Nejlepší blahopřání k narození miminka na jednom místě. Vyberte si!

Narodilo se ve vašem okolí miminko? 

Chcete potěšit čerstvé rodiče originálním přáním a vyjádřit jim své gratulace? 

Pošlete jim krásné přání k narození miminka, které stačí vybrat z našich originálně napsaných textů. 

Všechna blahopřání jsou online ke stažení zdarma, tak neváhejte a vybírejte!

Krásné blahopřání k miminku

Narození dítěte je nejkrásnější okamžik v životě a rodiče při něm zažívají obrovské štěstí i velkou nejistotu z toho, co je čeká. Potěšte je a pošlete jim dojemné přání k narození miminka, vždyť takový výkon si zaslouží velkou oslavu!

Za rok už tu bude ťapat, možná první slůvka říkat. Ale teď je to jen uzlíček, co potřebuje péči, lásku, domov, který u vás bude jen ten nejlepší. Gratulujeme novopečeným rodičům a přejeme mnoho sil do prvních týdnů.
Před malou chvílí vykouklo na svět to nejkrásnější štěstí, ta největší životní jistota, která vám dá pocit naplnění. Protože bez této malé lásky, na světě tak mnoho radosti zase není. Gratulujeme k narození děťátka a přejeme hlavně pevné zdraví celé rodině.
Prstíky, nožičky, pusinka, očička, vše je tak malinké, a přesto je vaše láska k němu tak veliká. Ať vám krásně roste jako z vody. Gratulujeme k narození potomka.
Když se láska zhmotní v jedno malé tělo, na světě je hnedka lépe, rozzářit to chtělo. Ten nudný, všední mrak, bude rychle utíkat. Je pokořen láskou, která právě přichází. Gratulujeme k narození toho nejkrásnějšího stvoření.

Milí novopečení rodiče, přijměte naše srdečné gratulace k narození miminka a přejeme vám všem hlavně pevné zdraví.
Když se narodí miminko, život získá smysl. Pečujte o něj s láskou, trpělivostí a pochopením a učte se od něj všemu, co vám s otevřenou náručí bude po zbytek života dávat. Gratulujeme k narození potomka.
Tak to máte za sebou! Porod je jen začátek, ale rozhodně stojí za to! Užijte si první chvíle s vaším drobečkem a přejeme hodně sil do dalších dní. A pamatujte, nemusí být vždy vše dokonalé, život je krásný právě svou nedokonalostí. Gratulujeme k narození děťátka.
Sláva, jupí, třikrát hurá, miminko je na světě! Maminka má za sebou největší hrdinský čin a tatínek má být právem nač pyšný! My jsme pyšní taky a navíc plní radosti, tak přijměte naše srdečné blahopřání k narození děťátka. Hodně zdraví a velkou pusu všem posílají …
Krásné miminko s čelenkou.
pixabay.com

Básnička k narození děťátka

Veršované blahopřání k miminku je sázka na jistotu– novopečená maminka si jej může přečíst ještě v porodnici a zahnat tak chmury z prvních nejistých chvil se svým miminkem. Pošlete texty básničky k narození miminka třeba jako sms, stačí jej zkopírovat a odeslat.

