Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Marianu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 8. září a svátek slaví Mariana. 

Znáte nějakou? Tak jí určitě pošlete gratulaci. 

Milé přání k svátku Marianě zvedne náladu. 

Nic vás ale nenapadá? Každý občas potřebuje trochu inspirace. 

Podívejte se na naše obrázky, texty a básničky a vyberte si to pravé přáníčko. 

Všechna přání jsou volně ke stažení, tak směle do toho. 

Básničky k svátku pro Marianu

S veršovaným blahopřáním nemůžete šlápnout vedle a uděláte jím radost snad každé oslavenkyni. Dali jsme dohromady tyto originální rýmy ze kterých jistě vyberete ten pravý i vy. Hezky vypadají jak v papírovém přání, tak v textové zprávě.

Dneska jsou jmeniny naší milované Mariany, tak neseď doma a pojď to pořádně oslavit s námi. Musíme si spolu dneska připít, a na tvoje zdraví se napít. Mariano, přejeme ti překrásný svátek!
Tahle básnička je jen pro tebe napsaná, v kalendáři je totiž dneska Mariana. Přejeme ti lásku, zdraví a dobrou náladu, a posíláme ti pozdravů hromadu. Mariano, přejeme ti báječný svátek!
Krásná oslava je pro tebe už přichystaná, jmeniny totiž dneska slaví naše drahá Mariana. Pořádně to spolu musíme oslavit, a pořádně se společně pobavit. Mariano, přejeme ti úžasný svátek!
Ty máš dneska jmeniny milá Mariano, ať jen to nejlepší je ti přáno. Přejeme ti lásku, zdraví, štěstí a spoustu radosti, a hlavně nikdy žádné starosti. Mariano, přejeme ti nádherný svátek!
Na tu nejlepší sváteční hostinu jsi zvána, jmeniny má přece naše milovaná Mariana. Už se na tebe všichni moc těšíme, a hlavně na to jako to s tebou krásně oslavíme. Mariano, přejeme ti krásný svátek!
Svátek má dneska holka naše milovaná, v kalendáři vidím krásné jméno Mariana. A proto píšeme ti tyhle milé řádky, a snad bude celý tvůj den jako z pohádky. Mariano, přejeme ti úžasné jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Básničky mohou být i veselejší. Je oslavenkyně vaše kamarádka co má smysl pro humor, ráda se baví a oslavuje? Tak to budou tahle vtipná blahopřání k svátku pro Marianu to pravé. Které z nich si vyberete?

Dneska budeme slavit zase až do rána, jmeniny má totiž naše milá Mariana. Budou hrát jen ty nejlepší písničky, a taky pořádně cinkat s vínem skleničky. Marianko, přejeme ti ten nejhezčí svátek!
Ty máš dneska svátek naše milá Maru, to znamená že se všichni sejdeme v baru. Bublinky tady dneska potečou proudem, a dříve než ráno domů rozhodně nepůjdem. Mariano, přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny!
Tančit budeme až se nám bude vířit prach pod nohama, jmeniny má totiž dneska naše skvělá Mariana. Až do rána se všichni budeme bavit, a taky radovat se a pořádně slavit. Mariano, užij si dnešní svátek!
Těší se na tebe všichni včetně barmama, svátek totiž slaví naše drahá Mariana. Tak už za námi zastav se do baru, ať spolu dostaneme se do varu. Mariano, přejeme ti nádherné jmeniny!
Tulipány k svátku v bílé krabici.
zdroj: thisisglamorus.com

Klasická přání k svátku pro Marianu

Dostáváme se ke krásným, milým a upřímným gratulacím, které rozhodně zahřejí u srdíčka každou oslavenkyni. Určitě si tady vyberete to svoje přáníčko pro sestru, dceru, kamarádku či vaši partnerku.

Milá Mariano, tvé krásné jméno je dneska v kalendáři a my ti přejeme spoustu lásky, zdraví, pohody a tské nekonečného štěstí. Nádherné jmeniny ti přejí …
Drahá Mariano, po roce jsou tady zase tvoje jmeniny a my ti k nim přejeme spoustu úspěchů, zdraví, radosti a taky splněných přání. Užij si dnešní sváteční den!
Naše drahá Mariano, sice ti dneska k tvému svátku nemůžeme popřát z očí do očí, ale i tak ti přejeme jen to nejlepší a hlavně ať jsi stále veselá a spokojená. Báječné jmeniny ti přejí …
Naše milovaná Mariano, z celého srdce ti přejeme aby se ti dařilo jak v pracovním, tak v osobním životě a aby se ti nikdy neztratil úsměv z tváře. Ten nejlepší svátek ti přejí …
Nejdražší Mariano, doufáme, že si tento významný sváteční den užiješ a pořádně to oslavíš s rodinou a přáteli. K tomu ti přejeme samozřejmě lásku, zdraví, štěstí a pohodu. Krásné jmeniny ti přejí …
Naše milovaná Mariano, všichni na tebe moc myslíme nejen v tento sváteční den, ale pořád. Snad se ti dnešní den vydaří tak, jak sis ho vysnila a budeš se bavit a užívat si. Hezký svátek ti přejí …
Milá Marianko, z celého srdce ti přejeme ti aby se se ti splnila všechna tvá nejtajnější přání a také aby ti nikdy nezmizel úsměv z tváře. Ten nejbáječnější svátek ti přejí …
Naše drahá Marianko, nezapomeň dnešní sváteční den pořádně oslavit s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Však tento den je tady jen jednou v roce! Ty nejkrásnější jmeniny ti ze srdce přejí …

Obrázkové gratulace k jmeninám

Pokud se vám nechce nic psát tak je tady ještě jedna možnost, jak Marianě popřát k jejímu významnému dni. Můžete jí poslat veselý obrázek! Nemusíte je už nikde hledat, tady je najdete všechny na jednom místě. Na vás bude už jen vybrat ten, který se vám líbí nejvíce, zkopírovat a poslat.  

Pořádně to dneska oslav!

GIF přání k svátku tančící ženy.
zdroj: tenor.com

Na zdraví, kočko!

GIF blahopřání k jmeninám přípitek.
zdroj: tenor.com

A na to se napijeme!

GIF přání k jmeninám žena s vínem.
zdroj: tenor.com

Užij si dnešní oslavu!

GIF blahopřání k jmeninám tančící žirafy.
zdroj: tenor.com

Všechno nejlepší k svátku!

GIF přání k svátku party emoji.
zdroj: tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k jmeninám Mariana určitě nebude čekat! Letos nemusíte kupovat přáníčko v papírnictví, ale můžete ho vyrobit sami. Zabere vám to jen chvilku a můžete u toho také výborně zabavit děti. V případě že nevíte jak na to se podívejte na tohle video, kde kromě návodu najdete také spoustu inspirace. Do hotového přání už jen stačí napsat věnování a skvělý dárek je na světě.

Co myslíte, budou se naše přání k jmeninám Marianě líbit? Svátek máme jen jednou za rok, tak určitě stojí za to jí ho udělat hezčí.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X