Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Markétu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 13. července a svátek slaví Markéta. 

Zrovna nějakou znáte? 

Tak to jí rozhodně nezapomeňte popřát! 

Milé srdečné přání k svátku Markétě rozhodně udělá velkou radost. 

Připravili jsme pro vás ty nejlepší texty, básničky a obrázky na míru pro vaši oslavenkyni.

A navíc všechna přání jsou zcela zdarma! 

Klasické přání k svátku pro Markétu

Tyhle milé, decentní a hlavně od srdce blahopřání k svátku Markétu rozhodně nezklamou.

Ať už je Markéta kamarádka, kolegyně nebo dcera, mysleli jsme na všechny! Určitě oslavenkyni potěší a vykouzlí jí úsměv na tváři. 

Ukažte jí, že na ni v její velký den myslíte a pošlete Markétě gratulaci k svátku v podobě SMS, nebo ho můžete napsat do vyrobeného papírového přáníčka. 

Milá Markétko, neboj se, že bychom na tvůj svátek dneska zapomněli! Již tradičně ti přejeme k svátku, hodně štěstí, zdraví a veškerou lásku světa. Moc na tebe myslíme a máme tě rádi. Všechno nejlepší ti přejí …
Naše milovaná Markétko, z celého srdce ti přejeme, ať dnešní den oslavíš přesně podle tvých představ. Snad bude pro tebe tenhle den skvělý a nezapomenutelný. Doufáme, že tě nikdy neopustí dobrá nálada a budeš navždy šťastná. Všechno nejlepší ti přeje …
Markétko z celého srdce doufáme, že si tvůj dnešní sváteční den užiješ přesně tak, jak sis ho vysnila a strávíš ho s lidmi, které máš ráda. Myslíme na tebe a přejeme ti jen to nejkrásnější do dalších let. Všechno nejlepší k svátku!
Naše milá Markétko, je nám velice líto, že ti letos nemůžeme popřát osobně, ale nemysli si, že to spolu neoslavíme o něco později! Zatím ti přejeme hodně štěstí, zdraví, radosti a pohody do dalších let. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Drahá Markétko, rok se s rokem sešel a my ti opět srdečně přejeme, ať tě životem provází ty nejkrásnější věci a lidé, které máš ráda a doufáme, že se ti všechny špatnosti vyhnou velkým obloukem. Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku!
Milá Markétko, s radostí ti přejeme všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku. Moc na tebe myslíme a máme tě rádi. Snad si přeješ něco krásného, stejně jako my ti přejeme všechnu lásku a štěstí, které ti svět může nabídnout. Krásný svátek přejí …
Naše drahá Markétko, z celého srdce ti přejeme hodně štěstí, zdraví, pohody a dobré nálady. Užij si dnešní den naplno! Všechno nejlepší k svátku.
Drahá Markétko, sama víš, že tenhle sváteční den přijde ke každému jen jednou do roka a doufám, že podle toho přizpůsobíš své dnešní oslavy. Užij si tento den na maximum. Přeji ti všechno nejlepší, hlavně hodně pohody a úsměvů!
pixabay.com

Básničky k svátku pro Markétu

Obyčejné texty nejsou tím pravým, co zrovna hledáte? Přejete si něco speciálního? Není divu, že jsou básničky nejoblíbenějším způsobem jak vaší oblíbené osobě popřát. 

Pokud si přejete přáníčko k svátku pro Markétu v podobě veršů, jste na správném místě. Vyberte si ty pravé rýmy pro vaši oslavenkyni.