K narození přejeme, ať je vše tak růžové, jako tento den, kdy na svět přišel ten, jenž láskou bude vždy obklopen. Máte krásný uzlíček štěstí, ať vám dělá jen samou radost! Srdečné gratulace k narození miminka posílají …
Za okny už Slunce svítá, každý ptáček malé vítá, zazpívá mu písničku, ať sladce usne v klubíčku A maminka si odpočine, po té jedné velké dřině, kdy tvor nový na svět přišel. Před nemocnicí nápis vyšel – Vítej mezi námi! Gratulujeme k narození děťátka.
Narodilo se vám dítě, tak už jistě sami víte, že všechno jiné smysl nemá, jen ta tvářička němá. Někdy spí a někdy křičí, nervy vaše trochu ničí, věřte že to vaše zlato, stokrát vynahradí vám to. Hodně štěstí, zdraví a božího požehnání celé rodině posílá…
Láska velká zhmotnila se, v celé svojí boží kráse. Miminko teď na svět přišlo, to vám bude pěkné číslo. Vždyť už teď je ho všude dost, pro nervy i pro radost. Tak mu dejte lásku všecku, tomu úžasnému děcku! Srdečné blahopřání k narození miminka posílá …
Už je tady děťátko, uvidím ho zakrátko, maminka je hrdinka, je z vás krásná rodinka. Posíláme zdraví dost, máme z vás jenom radost! Blahopřejeme k miminku.
Z lásky stvořili jste tvorečka, který podobou je celý váš. Do života mu přejeme hodně smíchu, zdravíčko, je to krásné, malé zlatíčko. Gratulujeme k narození miminka.

Nehledáte náhodou speciální přání k narození holčičky nebo gratulace k chlapečkovi? Máme je všechny 🙂

Přání k miminku od babičky a dědy

Narození vnoučete je pro prarodiče začátkem nové životní etapy a pokud patříte mezi novopečené babičky a dědečky, neváhejte a zašlete čerstvým rodičům krásné blahopřání k narození potomka. Váš zájem je jistě potěší a vy se můžete těšit na první společné chvíle s vnoučaty.

Stačí jeden pohled do těch krásných dětských oček a hned jsme všichni ztraceni. Je to poklad, je to zrození, je to požehnání. Krásný dar vám byl dán. Važte si jej! Gratulujeme k narození miminka a přejeme hodně zdraví a sil do prvních společných okamžiků. Šťastní prarodiče.
Na svět nový život přichází. Dárek proto neseme, není to červené, ani zelené. Je to láska a pochopení, které to maličké u nás vždy bude mít. Nebojte se nás oslovit, vždy vám rádi pomůžeme. Máme vás rádi a gratulujeme k drobečkovi. Vaše pyšná babi a dojatý děda.
Narodil se nový život, na světě jej vítáme. Do života přejeme, ať vám samou radost dělá. Jsem tak rád, že už jsem děda! Děkuji a rezervuji si termín na hlídání. Váš pyšný (a dojatý) dědeček.
Narození je jen začátek té nejúžasnější životní cesty, která vás čeká – být dobrými rodiči. Věříme, že to hravě zvládnete. Gratuluji k vašemu malému štěstí. Vaše babička a dědeček.
To maličké nemůže mít skvělejší rodiče, než jste vy dva. Jsme na Vás pyšní. Ta doba dětství rychle utíká, tak si užívejte každé společné minuty naplno! Gratulujeme k narození miminka a těšíme se první setkání s vnoučetem. Vaši pyšní prarodiče.
Malá láska na svět přichází a vám už nic neschází. Konečně jste kompletní – rodinka k pohledání. Gratulujeme k narození toho nejbáječnějšího tvorečka a přejeme pevné zdraví a hodně sil miminku i mamince.

DIY přáníčko k narození dítěte – návod na výrobu

Narození miminka je ideální příležitostí k poslání krásného papírového přání, které si rodiče mohou nechat na památku. Využijte šance darovat dítěti vzpomínku na celý život– vyrobte vlastnoručně dělané přání k narození miminka. Stačí vybrat některý z jednoduchých videonávodů a dovnitř napsat krásný text gratulace k miminku.

Vybrali jste některé z hotových přání?

Pak už zbývá jen poslat je novopečeným rodičům buď jako sms, nebo vepsat do papírového přáníčka, které si budou moct schovat na památku na tento vzácný a významný okamžik.

Autor článku
Martina Nosálková

Miluji život a věřím, že každý den se najde důvod k oslavě. Píši pro vás přání všeho druhu a jsem ráda, že tak můžu předat radost druhým.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X