Nejkrásnější blahopřání ke jmeninám pro Kvida na jednom místě. Vyberte si!

Napište přání k svátku Kvidovi, které ho naprosto odzbrojí!

Chcete napsat vtipný nebo vážnější či zamilovaný text? 

Potřebujete vybrat nějaký obrázek nebo gif, který by vaši gratulaci odlišil od ostatních? 

Pusťte se do čtení! S našimi tipy vytvoříte skutečně originální gratulaci, na kterou oslavenec dlouho nezapomene. 

Gratulace ke jmeninám 

Nemůžete nalézt ta správná slova, kterými byste oslavenci poblahopřáli ke jmeninám? 

Nevíte, jak začít a jak přání ukončit?

Popřejte oslavenci vše nejlepší kratším nebo delším originálním textem, který si můžete vybrat z naší nabídky. 

Pusťte se do toho!

Máš jmeniny, Kvido! To znamená, že je to skvělá záminka k tomu, abychom udělali pár špatných rozhodnutí. Pojďme tvůj výjimečný den pořádně oslavit! Všechno nejlepší!
Nejlepší přátelé jsou ti, kteří udrží tvá tajemství v tajnosti. Na tebe jsem se mohl/a vždycky spolehnout, a za to ti moc děkuji! Doufám, že ti někdy budu moci oplatit, co všechno jsi pro mě udělal. Všechno nejlepší k svátku, kamaráde!
Kvido, jsi skvělý přítel a tvé jmeniny jsou pro mě další záminkou k oslavě toho, že existuješ! Děkuji ti za vše a přeji ti ten nejúžasnější sváteční den!
Dneska máš jmeniny a já bych ti rád/a řekl/a, že už nikdy nebudeš muset žádnému problému čelit sám. Možná nedokážu vyřešit všechny tvé problémy, ale aspoň s některými se ti budu snažit pomoci ze všech sil. Krásné jmeniny, Kvidku!
Když si vzpomenu na všechno, co jsme spolu už zažili, někdy se divím, že jsme ještě naživu. Ale byly i klidnější chvilky. Díky za dobrodružství, která s tebou můžu prožívat. Krásné prožití svátečního dne ti přeji!
Oooooooo dneska máš jmeniny a já se nemůžu dočkat večera, kdy je pořádně oslavíme. Užij si dnešek podle sebe a žij naplno! Všechno nejlepší!
Miluju, když slavíš jmeniny, protože to znamená, že máme skvělou záminku jít ven a pořádně se bavit. Krásný sváteční den, Kvidečku!
Už nikdy nebudeš muset chodit po světě sám, protože máš po boku mě a já ti nikdy nepřestanu být věrným přítelem / věrnou přítelkyní. Krásné jmeniny, kamaráde!
Tvůj gauč byl vždycky mým gaučem, a to i při těch nejhorších průserech. Díky ti za to! Vždy tu pro tebe budu, kámo. Všechno nejlepší, Kvido!
Co je to přátelství? Slovy to asi nedokážu popsat, ale dokážu ukázat na jednoho člověka, který splňuje vše, po čem člověk může toužit, pokud chce mít po svém boku opravdového přítele. Krásný sváteční den!
Doufám, že je tvůj výjimečný den naplněn radostí, láskou a hlavně smíchem. Je s tebou vážně velká legrace – prosím, neměň se! Krásné prožití jmenin!
Nikdo neumí nosit tvé jméno tak, jako ty. Užij si dnešní den naplno, Kvido. Dnešek je jen o tobě. Všechno nejlepší k svátku!

Prozkoumejte také několik narozeninových přáníček pro muže. Třeba právě v nich najdete ta pravá slova do vaší gratulace.

Přání k svátku Kvidovi z lásky

Je Kvido vaším miláčkem? 

Chcete mu vyjádřit ty nejhlubší city a říct, co pro vás znamená?

Pokud nevíte, jak na to, použijte některou z našich vět!

