Nejlepší blahopřání k narozeninám na jednom místě. Inspirujte se!

Víte, kdo dnes slaví narozeniny?

Někdo z vašich blízkých?

Potěšte je milou sms zprávou!

Nelamte si hlavu s textem a vyberte si připravené přání k narozeninám, které potěší každého.

Všechna blahopřání jsou ke stažení zdarma, stačí si jen vybrat.

Přání k narozeninám pro ženu

Jednoduché elektronické přání se hodí pro každou ženu a je to skvělý způsob, jak popřát k narozeninám i tomu, kdo je zrovna daleko. Potěšte krásnou gratulací oslavence hned po ránu a nalaďte jej na příjemný slavnostní den.

Kytici růží, objednal jsem u kurýra. Abys ráno vstala s vůní, že jsi má jediná, ať je ti, kolik chce. Všechno nejlepší, lásko.
Jak se v kalendáři praví, dnes někdo narozeniny slaví. I když na to nevypadáš, podle toho co všechno zvládáš. Podle těch tvých receptů, výletů a projektů. Tady s námi ještě dlouho budeš a svojí energií nás budeš dále dobíjet. Krásné narozeniny přejí …
Jsi moje životní láska, můj chráněný přístav, už nespočet let. Děkuji, že po tvém boku, mohu tento život sdílet. Miluji tě. Všechno nejlepší k narozeninám.
Miluji tě má jubilantko. Díky za život po tvém boku, díky za každé nové ráno, díky, že mě máš stále v oku! Všechno nejlepší.
Všechno nejlepší má drahá, ať jsi zdravá, šťastná a spokojená, kolem tebe jen dobří lidé chodí a problémy všedních dní tě nerozhodní. To ti přeje …
Milá ženo, přeji ti k dnešním narozeninám to nejlepší, co se na světě dá dostat a k tomu ještě obrovskou nůši lásky, kterou ti rád snesu k nohám, kdykoliv a kdekoliv. Miluji tě.
Šeptali si ráno ptáčci, že přiletěl ti další rok. Díky, že jsem jej mohl strávit s tebou a přeji ti všechno nejlepší k narozeninám.
Láska prý prochází žaludkem a ty tím mým procházíš už mnoho let. Děkuji ti za to! Krásné narozeniny, zlato.
Dnes je krásný den a já jsem šťastný, že jej mohu oslavit po tvém boku. Všechno nejlepší k narozeninám, miláčku.
Jak jedna moudrá kniha praví, věk je jenom číslo. Důležitý je fakt, na kolik se cítíš doopravdy. A tolik svíček na dortu by ti jen tak nikdo nehádal. Všechno nejlepší.

Blahopřání pro muže

Hledáte chlapské přání k narozeninám, které potěší každého muže? Věřte, že na své narozeniny jsou i muži trochu naměkko tak se nebojte poslat jim krásná slova. Uvidíte, že milé přání potěší každého muže.

Není dne ani hodiny, ty jsi pro mě ten jediný. Ten jediný, co to se mnou vydržel, už tolik let. A ten tvůj věk, by ti každý mohl jen závidět. Všechno nejlepší k tvým narozeninám.
Co je to zlato a drahé kamení? Když na světě láska není. Ty nám ji dáváš již mnoho let a my ti za to moc děkujeme. Máme tě moc rádi. Všechno nejlepší k narozeninám.
Zase si o rok starší. S další svíčkou na dortu, s kupou skvělých dárků, s krásnou, milou rodinou, s pevným, čilým zdravím. Tak co si k narozeninám více přát? Já ti vše ráda splním. Všechno nejlepší!
Když jsem tě tehdy potkala, hnedka jsem si říkala. Vezmu si ho dnes a uvidím, co bude, až sedmdesát nám bude let!? Dnes už to vím – bude to báječně prožitý život vedle tebe. Všechno nejlepší k narozeninám, lásko.
Na dortu číslo padesát, před zrcadlem princ. Tak kdopak tady mluví pravdu, kdo je tady king? Královské narozeniny přejí …
Tak prozraď, co si přeješ za dárek? Když boxuješ jako Krpálek, jezdíš jako Schumacher a vaříš jako Bůh. Tak to i těch sto padesát svíček, Sfoukneš jako Hulk. Všechno nejlepší k narozeninám.

