Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Tobiho na jednom místě. Vyberte si!

Napište přání k svátku Tobiášovi bez větší námahy! 

Nevíte, jak začít, jak gratulaci předat a jak zajistit, aby bylo právě vaše blahopřání jedno z těch nejoriginálnějších? 

S tím vším vám pomůžeme! Pusťte se do čtení.

Gratulace k svátku Tobiášovi

Znáte Tobiáše, kterému byste chtěli poblahopřát ke jmeninám? 

Vezměte si příklad z našich textů a vyberte si takový, který nejvíce vystihuje, co chcete oslavenci říct.

Modlím se, aby byl tvůj život dlouhý a šťastný. Slavíš další jmeniny a já ti přeji, aby byl následující rok plný průlomů a požehnání. Vše nejlepší, Tobiáši!
Všechno nejlepší ke jmeninám nejmoudřejšímu, nejkrásnějšímu a nejpilnějšímu mladému muži na celém světě. Ano, podobáš se mi. Krásné prožití svátečního dne!
Doufám, že ti tyto jmeniny přinesou naplnění a splnění všech tužeb tvého srdce. Tolik ses nadřel, aby ses dostal tam, kde jsi teď, a věřím, že se dostaneš ještě dál. Držím ti palce a přeji ti krásný sváteční den!
Dnešní den je pro mě skutečně výjimečný, protože slaví svátek velmi výjimečná osoba, a to jsi ty. Děkuji, že jsi mým přítelem. Vše nej, kamaráde!
Všechno nejlepší ke jmeninám skvělému muži přeji! Když se ohlédnu zpět, mohu říct, že jsi chodící zázrak, protože jsi toho už tolik dokázal. Překonal jsi vše zlé a na tvém optimismu to nezanechalo šrámy. Jsi skvělý chlap. Jen tak dál!
Přeji ti, aby tě slunce hřálo, ptáci ti zpívali a měsíc ti svítil na cestu v dobách temných, které občas přijdou. Všechno nejlepší jedinému superhrdinovi, kterého znám!
Těším se, až se dnes podělíš se mnou a dalšími svými blízkými o svůj čas, protože člověk sám nikdy moc daleko nedojde a ty jsi skvělým mužem, který má kolem sebe jen dobré lidi, protože jiné lidi si kolem sebe nezasloužíš. Přeji ti jen to nejlepší, kamaráde!
Tobiáši, buď vděčný za minulé zážitky a měj naději v lepší zítřky. Jediné, co by sis měl dneska přát, je strávit čas se svými blízkými, jíst jen to, na co máš chuť a opojit se nápojem, který ti uvnitř vytvoří příjemné teplo. To ostatní – štěstí, zdraví, lásku a úspěchy – si za tebe budu přát já. Vše nej!
Dnes je jeden z nejdůležitějších svátků v roce. Tyto jmeniny oslav ve velkém, jako by neměl přijít zítřek. Užij si nekonečný večírek plný tance, jídla a pití, protože jsi skutečná hvězda. Užij si své jmeniny, Tobi!
Přeji ti do života jen mír, blaženost a úsměvy. Nech všechnu špatnou energii a špatné vibrace odplout do dáli a měj sílu k překonávání výzev, které na tebe ještě čekají. Ty zvládneš všechno. Krásné jmeniny!
Pomohl jsi mi překonat spoustu výzev a smutných chvil. Vždy jsi byl po mém boku, když mi bylo úzko. A za to ti budu navždy vděčný/á! Doufám, že ti to vše budu moci oplatit v takové míře, v jaké si zasloužíš! Krásný sváteční den, Tobiáši!
Těším se, až spolu dnes oslavíme tvé jmeniny, jak se patří! Jsi legenda, která rozjede každý večírek. Je to tvůj den! Proto se bav, jez, pij a na vše špatné pro dnes zapomeň. Krásné prožití jmenin!

Humorná blahopřání

Rozveselte oslavenci den a poblahopřejte mu s vtipem. 

Inspirujte se našimi úsměvnými větami!

