Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Taťánu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 29. března a svátek slaví Taťána. 

Pokud nějakou znáte, tak jí určitě nezapomeňte poblahopřát. 

Nevíte ale, jaké přání k svátku Taťáně poslat? 

Každému se občas hodí trocha inspirace a tady jí najdete spoustu. 

Můžete vybírat z básniček, textů a veselých obrázků

Všechna přání můžete navíc zdarma stáhnout.

Básničky k svátku pro Taťánu

Chtěli byste poslat milé, veršované blahopřání, ale nemáte zrovna básnický talent? S tím si nemusíte vůbec lámat hlavu, protože sváteční rýmovačky jsme sepsali za vás. Ať už je oslavenkyně vaše kamarádka, kolegyně, dcera či babička, tady si jistě najdete to pravé blahopřání.

Svátek slaví moje milovaná Taťána, tak jí chci popřát hned takhle z rána. Ať jsi stále jen usměvavá, šťastná a veselé, že tě mám moc rád chci abys věděla! Taťáno, přeju ti ty nejkrásnější jmeniny!
Ty máš dneska svátek, naše milá Táničko, my ti chceme popřát hlavně zdravíčko. K tomu taky pohodu a lásku, a na tváři jen od smíchu vrásku. Taťáno, přejeme ti skvělé jmeniny!
Přece nebudeš dneska slavit sama, když je v kalendáři jméno Taťána. snad tě malá rodinná oslava potěší, protože všichni už se na tebe moc těší. Taťáno, dneska spolu pořádně oslavíme tvůj svátek!
Tahle básnička je jen pro tebe napsaná, v kalendáři je totiž dneska jméno Taťána. Snad potěší tě a udělá ti radost, protože té není nikdy dost. Taťáno, přejeme ti kouzelný svátek!
Svátek dneska slaví všechny Taťány, my ti přejeme ať se ti vyplní všechna tvá přání a plány. K tomu ti přejeme spoustu lásky a taky spokojenosti, a za hlavu hoď všechny starosti. Taťáno, přejeme ti hezké jmeniny!
Dneska jsou jmeniny naší Taťánky, tak prosím přijmi gratulaci od celé naší rodinky. Ať se ti vyplní všechna tvá tajná přání, a obloukem se ti vyhýbá jakékoli zklamání. Taťáno, přejeme ti báječný svátek!

Veselé rýmy k jmeninám

Hodilo by se pro Taťánu spíše něco veselejšího s trochou vtipu? Pokud je oslavenkyně vaše kamarádka, která nezkazí žádnou legraci a ráda se baví, tak budou tyhle verše přesně to, co hledáte.

Dneska se bude slavit až do rána, jmeniny má totiž totiž naše Taťána. Tak na sebe hoď sexy tričko a lodičky, půjdeme do sebe obrátit nějaké ty skleničky. Taťáno, přejeme ti úžasný svátek!
Svátek dneska slaví naše skvělá Taťána, tančit budeme až se nám bude prášit pod nohama. Už se moc těšíme na dnešní zábavu, snad ráno nebudeš potřebovat prášek na hlavu. Taťáno, přejeme ti krásné jmeniny!
Večer budeme mít pořádnou taneční horečku, musíme totiž oslavit naše Táničku. Do klubu večer zajdeme, a až do rána se bavit budeme. Taťáno, přejeme ti báječné jmeniny!
Dneska poteče spousta vínečka, jmeniny totiž slaví naše Tánička. Večer bude zase pořádně veselo, ale dej si pozor, ať zase nejsi jako dělo. Taťáno, užij si ten nejbáječnější svátek!
Dárková kytice k svátku ze světle růžových kytek.
zdroj: wehearit.com

Klasická přání k svátku pro Taťánu

Myslíte si, ž by dala oslavenkyně přednost spíše něčemu tradičnímu, milému a upřímnému? Takových přáníček tady najdete celou řadu! Ať už vyberete jakékoli, určitě ji zahřeje u srdíčka.

