Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Gustava na jednom místě. Vyberte si!

Sháníte to nejlepší přání k svátku Gustavovi? 

Chcete, aby vaše gratulace patřila k těm, které se oslavenci zapíší do paměti? 

Vybírejte z těch nejúžasnějších textů, obrázků a pohyblivých gifů! 

Přáníčka ke jmeninám pro Gustíka

Blíží se Gustavovy jmeniny a vy si stále nevíte rady, co do přáníčka napsat? 

Nevadí! Oddechněte si, protože vám přinášíme ty nejlepší gratulace, kterými naprosto ohromíte!

Máma s tátou ti možná dali rozum a vzhled, ale všechen tvůj šarm a smysl pro humor pochází jen od tebe. Jsi super, tak se neměň. Vše nejlepší k svátku, Gustave!
Všechno nejlepší ke jmeninám tomu nejúžasnějšímu kamarádovi na světě! Nepotřebuju Avengers, protože ty jsi můj superhrdina.
Všechno nejlepší ke jmeninám úžasnému gentlemanovi a skvělému příteli! Jsi výjimečnou součástí mého života, a hlavně jsi pro mě velkou oporou. Doufám, že tvá oslava jmenin bude ta nejlepší. Zasloužíš si jen to nejlepší!
K tvým jmeninám chci, abys věděl, jak jsem požehnaný/požehnaná, že tě mám za přítele. Přeji ti mnoho štěstí, drahý příteli! Vše nejlepší k svátku!
Gustave, dnes slavíš další jmeniny a jsi zase o rok starší, což znamená, že jsi ale také moudřejší a zase o něco silnější. Drž se, protože věřím, že ti život přinese ještě mnoho úžasných příležitostí, které tě vynesou do výšin. Vše nejlepší!
Posílám ti to nejsladší přání a nejlepší požehnání v tomto roce. Zaslouží si všechno skvělé, co ti přijde do cesty, Gustave. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Chci ti jen říct, že jsem požehnaný/požehnaná, že mám ve svém životě tak úžasného kamaráda. Obohatil jsi můj život a byl jsi mi vždy oporou, když jsem to nejvíc potřeboval/a. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Vždycky, když si na tebe vzpomenu, vybaví se mi všechny ty úžasné chvíle, kdy jsme se smáli tak, až mě bolelo břicho. Těším se, že toho spolu ještě spoustu vyvedeme. Krásné prožití jmenin, drahý Gustave!
Svou roli “nejlepšího přítele” máš vážně v kapse! Doufám, že ti tento den přinese to, po čem tvé srdce touží. Všechno nejlepší k svátku, Gustíku!
Ať tě celý den provází jen radost, spokojenost a pohoda. Přeji ti úspěch, štěstí a prosperitu. Všechno nejlepší, drahý příteli. Mám tě rád/a!

Oslavuje jmeniny váš tatínek? Pogratulujte mu některým z přáníček k svátku pro taťku!

Zamilované gratulace 

Zamilovali jste se a nevíte, jak to svému Gustavovi sdělit? 

Je Gustav vaším partnerem a vy byste mu ráda připomněla, jak ho máte ráda? 

Zakomponujte do svého přáníčka slova lásky. Uvidíte, že oslavenci uděláte ohromnou radost.

Přeji vše nejlepší ke jmeninám muži, kterého mé srdce hledalo celý život. Připíjím dnes na naši mimořádně zářivou a šťastnou budoucnost!
Přeji ti nádherně barevný svátečný den muži s nádhernou duší, který je shodou okolností láskou mého života. Zlato, děkuji ti, že jsi můj život udělal tak krásným a výjimečným, jako jsi ty sám. Ať máš navždy radost v srdci. Miluji tě!
Ať jsou tvé jmeniny, Gustave, tak neobyčejně krásné, že na ně budeš vzpomínat po všechny dny svého života. Všechno nejlepší k svátku, miláčku!
Každá vzácná vteřina, kterou s tebou trávím, má pro mě větší cenu než všechny peníze světa. Přeji ti úžasné prožití jmenin, drahý Gustíku. Miluji tě!
Je pro mě velkou ctí, že jsem byla obdařena příležitostí mít ve svém životě tak neuvěřitelně úžasného muže, jako jsi ty, a to nejen jako milence, ale i jako nejlepšího přítele. Bůh ti žehnej, zlato moje! Vše krásné k svátku, miláčku!
Všechno nejlepší k svátku, lásko! Dnes ti přeji, aby tě potkalo štěstí, zdraví a splnilo se ti vše, co sis kdy v životě přál. Doufám, že tě pohoda, radost a klid budou provázet navždy. Miluji tě, můj princi!
Štěstí bývalo v mém srdci jen na návštěvě, ale pak jsi do mého života vstoupil ty a udělal z něj trvalého obyvatele mého srdce. Nemohu ti za to dostatečně poděkovat. V den tvých jmenin doufám, že bude láska a štěstí navždy obyvatelem tvého srdce. Miluji tě a přeji ti vše nejlepší!
Když jsem se do tebe zamilovala, poprvé jsem si uvědomila, že všechny ostatní city, které jsem chovala ke všem ostatním mužům v mém životě, byly naprostý vtip. Všechno nejlepší, můj absolutně nejlepší příteli a milenče!
Posílám ti k tvému výjimečnému dni vesmír lásky, polibků a objetí. Miláčku, ať ti tvé jmeniny přinesou ty nejkrásnější poklady života. Všechno nejlepší, lásko!
Přeji ti nesmírně šťastné jmeniny, můj miláčku! Děkuji ti, že jsi pro mě tak sladký a starostlivý milenec. Miluji tě!

