Nejkrásnější blahopřání pro Brigitu na jednom místě. Vyberte si!

Dnes je 21. října a svátek slaví Brigita.

Pokud nějakou dámu nebo slečnu s tímto jménem znáte tak jí určitě nezapomeňte popřát. 

Hezké přání k svátku Brigitě udělá jistě radost. 

Nevíte ale jakou gratulaci poslat? 

Inspirujte se našimi básničkami, texty a obrázky. Tak jdeme na to!

Básničky k svátku pro Brigitu

Tyhle blahopřání stále patří mezi ty nejoblíbenější a dneska jimi můžete udělat radost i vy. Stačí si vybrat která básnička se vám líbí nejvíce, zkopírovat a poslat.

Tvůj svátek už je zase tady, s básničkou si zase nevím rady. Posílám ti tohle přáníčko, snad bude se líbit aspoň maličko. Brigito, přejeme ti nádherný svátek!
Za okny dneska vítr fouká, z kalendáře tvoje jméno kouká. K svátku posílám hubičku, pro tu naši holčičku. Brigito, přeje ti nádherný svátek!
Pro naši milou holčičku, posíláme tuhle básničku. Přejeme ti lásku i to zdraví, všichni tě máme moc rádi. Brigito, přejeme ti nádherný svátek!
e tady zase ten den říjnový, venku fouká vítr ledový. Brigita má dneska sváteček, snad dostane i nějaký dáreček. Brigito, přejeme ti nádherný svátek!
Dneska je tvůj sváteční den, měla bys ho jít oslavit ven. Přejeme ti mnoho úsměvů, a aby ti bylo stále do zpěvu. Milá Brigitko, přejeme ti krásné jmeniny.
Je tady skoro konec října, svátek má holka neobyčejná. Vše nejlepší ti k němu přejeme, A moc ti k němu gratulujeme. Brigito, užij si dnešní svátek!
Svátek dneska slaví Brigitka, měla by se jí dát asi kytka. A nebo raději zákusek? Raději ne, ať neutahuje opasek. Brigoto, přejeme ti nádherný svátek.
Zima už se ve vzduchu snáší, přejeme k svátku Brigitě naší. Posíláme ti pozdravy, snad brzy sejdeme se u kávy. Brigito, přejeme ti nádherné jmeniny.

Veselé verše k svátku

Básničky se vám líbí, ale chtělo by to spíše nějakou veselou, aby se oslavenkyně pobavila? Tahle rýmovaná blahopřání k svátku Brigitě vykouzlí úsměv na rtech.

Svátek slaví Brigita, třikrát sláva, přejeme ti abys byla hlavně zdráva. Snad vše se ti bude v životě dařit, a ať už se konečně naučíš vařit. Přejeme ti krásný svátek!
Svátek má dneska naše Brigita, už noste drinky, ať to lítá. Už máme všichni nalito, tak na zdraví, seňorito. Brigito, přejeme ti nádherný svátek!
Zábava dneska bude zase hlasitá, když svátek slaví Brigita. To jdou všechny žerty stranou, střízlivé nás nedostanou. Naše milá Brigito, přejeme ti ten nejlepší svátek.
Hudba už nám tady hezky hraje, oslava se dneska odehraje. Tak už přestaň jančit, dneska bude se do rána tančit. Brigito, přejeme ti nádherný svátek!
Barevné tulipány v dárkové krabici se stužkou.
zdroj: wehearit.com

Klasické blahopřání k jmeninám

Více než rýmy se vám líbí jednoduchá textová přání která zahřejí u srdíčka? Tak to potom vyberte jedno z těchto přání k svátku pro Brigitu. Skvěle bude gratulace vypadat jak ve zprávě, tak v papírovém přání.

Brigito, dneska máš jmeniny a my ti k nim přejeme aby tě štěstí provázelo každý den a abys byla neustále spokojená, veselá a šťastná. To vše ti ze srdce přejí …
Naše milá Brigito, přejeme ti spoustu lásky, radosti, spokojenosti a aby se ti vždy ve všem dařilo. Moc na tebe myslíme a máme tě rádi. Krásný svátek ti přejí …
Drahá Brigito, i když to dneska s tebou nemůžeme oslavit tak ti přejeme aby se ti tento den vydařil a ty sis ho užila na maximum. Vše nejlepší k jmeninám ti přejí …
Brigito, tento den je jen jednou za rok a my ti k němu přejeme spoustu štěstí, lásky, radosti, pohody a dobré nálady. Moc na tebe myslíme. Nádherný svátek ti přejí …
Naše drahá Brigito, na tvůj velký den bychom nemohli zapomenout. Doufáme, že se ti bude i nadále ve všem dařit a budou se ti plnit všechna tvá nejtajnější přání a tužby. Krásný svátek ti ze srdce přejí …
Dneska je 21. října a to znamená že naše nejdražší Brigita slaví sůj svátek. Moc bychom ti k němu chtěli popřát lásku, zdraví, pohodu, dobrou náladu a hlavně abys byla spokojená. Krásné jmeniny ti přejí …
Milá Brigito, věř mi že na tebe moc myslíme i když ti nemůžeme popřát osobně. Přejeme ti ze srdce jen to nejlepší a aby sis tento sváteční den užila podle tvých představ. Nádherné jmeniny ti přejí …
Brigito, přejeme ti aby byl tento tvůj významný den plný lásky, radosti, dobré nálady a aby se ti splnilo vše, co si přeješ. Přejeme ti nádherný svátek, užij si dnešní den. To vše ti přejí …
Milá Brigito, celá rodina na tebe moc myslí a poslílá ti srdečné blahopřání k jmeninám. Buď hlavně veselá zdravá a spokojená. Posíláme ti pusu a máme tě moc rádi. Krásný svátek ti přejí …
Naše drahá Brigito, nemusíš se bát že bysme na tebe zapomněli v tento významný den. Za celou naši rodinu ti chceme popřát mnoho radosti, úspěchů, lásky a pohody. Nádherné jmeniny ti přejí …

Vtipné obrázkové přání

Pokud se vám nechce nic psát tak máme pro vás skvělou možnost jak pogratulovat k jmeninám. Zkuste to říct obrázkem. Vybrali jsme pro vás veselé obrázky které se pro tuhle příležitost skvěle hodí. Vybraný obrázek jednoduše zkopírujete, pošlete a je to.

GIF přání modrá postavička s kytkami.
zdroj: tenor.com
GIF přání holka pije panáky.
zdroj: tenor.com
GID přáníčko medvěd s kyticí růží.
zdroj: tenor.com
GIF blahopřání kocour s drinkem.
zdroj: tenor.com
GIF přání muž posílající pusu.
zdroj: tenor.com

Vlastnoručně vyrobené blahopřání

Pokud vám přijde sms zpráva málo tak můžete darovat papírové blahopřání. A ještě lepší to bude když ho sami vyrobíte. Tohle video vás navede krok za krokem a zvládne to i úplný začátečník. Až budete mít hotovo tak můžete vybrat některou z básniček a nebo textů.

Které z blahopřání k svátku Brigitě pošlete? 

Je hezké si udělat chvilku čas a poslat alespoň rychlou zprávu, oslavenkyně bude mí rozhodně velkou radost z toho, že jste si na ni v tento den vzpomněli. 

Nezapomínejte že svátek je jen jednou za rok a vy jí ho můžete udělat hezčí.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X