Připíjím dnes na tebe, lásko! Ať máš dnes ty nejšťastnější jmeniny. Užij si svůj den! Všechno nejlepší, miluji tě!
Všechno nejlepší ke jmeninám pro toho, kdo mi dodává tolik tepla a lásky! Všechny mé dny jsou, díky tobě, naplněny radostí, štěstím a láskou. Žiju díky tobě nový život. Miluji tě!
Dnes udělám všechno pro to, abych ti ukázala, jak moc pro mě znamenáš a jak jsem šťastná, že tě mám ve svém životě. Pojďme to všechno dneska udělat se vší parádou. Užívej si, miláčku. Všechno nejlepší!
Od chvíle, kdy jsem tě poznala, jsem chtěla společně slavit velké životní okamžiky, a to zejména narozeniny a jmeniny. Možná jsi zase s dalším svátkem také o rok starší, ale také to znamená, že jsme spolu zase o rok déle. Miluji život s tebou. Miluji tebe! Všechno nejlepší, lásko!
Nechci nic víc než se podílet na radosti z tvých dnešních jmenin. Přeji ti den plný zábavy a romantiky. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Výjimečný den, jako je tento, přichází jen jednou za rok. Je to den, který stojí za to oslavit. Všechno nejlepší k svátku, miláčku!
Každý večer, když zavřu oči, nemyslím na nic jiného než na to, že se probudím vedle úžasného člověka, kterým jsi. Každý den děkuji Bohu za tvou přítomnost v mém životě a přeji nám jen to nejlepší. Všechno nejlepší ke jmeninám tomu, který mi přináší klid a dává lásku!
Posílám přání ke jmeninám mému nejoblíbenějšímu člověku na celém světě! Ať vždy cítíš mou lásku a užíváš si naše společné sladké chvíle. Krásné jmeniny, lásko!
Bez ohledu na to, kolik let se k tvému věku kdy přičte, jsi pro mě stále číslo jedna. Všechno nejlepší k svátku, zlatíčko! Budu tě milovat navždy!
Náš příběh možná začal nedávno, ale já si připadám, jako bych tě znala celý život. Všechno nejlepší ke jmeninám mému výjimečnému člověku. Miluji tě!
Všechno nejlepší ke jmeninám tomu, který podporuje mé sny a ukradl mi srdce. Nech si ho. Moc ráda si ho u tebe uschovám. Přeji ti dnes a do dalších dní všechno nejlepší. Nic jiného, než to nejlepší si totiž nezasloužíš. Miluji tě!
Ať už se v budoucnu stane cokoliv, slibuji ti, že budu stát vždy po tvém boku. Budu tvou podporou stejně tak, jako ty jsi podporou mě. Děkuji, že jsi. Miluji tě a přeji ti jen to nejlepší ke tvým nádherným jmeninám!

Chcete ještě více lásky? Podívejte se na další zamilované sváteční gratulace!

Krátká přáníčka 

Nechcete se příliš rozepisovat? 

Stačí vám k vyjádření toho, co chcete oslavenci říct, jen pár slov? 

Tak do toho! Pusťte se do vybírání té nejlepší krátké sváteční gratulace.

Pokud jsou tvé jmeniny aspoň z poloviny tak úžasné, jako jsi ty, je to super! Gratuluji ti ke tvému jménu, Kvido!
Všechno nejlepší tomu nejlepšímu příteli, jakého bych si kdy mohl/a přát! Mám tě rád/a.
Doufám, že budou tvé jmeniny plné piva, které tak zbožňuješ. Vše nej!
Kvidku, přeji ti vše nejlepší ke jmeninám! Dneska jsou piva a nějaké dobré jídlo na mě. Pojďme slavit!
Slavíme spolu další svátek a já se těším, že jich oslavíme ještě spoustu a uděláme spolu ještě hodně blbostí. Všechno nejlepší, kamaráde!
Obdivuju, jak jsi s každým dalším svátkem moudřejší a zábavnější. Nikdy se neměň! Krásné jmeniny!
Když jsme se seznámili, nenapadlo by mě, jak moc pro mě budeš v životě znamenat. Jsi skvělý. Všechno nejlepší, parťáku ve zločinu!
Obdivuju, jak stárneš a získáváš stále více zkušeností, které umíš předat ostatním, abys jim pomohl. Jsi mou inspirací. Krásné prožití svátečního dne, Kvido!
Nejsi jen můj nejlepší přítel. Jsi mým nepokrevním bratrem, kterého bych nevyměnil/a za nic na světě. Možná ses jako můj bratr nenarodil, ale jsi má rodina. Vše nejlepší!
Nejde o to, kolik máš přátel, ale o to, jak kvalitní přátelé to jsou. Měl/a jsem štěstí. Ty jsi nejlepší z nejlepších. Krásné jmeniny!
Život je příliš krátký na to, abychom ho trávili s lidmi, které nemáme rádi. Proto jsem s tebou hrozně rád/a. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Těším se na další roky, které spolu prožijeme, protože to, co se dělo doposud, by nevymyslel ani ten nejlepší tvůrce komedií. Všechno nejlepší k svátku, srandisto!

Je Kvido vaším tatínkem? Pošlete mu také přáníčko ke Dni otců!

Srandovní sváteční gratulace 

Chcete, aby se oslavenec ve svůj výjimečný den smál? 

Pošlete mu gratulaci, která je vtipná a mírně ironická a rozradostněte oslavenci den.

