Nejkrásnější narozeninová přání k osmdesátinám. Nechte se u nás inspirovat!

Slaví někdo z vašeho okolí 80. narozeniny? 

To je velká výsada, neboť dlouhověkost je vzácná.

Nenechte proto nic v náhodě. 

Dáme vám pár tipů na přání k 80. narozeninám, která si můžete zkopírovat zcela zdarma.

Přání k 80. narozeninám pro přítele

Vymyslet formulaci na narozeninovou pohlednici není příliš snadné. Máte někdy pocit, že jste všechna slova polkli? Proto, abychom vám usnadnili ono přemýšlení, jsme pro vás nachystali různé texty, které si můžete přepsat a vytvořit tak originální osobité přání. 

Všechno nejlepší k 80. narozeninám mému nejlepšímu příteli! Tady je další rok, kdy se budeme smát našim vlastním vtipům a navzájem si rozumovat!
Nebuď smutný, když stárneš. Tvůj věk je prostě počet let, které si nás svět užívá. Všechno nejlepší k Tvým 80. narozeninám.
Nemysli na to, že Ti je 80 let. Ber to jako 18 let s 62lety zkušeností. Krásné narozeniny, příteli!
Věk je otázkou mysli nad hmotou. Pokud vám to nevadí, nevadí! Všechno nejlepší k 80. narozeninám!
Nestárneš… pouze nabýváš na hodnotě. Přeji Ti báječné 80. narozeniny!
Narozeniny jsou dobré pro Tvé zdraví! Studie prokázaly, že lidé, kteří mají více narozenin, žijí déle. Všechno nejlepší k 80. narozeninám!
Věk a sklenice vína by se nikdy neměly počítat. Krásné 80. narozeniny!
Všechno nejlepší k Tvému velkému dni. Mám radost, že jsi stále tady, příteli. Kéž jsi tady ještě dlouho. Krásné 80. narozeniny.

SMS přání k osmdesátce

Pokud však volíte jednodušší a rychlejší cestu, nic vám v tom nebrání. Zejména v případě, že je oslavenec mobilní a žádné technologie jej nezastraší. Vyberte si svůj oblíbený text, který přesně pasuje k oslavě tak významného životního milníku.

Přeji šťastné a zdravé 80. narozeniny! Přeji Ti mnoho dalších krásných dní. Kéž jsou Tvé 80. narozeniny plné lásky rodiny a přátel, nezapomenutelných okamžiků, nekonečné radosti a šťastných vzpomínek.
Shromáždil jsi 80 let báječných vzpomínek. Doufám, že dnes je den plný nové zábavy a překvapení. Krásné 80. narozeniny!
Šťastné 80. narozeniny! Tolik let, tolik zážitků, tolik vzpomínek. Ať jsou Tvé narozeniny zvláštní a cenné, když jsi dosáhl tohoto významného věku, což z něj činí významnou příležitost.
Říká se, že jsi jen tak starý, jak se cítíš. Přinejmenším Ti je jen 80 let! Všechno nejlepší k narozeninám a ať jsou skvělé!
Gratuluji k dosažení tohoto významného milníku! Všechno nejlepší k 80. narozeninám! Dosažení 80. narozenin je velkým úspěchem. Užij si tento speciální den a připrav se na mnoho dalších.
Za 80 let se toho může stát hodně. Během svého života jsi napsal mnoho příběhů, ale ještě nejsou dokončeny. Užij si své 80. narozeniny a připrav se na další kapitolu.
Pokud vezmeš v úvahu skutečnost, že s věkem se věci zlepšují, nejsi příliš daleko od dokonalosti. Všechno nejlepší k 80. narozeninám!
Gratuluji k tomuto významnému životnímu jubileu. Tvůj věk je obdivuhodný. Přeji Ti, aby sis mohl užít další roky v plné životní síle. Krásné 80. narozeniny!

Narozeninová přání pro mámu

Na vyjádření přání pro jednu z nejcennějších osob v našem životě bychom si měli opravdu nechat záležet. Kromě samotné gratulace nezapomeňte zmínit, jak si mámy vážíte.