SMS přáníčko

Méně je někdy více a pokud nechcete ztrácet čas, pošlete krátké přání v sms zprávě. Vybírejte z naší databáze narozeninových sms, stačí jen zkopírovat a poslat oslavenci.

Všechno nej a ať je ti hej, něco si přej a i v dospělosti si aspoň trochu hrej. Všechno nejlepší k narozeninám!
Další svíčka na dortu, další vráska na tváři a další důvod k oslavě! Tak všechno nejlepší k narozeninám!
Prý dnes slavíš narozeniny, tak doufám že jsme první, kdo ti stíhá popřát všechno nejlepší a koukej si ten den pořádně užít! Krásné narozeniny ti přeje …
Dnes je veselý den, slavíš narozeniny jen. Tak si dej jednu na zdraví, ať na nohy tě to postaví. Všechno nejlepší a pevné zdraví ti přeje …
Velká párty dneska bude, alkohol už teče všude. Tak si nalej na zdravíčko, ty má drahá polovičko. všechno nejlepší k narozeninám!
Přeji ti krásné narozeniny a ať se ti v následujícím roce splní všechna tvá tajná přání. Mám tě moc rád.

Přání pro maminku

Slaví dnes vaše maminka narozeniny? Tak jí nezapomeňte poslat krásnou gratulaci. Nezáleží na tom, jestli jste zrovna daleko od sebe nebo se odpoledne sejdete na kafíčko, přání mamince udělá určitě velkou radost, tak do toho!

Milá maminko, k dnešním narozeninám ti přeji to nejlepší, co se vůbec přát může, a k tomu přidávám ještě ty nejkrásnější růže.
Když slaví maminka, děti hodí tatínka, aby zase nezapomněl a dárek v záloze měl. Tak ti přejem všechno nej, s tebou je na světě hej.
Všechno nejlepší k narozeninám, milá maminko, ať tě život stále baví, přání se plní na počkání a starosti se ti vyhýbají obloukem. To ti přeje …
Milá maminko, utekl další rok a i když ti možná na čelo přidal nějakou tu vrásku, my ti za něj moc děkujeme a přejeme, aby i ten další byl tak báječný. Všechno nejlepší k narozeninám.
Velký den je tady, hosté už nám klepou, pořádáme dneska oslavu velkolepou. Slavíš přece ty, naše skvělá máma, tak si připij na zdraví, že jsi tady s náma. všechno nejlepší k narozeninám přejí …
Kdyby na světě existoval ten nejlepší dárek, patřil by určitě mamince. Děkujeme za všechno, co pro nás každý den děláš a přejeme ti k tvým narozeninám spoustu radosti do dalších dnů. všechno nejlepší, maminko, máme tě moc rádi.

Přání pro tatínka

Pokud má narozeniny váš tatínek, je to ideální příležitost poslat mu veselé přání. Vyzdvihněte v něm jeho šikovnost, pohotovost a laskavou péči, kterou celou rodinu po celá léta zahrnuje. Pokud marně hledáte slova, vyberte si z našich hotových přání napsaných přesně na míru všem nejlepším tatínkům na světě.

Už to všichni ví, že dnes někdo slaví. Tolik krásných let, co můžeme ti jenom všichni závidět. Tvoje zdraví, smích a vitalitu a vše pozitivní, co předáváš tomuto světu. Jsi náš anděl strážný! Krásné narozeniny.
K narozeninám neseme, tenhle velký dort. Se svíčkami nahoře, tak rychle si to sfoukl. Ten tvůj dech bych já chtěl mít, i to tvé pevné zdraví, Máme tě všichni nadevše, táto moc, moc rádi! Všechno nejlepší k narozeninám.
Všechno nejlepší, dobré zdraví, pevné nervy a pár zlaťáků do rezervy ti přeje…
Dnes slaví narozeniny ten nejlepší táta na světě, tak všechno nejlepší a děkujeme za všechno, co pro nás děláš každý den.
Milý tatínku, k dnešním narozeninám ti přejeme pevné zdraví, ranec štěstí, ostré lokty a silné pěsti. K tomu kopec srandy a pozor ať ti po oslavě nerupnou kšandy! Všechno nejlepší k narozeninám, tatínku.
Tatínci jsou celý život tak trochu kluci, což maminky někdy štve, ale děti je za to milují. Díky za to že tě máme a přejeme ti všechno nejlepší k narozeninám, tatínku!

