Ta nejlepší dětská narozeninová blahopřání ke 2. roku, kterými zaručeně ohromíte!

Potřebujete napsat narozeninové přání k druhému roku dítěte?

Oslava se blíží o a vy vůbec nevíte, co do svého blahopřání vložit?

Jak přáníčko vytvořit a jakou formou jej předat?

V našem článku se dozvíte, jak postupovat, aby byla vaše gratulace jednou z nejlepších! 

Narozeninová přání ke 2. roku

Slaví narozeniny malý človíček, kterému jsou 2 roky? 

Chcete mu předat milá slova, která by jej mohla potěšit ještě za několik let, až si je znovu přečte? 

Poblahopřejte některou z následujících nadčasových vět plných láskyplných slov!

Nejroztomilejší a nejrozkošnější batole na celém světě dnes slaví druhé narozeniny! Ať jsou tvé druhé narozeniny ještě výjimečnější než ty první!
Přeji ti mnoho krásných let plných štěstí a radosti, sladká holčičko! Všechno nejlepší ke 2. narozeninám mé malé princezně!
Všechno nejlepší ke 2. narozeninám naší malé princezně, která nám od prvního dne ukradla srdce. Jsme opravdu požehnaní, že máme takovou milou dceru, jako jsi ty, zlatíčko!
Hodně narozeninové lásky od maminky a tatínka! Dnes jsou ti dva roky, miláčku. Přejeme ti jen to nejlepší a věř, že se na nás můžeš vždy spolehnout!
Posílám svému synovci / své neteři lásku k jeho/jejím 2. narozeninám. Všechno nejlepší, miláčku!
Nemůžu ani popsat slovy, kolik lásky k tobě chovám ve svém srdci! Mám tě moc ráda, broučku a přeji ti k tvým druhým narozeninám jen to nejlepší, co může život nabídnout!
Dnešní den je velmi výjimečný, protože mám to potěšení popřát šťastné 2. narozeniny svému drahouškovi a poslat sladké přání tomu nejkrásnějšímu a nejroztomilejšímu dítěti na světě!
Ať jsou tvé 2. narozeniny stejně rozkošné, jako jsi ty, zlatíčko! Všechno nejlepší ke 2. narozeninám, maličký/á!
Ať jsou tvé 2. narozeniny jako z pohádky, chlapečku/holčičko, kde ty jsi nejkrásnějším princem / nejkrásnější princeznou v celé zemi. Ve skutečnosti tomu tak ale je každý den, protože vládneš království našich srdcí. Máme tě moc rádi, drahoušku!
Děkuji ti, že jsi mi dal/a další rok plný kouzel a vzpomínek, které mi zůstanou navždy. Přeji ti všechno nejlepší k tvému výjimečnému dni!
Dnešní den mi přináší nesmírnou radost, protože přeji všechno nejlepší ke 2. narozeninám mému malému princi. Měj nádherný život, miláčku!
Během uplynulých dvou let jsi byl světlem mého života a teplem v mém srdci a věř mi, že jím budeš navždy, chlapečku. Krásné druhé narozeniny!

Při vytváření blahopřání se můžete inspirovat přáníčky k 1. narozeninám dítěte. Prozkoumejte je!

Přání k narozeninám pro kluky

Je oslavencem malý princ, kterému byste chtěli poblahopřát vše nejlepší? 

Předejte svou moudrost a lásku prostřednictvím následujících textů, které potěší ještě za několik let, když na vaše přáníčko malý oslavenec znovu narazí! 

