Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Vandu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 6. února a svátek slaví Vanda. 

Znáte nějakou paní a nebo slečnu s tímto jménem? Popřejte jí! 

Hezké přání k svátku Vandě udělá radost. 

Zrovna vás ale nic nenapadá a hledáte inspiraci? 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a potěšte ji i vy. 

Všechna přání si navíc můžete stáhnout zcela zdarma.

Básničky k svátku pro Vandu

S takovou gratulací snad nejde šlápnout vedle, milé rýmy se budou líbit každé oslavenkyni. Kamarádka, sestra, kolegyně či manželka, najdou se tady veršovaná přání pro všechny. Které z nich se vám líbí nejvíce?

Jmeniny má naše milovaná Vanda, snad bude celý den jen švanda. Už pro tebe chystáme na večer oslavu, a hlavně nekonečnou zábavu! Vandičko, přejeme ti skvělý svátek!
Svátek slaví všechny Vandy, tak si užij z jmenin každé sekundy. I když nám zima pořádně lze pod kabát, a tak by ses měla dneska radovat a smát. Vandičko, přejeme ti kouzelný svátek!
Jmeniny dneska slaví naše milovaná kočička, v kalendáři je jméno Vandička. Hlavně ať jsi šťastná a stále se jen usmíváš, a podaří se ti vše, na co se jen podíváš. Vando, přejeme ti báječný svátek!
Dneska seskoč šťastnou nohou z palandy, svátek mají všechny Vandy. My té naší nejmilejší jen lásku a pohodu chceme přát, hlavně ať jsi veselá a usměvavá pořád. Vandičko, přejeme ti nádherné jmeniny!
Dneska jsou jmeniny naší Vandušky, a jen to nejlepší jí přejí její kámošky. Posíláme ti k svátku tuhle milou básničku, osobně pak dostaneš bonboniéru i kytičku. Vando, přejeme ti kouzelný svátek!
Přejeme ti všechno nejlepší, milá Vandinko, snad se ti bude tohle přání líbit aspoň malinko. Ať se ti splní vše, po čem zatoužíš, protože ty si to prostě zasloužíš. Vandi, moc si užij dnešní svátek!

Veselé rýmy k jmeninám

Básničky se vám líbí, ale chcete aby bylo blahopřání k svátku pro Vandu vtipné a aby ji pobavilo? V tom případě budou tyhle veselé verše to, co hledáte. Hodí se výborně obzvlášť  pokud je oslavenkyně veselá kopa co se ráda baví a slaví.

Dneska večer bude pořádná sranda, svátek přece slaví naše Vanda. Bavit se a tančit budeme dokud bude hrát muzika, jít domů brzy to nám nic neříká. Vandičko, přejeme ti báječné jmeniny!
V kalendáři jasně svítí jméno Vanda, na veselou oslavu už se těší celá naše banda. Pořádně to na parketě roztočíme, a dříve než ráno s oslavami neskončíme. Vandičko, přejeme ti úžasný svátek!
Dorazila k nám šeptanda, že dneska slaví svátek naše milovaná Vanda. DJ bude sypat skvělé songy z rukávu, a my si užijeme až do rána skvělou zábavu. Vandi, přejeme ti nádherné jmeniny!
V lednici se nám už chladí bublinek flaška, dáme si dneska do nosu, když slaví naše Vanduška. Ale zase opatrně, umí lézt hodně do hlavy, ty ať pak nemáš z kocoviny obavy. Vando, přejeme ti krásný svátek!
Muž v obleku s kyticí rudých růží a plyšovou pandou.
zdroj: wattpad.com

Klasická přání k svátku pro Vandu

V jednoduchosti je síla a u jmeninových gratulací to platí také. Občas je to právě jednoduchost a upřímnost, co potěší ze všeho nejvíce. Takových přáníček jsme sepsali hned několik, tak máte z čeho vybírat. Na konec přání už jen stačí doplnit podpis.