Narozeninové přání pro babičku/dědečka

Pokud dnes slaví jubileum vaši prarodiče, neváhejte a pošlete jim veselou zprávu s blahopřáním. Osobní návštěvu nic nenahradí, ale zejména senioři budou určitě rádi, když si na ně vzpomenete. Vyberte si z databáze předem připravených přání a pošlete jej třeba jako sms. A co takhle přepsat text přání do papírového blahopřání a poslat poštou?

Věk je jenom číslo, co pranic o tobě neříká. Tak nenech se okolím rozhodit, že v tobě vidí senilního staříka! Pro nás jsi stále ten nejskvělejší dědeček! Krásné narozeniny.
Naše milá babičko, ty prý dneska slavíš. Krásné, milé výročí, Se mnoha svíčkami. I když to možná spletli. To se prostě někdy stává, Ale je to dobrá zpráva. Rychle jsme koupili svíčku novou, s krásnou, třpytivou dvacítkou. Krásné narozeniny přejí …
V důchodu být, jako ty je sen. Kdy úspěchy padají ti, k nohám každý den. Krásné narozeniny.
Nejsi žádný dinosaur, ani pravěký brontosaur. Jsi náš úžasný dědeček, náš nejmilejší hříbeček. Co dnes s námi slaví, jak kalendář praví. Tak nikdy hlavně nezapomeň, že máme tě moc rádi. Všechno nejlepší k narozeninám!
Sfoukni svíce na dortu a něco si rychle přej. Třeba ať si stále zdravá, krásná, vtipná, usměvavá. Naše skvělá babička, co jubileum slaví a kterou my všichni máme, z celého srdce moc rádi. Všechno nejlepší, babi.
Už neříkám ti dědo, ale pouze Stallone. Maluješ jak Da Vinci a figuru máš jak na vojně. Nikdo pranic nevěří, kolik už máš let. Jsou to jenom spoileři, co můžou hloupě závidět! Gratulujeme ke skvělé životní formě.
Oslava narozenin s dortem a svíčkami.
pixabay.com

Veršované blahopřání

Vtipná básnička k narozeninám se hodí jak pro členy rodiny, tak kamarády či kolegy z práce. Potěšte oslavence veselým přáním ve verších a nebojte, skládat básně nemusíte, stačí si vybrat z těch, které jsme napsali za vás.

Další rok zase na krku, všichni s tebou slaví. Tak měj navždy na srdci – máme tě moc rádi! Přejeme krásné narozeniny.
Dneska někdo slaví a my přejeme hlavně zdraví. Ať tě nikdy neopouští, stejně jako ten tvůj smích, kterým se vše vyléčí. Děkujeme za další rok v přítomnosti tvého neutuchajícího smíchu.
Narozeniny jsou jednou za rok, tak ať to za to stojí. Uděláme oslavu, ať ráno hlava bolí. Když se správně oslavuje, tak to za to stojí! Připíjíme na tvoje zdraví a krásné kulatiny.
Život právě začíná, je to horská dráha. Před tebou je celý svět, tak buď za něj ráda. Na dortu je pouze číslo, které nic ti neříká. Jsi krásná, mladá, svěží, prostě naše modelka. Krásné narozeniny!
S dalším křížkem na krku, můžeš dobýt svět. Splnit si své dávné sny a opustit vše hned. Život právě začíná, vzácná je každá hodina. Tak vzlétni ke snům hned. Přejeme ti, ať se každý nesplněný sen s dneškem splní jen!
Dnes je ten velký den, kdy slavit všichni budem jen. Že před lety se narodil, ten nejsprávnější chlap. Ten lamač dívčích srdcí, ten vysokoškolsky vzdělaný král. Přejeme ti úspěšný vstup do další dekády!

Dětské přání k narozeninám

Narozeniny jsou pro každé dítě velká událost a na slavnostní dort i tajemné dárky se těší i několik měsíců. Potěšte dítě také krásným přáníčkem, které si bude moci vystavit nebo schovat na památku. Kupte nebo vyrobte papírové přání a dovnitř napište text přání pro děti, je to přece snadné.

