Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Ninu na jednom místě. Vyberte si!

Dnes je 24. října a svátek slaví Nina. 

Máte nějakou ve svém okolí? Popřejete jí! 

Hezké přání k svátku Nině určitě udělám velkou radost. 

Nevíte si ale rady s tím jakou gratulaci poslat? 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a vyberte si to pravé přáníčko pro vaši oslavenkyni. 

Všechna přání jsou navíc k dispozici zdarma.

Básničky k svátku pro Ninu

Verše už dlouhé roky patří mezi ty nejoblíbenější gratulace a uděláte jimi radost snad každé oslavenkyni. Je jedno jestli je Nina vaše kamarádka, dcera, kolegyně či manželka, z našich originálních rýmů si jistě vyberete ten pravý i vy.

Svátek má dneska naše milá Nina, a jen to nejlepší jí přeje celá rodina. Přejeme ti lásku, štěstí pohodu a taky zdraví, a snad se dnešek pořádně oslaví. Nino, přejeme ti nádherné jmeniny!
To je ale skvělá novina, jmeniny má dneska naše milovaná Nina. Jen to nejlepší ti chceme ze srdce přát, a hlavně ať jsi spokojená napořád. Ninuško, přejeme ti báječný svátek!
Jmeniny má dneska naše nejdražší Nina, a proto na ni čeká báječná hostina. Čeká tu na tebe přípitek a taky malý dáreček, ať si dneska pořádně užiješ dnešní sváteček. Ninuško, moc si užij dnešní den!
Ty máš dneska svátek, holka naše jediná, v kalendáři vidím jméno Nina. Snad bude jen láska a pohoda létat ve vzduchu, a ty budeš mít stále úsměv od ucha k uchu. Nino, přejeme ti krásné jmeniny!
Snad si z dnešního dne užiješ každé vteřiny, když svátek dneska slaví Niny. Jen to nejlepší ti všichni ze srdce přejeme, a celá rodina ti moc gratulujeme. Nino, přejeme ti kouzelné jmeniny!
Svátek dneska slaví všechny Niny, a proto doufáme že ho oslavíš s kamarády svými. Snad se ti splní vše co si jen přeješ, a celý den se jen bavíš a směješ. Ninuško, přejeme ti překrásné jmeniny!

Veselé verše k jmeninám

Básničky se vám líbí, ale chcete aby bylo blahopřání k svátku pro Ninu přece jen s trochou humoru a aby ji pobavilo? Na to jsme taky mysleli a napsali takových rýmů hned několik. Výborně se hodí pokud je Nina vaše kamarádka co se baví a směje.

Večer si spolu dáme spoustu vína, jmeniny mý totiž dneska naše Nina. K tomu si spolu dáme i taneček veselý, a až nad ránem skončíš v posteli. Nino, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Svátek má dneska naše milovaná Nina, tak to nás zase chytne slina. Tak zajdeme večer zase všichni do baru, a užijeme si spolu alkoholového oparu. Ninuško, přejeme ti kouzelné jmeniny!
Dneska večer proudem potečou bubliny, je přece svátek naší nejmilovanější Niny. Na tvé zdraví pozvedneme sklenice, ale zase opatrně, ať vyhne se ti opice. Nino, přejeme ti ty nejlepší jmeniny!
Dneska večer budeme mít zase hladinu, musíme pořádně oslavit a zapít naši drahou Ninu. Nezapomeň kromě alkoholu pít i trochu vody, ať pak nemáš problém vyjít schody. Nino, přejeme ti báječný svátek!
Dárková kytice k svátku.
zdroj: wattpad.com

Klasická přání k svátku pro Ninu

Pokud jste zastánci milých, jednoduchých a decentních blahopřání tak to budou tyhle gratulace to pravé. Je jedno jestli je pošlete jen jako rychlou sms zprávu a nebo jej napíšete do papírového přáníčka, obě možnosti udělají oslavenkyni velkou radost.

Naše milá Nino, po roce jsou tady zase tvoje jmeniny a my ti k nim přejeme aby se ti vždy ve všem dařilo a ty byla spokojená, usměvavá a veselá. Nádherný svátek ti ze srdce přejí …
Drahá Nino, nemusíš se bát, že bychom na tvoje jmeniny zapomněli, myslíme na tebe stále! K tvému významnému dni ti přejeme spoustu zdraví, lásky, pohody a taky radosti. Překrásný svátek ti z celého srdce přejí …
Naše milovaná Nino, doufáme že si dnešní jmeniny pořádně užiješ a strávíš je s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Vždyť jmeniny máme jen jednou za rok, tak je pořádně oslav. Ten nejbáječnější svátek ti ze srdce přejí …
Naše nejdražší Nino, kalendář nám dneska připomněl tvoje jméno a proto ti přejeme spoustu lásky, zdraví, pohody a hlavně spoustu splněných přání. Krásné jmeniny ti přejí …
Milá Nino, přejeme ti aby se ti vždy dařilo jak v osobním, tak v pracovním životě a taky aby ti nikdy nezmizel úsměv z tváře. Ty nejbáječnější jmeniny ti ze srdce přejí …
Drahá Nino, doufáme, tento den je tady jen jednou za rok a my doufáme, že si tento sváteční den užiješ jak to jen půjde a budeš se jen bavit od rána do večera. Překrásný svátek sti ze srdce přejí …
Naše milovaná Nino, za celou naši rodinu ti srdečně přejeme k tvému dnešnímu svátku jen to nejlepší a aby ti vycházelo vše, na co jen sáhneš. Ty nejbáječnější jmeniny ti přejí …
Naše nejdražší Nino, doufáme, že ti tohle přáníčko udělá radost a potěší tě i když ti nemůžeme popřát osobně. K tomu ti přejeme spoustu zdraví, lásky, pohody a tak štěstí. Užij si dnešní svátek!

Obrázkové gratulace k jmeninám

Už jste někdy poslali k svátku obrázek? Pokud ne tak to můžete dneska rovnou vyzkoušet! Nemusíte je navíc nikde hledat, tady najdete hezky pohromadě ty, které se k tomuto dni hodí skvěle. Odeslání je velmi snadné. Vyberte si GIF obrázek který se vám líbí nejvíce, zkopírujte a pošlete.

Pořádně to oslav!

GIF přání k svátku oslava s šampaňským.
zdroj: giphy.com

Užij si dnešní oslavu!

GIF přání k jmeninám mimoň party.
GIF přání k svátku kočičí mejdan.
zdroj: giphy.com

Jenom jedni skleničku!

GIF blahopřání k svátku přípitek velkou sklenicí vína.
zdroj: giphy.com

Pořádně to dneska roztoč!

GIF blahopřání k jmeninám taneček.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k jmeninám Ninu rozhodně ohromí, protože dárky které vyrobíme sami potěší nejvíce. Pokud to bude vaše premiéra tak se podívejte na tohle krátké video, kde kromě inspirace najdete také postup jak na to. Nemáte se ale čeho bát, není to nic složitého. Do hotového blahopřání pak už jen stačí napsat věnování a nádherný dárek je na světě.

Doufáme, že se budou naše přání k jmeninám Nině líbit a vy jí v tento významný den uděláte radost.

Jmeniny jsou tady jen jednou za rok, tak jí je udělejte krásnější. 

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X