Milá Vando, tvoje krásné jméno je dneska v kalendáři a my ti chceme z celého srdce popřát spoustu nádherných chvil, rodinné pohody a hlavně aby tě nikdy neopustila dobrá nálada. S láskou …
Naše milovaná Vandičko, dneska je tu tvůj sváteční den a my doufáme, že si ho užiješ tak, jak sis přála. Jsi naše zlato a máme tě moc rádi. Užij si dnešní jmeniny!
Drahá Vando, ani ta zima co je venku by tě neměla odradit od pořádné oslavy! K tvému svátku ti přejeme lásku, pohodu a zdraví! Ty nejkrásnější jmeniny ti ze srdce přejí …
Vando, po roce jsou tady zase tvoje jmeniny a my ti chceme jako každý rok popřát jen to nejlepší. Hlavně ať jsi spokojená, zdravá a nekonečně šťastná. Nádherný svátek ti přejí …
Naše milá Vando, přejeme ti aby byl každý tvůj den jako svátek! Taky ti přejeme abys měla každý den úsměv od ucha k uchu a byla jen spokojená. Překrásný jmeninový den ti přejí …
Nejdražší Vando, slovy ani nejde popsat, jak moc mi na tobě záleží a jak moc tě mám rád. K tvému dnešnímu svátku ti přeju hlavně lásku, štěstí a mnoho splněných přání. S láskou …
Vandičko, ty máš dneska svátek a my ho s tebou moc chceme oslavit! Za celou naši rodinu ti přejeme hlavně zdravíčko, štěstíčko a taky spoustu krásných chvilek. Už se na tebe večer moc těšíme!
Naše drahá Vando, je to velká škoda, že ti dneska nemůžeme popřát osobně. Ale i přes tu velkou dálku ti posíláme pozdravy, úsměvy a moře lásky. Moc si užij dnešní svátek!

Obrázkové GIF gratulace

Chcete, aby bylo blahopřání k jmeninám pro Vandu originální a aby ji pobavilo? Zkuste jí poslat pohyblivý GIF obrázek! Můžete ho poslat do zprávy či do mailu, vše se počítá. Stačí si vybrat ten, který vás zaujal nejvíce, zkopírovat a poslat.

Pořádně to dneska oslav, Vando!

GIF přání k svátku oslavující holky.
zdroj: giphy.com

Posíláme ti tanečníka k svátku, Vando!

GIF přání k jmeninám tanečník a slečna na židli.
zdroj: giphy.com

Tak na tebe, Vando!

GIF blahopřání k jmeninám přípitek dvou chlapů v bazéně.
zdroj: giphy.com

Užij si dnešní oslavu, Vando!

GIF blahopřání k svátku oslavující žena s konfetami.
zdroj: giphy.com

Ať dnešní oslava stojí za to!

GIF přání k svátku kočku v umyvadle s party čepicí.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená přáníčka z papíru

Letos nekupujte blahopřání v papíctví, ale zkuste ho vyrobit sami doma. Je to velmi snadné a budete k tomu potřebovat pouze nůžky, papíry, lepidlo a pár minut času. Pro inspiraci a návod jsme pro vás našli tohle krátké video, které vás navíc navede krok za krokem. Do hotového přáníčka už stačí jen napsat básničku a nebo text dle vašeho výběru a krásný dárek je na světě.

Co myslíte, budou se naše přání k jmeninám Vandě líbit?

Svátek máme jen jednou za rok, tak jí určitě pošlete alespoň rychlou textovou zprávu, určitě to ocení.

Zajímavosti o jméně Vanda

Jména Vada v České republice používá 3246 žen a jedná se tak o 142. nejčastější jméno. 

Původ tohoto jména sahá až do 5. století naše letopočtu a je spojováno s kmenem Vandalů, kteří vyplenili Řím. 

Tohle jméno najdeme také na Slovensku, Rusku, Maďarsku, Srbsku či Poslu, kde má podobu Wanda. 

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X