Naše milá Markétka, není jen tak obyčejná dívka. Je to naše holčička, pořádná však kočička, a jaká je ona chytrá, milá a hlavně vtipná! A proto si přejeme, že vždycky spolu budeme. Všechno nejlepší k svátku ti přeje …
Dnes má svátek Markéta, a my přejeme ať jí život vzkvétá. Přejeme jí štěstí, zdraví, všechno špatné ať se spraví! Přejeme ti ten nejkrásnější svátek, ať každý den tvůj je jak z pohádek.
Ať naše milovaná Markéta, ke svým snům postupně vzlétá, Ať každý rok jí můžeme přát, aby jí mělo vždy co u srdíčka hřát. Ten nejkrásnější svátek ti přeje …
Naše milá Markéto, přijmi přání takovéto. Přejeme ti samou radost, ať nikdy nemáš žádnou starost. Ať překonáš těžké chvíle, a vrátíš se ve velké síle. Přejeme ti hodně zdraví, a ať se dneska pořádně slaví! Všechno nejlepší k svátku!
Milovaná Markétko, naše milé děťátko, chceme my ti dneska přát, ať navždy máš důvod se smát. Ať jsi navždy veselá, a měla vždy co jsi chtěla. Všechno nejlepší k svátku!
Dneska na nás jasně září tvé krásné jméno v kalendáři. Přejeme ti štěstí, zdraví, lásku taky, ať nad životem nemáš žádné mraky. Opravdu tě rádi máme, a proto tohle přání posíláme. Všechno nejlepší k svátku, Markétko!
Dneska ti jdeme srdečně přát, ať ti dnes krásná hudba bude hrát, ať si dnešek užiješ, s náma si slavnostně připiješ. Za rok sejdeme se zas, a tvá krása bude těšit nás. Ať máš ten nejkrásnější svátek!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Líbily se vám naše básničky, ale přejete si Markétě pořádně rozveselit den? I na vtipné rýmy jsme mysleli!

Pokud má Markéta ráda zábavu a smysl pro humor jí ani zdaleka nechybí, tohle přáníčko bude pro ni to pravé.

Doplňte jej o vtipný dárek nebo o veselý obrázek a perfektní gratulaci k svátku pro Markétu máte na světě.

Dnes má svátek Markétka? Copak to je za skřítka? Přece jen nám krásně roste, a proto jí přeju posté, ať se vždycky krásně má, a navždy se usmívá. Všechno nejlepší k svátku!
Milovaná Markéta, je to naše raketa. Nikdy ji nic nezastaví, vždy všemu se čelem postaví. Stejně jako této láhvi dnes večer… bacha na kocovinu! Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku!
Když má svátek Markéta, občas jsme jako zvířata. Nemyslíme to však vůbec zle, jen připíjíme na ty krásné chvíle, co jsme spolu již prožili, a proto jsme se opili. Ten nejkrásnější svátek ti přeje …
Naše drahá Markétka, je pořádná divoženka. Je však ale ona krásná, chytrá, prostě úžasná. A proto si připíjíme, ať i za rok její jméno oslavíme. Všechno nejlepší k svátku, Markétko!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Věděli jste, že přání k svátku nemusí být pouze text? Pokud jste nikdy obrázkovou gratulaci neposlali, dneska máte perfektní příležitost! Veselý obrázek Markétě rozhodně vykouzlí úsměv na tváři.

Vybrali jsme pro vás obrázky, které se pro tuhle příležitost nádherně hodí rozhodně jimi nic nepokazíte!

tenor.com
Přáníčko k svátku s králem.
tenor.com
Gratulace k jmeninám s rodinkou Simpsonových.
giphy.com
Přání k jmeninám s Frozen tématikou.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

K tomuhle přáníčku budete potřebovat trochu zručnosti, ale nemusíte se ničeho bát. Vlastnoručně vyrobeným blahopřání k svátku Markétu zaručeně ohromíte.

Pro inspiraci jsme pro vás našli skvělé video, se kterým výroba přáníčka bude hračka.

Až budete mít hotovo, nezapomeňte přání doplnit o hezkou básničku nebo milý text.

Věříme, že se naše blahopřání k svátku Markétě bude líbit.

Svátek je přece jenom jednou za rok a udělat někomu radost nic nestojí.

Tak co, které přáníčko to bude?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X