Děti, děti, rychle sem, to je dárků, hotový sen! Však dnes někdo taky slaví, že už není vůbec malý! Tak mu vše nej popřejme a pěkně si pohrejme.
Všechno nejlepší k narozeninám, ať tě rodiče nezlobí a ať máš spoustu skvělých kamarádů. To ti přeje …
Přejeme ti krásné narozeniny, veselou oslavu, sladký dort a spoustu krásných dárečků. všechno nejlepší!
Milý kamaráde, ať se ti na světě líbí, kamarádů ať máš spoustu a ať tě všichni mají rádi. Všechno nejlepší k narozeninám!
Tak už je ti o rok víc a jsme moc rádi, že jsi takové úžasné stvoření. měj se každý den krásně a přejeme ti všechno nejlepší k narozeninám. Máme tě všichni moc rádi!
Jaro, léto, podzim, zima, ty jsi prostě pořád prima. Tak si dneska dortík dej, ať je ti na světě hej! Všechno nejlepší k narozeninám.

Přání pro dceru/ syna

Slaví dnes narozeniny vaše milované dítě? Pokud i vy máte stále v paměti ten slavný den, kdy poprvé spatřilo světlo světa, oslavte dnešní den spolu s ním. Pošlete mu krásnou gratulaci k narozeninám, ať už v sms nebo třeba emailem, pokud je zrovna daleko.

Milá dceruško, k dnešním narozeninám ti přeji, ať se ti splní všechna tajná přání a zázraky se dějí na počkání. Jsi naše princezna a tak to vždycky bude. Všechno nejlepší k narozeninám!
Všechno nejlepší k narozeninám, naše holčičko, už máš zase o rok víc a my se nestačíme divit, jak nám rosteš před očima. Máme tě moc rádi a přejeme ti zdraví, štěstí a spoustu dobrých kamarádů.
Velký den nastává dnes, slaví naše dcera přec. Tak přinesme dort a dárky, klidně na dvě, na tři várky. Je jich totiž velký kopec a to je mého přání konec. Všechno nejlepší k narozeninám!
Náš nejmilejší chlapečku, přejeme ti k dnešním narozeninám všechno nejlepší, ať máš spoustu kamarádů, stavíš hodně z lega hradů. Ať tě bráška nezlobí a zoubky nikdy nebolí. Krásné narozeniny!
Velká chvíle nastává, už se chystá oslava! Kdo to slaví? Já to vím! Je to náš kluk velký přece, tak vyndejte dorty z pece! Dárky noste bez vyzvání, však už čeká na popřání. Všechno nejlepší, synáčku!
Ten náš malý kluk je dnes zase o rok starší, šikovnější a moudřejší. Tak ti přejeme všechno nejlepší k narozeninám a buď stále tak skvělý kamarád jako dosud.

Zamilované přání z lásky

Má váš miláček dnes narozeniny? Pak byste určitě neměli zapomenout poslat romantické přání! Narozeniny jsou jen jednou za rok a je to ideální příležitost k vyznání lásky a vyjádření vašich citů. Nevíte, jak na to? Vyberte si některé z našich přání z lásky a jednoduše pošlete, všechna jsou ke stažení zdarma.

Má nejmilejší lásko, přeji ti k tvým dnešním narozeninám, ať se ti splní všechna tajná přání a život tě baví tak, jako mě baví každý den s tebou. Všechno nejlepší…
Miláčku, užij si dnešní den tak, jako si já užívám každou naši společnou chvíli. Přeji ti všechno nejlepší k narozeninám. Miluji tě.
Nejkrásnější dárek je den s tebou, ale tobě dnes přeji vše, na co si vzpomeneš a o čem tajně sníš. Krásné narozeniny, má lásko.
Dnešní den jsi v hlavní roli a proto mi dovol o tebe pečovat jako o filmovou hvězdu světového formátu. Všechno nejlepší k narozeninám, moje hvězdo!
Kdybych věděla, že tě jednou potkám, stála bych před tvým domem každou volnou chvíli, aby se to stalo dřív. Miluji tě nejvíc na světě a každý den s tebou je pro mě tím nejlepším dárkem na světě. Všechno nejlepší k narozeninám, miláčku.
Láska je dar a já si jí vážím, proto se tu teď tak hloupě snažím. Popřát ti k narozeninám, dnes je tvůj den. Ať se ti splní každý tvůj sen. Všechno nejlepší miláčku.
Povídají si vrabci na střeše, že láska mého života právě češe se. Obléká si krásné šaty, však já už se strojím taky, čeká nás velká oslava, zůstanem tančit až do rána. Šampaňské poteče proudem, snad v pořádku domů dojdem. Přeji ti ať si dnešní den užiješ tak jako nikdy jen, vždyť dnes slavíme právě tebe, kterou mi seslalo samo nebe. Všechno nejlepší k narozeninám lásko.
Když jsem tě potkal, nebyl jsem nic, nemohla jsi mi dát ze světa víc. Víc než svou lásku, krásu a něhu, nestíhám brát ji i když jsem v běhu. Dneska však dovol mi dary tvé vrátit, pro změnu radosti tobě zas dát, máš přece velký den, další rok přešel a já tě stejně mám jak loni rád. Všechno nejlepší k narozeninám, lásko moje.

