Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Noemi na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 21. srpna a svátek slaví Noemi.

Rádi byste jí poslali gratulaci, která pro ni bude skutečně nezapomenutelná? 

Moc dobře víme, jak moc přání k svátku Noemi potěší. 

Inspirujte se u nás zcela zdarma z našich nejkrásnějších a nejlepších tipů, které se hodí pro každou oslavenkyni. 

Na výběr máte z klasických gratulací, veselých říkanek nebo dokonce animovaných obrázků

Vybírejte tedy jak je libo, protože tato přáníčka nikde jinde nenajdete. 

Které jí asi udělá největší radost? 

Klasická přání k svátku pro Noemi

Nenechte se zmást slovem „klasická“, protože se rozhodně nejedná o nudné a ohrané gratulace. Zaručujeme vám, že takové přání k jmeninám Noemi ještě nedostala a vepsané do vlastnoručně vyrobeného papírového přání budete mít gratulaci, které oslavenkyni vykouzlí slzy štěstí

Milovaná Noemi, po 365 dnech máš opět tvůj svátek! To je přece docela dlouhá doba. Smiř se s tlakem okolo tebe, protože přesně takhle se dělají ty nejkrásnější diamanty. To ty budeš jednoho dne zářit jako drahokam. Ten nejkrásnější svátek ti s láskou přejí …
Milovaná Noeminko, nepočítej svíčky, ale sleduj světlo, které vydávají. Nepočítej svá léta, ale užívej si život, který žiješ. A na šedé vlasy funguje barva na vlasy! Báječný svátek ti s láskou přejí …
Naše milá Noemi, k svátku ti přejeme, ať se ti dostane největší radosti a věčné pohodě. Ty sama jsi tím nejkrásnějším dárkem, a proto si zasloužíš jen to nejlepší. Pozdrav a obrovskou gratulaci ti posílají …
Naše drahá Noemičko, k jmeninám přejeme tobě i tvé rodině radost, štěstí a zdraví. Ale štěstí ať se dnes usměje především na krásnou oslavenkyni – na tebe! Nádherný den ti s láskou přejí …
Nejdražší Noeminko, jsi ten nejsladší a nejmilejší člověk, kterého znám. Tento svátek je novým začátkem krásných časů. Přeji ti sebedůvěru, odvahu a úspěch nejen v práci, ale ve všem, co čeho se pustíš. Všechno nejlepší ti z celého srdce přeje …
Naše Noemi, zapomeň na minulost, ta je pryč. Nemysli na budoucnost, ta ještě nepřišla. Žij ale přítomností, protože je to dar, kterého si každý musí užívat na maximum. Moc lásky a úspěchů ti s láskou přejí …
Přání k svátku s růžemi a třpytkami.
pixabay.com

Přání pro nejlepší kamarádku

Každá skvělá kamarádka si zaslouží skvělé jmeninové blahopřání. Pokud je Noemi slečnou, se kterou hodina uteče jako pár minut a její smích a přítomnost jsou vám skutečně cenné, jistě si vyberete jedno z těchto krásných přání. 

Milá Noemi, ráda bych ti dala nějaký dárek s svátku, ale po krátkém uvažování jsem přišla na to, že vlastně máš mě! Doufám, že si své jmeniny užiješ naplno a nezapomínej, že jsem vděčná za každý moment s tebou. Báječné jmeniny ti s láskou přeje …
Milovaná Noeminko, doufám, že víš, že nikdy nebudeš příliš stará na to, abys se mnou mohla jít na pár skleniček. Snad bude tvůj sváteční den přesně podle tvých představ a už se nemůžu dočkat, až to spolu oslavíme. S láskou …
Všechno nejlepší k svátku mé nejlepší kamarádce, která si ve svůj výjimečný den zaslouží jen to nejlepší. Slibuji ti, že zbytek svého života zasvětím tomu, abych ti poskytovala neomezenou lásku a radost. Moc si dnešek užij Noemi. Přáníčko ti s láskou posílá …
Má drahá Noeminko, připomínáš mi narozeninový dort. Jsi krásná, plná sladkosti a naplňuješ můj život nadšením! … A k nakousnutí jsi taky. Ten nejkrásnější svátek na světě ti přeje …

I sladké sny můžete popřát originálním přáním. Podívejte se na tyto krásné texty na dobrou noc.

Básničky k svátku pro Noeminku

Veršovanou gratulací rozhodně nic nepokazíte – právě naopak. Jmeninové rýmy patří mezi ty nejoblíbenější formy přáníček a tyhle byly napsány přímo na míru vaší milované Noemi. Vy už máte jen za úkol vybrat tu básničku, kterou jí dneska uděláte ohromnou radost.