Nejlepší přátelé jsou jako prdy. Některé jsou tiché, jiné hlasité, některé vás ztrapňují v tu nejnevhodnější chvíli, ale nakonec se díky nim přeci jen cítíte dobře, a dokonce vás někdy i rozesmějí. Vše nej k svátku, kámo!
Nejlepší přátelé jsou jako toaletní papír. Je jich všude kolem plno, a to hlavně, když je nejvíc potřebuješ! Krásné jmeniny, nejlepší příteli na světě!
Myslíš si, že potřebuješ držet dietu? Jednu ti poradím. Dneska na oslavě si vem z dortu dva kousky – do každé ruky jeden – a rázem budeš mít vyváženou stravu. Všechno nejlepší k svátku!
Sice s každým dalším svátkem stárneš, ale tvoje mysl je stále v dobré kondici. Možná jsi trochu zapomnětlivý, ale aspoň jsi ještě nezapomněl, že jsi zapomnětlivý. Všechno nejlepší ke jmeninám, kamaráde!
Vím, že nemáš rád oslavy. Proto ti, Kvido, k svátku přeji, aby sis uvědomil, že jen jedna oslava je nejhorší, a to ta poslední! Všechny ostatní jsou dobré, protože jsou znamením, že ses dožil dalšího roku. Všechno nejlepší k svátku!
Pro tebe musí mít doba kamenná zcela jiný význam. Myslím tím věk žlučníkových, ledvinových a močových kamenů. Všechno nejlepší k svátku, dědulo!
S každou další oslavou svátku jsi taky o něco starší. Uvědom si ale, že věk je pouhé číslo. Ve tvém případě je to obludně obrovské číslo. Vše nej k svátku, starouši!
Všechno nejlepší k dalšímu svátku! Nenech se rozhodit tím, jak stárneš, protože je velmi těžké dostat se zpátky do pohody.
Doufám, že si tě tvé děti váží, protože je jednoduše fakt, že jsi střední školu vystudoval bez existence googlu a wikipedie. Krásné prožití svátku, staříku!
Vím, že oslavy jmenin nesnášíš, ale ty bys je měl slavit. Uvědomuješ si vůbec, že většina lidí ve tvém věku je už mrtvá? Tak oslavuj, dokud jsi tady, kámo! Všechno nejlepší k svátku!
Všechno nejlepší k svátku! Víš, že jsi zase o rok starší, když najít na hlavě pár vlasů, které nejsou šedivé, je těžší než cvičení. Tak co? Jdeš hledat?
Všechno nejlepší ke jmeninám! Nemůžu se dočkat, až tvůj výjimečný den skončí, abychom mohli oslavit ten opravdu výjimečný – ten můj!

Je oslavencem maturant? Pošlete mu srandovní přáníčko k maturitě

Blahopřání ke jmeninám pro děti

Ať už je Kvido malý klučina nebo dospívající mladý muž, jistě bude mít velkou radost z toho, že jste si na něj, v den jeho jmenin, vzpomněli. 

Pokud nevíte, co Kvidovi popřát, vybírejte z našich tipů! 

Oslavuji tě nejen dnes, ale také každý další den. Jsi zázrakem na této planetě! Přeji ti ty nejlepší jmeniny, drahoušku!
Přeji ti ještě sto takových výjimečných jmenin, zlato! Užij si krásný den plný svých přátel, rodiny a zábavy! Všechno nejlepší!
Přeji ti ty nejzábavnější jmeniny na světě! Zbašti všechno, na co dostaneš chuť. Špatně ti bude až zítra, tak si to dneska užij podle svých představ!
Tvůj úsměv je zářivější než svíčky na svátečním dortu. Jsi skvělý kluk a tvoje oči se třpytí jako hvězdy na nebi. Zůstaň pořád tak úžasným člověkem, kterým jsi. Krásné jmeniny!
Jsme na tebe s tatínkem den za dnem pyšnější. Děláš nám jen samou radost, a na to, co nám radost někdy nedělá, pro dnes prostě zapomeneme. Všechno nejlepší k svátku, drahoušku! Máme tě rádi.
Dělej jen to, co si přeješ, protože dnešní den je jen tvůj a měl by být plný oslav a radosti. Krásné prožití svátečního dne, Kvidku!
Nemiř níž než ke hvězdám, zlatíčko! Máš všechny předpoklady pro to být úspěšným mužem, tak za tím jdi. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Dneska je skvělý den na zábavu! Tak skákej, tancuj, dělej skopičiny a hlavně se nezapomeň usmívat. Ať jsou tvé dnešní jmeniny nádherné, veselé a plné srandy! Vše nej!
Kdo by si pomyslel, že ten čas utíká tak rychle. Jako bychom tvé minulé jmeniny slavili teprve včera. Užívám si každý den, co jsi ještě dítětem, protože z tebe opravdu rychle roste skvělý mladý muž. Máme tě rádi! Všechno nej k tvému krásnému jménu!
Dělej dnes jen to, na čem ti skutečně záleží a na co nemáš čas jindy. Užij si každou minutu svého výjimečného dne. Krásné jmeniny, drahoušku!
Pokud můžeš, dělej dnes všechno, co si po celý rok odpíráš a pokud je to jen trochu možné, sněz před večeří svou oblíbenou sladkost! Prostě dneska kašli na pravidla! Všechno nejlepší, drahý Kvido!
Jsi jednoduše velice vzácným dítětem a my jsme měli velké štěstí, že ses narodil právě nám. Milujeme tě a přejeme ti ke tvým jmeninám jen to nejlepší!

