Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Řehoře na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 12. března a svátek slaví Řehoř.

Zrovna máte někoho s tímto unikátním jménem ve svém okolí? Pošlete mu blahopřání!

Krásné přání k svátku Řehoře potěší a vykouzlí mu úsměv na tváři. 

Je pro vás tvorba přáníček náročná nebo jen prostě hledáte trošku inspirace? 

Připravili jsme pro vás krásné básničky, milá přání a veselé animované obrázky, které vám jistě se vším pomohou. 

Neváhejte tedy a pusťte se s nadšením do vybírání! 

Klasická přání k svátku pro Řehoře

Hledáte přání nesoucí se v duchu jednoduchosti a pohody? Tak to takhle decentní a milá přáníčka budou přesně to, co pro Hořka hledáte! Nejvíce s nimi potěšíte v kombinaci s animovaným obrázkem nebo ve vyrobeném papírovém přání!

Můj drahý Řehoři, přeji ti všechno nejlepší k svátku! Mým přáním pro tebe číslo jedna je pevné zdraví. To proto, abych s tebou mohla oslavit ještě mnoho dalších svátků a narozenin. K tomu ti pak ti přeji hodně štěstí a úspěchů. Krásný den ti s láskou přeje …
Náš nejmilejší Řehůřku, k svátku ti přejeme ať je tento den stejně krásný jako ty, ať je tento dort stejně sladký jako ty a hlavně ať je tato dnešní oslava stejně nezapomenutelná jako ty. Máme tě moc rádi a přejeme ti všechno nejlepší. S pozdravem …
Drahý Řehoři, možná nejsi na Zemi příliš dlouho, ale jsi moudřejší než kdokoli, koho znám. Zachovej si své mladé krásné srdce. Ten nejkrásnější svátek ti srdečně přeje …
Řehoři, je nespočet lidí, kteří se usmívají, když slyší tvé jméno. Svou štědrostí jste se dotkl tolika srdcí. K tvým svátku ti přeji, aby se k tobě lidé chovali stejně laskavě jako ty k nim. Všechno nejlepší k svátku ti ze srdce přeje …
Náš milovaný Hořku, jsi tak krásná osoba, jak uvnitř, tak navenek! K tvým jmeninám ti přejeme radostný život a pohodu. Všechno nejlepší ti přejí …
Drahý Řehoři, zapomeň na vše, co jsi kdy ztratili, a mysli na vše, čeho jsi dosáhl. Soustřeď se na svou sílu, ne na své slabiny. Všechno nejlepší k jmeninám ti srdečně přejí …
Přání k svátku s barevnými srdci.
pixabay.com

Přání pro drahou polovičku

Právě ty nejmenší maličkosti rozdělují obyčejný vztah od toho výjimečného. Takový vztah, kdy jediné co pociťujete je láska a štěstí! Zrovna dnes můžete svoji drahou polovičku potěšit jedním z těchto milých přáníček a uvidíte, jak velkou radost to Řehoři udělá! Které by se mu asi líbilo nejvíce?

Řehůřku můj milovaný, pokaždé, když se na tvé tváři objeví úsměv, zamiluju se do tebe o kousek víc. Všechno nejlepší k svátku má lásko! Doufám, že ti nikdy nedojde ten úsměv, který má v sobě to kouzlo. Moc si užij dnešní den, s láskou tvá …
Má lásko, krása tvé duše se mi těžko popisuje slovy. Díky, že mě miluješ tak, jak mě miluješ. Budu se modlit k Bohu, aby ti požehnal všechna tvá přání. Všechno nejlepší k tvému svátku, zlatíčko! S láskou tvá …
Miláčku, je mi moc líto, že jsem letos nemohla přijít na oslavu tvého svátku. Vzdálenost nás může rozdělit, ale naše láska rozhodně ne. Všechno nejlepší lásko, budu tě vždy milovat do posledního dechu. Pozdrav a pusu posílá …
Miláčku, pokud mě Bůh přijde požádat, že mi splní nějaké přání, poprosím ho, aby jsi byl po celý tvůj život šťastný. Protože to je to, na čem mi opravdu záleží. Všechno nejlepší k svátku, Řehůřku můj! S láskou …

Nová práce může být jak vzrušující, tak stresující. Ukažte vaši víru v příjemce, s těmito milými přáními pro skvělou novou práci.

Básničky k svátku pro Hořka

Je pro vás psaní rýmů trochu jako španělská vesnice? Ničeho se nebojte, protože ta perfektní veršovaná přáníčka k svátku Řehoře jsme už napsali za vás! Tyhle milé verše vám pomohou vyjádřit radost, vděk, lásku a mnoho dalšího. Tak si vyberte básničku, která se vám líbí nejvíce a pošlete ji vašemu oslavenci!