Nafukujeme ty nejbarevnější balónky, na oslavu naší milované Nomky. A i když všichni tvého jména, slaví dneska také svátek, ať konkurenci žádnou nemáš, a užiješ si spoustu hrátek. Noeminko, moc si užij tvůj mimořádný den!
Dneska slavíme jmeniny naší Noemi, tak proč se držet při zemi? Já už svižným tempem pádím, všechno nejlepší ti z lásky přát, protože ti skutečně moc fandím, a mám tě strašně rád. Všechno nejlepší k svátku, Noeminko!
Naše nejmilejší Noemi, přejeme ti, ať zmizí všechny problémy. Že máš dnes svátek, dobře víme, a taky to s tebou pořádně oslavíme! Zástup gratulantů k tobě svižným krokem míří, až všechen prach u vás doma zvíří. Nominko, přejeme ti ze srdce všechno nejlepší k svátku!
Ráda bych ti popřála, Noemi, ať tvůj svět je tak trochu šílený. Ať svět je tvoje osobní hřiště a štěstí jedno veliké klíště, které se tě už nikdy nepustí, a problémy tvé se rozpustí. Noeminko, přeji ti ten nejbáječnější svátek!
Ať tohle přání je sladká připomínka, že jsi má nejoblíbenější Noeminka. K svátku, který dneska máš, přeji ti, ať si brzy uděláš, čas na to, co nedobrovolně nestíháš, a neskutečně si užíváš. Noemi, přeji ti ten nejkrásnější svátek!
K radosti je dneska záminka, že jmeniny má naše milovaná Noeminka. Přejeme z celého srdíčka, ať tě osud jenom hýčká. Máme dneska velkou radost, protože pro tebe máme slabost. Noemi, užij si dnešek přesně podle tvých snů.

Veselá rýmovaná přání k jmeninám 

Doufáte v přáníčko, které dokáže vykouzlit skutečný úsměv na tváři vaší milované oslavenkyně? Už nemusíte déle hledat! Jestli je Noemi vaše kamarádka, která se ráda baví a směje, bude pro ni vaše letošní gratulace přímo mimořádná!

Dneska budeme jenom ve veselém stavu, protože už teď máme sváteční náladu. Užijeme si krásné Noeminky jmeniny, holky naší milovaný a jediný! Noemi, přejeme ti ten nejkrásnější den na světě!
Noemi má jmeniny dneska, no to nám ale vskutku pecka! Už aby jsme oslavu šli připravit, ať to s tebou můžeme pořádně oslavit. Přejeme ti překrásný svátek, Noemi!
Dneska pořádně slavit budem, víno a pivečko potečou proudem. Čeká nás úžasná zábava, dnes se přece neřeší štíhlá postava! Přejeme ti nádherný svátek, Noeminko!
Dneska neexistuje slovo únava, čeká nás totiž náramná zábava! Už nám chystáme slavnostní sklenice, snad se nám nad ránem vyhne opice. Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku, Noemi!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Věděli jste že ke svátku není třeba psát vůbec nic? K této krásné sváteční příležitosti totiž můžete poslat blahopřání k jmeninám Noemi i v podobě hezkého animovaného obrázku! Vybrali jsme jich pro vás hned několik, které se pro krásné oslavenkyně hodí výborně. Na vás bude už jen vybrat ten pravý pro vaši oslavenkyni, zkopírovat a poslat. 

GIF přání k jmeninám s pusinkujícími se medvědy.
tenor.com
GIF přání k jmeninám s lidmi oslavující na pláži.
tenor.com
GIF přání k jmeninám s ženou a obří sklenicí na víno.
giphy.com
GIF přání k jmeninám s se Spongebobem a bublinkami.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové přání k jmeninám Noemi zaručeně ohromí. Ne nadarmo se říká, že dárky, které vyrobíme vlastnoručně udělají tu největší radost… a u blahopřání to platí dvojnásob! Není třeba se ničeho bát, výroba hezkého přáníčka vám zabere jen chvilku. Pokud by se vám hodila trocha inspirace tak se podívejte na tohle milé video. Až budeme mít hotovo, tak do přáníčka už jen stačí napsat básničku nebo gratulaci dle vašeho výběru.

Zajímavosti o jméně Noemi

Noemi je ženské křestní jméno hebrejského původu.

Toto jméno vzniklo z hebrejského “Náomí” a vykládá se jako „radost, půvab, slast“.

V České republice toto jméno užívá 522 nositelek a jedná se o 507. nejpoužívanější jméno.

Mezi domácké varianty patří například Noe, Emi, Noeminka aj.

Mezi významné nositelky patří například herečka Noemi Zárubová; Noemi Rejchrtová jako česká historička a Noemi Smolik, která se proslavila jako česká malířka.

Ženy tohoto jména je přisuzována kreativita v podobě psaní, tance a zpěvu.

Myslíte si, že se budou naše blahopřání k svátku Noemi líbit?

My srdečně doufáme, že ano a vy jí uděláte tímto milým gestem obrovskou radost. Vždyť jmeniny máme jen jednou za rok!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X