Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Mojmíra na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 10. února a svátek slaví Mojmír. 

Jedná se o výjimečnou událost, a proto byste měli milé přání k svátku Mojmírovi poslat. 

Nejedete však zrovna na kreativní vlně a potřebujete se trošku inspirovat?

Připravili jsme pro vás nádherné básničky a blahopřání, ze kterých můžete vybírat jak je libo. 

Všechna jsou navíc přímo pro vašeho Mojmíra a zcela zdarma

Klasické přání k svátku pro Mojmíra

Máte pocit, že vtipy a básničky by měly jít dnes stranou a dáváte přednost formalitě a milým, upřímným slovům? Tak tahle přáníčka budou přesně to, co dneska pro Mojmíra hledáte. Vyberte si jedno z nich a zkuste jej poslat buď v obyčejné textovce, nebo s ním udělejte parádu ve vlastnoručně vyrobeném přáníčku.

Milý Mojmíre, dneska je tvůj svátek! Vstaň z postele, udělej si tu nejlepší kávu, dej si kousek toho nejsladšího dortu a užij si dnešek přesně tak, jak by sis představoval. Všechno nejlepší ti srdečně přejí…
Náš milovaný Mojmíre, kalendář nám dneska připomněl tvé jméno, a proto ti přejeme, ať jsi neustále veselý, spokojený, zdravý a hlavně plný humoru jako jsi teď. Přejeme ti překrásné jmeniny …
Milovaný Mojmíre, po roce jsou tady zase tvoje jmeniny a my ti k nim jako každý rok chceme srdečně popřát spoustu zdraví, lásky, štěstí, pohody a hlavně dobré nálady. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Náš milovaný Mojmíre, myslíme na tebe neustále a to nejen když máš svátek. Dnešní den je však tvůj speciální, a tak by ses měl jen bavit, a to hlavně s rodinou a přáteli. Z celého srdce ti přejeme krásné jmeniny. S láskou …
Drahý Mojmíre, je to velká škoda, že tvůj svátek dneska bohužel nemůžeme oslavit s tebou. I tak ti ale z celého srdce přejeme spoustu zdraví, lásky a nádherných zážitků. Moc na tebe myslíme a máme tě rádi. Tvoji …
Náš nejdražší Mojmíre, za celou naši rodinu ti přejeme, aby se ti vždy ve všem dařilo, a aby se ti vyplnila všechna tvá nejtajnější přání. K tomu ti posíláme velkou pusu a doufáme, že dnešní den pořádně oslavíš. Nezapomenutelný svátek ti přejí …
Drahý Mojmíre, snad se ti tvůj jmeninový den vydaří, tak jak sis ho vysnil a ty ho strávíš s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Moc na tebe myslíme a přejeme ti nádhernou oslavu a ještě krásnější jmeniny! S láskou …
Milovaný Mojmíre, přejeme ti, aby sis užíval nejen dnešek, ale aby pro tebe byl jako svátek úplně každý den. Máte tě moc rádi a přejeme ti jen to nejlepší. Ty nejbáječnější jmeniny ti srdečně přejí …
Přání k svátku Mojmírovi s dárky.
pixabay.com

Přání pro syna

Svátek je pro každého chlapce velká věc, protože to znamená spoustu dárků a hezkých gratulací. Obdarovávání je sice vaše volba, ale my vám s tou největší radostí pomůžeme s přáníčkem k svátku pro toho vašeho malého Mojmíra. Tak se pojďme pustit do vybírání!

Milý synu, jistě dnes už očekáváš plno zmrzliny a dobrot, ale prvně bychom ti chtěli popřát všechno nejlepší k svátku, hodně splněných přání a nezapomenutelných zážitků. Máme tě moc rádi, Mojmíre. S láskou, tvoji rodiče.
Náš nejmilejší synu, i když už jsi nám vyrostl víc, než bychom si přáli, tak jsme rádi, že z tebe roste tak silný, chytrý a úžasný muž. Jsi naše splněné přání a vše, co bychom si kdy mohli přát. Všechno nejlepší k svátku, Mojmíre!
Milovaný synu, jak ten čas letí, že? Je nám tou největší ctí být tvými rodiči. Mít možnost tě vidět vyrůst byla ta nejkrásnější věc, co nás kdy mohla potkat a přejeme ti, ať budeš vždycky zdravý a hlavně šťastný. Budeme tu vždycky pro tebe. Všechno nejlepší k svátku, Mojmíre!
Milý Mojmíre, dneska je tvůj svátek a je to ten perfektní den k tomu, abychom ti připomněli, jak moc tě máme rádi. I když už jsi nám vyrostl, vždycky budeš náš malinký chlapeček, pro kterého bychom udělali cokoliv. Užij si svátek naplno!