Hledáte ještě více přání z lásky? Podívejte se do naší databáze zamilovaných přání!

Přání k narozeninám z lásky pro muže a ženu s citáty.
pixabay.com

Citáty k narozeninám

Slavní a moudří již mnohokrát vyjádřili vznešené myšlenky těmi nejlepšími slovy, tak proč se neinspirovat? Pošlete místo obyčejné gratulace krásný citát k narozeninám, který potěší každého bez rozdílu věku.

Kdo si uchová schopnost vidět krásu, nikdy nezestárne. (Franz Kafka)
Mládí není období života, ale duševní stav. (J. W. Goethe)
Láska se nikdy nechodí dívat do matriky. Nikdo nemiluje ženu proto, že je tak a tak stará, proto, že je krásná nebo ošklivá, hloupá nebo duchaplná. Miluje, protože miluje. (Honoré de Balzac)
Kdo se v životě přestane učit, je starý, ať je mu 20 nebo 80. Kdo se stále učí, zůstane mladým. Tou největší věcí v životě je, udržet si mladou mysl. (Henry Ford)
Tajemství zůstat mladým, je uchovat si neřízenou vášeň pro potěšení (Oscar Wilde)
Dej každému dni šanci, být nejlepším tím dnem Tvého života. (Mark Twain)
Žij, jako kdybys měl zítra zemřít a uč se, jako bys měl žít věčně. (Mahátma Gándhí)
Srdce, které miluje, je stále mladé. (Řecké přísloví)

Srandovní přání pro kluka

Kluci si na oficiality ani romantiku moc nepotrpí a pokud hledáte ideální narozeninové blahopřání právě pro ně, vyberte si z naší databáze těch nejlepších klučičích blahopřání.

Kdesi v dáli houká vlak, ve sluji se krčí drak. Čeká až ho někdo skolí, pak už si nic nedovolí na princeznu s princem svým, rytířem silným a odvážným. Ten rytíř to jsi přece ty, helma, brnění a záplaty. Tak si užij dnešní den, draka nech ať letí ven. Všechno nejlepší k narozeninám!
Kdo dnes slaví narozky? Přece náš kluk nebeský! Od rána mu všichni přejí, protože ho rádi mají. Tak jen slav náš hošíčku, dej si dortu trošičku, k tomu sklenku limonády, ať tě holky mají rády. Všechno nejlepší k narozeninám!
Milý chlapečku, přejeme ti k narozeninám všechno nejlepší, ať ti vyjdou tvoje plány, z lega stavíš eroplány. Stroje z merkuru ať jedou, koleje vždy někam vedou. Ať máš dobré kamaráda, holky ať tě mají rády. Krásné narozeniny!
Na každé správné klučičí oslavě nesmí chybět pořádný dort, spousta balónků a hlavně ta správná legrace. Přeji ti ať se i tvoje narozeninová oslava podaří se vším všudy a přeji ti všechno nejlepší k narozeninám!
Tiše, tiše, ani muk, už je z tebe velký kluk. Dneska máš zas o rok více, vyrostly ti nohy, plíce. Moudřejší jsi asi též, dospělým však přesto věř, když ti dobré rady dají, dobré úmysly vždy mají. Měj však taky svoji hlavu, nezapadneš aspoň v davu. Všechno nejlepší k narozeninám ti přeje …
Dnes slavíme narozeniny, kluka který je náš jediný. Nejmilejší, nejlepší, my ho máme nejradši. Tak si užij oslavu, ať máš dárků nad hlavu. Dortík ať je sladký moc, a pak hurá, dobrou noc. Všechno nejlepší k narozeninám!