Všechno nejlepší ke jmeninám druhému nejoblíbenějšímu člověku na planetě! První jsem samozřejmě já!
Víš, že jsi starý, když lidé předpokládají, že první zvíře, které jsi vlastnil, byl dinosaurus. Vše nejlepší ke jmeninám, Tobiáši!
Všechno nejlepší ke jmeninám! Doufám, že si svůj den užiješ stejně jako já, když budu jíst dobroty a pít skvělé drinky zdarma.
Oslavu svátku máš jen jednou za rok, ale vrásky, které ti její pořádání přinese, ti už zůstanou celý život. Tak si tu oslavu aspoň užij. Všechno nejlepší!
Všechno nejlepší k svátku od jednoho z nejpozoruhodnějších, nejsenzačnějších a nejmoudřejších lidí, které znáš. Jsi jeden z milionu. Přeji ti všechno nejlepší!
Doufám, že ti manželka dopřeje jeden večer ve městě, aby sis mohl užívat, že máš byt/dům jen pro sebe. Krásné jmeniny, Tobiáši!
Kdybys byl hroznem, zašlápl/a bych tě a udělal/a z tebe lahodné archivní víno. Všechno nejlepší k svátku, příteli!
Nejlepší část oslavy jmenin je slavnostní oběd nebo večeře. Přeji ti všechno nejlepší. Kde je to jídlo?
Všechno nejlepší k svátku příteli, kterého bych nevyměnil/a ani za všechnu Nutellu světa!
Díval/a jsem se na Jurský park a vzpomněl/a jsem si, že máš jmeniny. Všechno nejlepší, ty starý dinosaure!
Ze všech lidí, kteří dnes slaví jmeniny, jsi ten nejlepší! Jsi ale taky jediný Tobiáš, kterého znám, takže nemůžu srovnávat. Ale i tak ti přeji vše nej!
Prozradím ti tajemství. Vím, že má dneska někdo jmeniny. Pro případ, že bys to byl ty, ti přeji vše nejlepší!

Udělejte si chvilku a pobavte se také dalšími veselými svátečními gratulacemi.

Krátká přáníčka

Nemáte rádi dlouhé proslovy? 

Znáte oslavence a víte, že by delší přání neocenil?

Pogratulujte Tobiášovi krátce, ale výstižně!

Přeji ti co nejšťastnější jmeniny! Užij si svůj výjimečný den.
Všechno nejlepší k svátku! Užij si dnešek naplno a nezapomeň si pochutnat na všem, co máš rád!
Všechno nejlepší ke jmeninám! Ať je dnešní den dokonalý!
Krásné jmeniny, Tobiáši! Na zdraví a měj úžasný celý den!
Všechno nejlepší ke jmeninám jednomu z mých nejoblíbenějších lidí na planetě!
Všechno nejlepší k svátku výjimečnému člověku a skvělému příteli! Připíjím na další fantastický rok, který je jistě před tebou!
Kéž tě Bůh dnes a navždy zahrne požehnáním. Krásný sváteční den, Toby!
Přeji ti krásné jmeniny, příteli! Doufám, že si užiješ každý okamžik dnešního dne!
Vše nejlepší k svátku mému parťákovi ve zločinu! Připíjím na naše přátelství a další rok plný dobrodružství!
Přeji ti krásné prožití svátečního dne, můj dobrý příteli!
Posílám ti co nejsrdečnější přání ke jmeninám, Tobiáši!
Přeji ti, abys byl i v následujícím roce sám sebou, a tak úžasným člověkem, jakým jsi. Vše nejlepší!

Popřejte oslavenci k svátku rýmovačkou! Uvidíte, že veršovaným přáním k svátku nic nezkazíte.

Zamilovaná přání k svátku Tobiášovi

Zahřejte Tobiho u srdce svým vyznáním lásky, které mu předáte v podobě blahopřání k svátku. 

Uvidíte, že jej taková gratulace mile překvapí!