Chcete ještě více lásky? Pak si prohlédněte další blahopřání k svátku z lásky!

SMS přání k svátku Gustavovi

Gratulace skrze textovou zprávu je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí patřit mezi první gratulanty, nebo jsou od oslavence daleko. 

Vybírejte z našich textů, které pohodlně vložíte do kratší či delší SMS.

Všechno nejlepší ke jmeninám, chlapovi, který je v pohodě, je chytrý, vtipný a má krásnou duši. Přál/a bych si, aby bylo více lidí jako ty. Užij si svůj den!
Když potřebuju kamaráda, vždycky si vzpomenu na tebe. Chci ti jen dát vědět, že na tebe ve tvůj výjimečný den myslím. Krásné prožití jmenin!
Gustave, všechno nejlepší ke jmeninám! Jsem tak požehnaný/požehnaná, že jsi součástí mého života. Ať je tvůj den naplněn vším a všemi, které máš rád.
Věřím, že jsem nejšťastnější člověk na světě, když mám tak starostlivého kamaráda, jako jsi ty. Doufám, že se ti splní všechny sny a přání. Krásné jmeniny!
Ze všech výjimečných lidí v mém životě jsi ty jedním z nejoblíbenějších. Jsi silný, starostlivý a moc sympatický. Jsi mým vzorem. Všemu čelíš s úsměvem a nikdy se nevzdáváš svých snů. Kdybych mohl/a být alespoň z poloviny takovým člověkem, jakým jsi ty, byl/a bych šťastný/šťastný. Všechno nejlepší k svátku!

Chcete ještě více SMS gratulací k svátku? Prohlédněte si je!

Sváteční obrázky a gify

Vyberte si pohyblivý gif nebo obrázkovou gratulaci a odlište se tak svým přáníčkem od ostatních gratulantů, kteří popřejí pouhým textem! 

Tuto formu gratulace můžete poslat elektronickou formou, a to jako e-mail, MMS nebo zprávu na Facebooku.

Sklenice vína s občerstvením na dece v přírodě s přáním k svátku Gustavovi.
zdroj: unsplash.com
Fialová luční květina s přáním všeho nejlepšího Gustavovi.
zdroj: unsplash.com
Gratulace ke jmeninám pro Gustava na pozadí pokojové květiny v závěsném květináči.
zdroj: unsplash.com
Jezero pod noční oblohou s přáním všeho nejlepšího ke jmeninám pro Gustava.
zdroj: unsplash.com
Sváteční přáníčko pro Gustava na pozadí klasů na louce.
zdroj: unsplash.com

Chcete vytvořit blahopřání k svátku kamarádovi? Prohlédněte si ty nejlepší texty!

Pohyblivé sváteční gify

Blikající gif přání k svátku s nápisem "Congratulations!".
zdroj: giphy.com
Kreslená pohyblivá animace se dvěma dětma sedícími v lavici se sombrery na hlavách a štěrkajícími rumba koulemi.
zdroj: giphy.com
zdroj: giphy.com
Dvě pohybující se rybičky z krekru rozvíjející nápis "Congrats!".
zdroj: giphy.com
Pohyblivý gif s vílou obklopenou vybuchujícími ohňostroji.
zdroj: giphy.com

Hledáte nějaké básničky k svátku pro Gustava? Prozkoumejte texty, kterými byste mohli ozvláštnit svou gratulaci!

Zajímavosti o jméně Gustav

Význam jména Gustav můžeme vyložit jako “hůl Gótů”. Toto jméno pochází ze staroseverského “Gautstafr” a skládá se ze dvou prvků “gautr – Goth, Geat, Gothia” a “stafr – hůl, kyj, sloup”. 

Toto jméno neslo osm švédských králů, včetně Gustava Vasy a současného krále Karla XVI. Od vlády Gustava Vasy je to běžné jméno švédských panovníků. 

Gustavům je přiřazováno číslo devět a jejich barvami jsou zemité barvy, jako je hnědá, červená a oranžová

Gustavové jsou velmi intuitivní osoby a jedná se o muže, buďto velmi duchovně, nebo naopak velmi materiálně, založené. 

Tito muži bývají velmi úspěšní, pokud se řídí svou intuicí. V případě, že spoléhají na úsudky jiných, až tolik se jim nedaří. 

Přezdívky a zdrobněliny jména Gustav mohou být Gustávek, Gustík, Gusta, Gusto, Gustíček, Gustínek a další. A kdy má svátek Gustav? Poblahopřát ke jmeninám Gustavovi můžete 2. srpna.

Slaví jmeniny nějaké z dětí? Poblahopřejte mu některým z blahopřání k svátku pro děti.

Přání k svátku Gustavovi můžete napsat ve vážnějším, ale také odlehčeném stylu. 

Do své gratulace můžete přidat nejen vtip, ale také slova lásky, kterými oslavence jistě mile překvapíte. 

Rozhodnete-li se poslat přáníčko elektronickou formou, můžete ke svému textu přidat obrázek nebo pohyblivý gif.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X