Až bude slavit Kvido den, kdy slaví svátek všechny děti na celém světě, můžete mu poblahopřát některým z přáníček ke Dni dětí.

Obrázky se sváteční gratulací

Poblahopřejte Kvidovi originální obrázkovou gratulací, do které je již vložen text. 

Díky obrázku s přáním už nemusíte vymýšlet žádný další vlastní text a navíc, obrázky můžete stáhnout naprosto zdarma! 

Přání všeho nejlepšího na pozadí obrázku dítěte zanořujícího celou tvář do dortu.
zdroj: unsplash.com
Přání k svátku Kvidovi na pozadí barevných světýlek.
zdroj: unsplash.com
Přání k svátku vepsané do barevných nafukovacích létajících balónků.
zdroj: unsplash.com
Přání všeho nejlepšího k svátku Kvidovi na pozadí jednobarevných světýlek.
zdroj: unsplash.com
Ruka držící hořící prskavku s přáním všeho nejlepšího k svátku.
zdroj: unsplash.com

Nenašli jste, co jste hledali? Možná na vás inspirace čeká v narozeninových obrázkových gratulacích!

Pohyblivé sváteční gify

Vdechněte svému blahopřání život pohybem! 

Vložte do své gratulace pohyblivý sváteční gif a pošlete přáníčko prostřednictvím elektronické pošty, mobilu nebo přes sociální síť.

Gif s bílou kočkou s kravatou sedící v bílém křesle před narozeninovým dortem s hořícími svíčkami.
zdroj: giphy.com
Pohyblivá animace se psem se zanořeným čumákem v narozeninovém dortu s hořícími svíčkami na fialovo-šedém pozadí.
zdroj: giphy.com
Gif s bílým špicem, kterého barevné nafukovací balónky zvedají vzhůru ke stromu kolem rohu zdi.
zdroj: giphy.com
Gif s tancujícím Jimem Carreym v sukni se starými lidmi obléknutými v županech a pyžamech.
zdroj: giphy.com
Pohyblivý obrázek s radostně křičícím mužem v košili a kravatě.
zdroj: giphy.com

Podívejte se také na sváteční gify v angličtině!

Zajímavosti o jméně Kvido

Jméno Kvido je starogermánského původu a vzniklo ve středověké Itálii.

O významu jména se vedou diskuze, ale různé zdroje uvádějí, že germánský tvar jména Kvido “Wido” znamená “dřevo”. Jiné názory zase spojují italskou podobu “Guido” s latinským významem “průvodce”

Zajímavostí je, že italská podoba jména “Guido” se používá jako hanlivé označení pro městského dělnického italského nebo italsko-amerického muže, který je příliš agresivní nebo machistický a má sklon k určitému nápadnému chování. Toto označení se může používat také jako obecnější etnická nadávka pro městské dělnické Italy.

Numerologie přiřazuje mužům se jménem Kvido číslo sedm a vhodnými barvami pro tyto osoby jsou žlutá a jiné světlé odstíny dalších barev.

Kvidové bývají jemní, milí a klidní. Pokud jim ale záleží na dosažení nějakého cíle, jsou schopni se proměnit z mírných mužů v průbojné a dosáhnout toho, po čem touží. 

Jedná se o citlivé lidi, kteří jsou vždy nápomocní a jedná se tak o velmi dobré a věrné přátele. Díky své povaze mohou být často využiti a zrazeni, ale jelikož se jedná o silné osobnosti, dokáží se Kvidové nade vše povznést a pokračovat ve své cestě dál se vztyčenou hlavou. 

Zdrobněliny a přezdívky jména Kvido mohou být Kvidek, Kvideček, Kvidanek, Kvidoš a další.

A kdy má svátek Kvido? Oslavencům můžete přát 31. března. 

Popřejte svým blízkým jen tak a pošlete jim zprávu s přáním hezkého dne!

Přání k svátku Kvidovi můžete předat osobně, ale můžete jej poslat také elektronickou poštou ve formě e-mailu. Využít můžete také mobilních služeb SMS, MMS nebo poslat sváteční pozdrav po sociální síti. 

Ať už zvolíte jakoukoliv formu a druh přání (vtipné, vážné, zamilované), nezapomeňte do svého textu vložit cit a upřímnost.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X