Nejlepší blahopřání k svátku pro Andreu na jednom místě. Vyberte si!

Dnes je 26.9. a svátek slaví Andrea!

Máte ve svém okolí nějakou a chcete jí popřát?

Milé přání k svátku Andrea jistě ocení!

Vyberte si některý z našich textů pro vtipné, veršované nebo krásné přání k svátku.

Všechny texty jsou ke stažení zdarma, tak není nač čekat!

Básničky k svátku pro Andreu

Nevíte, jak letos popřát k svátku, aby to nebylo zase nudné „Všechno nejlepší“? Co takhle poslat veršované přáníčko? Vejde se do každé smsky a oslavenkyni jistě vykouzlí úsměv na tváři. Nemusíte se trápit s hledáním rýmů, ta nejkrásnější přání jsme vymysleli za vás!

Andrejko, děvče mé milé, čas uhání přímo zběsile. Dneska zase svátek slavíš, no tak ať se dobře bavíš. Přeju ti hlavě štěstíčko, ty moje malá sestřičko.
Krásný svátek Andreo, spoustu lásky, štěstí, zdraví, ať tě jen tak něco nezastaví. K tomu ještě spoustu zážitků a to je vše k mému dnešnímu přípitku.
Moje milá Andrejko, svátek slavíš frajerko. Popřeju ti vše nejlepší, snad ti to náladu zlepší. Spoustu zdraví, pohody, ať se ti vyhnou nehody.
Andy, vše nejlepší k svátku, vyhni se veškerému zmatku. Na tvé zdraví si připijeme a tvůj svátek spolu zapijeme. Ať jsi stále stejně šťastná, ať máš jenom rána krásná.

Kytice bílých růží k svátku pro Andreu.
pixabay.com

Vtipné texty gratulace k svátku

Jmeniny jsou jen jednou za rok a to je rozhodně důvod k oslavě a radosti. Pokud chcete oslavenkyni v její velký den rozesmát, pošlete jí veselé přání plné humoru a nadsázky, vždyť každá oslava by měla být plná legrace!

Andrea je prima kost, Andy nemám nikdy dost. S tebou mi vždy prima je, netrápí mě fobie. Proto k svátku, který máš, tohle přání tady máš.
Andreo dneska skvěle se měj, na sebe čas si udělej. Rozmazli se skleničkou, a vanou s horkou pěničkou.
Vše nejlepší Andreo, znát tě je pěkné rodeo. Roztoč to dnes naplno, už nejsi žádný mimino. Na zdraví si sklenku dáme, na kluky se podíváme.
Andrejko jsi príma holka, s tebou mi nehrozí ponorka. Na tebe dnes připíjíme, a jen na tebe myslíme. O tobě dnes všichni mluví, protože všechny Andrejky svátek slaví.

Krásná blahopřání k svátku

Věříte, že v jednoduchosti je krása? Pak pošlete Andrejce milé sms přáníčko ke jmeninám. Nemusíte se trápit s hledáním vhodných slov, stačí si vybrat některý z hotových textů a poslat buď virtuálně, nebo přepsat do papírového přání.

Milá Andrejko, dneska je tvůj den, tak ať se ti splní všechna tvá přání. K tomu ti přeji i spoustu štěstí, lásky, spokojenosti a zdraví.
Andy, krásný sváteční den. Ať ti dneska vyjde vše tak, jak si přeješ. Ať jsi stále spokojená, zdravá a hlavně šťastná. To si srdečně přeje
Andreo, vše nejlepší k svátku. Nechť jsi neustále šťastná, nabitá pozitivní energií a dobrou náladou. Jsme moc rádi, že tě známe. Tak si to dneska pořádně užij. Máme tě moc rádi.
Andrejko, vše nejlepší. Ze srdce ti přejeme spoustu lásky, zdraví, splněných snů, hromadu pohody a spokojenosti. Užij si svůj dnešní svátek. S láskou

Nevybrali jste si? Podívejte se také na další přání k svátku, která jsou vhodná úplně pro každého!

Návod na výrobu přání k svátku

Máte raději klasické papírové přání než virtuální svět? A co takhle povýšit vaši gratulaci ještě o třídu výš a vyrobit vlastnoručně udělané papírové přání? Jednoduchý DIY projekt zvládnete za pár minut a dovnitř můžete napsat některý z hotových textů z této stránky. Tak neváhejte a chopte se nůžek!

Máte vybraný text, vyrobené přání nebo nachystaný telefon?

Pak už je vše připraveno pro potěšení vaší milé oslavenkyně. Tak neváhejte a popřejte jí všechno nejlepší k dnešnímu svátku!

Autor článku
Martina Nosálková

Miluji život a věřím, že každý den se najde důvod k oslavě. Píši pro vás přání všeho druhu a jsem ráda, že tak můžu předat radost druhým.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X