Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Ludmilu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 16. září a svátek slaví Ludmila. 

Máte ve svém okolí nějakou paní a nebo slečnu s tímto jménem? Popřejte jí! 

Milé přání k svátku Ludmile udělá radost. 

Lámete si ale hlavu s tím jaké přání by bylo to pravé? 

Podívejte se na naše básničky, obrázky a texty a načerpejte inspiraci. 

Všechna přání jsou k dispozici zdarma, tak jdeme vybírat.

Básničky k svátku pro Ludmilu

Rádi byste poslali milé veršované přáníčko, ale zrovna vás nic nemůže napadnout? Ani nemusí, rýmy přímo na míru pro vaši oslavenkyni jsme napsali za vás. Vaším úkolem už jen bude výběr toho pravého blahopřání, kterým dneska Ludmile zvednete náladu. 

Právě jsem z kalendáře zjistila, že má svátek naše milovaná Ludmila. Proto ti posílám tohle přání srdečné, ať jsou tvé jmeniny jedinečné. Ludmilo, užij si dnešní den!
Jmeniny dneska slaví naše milovaná Ludmila, my jí přejeme aby stále jen zářila. K tomu přejeme ti pohodu a spoustu dobré nálady, a pořádně to dneska oslav s kamarády. Lidko, přejeme ti nádherný svátek!
Právě jsme v kalendáři objevila, že jmeniny dneska má Ludmila. Proto k tobě letí tohle milé blahopřání, a ať splní se ti každé tvoje přání. Liduško, přeju ti nádherné jmeniny!
Ty máš dneska svátek, holka naše milá, v kalendáři vidím jméno Ludmila. Přeme ti ať se ti stále jenom daří, a vše co si přeješ se ti v životě podaří. Ludmilo, přejeme ti skvělý svátek!
Užij si z dnešního dne každou chvíli, svátek totiž slaví paní a slečny Ludmily. Snad bude celý tvůj den jako z pohádky, a tebe potěší tyhle milé řádky. Liduško, přejeme ti překrásné jmeniny!
Jmeniny má dneska Ludmila, a my ti přejeme abys je pořádně oslavila. Přejeme ti taky lásku, zdraví a taky štěstíčko, a ať splní se ti každé tajné přáníčko. Lidko, přejeme ti báječný sváteční den!

Veselá verše k jmeninám

Mělo by být blahopřání k svátku pro Ludmilu neformální, veselé a s trochou nadsázky a vtipu? Na to jsme taky mysleli. Podívejte se na tyhle básničky, které jsou skvělou volbou pro oslavenkyně které se rády baví, smějí a nezkazí žádnou legraci.

Dnešní oslava zase bude síla, když svátek slaví naše milovaná Ludmila. Pořádně to spolu s tebou oslavíme, a dřív než ráno se domů navrátíme. Liduško, přejeme ti báječné jmeniny!
Dneska je svátek naší drahé Lidušky, to znamená že bude pít plnými doušky. Bude tady panovat dobrá nálada, ale opatrně, ať nebolí tě ráno hlava. Ludmilo, přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny!
Už jsme sud piva narazili, dneska je přece svátek naší Ludmily. Muzika bude až do rána hrát, a my se budeme dlouho bavit a tancovat. Liduško, přejeme ti krásné jmeniny!
Dneska to oslavíme jen tak zlehounka, jmeniny má naše drahá Lidunka. Dáme si spolu přípitek a taky veselý taneček, když máš ten sváteček. Ludmilo, přejeme ti nádherné jmeniny!
Dárková kytice k svátku z růžových tulipánů.
zdroj: wattpad.com

Klasická přání k svátku pro Ludmilu

Vtipy stranou, dostáváme se k jednoduchým, milým a upřímným přáním kterými v tento povíte vše, co je potřeba. Taková gratulace vypadá krásně v papírovém blahopřání, ale můžete ho poslat i jako rychlou textovou zprávu, vše se počítá.

Naše milá Ludmilo, dneska je v kalendáři tvoje krásné jméno a my ti chceme z celého srdce popřát ať jsi stále spokojená, veselá a obklopena lidmi na kterých ti záleží nejvíce. Nádherný svátek ti přejí …
Naše drahá Ludmilo, nemusíš se bát že bychom letos na tvoje jmeniny zapomněli. Jako každý rok na tebe moc myslíme a přejeme ti spoustu lásky, zdraví, pohody a hlavně dobré nálady. Krásný svátek ti ze srdce přejí …
Nejdražší Ludmilo, přejeme ti aby sis dnešní jmeninový den užila přesně tak, jak si budeš přát a aby ses neustále jen bavila a usmívala. To vše a mnohem více ti přejí …
Drahá Ludmilo, po roce je tady zase tvůj významný sváteční den a proto ti přejeme spoustu radosti, málo starostí a hlavně moře splněných přání. Nádherné jmeniny ti z celého srdce přejí …
Naše milovaná Ludmilo, za celou naši rodinu ti chceme k tvému dnešnímu svátku popřát jen to nejlepší, hlavně zdraví, štěstí a rodinnou pohodu. Ty nejbáječnější jmeniny ti přejí …
Naše milá Liduško, je to velká škoda že ti dneska k tvému svátku nemůžeme popřát z očí do očí, ale i tak na tebe stále myslíme a přejeme ti moře lásky, úspěchů a hlavně úsměvů a radosti. Krásné jmeniny ti přejí …
Naše milá Liduško, přejeme ti aby se ti dnešní oslava vydařila a ty prožila ten nejkouzelnější svátek. K tomu ti chceme popřát taky spoustu zdraví, pohody a spoustu nádherných zážitků. To ti z celého srdce přejí …
Milá Ludmilo, moc ti přejeme abys byla spokojená a veselá nejen v den tvých jmenin, ale neustále. K tomu ti přejeme taky spoustu štěstí, zdraví a splněných přání. Nádherné jmeniny ti přejí …

Vtipné obrázková gratulace

Nevybrali jste žádný z textů a nebo básniček? A neboj jen chcete zkusit něco nového? V tom případě se rozhodně podívejte na tyhle veselé GIF obrázky, které se ke svátku skvěle hodí. Můžete si být jistí že takové přání k jmeninám Ludmile rozhodně zvedne náladu. Vyberte si GIF který vás zaujal nejvíce, zkopírujte ho a pošlete.

Všechno nejlepší ke svátku!

GIF přání k jmeninám žena s konfetami.
zdroj: tenor.com

Na zdraví, kočko!

GIF blahopřání k svátku chlap s drinkem.
zdroj: tenor.com

Pořádně to oslav!

GIF blahopřání k jmeninám slavící kočka.
zdroj: tenor.com

Pořádně to dneska rozjeď!

GIF přání k svátku tančící důchodci.
zdroj: tenor.com

Jenom jeden drink!

GIF blahopřání k svátku žena s flaškou.
zdroj: tenor.com


Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Už jste někdy zkusili přání sami vyrobit? Je to výborný způsob jak oslavenkyni ukázat že vám na ní záleží. Navíc už jen samotná výroba vás bude opravdu bavit. A nemusíte se bát ani pokud by to byla vaše premiéra, našli jsme pro vás tohle krátké video které je plné inspirace a ještě vás nevede krok za krokem. Až budete mít hotovo tak už jen stačí dopsat text a nebo básničku která se vám líbí nejvíce a nádherné přání je na světě.

Které blahopřání k jmeninám Ludmile dneska pošlete?

Ať už se rozhodnete jakkoliv, určitě jí zvednete náladu už jen tím, že si na ni v tento významný den vzpomenete. A to za to přece stojí, ne?

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X