Ať jsi dneska kdekoliv, chtěli bychom ti od srdce říct, že bychom pro tebe udělali cokoliv, tak snad se budeš dnes krásně mít. Všechno nejlepší k tvým jmeninám, Řehoři!
To je ale krásná zpráva, že je svátek Řehoře. Proto ti přejeme jak už to tak bývá, ať v životě jsi jen nahoře. Řehoři, přejeme ti báječné jmeniny.
Hodně štěstíčka a zdravíčka a chutná ti vždy kávička, přejeme ti s láskou k jmeninám, snad moc dobře víš, jakou radost děláš nám! Hořku, krásný svátek a moc si dnešek užij!
Přeji ti ať celý tvůj den připomíná ti ten nejhezčí sen, jaký se ti kdy za život zdál, aby tvůj dnešní svátek za vzpomínku stál. Řehoři, užij si své dnešní jmeniny!
K svátku ti přeji štěstí, zdraví, a najdeš si ten vztah pravý. Ať se každý den dobrodružstvím stane, a žár v tvém srdci stále plane. Hořku, přeji ti ten nejkrásnější svátek!
Máš dnes svátek a já jsem z toho šťastná, že mohu ti tahle slova z lásky přát. Ať je tvá budoucnost krásná a jasná, a zůstal jsi stejně skvělý napořád! Řehoři, přeji ti fantastický svátek!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Jestli je opravdu pravda, že smích nám prodlouží naše léta na zemi, tak tyhle gratulace Řehoři prodlouží život aspoň o dva roky! Tyhle básničky jsou plné humoru, radosti a oslav a zaručeně příjemce pobaví na celý den. Pro zaslání báseň jednoduše zkopírujte a vložte do zprávy! 

Už se nám chladí v lednici bublinky, abychom na tvůj svátek zapomněli, k čemu máme hodinky. Bude nám ctí tě provést nocí, do té doby, než nebudeš chodit moci. Řehoři, přejeme ti ty nejlepší jmeniny!
Že máš dnes svátek je jasná zpráva, budeme pařit, dokud v nás bude šťáva. Víno tu máme červené i bílé, tak pojď si s námi užít sváteční chvíle. Hořku, užij si dnešní den naplno!
Svátek by se měl pořádně zapít, ale pokud držíš dietu, můžeš se džusíku napít. Oslavíme spolu staré dobré časy, a pro tvou budoucnost vymyslíme spoustu krásy. Všechno nejlepší k tvým jmeninám, Hořku!
Originální přání mě vůbec nenapadá, co jsem to já za kamaráda. Prostě dnes přijdi a uděláme si oslavu, užijeme si spolu jako za starých časů. Řehoři, přeji ti ty nejbáječnější jmeniny!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Napadlo vás někdy, že jako blahopřání vlastně nemusíte nic psát? Tyhle originální animované obrázky se hodí pro každou příležitost a potěší mladého i dospělého příjemce! Nebojte se Řehoři poslat, ať už je to váš dědeček nebo třeba kolega, protože takové přáníčko se bude vyjímat mezi všemi ostatními

GIF gratulace k svátku s dortem a usmívající se svíčkou.
giphy.com
GIF blahopřání k svátku s oslavujícím mužem a konfety.
giphy.com
GIF přáníčko k svátku s ohromně nadšenou žábou.
tenor.com
GIF přání k jmeninám s pokémony a oslaveneckými čepičkami.
tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tohle přání k jmeninám Řehoři vyrazí dech! S vlastnoručně vyrobeným darem ukážete oslavenci, že jste si na něj udělali čas a do jeho přáníčka jste vložili lásku a kreativitu. Nevíte však jak na to? Tohle video vám pomůže z obyčejného papíru a kancelářských potřeb vytvořit vzpomínku, na kterou se bude Řehoř moct kdykoliv s úsměvem podívat. A až budete mít práci hotovou, napište dovnitř všechny své pocity o oslavenci a perfektní gratulace je na světě!

Zajímavosti o jméně Řehoř

Jméno Řehoř pochází z řeckého jazyka.

Má i variantu ve jménu Gregor, tu však najdeme početněji v jiných jazycích.

Jméno je odvozeno od řeckého slova „grégoros” s významem „bdělý” nebo „ostražitý”.

Jako domácké varianty se užívají mutace jména Řehořek, Řehůřek, Říha, Hořek, Hůřek atd.

V České republice jméno užívá pouhých 48 mužů.

Významnými nositelem se stal například český dramatik Antonín Řehoř-Hýskovský nebo i  herec Zdeněk Řehoř. 

Jméno Řehoř Samsa nosil i fiktivní hrdina v novele Proměna od Franze Kafky.

Dočetli jste se až na konec našeho článku a my doufáme, že jste si čtení náležitě užili!

Ať už jste to perfektní blahopřání k jmeninám Řehoři vybrali nebo ještě stále tápete, nezapomínejte na to, že nejde o všechna ta slova, ale hlavně o to, že jste si na oslavence vzpomněli.

Tak hurá k oslavám!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X