Milovat tě je výsada. Ale být tebou milována je požehnání. Být s tebou je splněné přání a já doufám, že se ti v tento výjimečný den splní všechna přání!
Není třeba žádného zvláštního dne, který by mi připomínal, jak jsi výjimečný a jak důležitý jsi v mém životě. Hvězdy září všude, kam přijdeš. Všechno nejlepší k svátku, miláčku!
Všechno nejlepší ke jmeninám, lásko. Ať ti život přinese vše, o čem sníš. Blahopřeji ti a přeji ti, ať se ti celý den a další dny jen daří! Miluji tě!
Měsíc a hvězdy nestačí k vyjádření mé lásky k tobě. Přeji ti krásné jmeniny, můj miláčku!
I ty nejhorší dny jsou snadné, když mě držíš za ruku. I ty nejčernější myšlenky se rozplynou, když se na mě usměješ. A když se mi podíváš do očí, můj svět září stejně jasně jako ty. Všechno nejlepší k svátku člověku, který mi do života přináší štěstí.
Přála bych si, abych k tomuto svátečnímu přání mohla připojit také své srdce. Jen tak bys možná pochopil, jak moc pro mě znamenáš. Přeji ti, abys byl vždy šťastný, a budu se snažit, aby se to pro tebe stalo skutečností!
Doufám, že ti každičký další den vykouzlí úsměv na tváři a splní se ti vše, co si přeješ. Doufám, že na mě nikdy nezapomeneš, stejně jako já nikdy nezapomenu na tebe. Srdečné přání k tvým jmeninám, miláčku!
Všechno nejlepší k svátku, lásko moje. Přeji ti v životě hodně štěstí. Přeji si chodit s tvou rukou v té mé až do konce života. Přeji si s tebou zestárnout. Miluji tě!
Opravdu chci, abys věděl, že jsem moc šťastná, že jsem se stala součástí tvého života. Dělá mi to radost každé ráno, když se vedle tebe probouzím. Přeji ti vše nejlepší k svátku, lásko. Jsi má nenahraditelná polovička!
Při krásné příležitosti tvých jmenin ti chci připomenout, že jsem do tebe hluboce, opravdově, šíleně a bez jakýchkoli pochybností zamilovaná. Všechno nejlepší k svátku!
Je to neuvěřitelný pocit být zamilovaná do krásného muže, který je nádherný i uvnitř. Jsi mužem mých snů, o kterém jsem si myslela, že nemůže existovat. Děkuji, že jsi! Všechno nejlepší!
K tvým jmeninám ti přeji všechno štěstí světa, a aby se ti splnily všechny sny. Jsi pro mě v mém životě výjimečný a můj svět by bez tebe nebyl úplný. Díky tvé lásce a přátelství stojí za to žít. Krásný sváteční den, lásko!

Inspirujte se také dalšími zamilovanými přáními ke jmeninám a najděte takové, které přesně vyjádří, co k Tobiášovi cítíte.

Blahopřání pro Tobiáška

Děti, stejně jako dospělí, ocení to, že si na ně vzpomenete a věnujete přání jen jim.

Popřejte malému Tobíkovi všechno nejlepší prostřednictvím originálního textu, který ho potěší.

Přeji ti lásku, slunce a smích nejen pro dnešek, ale pro všechny další dny. Všechno nejlepší k svátku, Tobíčku!
Báječný člověk má báječný život a takový ho budeš mít i ty, drahoušku. Všechno nejlepší ke jmeninám a ať se ti daří!
Modlím se za zářivou budoucnost, která tě jistě čeká, a přeji ti vše nejlepší k svátku!
Milé děťátko, usmívej se, směj se, hraj si a nejen dnes, ale po zbytek svého života.
Podívej se na oblohu. Ptáčci létají vysoko, letí do nebe, a to jen proto, aby ti přinesli milé překvapení. Tak si pospěš, zlatíčko moje a připrav se na ten dnešní den, protože jistě dostaneš to, po čem toužíš! Krásné jmeniny!
Tobiášku, nezáleží na tom, čím v životě budeš, já věřím, že budeš vždy jednička! Krásné jmeniny!
Vteřiny dělají minuty a minuty dělají hodiny. Hodiny tvoří dny a dny tvoří měsíce. Měsíce tvoří roky s úsměvy a radostí a já věřím, že tvůj život bude plný veselosti. Všechno nejlepší ke jmeninám. Užij si dnešní den, Tobíčku!
Dnes je skvělý den k tomu, abychom si řekli, že jsme odvedli fantastickou práci během tvého dospívání. Jsi skvělý mladý muž a báječný syn. Přejeme ti všechno nejlepší ke jmeninám. Ať máš před sebou jen zářivá léta!
Všechno nejlepší ke jmeninám nejroztomilejšímu dítěti na světě! Při této příležitosti ti, Tobiášku, přeji jen štěstí, lásku a hlavně zdraví!
Gratuluji ti k svátku, chlapče! Přeji ti vzrušující den plný nádherných překvapení a zvláštních nezapomenutelných okamžiků!
Na tento den jsem se těšil/a celý rok. Všechno nejlepší k nádherným jmeninám mého drahého andílka. Mám tě moc rád/a!
Všechno nejlepší ke jmeninám mého malého superhrdiny. Ať je tvůj den naplněn spoustou štěstí a samými dobrými chvílemi.

