Pogratulujte k pětatřicátým narozeninám textem nebo obrázkem! Vybírejte z těch nejoriginálnějších nápadů

Napište přání k 35. narozeninám, na které bude oslavenec ještě dlouho po oslavě vzpomínat! 

Inspirujte se našimi narozeninovými texty, obrázky nebo pohyblivými gify, které můžete poslat elektronickou cestou. 

Pusťte se do výběru z toho nejlepšího!

Vtipné narozeninové gratulace 

Víte o oslavenci, že má rád srandu? 

Chcete jeho nebo její den vylepšit hned zrána? 

Pogratulujte s humorem a pošlete gratulaci plnou vtipu, nadsázky a mírné ironie!

Kéž se dožiješ takového věku, že už jen pohled na tebe bude děsit děti a bývalé milenky / bývalí milenci se budou divit, s čím to chodili. Všechno nejlepší k pětatřicetinám!
Dnes máš narozeniny – výročí dne, kdy jsi vítězně unikl/a z matčina lůna. Všechno nejlepší!
Říká se, ať některé věci bereš s rezervou. Tak tak ber i své narozeniny a udělej si raději dvakrát více margarity na oslavu. Ať máš nějakou tu rezervu, kdyby něco. Krásné prožití tvého výjimečného dne!
Doufám, že tyhle narozeniny oslavíš stejně, jako ty první – nahý/nahá a s křikem! Všechno nejlepší, pařmene/pařmenko!
Všechno nejlepší! Ať je tvé srdce dnes stejně plné radosti, jako bude tvá zeď na Facebooku plná narozeninových vzkazů od lidí, se kterými jsi pravděpodobně už dlouho nebo možná ani nikdy nemluvil/a osobně.
Někteří přátelé dávají svým přátelům na narozeniny dárky. Jiní přátelé své přátele, kteří slaví narozeniny, opijí. Máš štěstí, že jsem ten druhý typ. Všechno nejlepší a pojď pořádně zapařit!
Máš narozeniny a ty víš, co to znamená. Je čas, aby ses trapně usmíval/a, zatímco tvá rodina a přátelé zpívají narozeninovou píseň. Užij si to! Všechno nejlepší k 35. narozeninám!
Hele, máš mě, takže nevím, co víc by sis mohl/a přát. Ale i tak ti přeji všechno nejlepší! Krásné pětatřicáté narozeniny!
Až na dnešní oslavě ucítíš opravdu velké horko, nediv se. To bude tím množstvím svíček. Všechno nejlepší k dosažení 35 let na tomhle úžasném světě!
Jediné, čeho lituji je to, že jsem tě nepoznal/a dřív, abych tě mohl/a otravovat déle. Krásné 35. narozeniny!

Inspiraci můžete najít také ve vtipných blahopřáních k svátku! Přizpůsobte tyto vtipné texty své narozeninové gratulaci.

Textová přání k 35. narozeninám

Chystáte se poblahopřát někomu ze svých blízkých k pětatřicetinám a nevíte, jak na to? 

Inspirujte se našimi texty a vyberte takovou větu, která se nejvíce blíží vašim vlastním myšlenkám!

