo z vašich úst.

Veršovaná blahopřání 

Chcete oslavence skutečně překvapit? 

Předejte mu nebo jí blahopřání, které opravdu nečeká. 

Poblahopřejte v rýmech!

65 let nemáš každý den, proto oslavuj a bav se pořádně. My všichni přejeme ti jen to nej, Ať na tebe kus štěstí dopadne. Krásné narozeniny!
65 let je pěkný počet, nehleď proto na rozpočet, peníze všechny na stůl dej a rychle nám něco objednej. Všechno nejlepší!
Myslím, že je celkem jasné, že ti přeji všechno krásné, hodně zdraví, štěstíčka, sladké polibky na líčka. Krásné 65. narozeniny!
Přeji ti k narozeninám, které dneska máš, spory, zášť a zlobu, ať už nikdy nepoznáš. Užij si svůj výjimečný den!

Online přáníčka

V dnešní době moderních technologií určitě oceníte možnost poblahopřát e-mailem, MMSkou, SMSkou nebo zprávou či příspěvkem na sociální síti. 

Buďte nápadití a pošlete oslavenci tematický obrázek, pohyblivý gif nebo vtipné video!

Obrázky

Kreslené barevné balónky, narozeninové dárky, konfety a nápis Happy 65th birthday na tyrkysovém pozadí.
zdroj: holidaycardsapp.com
Nápis 65 Happy birthday s barevnými balónky na modrém pozadí.
zdroj: wishesquotes.com
Kreslená láhev vína se sklenkou na víno a nápisem 65 happy birthday.
zdroj: lovekates.co.uk
Kreslené přání k 65. narozeninám s šedým medvídkem a anglickým nápisem happy 65th birthday.
zdroj: amazon.com
Zlaté balónky ve tvaru číslic 6 a 5 a nápisu "Happy birthday" s poletujícími zlatými konfetami na černém pozadí.
zdroj: sapelle.com

Podívejte se také na další krásná obrázková přání k narozeninám!

Gify

Narozeninový gif se zlatými balónky ve tvaru čísla 65, vystřelujícími barevnými ohňostroji a nápisem "Happy birthday".
zdroj: funimada.com
Barevný narozeninový pohyblivý gif s čokoládovým dortem ve tvaru číslic 6 a 5, zdobený hořícími svíčkami a nápisem "Happy birthday".
zdroj: funimada.com
Pohyblivý obrázek s narozeninovým dortem, zdobeným svíčkami s plápolajícími knoty a nápisem "Happy birthday 65".
zdroj: funimada.com
Čokoládový dort, zdobený zlatými hořícími svíčkami ve tvaru čísel 6 a 5 a nápisem "Happy birthday".
zdroj: funimada.com
Gif s narozeninovým dortem z lentilek a barevnými svíčkami ve tvaru čísel 6 a 5 a písmen "Happy birthday" s pohybujícími se plamínky.
zdroj: funimada.com

Videa

Přání k 65. narozeninám můžete vyplnit pouze textem, ale můžete jej povznést na vyšší úroveň, když do něj přidáte také obrázek. 

Chcete-li blahopřání poslat elektronicky, přidejte ke své gratulaci pohyblivý gif nebo vtipné video s narozeninovou tématikou. 

Nezapomeňte oslavenci popřát jen pozitivní věci a vyhněte se zbytečnému upozorňování na vysoký věk, pokud víte, že to této osobě způsobuje nepříjemné pocity.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X