Inspiraci pro své blahopřání můžete najít také v gratulacích ke Dni dětí. Prozkoumejte je!

Obrázkové gratulace 

Potěšte oslavence barevným obrázkem, který můžete vložit do obálky a poslat poštou, předat jej osobně nebo ho poslat prostřednictvím moderních technologií. 

Bílá prázdná židle s uvázaným nafukovacím balónkem a přáním všeho nejlepšího Tobiášovi.
zdroj: unsplash.com
Zlatá stuha s přáním pevného zdraví a všeho nejlepšího k svátku Tobimu.
zdroj: unsplash.com
Sedící štěně zlatého retrívra se žlutým tulipánem v tlamě a přáním všeho nejlepšího Tobiášovi.
zdroj: unsplash.com
Létající barevné balónky na pozadí modré oblohy s přáním krásných jmenin.
zdroj: unsplash.com
Dámská ruka držící drink s limetkou a přáním krásného dne a oslavy jmenin.
zdroj: unsplash.com

Až bude Tobiáš slavit narozeniny, můžete mu opět popřát obrázkem s gratulací!

Pohyblivé sváteční gify

Obrázky jsou skvělé, ale co kdyby se navíc pohybovaly? 

Pošlete oslavenci přes e-mail, MMSku nebo sociální síť pohyblivý gif, který vaše přání udělá modernějším, originálnějším a vtipnějším!

Gif s mužem ve slunečních brýlích míchající drink, vytvářející duhu.
zdroj: giphy.com
Sváteční gif se dvěma ženami držícími drinky a ležícím mužem na projíždějícím stole s padajícími konfetami.
zdroj: giphy.com
Pohyblivý gif s tancující plyšovou červenou postavičkou s narozeninovou čepičkou.
zdroj: giphy.com
Pohyblivý obrázek s mužem, držícím narozeninový dort se svíčkou, kterou sfoukává.
zdroj: giphy.com
Pohyblivá animace s medvídkem, létajícími srdíčky a nápisem I love you.
zdroj: giphy.com

Prohlédněte si ještě více gif svátečních blahopřání!

Zajímavosti o jméně Tobiáš

Jméno Tobiáš pochází z hebrejského Tobhiyyah, což znamená “Jahve je dobrý”

Patronem jména je svatý Tobiáš ze Sebasty, římský voják ze 4. století. Ten byl spolu s dalšími devíti křesťanskými vojáky upálen na hranici za to, že odmítl uctívat římské bohy. 

Numerologie Tobiášovi přisuzuje číslo tři a vhodnými barvami, pro muže tohoto jména, jsou pastelové barvy, ale hlavně fialová a hnědá.

Zdrobněliny a přezdívky pro toto jméno jsou Toby, Tovi, Tobík, Tobis, Tobíšek, Tobin, Tobínek a další.A kdy má svátek Tobiáš? Muži tohoto jména slavili svátek 12. září, ale od roku 2011 slaví Tobiáš svátek, podle nového kalendáře, 2. listopadu.

Popřejte k svátku Denise, jestli nějakou znáte. Slaví totiž svátek pouhý jeden den před Tobiášem.

Přání k svátku Tobiášovi můžete napsat na kartičku, ale můžete jej poslat také skrze SMS, MMS, e-mail nebo zprávu na sociální síti. 

Nikdy však nezapomeňte do své gratulace vložit slova, která upřímně vystihují, co chcete oslavenci sdělit.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X