Narozeninové přání pro holku

Přání pro dívky mají svá specifika a pokud nevíte, jak na to, inspirujte se u našich hotových textů. Klidně je můžete zkopírovat a poslat třeba jako sms, nebo přepsat do papírového přáníčka, které si malá i velká oslavenkyně ráda vystaví ve svém růžovém království.

Krásný den se slaví dnes, zvony zvoní v dáli kdes. Hlásají že dnes máš den, ten jediný v roce jen. Tak si obleč šaty krásné, učeš svoje vlasy jasné, a vydej se mezi lidi, po tobě dnes všichni slídí. Protože ti popřát chtějí, štěstí, zdraví a naději, že tě čeká další rok, skvělý bude tvůj každý krok. Všechno nejlepší k narozeninám ti přeje …
Dnes je tvůj velký den, tak si ho koukej užít jen. Zapomeň na starosti i krmení křečka, však on to do zítřka snad přečká. Dej si pořádný kus dortu a další dobroty, neboj že nevejdeš se do boty. Narozeniny jsou jednou v roce, příště zamlsáš si až na Vánoce. Všechno nejlepší k narozeninám, holčičko naše.
Holčičko naše, přejeme ti všechno nejlepší k tvým dnešním narozeninám. Ať máš stále ten kouzelný úsměv na tváří a tvá přítomnost každé místo jen prozáří. K tomu pevné zdraví a samé úspěchy, skvělé kamarádky a žádné neplechy.
Holčičky jsou jako poupata, která se v ranní rose pomalu otevírají vstříc slunečním paprskům. Přejeme ti spoustu slunečních dní a buď stále tak usměvavá, jako dnes. Všechno nejlepší k narozeninám ti přejí …

Vtipná gratulace pro kamarádku

Narozeniny jsou důvodem k radosti v každém věku a pokud váš oslavenec touží spíše zastavit čas, ulehčete jeho narozeninové trápení vtipným přáním. Veselá básnička k narozeninám dokáže vykouzlit úsměv na tváři každému, tak vybírejte, stahujte a posílejte.

Stačí jenom jedna věta, že dnes jubileum máš. I když na to dle tvé pleti, určitě nevypadáš. Máme tě moc rádi. Všechno nejlepší k narozeninám.
Je nám prý tolik, na kolik se cítíme. Tak pro to jsem rád, že tvé narozeniny dnes slavíme, i když už zas tolikrát. Krásné narozeniny!
Elixír mládí vypila si, ani kapku nenechala. Prý ta svíčka na dortu, nemluví vůbec pravdu. Ty nejlepší narozeniny ti přejí …
Krásná naše čarodějko, i když na to nevypadáš, prý to dneska máš. Tak nám prozraď tajemství a odkud lektvar máš. Taky toho mládí, trochu pro sebe chceme. Nemůžeš to vypít celé a zastavit čas. Zatím se ti to ale daří skvěle! Krásné narozeniny.
Věk je jenom číslo, co se píše na přání. Proto ho tu nepíšeme, ty jsi totiž výjimka, Vypadáš prostě stále skvěle, jako mladá maminka. Krásné narozeniny!
Nevadí, že vrásky máš, stejně skvěle vypadáš. Kosmetické zázraky, dokáží zakrýt rozpaky. Tak si ještě sklenku dej, ať je ti na světě hej. Oslavu dnes přece žádá, o rok starší tvoje hlava. Všechno nejlepší k narozeninám!

Přání pro sestru/ bratra

Sourozenecká láska patří k těm nejsilnějším poutům a narozeniny jsou ideální příležitost její plamínek trochu přiživit. Pošlete sestře či bratrovi milé blahopřání, stačí si vybrat text, zkopírovat a poslat, jak jednoduché!

