Nejkrásnější blahopřání k svátku pro tátu na jednom místě. Vyberte si!

Slaví dneska váš tatínek jmeniny? 

Tak to by se určitě hodilo hezké blahopřání. 

Nevíte ale, jaké přání k svátku taťkovi poslat? 

Každému se občas hodí trocha inspirace a tady jí najdete spoustu. 

Podívejte se na naše básničky, klasické texty a veselé obrázky a vyberte to pravé. 

Všechna přání jsou navíc volně ke stažení, tak jdeme vybírat.

Básničky k svátku pro tatínka

S takovým blahopřáním určitě nešlápnete vedle. Verše totiž patří mezi ty nejoblíbenější gratulace vůbec a dneska s jedním z nich můžete udělat radosti i vy. Který z nich vás zaujal nejvíce?

Jsou tady jmeniny našeho tatínka, přejí mu vše nejlepší děti i maminka. Už se těšíme, až to spolu večer oslavíme, a v rodinném kruhu se pobavíme. Tati, přejeme ti krásný svátek!
Svátek dneska slaví náš táta, tak mu přeju štěstí, zdraví a ať má stále srdce ze zlata. Chceme ti říct, jak moc tě máme rádi, tebe prostě nikdo nenahradí. Taťko, přejeme ti skvělé jmeniny!
Kalendář mi dneska připomíná, že jsou tady jmeniny našeho tatina. Proto ti chci v tento den je to nejlepší přát, snad tě bude tohle přáníčko u srdce hřát. Užij si dnešní svátek, tati!
Zrovna mi blikla připomínka, že jsou tady jmeniny našeho tatínka. Chci mu popřát lásku, zdraví a taky pohodu, a hlavně nikdy žádnou nehodu. Táto, přejeme ti báječný svátek!
Po roce jsou tady zase jmeniny našeho tatina, tak už mu letí přáníčko od dcery a od syna. Snad si tento den pořádně užiješ, a báječný sváteční den prožiješ. Tati, přejeme ti nádherný jmeninový den!
Jmeniny dneska slaví náš tatínek, my mu přejeme lásku, zdraví a spoustu krásných vzpomínek. Ať jsi stále spokojený a máš úsměv na tváři, a vše co si přeješ se ti podaří. Užij si dnešní svátek, taťko!

Veselé rýmy k jmeninám

Je váš táta veselá kopa a nikdy nezkazí žádnou legraci? V tom případě by se mu mohlo zamlouvat jedno z těchto vtipných blahopřání, které ho jak potěší, tak rozesmějí. Pokud máte po ruce telefon, můžete mu popřát třeba hned.

Je je tady svátek našeho tatínka, to je pro velkou oslavu záminka. Máme tady pro tebe víno, pivo i kořalku, a všechno ti budeme nalévat do pohárku. Taťko, přejeme to báječné jmeniny!
Chtělo by to dneska láhev vína, je přece svátek našeho tatina. Jedna nám ale stačit asi nebude, jak tě známe tak z ní nic nezbude. Tati, užij si dnešní jmeninový den!
Oslava bude velká jako vrata, to ani jinak nejde, když slaví náš tata. Víno v lednici už se nám chladí, popřát ti přijde dneska rodina i kamarádi. Tati, přejeme ti skvělé jmeniny!
Nebudu ti poslat žádné citáty, když jsou tady jmeniny našeho táty. Místo toho si spolu flašku vína vypijeme, a tento den si pořádně užijeme! Tatine, tvé děti ti přejí nádherný svátek!
Dárková krabice k svátku pro tátu s hrníčkem a zápisníkem.
zdroj:likemeboxx.ru

Klasická přání k svátku pro tátu

Spousta mužů dává přednost klasice a jednoduchosti. Platí tohle i v případě vašeho táty? Na tohle jsme taky mysleli a dali jsme dohromady hned několik blahopřání, který zahřejí u srdce. Stačí si jen vybrat.

Tati, dneska je tady den tvých jmenin a my ti chceme z celého srdce popřát spoustu zdraví, lásky, pohody a tay nádherných chvil. Krásný svátek ti přejí …
Náš milovaný tatínek má dneska svátek a my mu k němu chceme popřát pevné zdraví, lásku, pohodu a taky aby se ti splnilo vše, co si přeješ. S láskou …
Táto, protože moc dobře vím, že nejsi na žádné velké poslovy, tak ti přeju prostě jen všechno nejlepší k tvým jmeninám!
Tati, po roce jsou tady tvoje jmeniny a tvoje děti ti chtějí popřát spoustu radosti, nádherných okamžiků a taky moře štěstí. Krásný svátek ti přejí …
Všechno nejlepší k svátku, taťko! Hodně zdraví, splněných přání, úspěchů a taky t jsme s maminkou pořád tak spokojení a šťastní, jako doteď. Úžasné jmeniny ti přeje …
Kalendář mi připomíná, že jsou tady jmeniny mého milovaného taťuldy! Přeju ti, aby ti vše vycházelo a ty byl stále jen veselý a spokojený. Báječný svátek ti přeje …
Tati, nemusíš se bát, že bych na tvé jmeniny zapomněla. Jako každý rok na tebe myslím už od rána a přeju ti jen to nejlepší. Pořádně si užij dnešní den a večer to oslav! Nádherný svátek ti přeje …
Jsou tady jmeniny našeho tatina a tak mu přejeme, aby si tento den pořádně užil a taky oslavil! Taťko, přejeme ti skvělý svátek!

Slaví někdo z vašich blízkých narozeniny? Udělejte radost svým přátelům, rodině či kolegům krásným narozeninovým přáníčkem!

Obrázkové GIF gratulace pro otce

Chcete, aby bylo blahopřání k svátku pro tátu originální, veselé a jedinečné? Pak budou tyhle pohyblivé GIF obrázky přesně to, co v tento den skvěle hodí. Odeslání je velice snadné. Vybraný obrázek stačí jen zkopírovat a poslat.

Tati, dneska si dej určitě jedno pivo na oslavu!

GIF přání k svátku Homer Simpson s pivem na gauči.
zdroj:giphy.com

Tati, dnešek by se měl rozhodně oslavit!

GIF blahopřání k jmeninám chlap v obleku s šampaňským.
zdroj:giphy.com

Zase to ale s těmi oslavami nepřeháněj, taťko!

GIF přání k jmeninám Mr.Bean s deštníčky ve vlasech.
zdroj:giphy.com

Užij si dnešní svátek, tati!

GIF přání k svátku chlap s barevnými balónky.
zdroj:giphy.com

Máme tě moc rádi a přejeme ti báječné jmeniny!

GIF blahopřání k svátku holčička dává pusu tátovi.
zdroj:giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tohle blahopřání k jmeninám tatínka určitě ohromí. Ty dárky, které vyrobíme sami totiž potěší nejvíce a s přáníčkem to není jinak. Nemusíte se ničeho bát, samotná výroba je velmi snadná a zábavná. Pokud by se vám hodila trocha inspirace, tak se můžete podívat na tohle krátké video, kde najdete také postup krok za krokem. Pak už jen stačí doplnit vaše srdečné blahopřání a máte hotovo.

Co myslíte, budou se naše přání k jmeninám taťkovi líbit?

Doufáme, že jste vybrali to pravé a že mu tento den uděláte hezčí a příjemnější.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)
Komentáře

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X