Básničky k svátku pro Mojmíra

S takovou gratulací se rozhodně nestane, že byste zklamali. Naopak s ní zaručeně uděláte radost každému oslavenci. Je jedno, zda se jedná o vašeho kamaráda, kolegu, sourozence či lásku, pěkné veršované přáníčko je vždycky tou perfektní volbou. Vyberte si básničku, která se vám líbí a zvedněte mu s ní v tento den náladu.

Dneska svátek má náš Mojmír, a my přejeme celý vesmír, aby mu ležel u nohou a dneska měl oslavu měl dneska velkou. Všechno nejlepší k svátku, Mojmíre!
Náš milovaný Mojmírek, byl od malička inženýrem. A i když už nám vyrostl, k srdíčku nám přirostl, srdečně mu přejeme, všechna přání splněné. Mojmíre, přejeme ti překrásné jmeniny!
Náš nejmilejší Mojmíre, užij si tvé sváteční chvíle, přece chodí jednou za rok! A my ti přejeme každý úspěšný tvůj krok. Mojmíre, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Jak jsem už ráno zjistila, dnes je svátek Mojmíra! Proto bych ti chtěla přát, ať jen krásné sny mohou se ti zdát. Všechno nejlepší k svátku, Mojmíre!
Tvůj svátek už je zase tady, a já si s verši nevím rady. Každopádně to musíš dnes oslavit, a s kamarády se náramně pobavit. Všechno nejlepší k jmeninám, Mojmíre!
K jmeninám bych ti chtěla přát, ať jsi šťastný napořád. Užij si naplno dnešní den, však není jednou za týden. Rozdej plno úsměvů, a ať je ti vždy do zpěvu! Přejeme ti překrásný svátek, Mojmíre!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Rýmy se vám líbily, ale přejete si, aby přáníčko k svátku Mojmírovi bylo veselejší a zaručeně ho rozesmálo? Tak to jste na správném místě, protože jsme napsali tyhle originální veselé verše, kterými určitě zvednete náladu aspoň do večera, ne-li do dalšího dne! Takže pokud je Mojmír humorista s dobrým smyslem pro humor, máte vyhráno.

Dneska je den Mojmíra, tak snad budeš mít dneska kníra, od výborného piva pěny, zapomeňme na problémy. Mojmíre, všechno nejlepší k svátku!
Dnes je svátek Mojmíra, To by bylo aby pořádná oslava nebyla! Je to přece den jenom tebe, tak ať se nám točí nebe. Všechno nejlepší k svátku, Mojmíre!
V kalendáři je den Mojmíra, to je teda síla. Už chystáme skleničky, ráno budeme litovat opičky. Mojmíre, všechno nejlepší k jmeninám!
Oslavu si to pořádnou žádá, když už je ten našeho Mojmíra. Poteče víno, rum a pivo proudem, však takový den slavíš jen jeden. Mojmíre, přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Tahle přáníčka se těší stále větší oblibě a to naprosto zaslouženě! Nemusíte nikde nic dlouze hledat, dali jsme dohromady obrázky, které se k tomuto svátečnímu dni hodí výborně a Mojmírovi s nimi uděláte radost na celý den. Pokud chcete, doplňte jej o veselou básničku nebo přáníčko! 

GIF přání se ženou, co nese drinky.
tenor.com
GIF přání s nadšenci na oslavu
giphy.com
GIF přání s oslavující mladou ženou.
giphy.com
GIF přání s kresleným zvířátkem.
tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k jmeninám Mojmírovi vyrazí dech! Za prvé uvidí, že na něj dnes myslíte a vzpomněli jste si, a za druhé bude mít radost, že jste mu přáníčko vyrobili sami. A to za těch pár minut práce přece stojí! Nemusíte se bát, samotná výroba není nic složitého a zabere vám to jen pár minut. Pro inspiraci se můžete podívat na tohle krásné video. Do hotového přání už jen pak vepíšete hezkou básničku a krásné blahopřání máte na světě!

Zajímavosti o jméně Mojmír

Význam jména Mojmír se vykládá oslavně jako “buď můj mír” nebo doslovně “můj mír”.

O lidech s tímto jménem se říká, že to jsou šlechetní muži, kteří si dokáží vážit pravých hodnot.

V České republice tohle krásné jméno nosí 3213 lidí.

Mezi velice významné nositele patřil první český kníže – Mojmír I., jakožto zakladatel dynastie Mojmírovců.

Tahle dynastie se může pyšnit sjednocením slovanských kmenů na Moravě a západním Slovensku.

Mezi současné nositele patří například fotograf Mojmír Bureš a skladatel Mojmír Bártek.

Jsme u konce a my doufáme, že se vám naše přáníčka k jmeninám Mojmírovy líbila.

A o co víc, snad jste s nimi dnes udělali velkou radost!

Svátek je přece výjimečná událost a své city je skvělé dávat najevo.

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X