Všechno nejlepší k 35. narozeninám! Jsi dobrý člověk a já doufám, že budeš žít dost dlouho na to, abys viděl/a, jak tvé úsilí přináší ovoce. Mám tě rád/a!
Jaký je to šťastný den. Dosáhl/a jsi věku, kdy ti nic nebrání dělat vše, o čem jsi kdy snil/a. Všechno nejlepší k 35. narozeninám, kamaráde/kamarádko!
Zkušenosti nepřichází s dlouhověkostí a chytrost nepřichází s věkem. Zdá se totiž, že ty už to všechno máš ve svých pětatřiceti. Užij si krásný narozeninový den!
Vždycky, když tě vidím, je na tvé tváři vidět krása, kterou nosíš ve svém srdci. Jsi pro nás všechny inspirací a já ti přeji ty nejkrásnější 35. narozeniny! Užij si svůj den!
Usmívej se, protože to omlazuje. Ať je tvých 35 let dostatečným důvodem k tomu, abys byl/a i nadále tak veselý/veselá a optimistický/optimistická. Všechno nejlepší!
Přeji ti krásné 35. narozeniny! Hodně pro mě znamenáš a další rok s tebou je další rok plný zábavy, štěstí a úžasné podpory.
Každý den přinášíš všem kolem sebe radost, smích, srdečnost a mnoho dalších hezkých věcí. Doufám, že tvůj optimismus s pětatřicítkou neskončí. Krásné narozeniny!
Vždycky jsi žil/a inteligentně a čestně. Rád/a bych, aby si z tebe bralo příklad co nejvíce lidí. Užij si své nádherné pětatřicetiny! Všechno nejlepší!
Vždycky budeš mým jediným důvodem, proč se těšit na další vteřinu, minutu, hodinu, den, týden, měsíc a rok. Všechno nejlepší k 35. narozeninám, drahoušku!
Ať ti vyjde každá maličkost, kterou si usmyslíš. Jsi ten nejstatečnější člověk, kterého znám a já ti přeji, aby sis své 35. narozeniny užil/a. Všechno nejlepší!

Pro ženu

Přeji šťastné a požehnané 35. narozeniny nejúžasnější ženě, jakou jsem kdy poznal/a. Děkuji ti za to, že jsi mou kamarádkou po celé ty roky. Všechno nejlepší!
Jedno přísloví říká, že všeho moc škodí. To tě ale ještě nepotkali. Příliš mnoho tebe je nebeské. Všechno nejlepší k pětatřicetinám nejkrásnější ženě na světě!
Milá přítelkyně, tvé narozeniny opět zaklepaly na dveře. A my je, to si teda piš, budeme slavit, jako by už neměly přijít další. Užij si nádherný den a večer to spolu pořádně rozjedeme! Všechno nejlepší k pětatřicetinám!
Jsem vděčný, že mám ve svém životě ženu, jako jsi ty. Všechno nejlepší k narozeninám! Musím říct, že každá chvíle strávená s tebou, je posvátná. Mám tě moc rád!
Všechno nejlepší k narozeninám nejkrásnější a nejmilovanější ženě, jakou jsem kdy poznal! Dnes je tvůj výjimečný den a já ti přeji, aby se ti splnily všechny sny.

Nevybrali jste si? Možná to pravé blahopřání najdete v dalších gratulacích pro ženy k narozeninám!

Pro muže

Jsem požehnaný, že mám kamaráda, jako jsi ty. Všechno nejlepší k 35. narozeninám, drahý příteli! Ať je tvůj výjimečný den nabitý štěstím a láskou.
Dnes je tvůj den. Prožij ho, jako bys byl králem světa a nestarej se o to, co říkají ostatní. Tento den je jen tvůj! Všechno nejlepší k pětatřicetinám!
Tak jako pizza potěší každý enzym v ústech, jsou ctihodní muži potěšením pro duši ženy. Jsem šťastná, že mám jednoho z nich za manžela. Všechno nejlepší k narozeninám, miláčku! Užívej si svůj den a měj ze všeho jen radost.
K tvému velkému dni ti přeji spoustu radosti, zábavy, štěstí, lásky a všech dalších věcí, které nic nestojí. Krásné narozeniny!
Úcta povznáší každého muže, ale ne každý muž si ji zaslouží. Chci, abys věděl, že tě miluji a vážím si tě celou svou bytostí, protože si to zasloužíš. Všechno nejlepší k narozeninám, můj muži!

Chcete více narozeninových přání pro muže? Inspirujte se našimi dalšími texty!

Krátká blahopřání k pětatřicetinám

Je od vás oslavenec daleko, nebo nemáte možnost s ním v den jeho narozenin být osobně? 

Pošlete mu/jí rychlou SMS, která, i přes svou stručnost, vystihne vše hezké, co chcete osobě, která slaví narozeniny, popřát!