Naše milá Taťáno, k tvým dnešním jmeninám ti chceme z celého srdce popřát mnoho radosti, lásky, zdraví, ale také štěstí. Moc na tebe myslíme a přejeme ti báječný jmeninový den!
Drahá Taťáno, po roce jsou tady opět tvé jmeniny a my ti opět přejeme jen to nejlepší! Hlavně ať jsi stále spokojená, zdravá, veselá, šťastná a taky zamilovaná. Krásný svátek ti přejí …
Milá Taťáno, myslíme na tebe každý den a to nejen když máš svátek. Dnešní den je ale velmi významný, a tak ti přejeme radost, dobrou náladu, úspěchy a taky lásku. Užij si dnešní jmeniny!
Naše milovaná Taťáno, kalendář nám dneska prozradil, že je tady den tvých jmenin! Proto doufáme, že si dnešní den pořádně užiješ a taky oslavíš s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Báječný svátek ti přejí …
Taťáno, dneska je tady tvůj svátek a proto ti přejeme aby se ti vždy ve všem dařilo a ty se na svět stále nádherně usmívala, tak jako to děláš doteď. Ty nejkrásnější jmeniny ti přejí …
Naše nejdražší Taťáno, dneska ti sice nemůžeme popřát osobně, ale to neznamená, že na tebe nemyslíme! K tvému svátku ti přejeme jen to nejlepší a snad se zase brzy setkáme. S láskou …
Drahá Taťáno, čas letí jako splašený a už jsou tady zase tvoje jmeniny! Jako každý rok ti přejeme spoustu lásky, zdraví, peněz, splněných přání a taky spoustu splněných přání. Úžasný svátek ti přejí …
Taťáno, za celou naši rodinu ti chceme co nejsrdečněji popřát spoustu úspěchů, radosti, lásky, zdraví a hlavně aby tě nikdy neopustila dobrá nálada. S láskou …

Chcete poslat vaší drahé polovičce nádherné zamilované přání? Inspirujte se těmi nejkrásnějšími láskyplnými přáníčky!

Obrázkové GIF gratulace

Blahopřání k svátku pro Taťánu může být i obrázkové! Pokud hledáte něco veselého a zároveň originálního, tak tohle bude jistě trefa do černého. Odeslání je navíc velice snadné. Stačí si jen vybrat obrázek, který se vám líbí nejvíce, zkopírovat a poslat.

Taťáno, pořádně si užij dnešní svátek!

GIF přání k svátku Barbie tančí se slonem, opicí a žirafou.
zdroj:giphy.com

Tak na tebe, Taťáno!

GIF přání k jmeninám žena se sklenicí šampaňského.
zdroj:giphy.com

Přejeme ti báječný svátek, Taťáno!

GIF přání k svátku plyšová věc s konfetami.
zdroj:giphy.com

Taťáno, ať dnešní oslava stojí za to!

GIF blahopřání k jmeninám skupinka oslavujících lidí.
zdroj:giphy.com

Ale pozor, aby těch drinků zase nebylo moc!

GIF blahopřání k jmeninám opilá holka se nemůže trefit brčkem do pusy.
zdroj:giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k jmeninám Taťána dostane do kolen! Tímto jí dáte najevo, jak moc pro vás znamená a jak je pro vás důležitá. Nemusíte se ničeho bát, tohle tvoření není nic složitého a zvládnete to i pokud s tím nemáte žádné zkušenosti. S postupem a inspirací vám pomůže tohle krátké video. Pak už jen stačí přáníčko doplnit o vaše srdečné blahopřání a máte hotovo.

Doufáme, že se budou naše přání k jmeninám Taťáně líbit a že jí tento den uděláte ještě hezčí a příjemnější.

Svátek máme jen jednou do roka, tak stojí za to poslat třeba jen rychlou textovou zprávu.

Zajímavosti o jméně Taťána

Tohle křestní jméno v České republice nosí 5090 žen a jedná se tak o 120. nejoblíbenější. 

Taťána nemá mužský protějšek, ale o to zajímavější je jeho původ a výklad. Jeho původ sahá až do antického Říma, kdy žil slavný rod Tatiů. Tohle jméno má svůj původ ve slově tattó, které znamenalo „ustanovovat“, „rozdělovat“. Jméno tedy opravňovalo nasitelku konat rozhodnutí. 

Jméno je jako Tatiana známé i na Slovensku, v Německu, Španělsku, Dánsku, Itálii či v Polsku. Francouzskou verzí jména je Tatiane. V Rusku najdeme podobu Tatjana, stejně tak jako v Bulharsku.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X