Všechno nejlepší k 80. narozeninám, mami! Děláš ze světa lepší místo pro život – místo plné štěstí a radosti pouhým šířením své nesmírné lásky a péče. Děkuji za všechno!
Jedné z nejinspirativnějších lidských bytostí, jaké znám. Mami, přeji Ti k 80. narozeninám, abys žila dál tak, jak bys měla. Obklopena milující rodinou a přáteli.
Kéž jsou Tvé 80. narozeniny nezapomenutelné! Jsem tak vděčný, že jsi mezi námi, mami!
Mami, šťastné 80. narozeniny! Kéž jsou Tvé narozeniny zářivé jako Tvůj úsměv, sladké jako Tvá láska, zábavné jako Tvůj duch a stejně úžasné jako Ty. Děkuji, že jsi tu vždy pro mě.
Zasloužíš si velkou čest za vše, co jsi za svých 80 let udělala. Svět je lepší místo, protože jsi v něm. Užij si svůj zvláštní den. Krásné narozeniny, mami!
Posílám Ti přání k 80. narozeninám, mami. Je zabalené se vší mojí láskou!
Narozeninová přání pro maminku.
allwording.com

Přání k osmdesátinám pro tátu

Jestliže máte tu velkou výsadu být po boku svého otce, který slaví 80. narozeniny, využijte toho na maximum. Vybrali jsme pro vás věty, které jej jistě dojmou a dodají mu sílu k dalšímu životu.

Všechno nejlepší k 80. narozeninám, tati! Myslím na Tebe a na všechny ty nádherné časy, které jsme spolu sdíleli. Děkuji Ti za tolik úžasných vzpomínek a zážitků.
Všechno nejlepší k 80. narozeninám největšímu muži na světě: mému příteli, mému ochránci, mému otci.
Každým rokem, který uplyne, si uvědomuji, jaké mám štěstí, že mám takového úžasného otce, jako jsi Ty. V mém srdci vždy budeš mít zvláštní místo. Doufám, že Tvé 80. narozeniny budou stejně báječné jako Ty!
Žádný dárek se nikdy nevyrovná lásce a náklonnosti, kterou jste mi věnovali po celá léta mého života. Přeji krásné 80. narozeniny, tati!
Superhrdinové jsou jedni z milionu. Úžasný táta jako Ty je jednou za život. Měj 80. narozeniny stejně tak úžasné jako Ty!
Všechno nejlepší k 80. narozeninám, tati! Přeji Ti báječné narozeniny, protože jsi báječný táta. Užij si svůj den!

Texty pro 80letou babičku

Tohoto krásného životního jubilea se jistě může dožít i vaše babička. Opět máme pár nápadů, jak jí říct díky i pogratulovat.

Moje babičko, byla jsi jádrem mého života od mých nejranějších vzpomínek a jsi neustále v mém srdci. Všechno nejlepší k 80. narozeninám!
Šťastné 80. narozeniny někomu, kdo tady byl celý můj život. Když jsem byl mladý, Tvé rady a moudrost byly nepříjemné. Teď, když jsem starší, vím, jak správná a moudrá byla ta slova.
Pamatuješ si, jak jsi byla nadšená, když Ti bylo 18 let? No, já ne, ještě jsem tu nebyl. Ale jsem rád, že si to pamatuješ Ty! Všechno nejlepší k 80. narozeninám!
Přinesla jsi mi tolik životních okamžiků radosti a štěstí. Doufám, že Tvé 80. narozeniny budou hojně naplněny stejnými okamžiky. Všechno nejlepší k narozeninám, babi!

Blahopřání pro dědečka 

Dědečkové obvykle bývají zdrojem moudrosti, která je k nezaplacení. Ve svých přáních tak můžeme vyjádřit vděčnost, že můžeme naslouchat jejich slovům plných životních zkušeností.

Možná rok co rok stárneš, ale v srdci jsi stále mladík. Měj krásné 80. narozeniny dědo!
Čím více stárnu, tím více miluji Tvé příběhy a moudrost. K Tvým 80. narozeninám Ti přeji zdraví a vitalitu, abys mohl i nadále vytvářet mnoho dalších příběhů i moudrostí.
Považuji za štěstí, že mám v životě někoho tak zvláštního, jako jsi Ty, dědo. K Tvým 80. narozeninám Ti přeji mnoho dalších let požehnaných láskou, zdravím a štěstím.
Všechno nejlepší k 80. narozeninám, dědo! Jsi ukázkovým příkladem toho, že 80 je nových 60!

Doufáme, že jste si nějaké to přání k 80. narozeninám pro svého blízkého vybrali. 

Budeme moc rádi, pokud mu také udělá radost.

Vše jsme vybírali s ohledem k věku, texty vykazují důstojnost, oslavují stařeckou moudrost a drží si určitou úroveň serióznosti.

Autor článku
Zuzka Pitříková

Čas od času potřebujeme inspiraci, protože nás nenapadá vůbec nic. To platí i v oblasti blahopřání, která svým blízkým chceme vyjádřit při různých příležitostech. Jsem moc ráda, že mohu být součástí týmu, který přináší nové nápady pro tuto tématickou oblast.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X