I když ti táhne na 35, chci ti říct, že vypadáš pořád stejně dobře jako ve dvaceti – jen jsi mnohem chytřejší. Vše nej!
Dneska slavíš pětatřicetiny! Pojďme ven a předstírejme, že je ti teprve dvacet. Klidně kvůli tobě budu lhát. Všechno nejlepší!
Nikdy není pozdě být tím, čím chceš být. Teda, pokud nechceš být mladší. Krásné 35. narozeniny!
Mysli na to, že nestárneš. Jsi sice o něco málo starší než loni, ale o tolik moudřejší. Užij si nádherný narozeninový den!
Věk je prostě počet let, po které tě těší svět. Tak nevěš hlavu a užívej si krásných narozenin, a to jen tak, jak chceš ty sám/sama. Všechno nejlepší!
Žij svůj život a zapomeň na to, že je ti 35. Tohle číslo není podstatné. Jsi tak starý/stará, jak se cítíš. Užívej si krásný den! Všechno nejlepší!
Pamatuj na to, že my nestárneme. Pouze se stáváme modernějšími. Krásné 35. narozeniny!
Všechno nejlepší k 35. narozeninám té nejkouzelnější bytosti, kterou znám! Měj krásný den.
Pít sám/sama na narozeniny je přece smutné! Tak přijmi mé pozvání a pojď se mnou oslavit svých kouzelných 35 let! Všechno nejlepší!
Každá hodina je šťastnou hodinkou, když slavíš narozeniny. Užij si ten nejlepší den jen podle svého. Všechno nejlepší!

Obrázkové gratulace 

Aby nebylo vaše blahopřání tak strohé, můžete k němu přidat hezký obrázek. 

Obrázky můžete stahovat zdarma, vytisknout je, nebo poslat e-mailem, MMSkou nebo po sociální síti, a to společně s vaším narozeninovým textem.

Pusťte se do vybírání!

Zlatý nápis "35 Happy birthday" na černém pozadí, zdobeném zlatými balónky, vlaječkami a konfetami.
zdroj: ubuy.com.tr
Přání k 35. narozeninám s kresleným smějícím se pejskem, s květovanou korunkou a nápisem "Happy birthday 35!"
zdroj: amazon.com
Černý nápis "Happy 35" zdobený korunkou na bílém pozadí.
zdroj: spreadshirt.com
Přání k 35. narozeninám s nápisem "Chapter 35" zdobeným kresleným otiskem červených rtů.
zdroj: pixels.com
Kreslený barevný narozeninový dort se svíčkami a nápisem "Happy 35th birthday".
zdroj: amazon.com

Líbí se vám myšlenka obrázkových gratulací? Nevybrali jste si mezi uvedenými obrázky? Třeba najdete inspiraci v dalších narozeninových obrázkových blahopřáních! Prohlédněte si je.

Narozeninové gify 

Obrázkové gratulace vás sice zaujaly, ale vy byste chtěli přeci jen něco zajímavějšího? 

Pak si vyberte některý z našich vtipných a tematických pohyblivých gifů!

Narozeninové gif přáníčko k 35. narozeninám s čokoládovým dortem a s hořícími svíčkami ve tvaru čísla 35 a nápisem "Happy birthday".
zdroj: funimada.com
Pohyblivý gif se dvěma zpívajícími a gratulujícími si muži s nápisem 35th.
zdroj: gifer.com
Zlaté pohyblivé konfety s nápisem Happy 35 birthday v gifu na černém pozadí.
funimada.com
Pohyblivá animace se smějící se holčičkou, která vyhazuje do vzduchu blikající barevná čísla 3 a 5.
zdroj: giphy.com
Narozeninový pohyblivý obrázek s mužem ve fraku, klanícím se na kolenou druhé osobě.
zdroj: giphy.com

Slaví narozeniny vaše dcera? Potěšte ji narozeninovým gifem! Vybírejte z dalších vtipných pohyblivých obrázků.

Přání k 35. narozeninám můžete předat klasicky na narozeninové kartičce, ale můžete jej poslat také elektronickou formou, a to prostřednictvím e-mailu, SMSky, MMSky nebo ve formě zprávy či příspěvku na sociální síti. 

Vyberte si, zda chcete poslat jen holý text, nebo byste rádi zaujali obrázkem či pohyblivým gifem.

Máte skoro hotovo. Teď už jen stačí zvolit ta správná slova a popřát oslavenci to nejlepší!

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X