Milá sestřičko, přeji ti k dnešním narozeninám kupu štěstí, moře lásky, buď zdravá jak řípa a nedělej si vrásky. Všechno nejlepší!
Milá sestro, dnes zapomeň na dietu a naivní předsevzetí a koukej si ten dnešní den pořádně užít! Narozeniny jsou jen jednou za rok a to máš na kus dortu přece nárok. všechno nejlepší k narozeninám ti přeje …
I když nejsme dvojčata, jsi úplně stejně okatá. Směješ se stejným věcem, ze stejné strany krájíš pecen. V obchodě bychom si nevybraly, o jedny šaty jsme se praly. Vejce vejci podobá se míň, tak za to díky a zároveň promiň. Všechno nejlepší k narozeninám, sestřičko.
Velký den se dneska slaví, nikoho to neunaví. Dort už vezou, víno teče, cukroví se taky peče. Dnes si dáme na zdravíčko, naplníme pěkně bříško. Ať ví každý že máš dnes, narozeniny své přec. Všechno nejlepší k narozeninám, sestřičko.
Mít bráchu jak to je sen, proto ti chci říci jen, buď zdráv, šťastný, věčně mladý, ať tvůj život má jen klady. Slavíš dneska o rok víc, to však neznamená nic. Pořád jsi ten super brácha, co rád dobrodružství páchá. Všechno nejlepší k narozeninám!
Velký den přichází, já tajně odcházím, abych přinesl ti dárek, můžeš si dát zatím párek. pak už nastav svoje dlaně, položím ten dar ti na ně. K tomu štěstí popřeju ti, na mě je vždy spolehnutí. Nejlepší dar totiž je mít bratra jako ty máš mě. Všechno nejlepší k narozeninám ti přeje …
Milý bráško, jako každý rok ti posílám narozeninové přání, abys nezapomněl, že já taky někdy slavím. Tak všechno nejlepší a buď zdravý, šťastný a milovaný.
Všechno nejlepší k narozeninám brácho, i když už nejsme nejmladší, pořád je mi s tebou a tvými fórky na světě dobře.

Chcete popřát všechno nejlepší jako první? Pošlete oslavenci krásné přání pro dobré ráno a zlepšete mu náladu na celý den!

Přání pro šéfa či kolegy z práce

Slaví váš vedoucí dnes narozeniny? Přemýšlíte, jakým způsobem mu popřát, když je váš vztah čistě pracovní a do jeho nitra moc nevidíte? Vybrat vhodné přání může být pěkný oříšek, proto si bez obav vyberte z našich hotových přání, které každého dobrého šéfa potěší.

Vážený šéfe, rok se s rokem sešel a i když to není na první pohled znát, čas přinesl další vrásku. Nic si z toho ale nedělejte, protože každý ví, že nejen víno časem zraje do lepší chuti. Přejeme všechno nejlepší k narozeninám a připíjíme na zdraví. Kolektiv pracovníků.
Vážený pane vedoucí, dnes prosím odložte tabulky, pracovní telefon i rákosku a vrhněte se do víru zábavy. My se zatím o vše potřebné s radostí postaráme. Přejeme všechno nejlepší v pracovním i osobním životě.
Když je šéf dobře naladěn, podnik mu pod rukama jen vzkvétá. Přejeme spoustu prosluněných dní a nejen pracovních úspěchů. Kolektiv zaměstnanců.
Milý šéfe, přejeme ti všechno nejlepší k narozeninám a buď na nás stále tak hodný, jako doposud. Tví věrní a spokojení zaměstnanci 🙂
Milý pane vedoucí, k dnešním narozeninám vám přejeme všechno nejlepší, především pevné zdraví, trpělivost se zaměstnanci a štěstí nejen v pracovním životě. A po pracovní době si na vás všichni povinně dáme skleničku!
Dnes je krásný den, šéf jde radši ven. Pracovní strasti dnes přehlíží, v zrcadle si vrásky prohlíží. Zas tam jedna další spěchá, ať si ji tam klidně nechá. Roky jsou přec jenom číslo, moudrost v nich má svoje místo. Tak všechno nejlepší k narozeninám, šéfe!
Krásná motorka na přání pro motorkáře.
pixabay.com

Blahopřání pro motorkáře

A teď něco pro fajnšmekry. Milovníci rychlé jízdy jistě ocení pořádné motorkářské přání! Dopřejte jim alespoň virtuální vzpomínku na vítr ve vlasech a pošlete jim super blahopřání.