Dětská představivost je tak nádherná věc a my jsme rádi, že ji můžeme pozorovat u tebe. Když vidíme, jak jsi už teď zvídavý, je nám jasné, že z tebe vyroste velmi tvořivý a úspěšný muž. Krásné 2. narozeniny, andílku!
Přijmi přání k druhým narozeninám, chlapečku. Radost a světlo, které jsi nám všem v uplynulých dvou letech vnesl do života, je nesmírné. Jsi pro nás opravdu výjimečným požehnáním!
Všechno nejlepší k druhým narozeninám mého sladkého synovce! Každým rokem, kdy rosteš, roste i moje láska k tobě. Jsi opravdu největším požehnáním, princátko!
Rozkošný chlapeček, jako jsi ty, je skutečným požehnáním. Sladkému malému princi jsou nyní dva roky a já ti přeji všechno nejlepší a spoustu dárků. My už jsme ten největší dárek dostali – tebe!
Doufám, že tvůj den bude plný lásky, štěstí a spousty malého chichotání a velkých lidí, kteří tě budou celý život provázet a opatrovat! Mám tě moc rád/a, drobečku!
Jsi tak sladké dítě a tvůj úsměv je ta nejkouzelnější a nejvzácnější věc na celém světě! Přeji ti nádherné prožití tvých už druhých narozenin! Jak ten čas letí…

Narozeninové přání pro syna

Jsi jasným světlem v našich životech a naplňuješ každý náš den radostí a hrdostí. Jsi opravdu ten nejúžasnější synek, kterého jsme si mohli přát. Přijmi přání ke 2. narozeninám, synáčku! Vše nejlepší!
Buď stále šťastný a rozkvétej, drahoušku! Doufám, že se ti bude dařit, protože máš ještě spoustu neuvěřitelných let před sebou. Všechno nejlepší k druhým narozeninám!
Tvůj rozkošný úsměv omlazuje všechny kolem tebe. Rozdáváš tolik štěstí, aniž bys o tom věděl! Jsi náš úžasný synáček a já ti přeji ty nejkrásnější 2. narozeniny! Všechno nejlepší!
Ať jsou tvé dnešní narozeniny dvakrát zábavnější, dvakrát hezčí a dvakrát úžasnější než ty loňské. Vše nejlepší, náš andílku!
Posílám ti velkou pusu, maličký! Přeji ti lásku, smích a spoustu dortu. Všechno nejlepší k druhým narozeninám našemu nejúžasnějšímu synáčkovi! Milujeme tě!
Miluji tě na měsíc a zpět, chlapečku! Všechno nejlepší ke 2. narozeninám od maminky a tatínka, synáčku!

Přání k narozeninám pro holky 

Oslavenkyní je malá princezna a vy nevíte, jak jí poblahopřát k narozeninám? 

Chcete jí říct několik milých vět, ale nenapadají vás ta správná slova? 

Nebojte! V následujících blahopřáních jistě najdete takové, které přesně vystihne, co máte na srdci!

Posílám ti sladké přání k tvým druhým narozeninám, princezno! Přeji ti ten nejkouzelnější den, drahé dítě, plný fantazie a kouzel.
Přeji ti šťastné 2. narozeniny a opravdu šťastné dětství, maličká! Mám tě moc rád/a a jsem nadšen/a, že máš tak úžasné rodiče, kteří ti jistě dopřejí ten nejkrásnější život.
Všechno nejlepší k narozeninám číslo 2, sladká holčičko! Vychutnáváme si tyto kouzelné okamžiky tvého dětství, protože rosteš tak strašně rychle.
Tvé druhé narozeniny přišly strašně rychle. Miluji tě na měsíc a zpět, holčičko! Přeji ti narozeniny plné lásky a štěstí. Vše nejlepší, maličká!
Moje sladká a rozkošná malá princezna dnes slaví své druhé narozeniny a já bych nemohl/a cítit víc lásky ve svém srdci, než cítím. Miluji tě a budu tady vždy pro tebe, zlatíčko!
Všechno nejlepší k narozeninám! Ať jsi vždycky šťastná, holčičko a dobří lidé tě provázejí na každém kroku. Jsi naším malým zázrakem a zasloužíš si jen to nejlepší!