Ať řev motoru přehluší všechny nářky nad tím, že už jsi zase o rok starší! Všechno nejlepší k narozeninám přeje …
Všechno nejlepší a ať máš stále radost v jedné stopě. To ti ze srdce přeje …
Velký den dnes nastává, tak vyražme na spanilou jízdu ať každý vidí, že dnes slaví narozeniny ten nejlepší jezdec! Všechno nejlepší a ať máš stále radost ze života!
Slunce svítí, nádrž plná, projedem se až do Brna. Potom zpátky s větrem v zádech, po těch krásných českých lánech. Všechno nejlepší k narozeninám a užij si ten dnešní den!

Rybářské přání k narozeninám

Tráví váš blízký většinu volného času ve skládacím křesílku a těší ho pohled na čeřící se vodní hladinu? Potěšte ho v jeho narozeninový den a popřejte mu nejen pevné zdraví, ale taky kapitální úlovky! Speciální přání pro rybáře vybírejte zde:

Všechny ryby pozor, dnes je velký den, právě dnes se splní i tvůj velký sen. Nahoď mušku, dobře hlídej, bude to raz dva, dej pozor ať nestrhne tě mega ryba tvá. Všechno nejlepší k narozeninám a hodně skvělých úlovků ti přeje …
Povídali si prý kapři, že dnes něco slavíš, klidně se mi hochu zapři, stejně mi to poví. Připíjím ti dneska tedy na to tvoje narození, ať široko daleko lepšího rybáře není. Všechno nejlepší tvým dnešním k narozeninám ti přeje …
Jedna velká ryba, říkala že by byla chyba, kdybych ti dnes nenapsal a všechno nej nepopřál. Tak ti přeju dobrý lov, nebo třeba vlastní chov, můžeš přece všechno mít, nebo o tom aspoň snít. Všechno nejlepší k narozeninám přeje …
Rybáři světa, držte se, šampión právě nese se. Známe ho všichni, i ryby se bojí, Šarmem a vtipem vždycky se zbrojí. Dnes navíc oslavu jistě si chystá, popíjet bude se prý voda čistá. Všechno nejlepší k narozeninám a stále skvělé úlovky ti přejí …

Návod na výrobu přáníčka

Pokud patříte mezi zastánce klasických papírových přání, co takhle zkusit vyrobit své vlastní? Nebojte se do výroby zapojit i děti, zvláště prarodiče jejich snahu určitě ocení. Vyzkoušejte třeba snadné návody na narozeninové přání z papíru podle videa:

Poděkování za přání

Přišlo vám krásné přání ke kulatinám a přemýšlíte, jak na něj odpovědět? Dejte gratulantům najevo, že si jejich času i úsilí vážíte a pošlete jim milou odpověď na přání, určitě jim uděláte velkou radost.

Milý gratulante, ani nevíš jak mě potěšila tvá krásná slova a já ti na oplátku posílám taktéž přání všeho dobrého. Děkuji …
Vaše zpráva mě zastihla uprostřed sfoukávání svíček, ale šampaňské mám ještě před sebou. Připíjím tedy alespoň na dálku i s vámi a děkuji za vaše milé přání k narozeninám.
Jelikož můj požehnaný věk a slábnoucí paměť již nedovoluje odkládat věci na později, odpovídám raději ihned na vaši zprávu. Děkuji za vaše krásné přání k narozeninám a posílám srdečné pozdravy.
Díky za tvou milou zprávu, za to zvu tě já na kávu. Přeji pěkný den i tobě.

Podívejte se taky na výběr těch nejlepších přání k narozeninám v angličtině a posílejte je svým blízkým třeba na druhý konec světa!

Mnoho lidí bývá na své narozeniny trochu naměkko a více než kdy jindy vnímají, jak se o ně jejich okolí zajímá.

Potěšte oslavence milým přáním, které ho dobře naladí na celý den.

Můžete je buď stáhnout a poslat jako sms zprávu, nebo vepsat do papírového přáníčka, které si bude moct uchovat jako milou vzpomínku na tento slavnostní den.

Autor článku
Martina Nosálková

Miluji život a věřím, že každý den se najde důvod k oslavě. Píši pro vás přání všeho druhu a jsem ráda, že tak můžu předat radost druhým.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X