Narozeninové přání pro dceru

Přejeme ti krásné druhé narozeniny, dceruško! Malé chichotání a spoustu úsměvů. Jsi tou nejrozkošnější dvouletou holčičkou, jaká se kdy mohla narodit.
Dnes jsou ti dva roky, holčičko a já mám pro tebe ten nejupřímnější a nejsrdečnější dárek – svou lásku a nikdy nekončící podporu. Přeji ti ty nejvýjimečnější narozeniny, dcerko!
Všechno nejlepší k tvým druhým narozeninám, sladká holčičko! Přeji ti stejnou radost, jakou dáváš ty nám. Jsme těmi nejhrdějšími rodiči, miláčku!
Přinášíš tolik lásky a radosti do našich srdcí a do srdcí všech, kteří kolem tebe jsou. Doufám, že se ti v den tvých narozenin všechna ta láska a radost vrátí. Krásné narozeniny, dceruško!
Přeji ti láskou naplněný narozeninový den, maličká! Nemůžu uvěřit, jak rychle jsi vyrostla. Dceruško moje, přeji ti jen to nejlepší ke tvým 2. narozeninám a splnění tvých pohádkových snů!
Nemůžu uvěřit, jak moc jsi od minulého roku vyrostla! Jsi o tolik větší a už se z tebe stává malá dáma s velkou osobností. Krásné prožití narozeninového dne, dcerko naše!

Narozeninové básničky pro děti

K dětem básničky jednoduše patří! 

Potěšte malého oslavence nebo oslavenkyni veselými rýmy, které pobaví také rodiče i zbytek rodiny. 

Uvidíte, že bude oceněna vaše kreativita!

Dva roky někdo má, nikde se nám neschová. Najdeme ho, půjde s náma za skvělýma zážitkama! Krásné druhé narozeniny, drahoušku!
Dnes krásný svátek máš, už 2 ročky v životě poznáváš. Život ti už teď toho hodně dal, někdo tě potěšil, někdo rozesmál. No před tebou je života plná pouť, na které ti přeji – šťastný/á buď! Vše nejlepší, drobečku!
Přeji ti všechno, co můžu ti přát, nechť máš svoji lásku komu dát, nechť tě má někdo velmi rád. Přeji ti rozum, co v nouzi poradí, ruku, co ve smutku tě pohladí, a hlavně rodinu a přátele, co tě nikdy nezradí. Prožij nádherné 2. narozeniny, lásko naše!
Ještě neznáme všechny tvé touhy, nevím, co všechno k narozeninám ti přát. Přeji tedy hlavně zdraví, štěstí a lásku, to podstatné, co ti život může dát. Vše nejlepší!

Líbí se vám gratulace ve formě veršů? Pak si prohlédněte také další narozeninové básničky, ve kterých možná najdete tu pravou inspiraci!

Narozeninové přání pro děti s obrázky 

Děti, zvláště v tak nízkém věku, příliš neocení slova, kterým zatím moc nerozumí, ale ke kterým se mohou vrátit v pozdějším věku. 

Nyní je ale určitě potěší barevný obrázek, který můžete vytisknout nebo jej ukázat na nějakém elektronickém zařízení jako je mobil nebo počítač. 

Potěšte malého oslavence či oslavenkyni obrázkem! 

Barevná fotografie stolu s narozeninovým dortem, kelímky, narozeninovými čepičkami, svíčkami, konfetami a nápisem "Happy birthday".
zdroj: unsplash.com
Ruka držící balónek ve tvaru čísla dvě na pozadí modré oblohy s přáním krásných narozenin.
Přání k narozeninám k 2. roku na pozadí ležícího štěněte australského ovčáka.
zdroj: unsplash.com
Běžící štěně zlatého retrívra na chodníku s přáním krásných druhých narozenin.
zdroj: unsplash.com

Prohlédněte si také další obrázkové narozeninové gratulace!

Vybrali jste si text pro přání k narozeninám? 2 roky jsou skutečně krásný věk, který si možná malý oslavenec nebude pamatovat, ale může se k vašim slovům později vrátit. 

Poblahopřát je možné klasickým textem, ale také básničkou nebo obrázkem s gratulací. 

Ať už jste zvolili jakoukoliv formu blahopřání, buďte si jistí, že ji malý oslavenec, ale také jeho rodiče a zbytek rodiny, ocení.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X