Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Radomila na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 3. ledna a svátek slaví Radomil. 

Máte nějakého ve svém okolí? Tak to mu určitě pošlete gratulaci! 

Nevíte ale, jaké přání k svátku Radomila potěší nejvíce? 

S inspirací vám moc rádi pomůžeme. 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a vyberte si to pravé. 

Všechna přání jsou navíc volně ke stažení, tak směle do toho!

Básničky k svátku pro Radomila

Kdo by neměl rád veršovaná přáníčka! S takovou gratulací ohromíte každého oslavence, ať už to váš kolega, kamarád, bratr a nebo dědeček. Tyhle jsou navíc přímo na míru pro Radomila a nikde jinde je nenajdete.

Kalendář mi dneska oznámil, že svátek slaví náš drahý Radomil. Proto k tobě letí tahle sváteční gratulace, snad celý tvůj den bude jen samá zábava a legrace. Radomile, přejeme ti úžasné jmeniny!
Přejeme ti krásný svátek, milý Radomile, ať splní se ti všechna tvá přání a cíle. K tomu přejeme ti taky pohodu a spoustu radosti, a nesmíme zapomenout ani na štěstí. Přejeme ti ty nejbáječnější jmeniny!
Ty máš dneska svátek, Radomile, přejeme ti spoustu lásky a nádherné chvíle. Ať vyplní se ti všechna tvá nejtajnější přání, a snad udělá ti radost tohle milé psaní. Radku, užij si dnešní jmeniny!
Dneska jsou tvoje jmeniny, milý Radomile, nepopřát ti by bylo nezdvořilé. Chceme ti popřát aby se ti vždy jen dařilo, a na co sáhneš se ti podařilo. Užij si dnešní sváteční den!
Právě jsem si uvědomil, že svátek slaví náš drahý Radomil. Dneska by ses měl jen radovat a slavit, a život by tě měl stále jen bavit. Radomile, přejeme ti skvělé jmeniny!
Už ťukám rychle přání na mobilu, dneska je přece den všech Radomilů. Chci ti popřát k svátku jen to nejlepší, snad ti tohle milé přání den vylepší. Radomile, přeju úžasné jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Je Radomil váš kamarád, co se rád zasměje a pobaví? Tak to budou tyhle vtipné básničky to pravé. Ukážete mu tak nejen to, že na něho v tento významný den myslíte, ale určitě mu zvednete náladu na celý den.

Ty máš dneska svátek, milý Radomile, to už ti naléváme víno bíle. My tě dostaneme do dobré nálady, tak jako vždycky, když slavíš s kamarády. Přejeme ti úžasný jmeninový den!
Dneska je den všech Radomilů, tak to spolu musíme oslavit ve velkém stylu. Víno, pivo a nebo slivovice, všeho tady budeš mít plné sklenice. Radku, užij si dnešní svátek!
Už se tady nalévá do skleniček vodka, musíme přece zapít našeho Radka. Domů se dostaneme zase až ráno, jít dřív domů je dneska zakázáno. Radomile, přejeme ti báječné jmeniny!
Dneska slavíme tvoje jmeniny, Radomile, tak snad z toho nebudeš mít tři promile. Budeme tě muset trochu hlídat, jinak jsi na kocovinu žhavý kandidát. Radku, přejeme ti skvělý svátek!
Dárková krabice k svátku pro muže s čokoládou a otvírákem.
zdroj: shopboxfox.com

Klasická přání k svátku pro Radomila

Spousta mužů si nepotrpí na básničky a dávají přednost tradičním a jednoduchým gratulacím? Platí tohle i na vašeho oslavence? Klasických přáníček jsme sepsali hned několik, stačí si jen vybrat to, které se vám líbí nejvíce. 

Milý Radomile, jen co jsi oslavil Nový rok tak je tady další důvod k oslavě, tvůj svátek! Přejeme ti jen to nejlepší a pořádně si to dneska užij. S láskou …
Radomile, za celou naši rodinu ti přejeme jen to nejlepší! Přejeme ti spoustu lásky, zdraví, úspěchů a taky moře splněných přání. Nádherný svátek ti přejí …
Drahý Radomile, není den, co bychom si na tebe nevzpomněli. Z celého srdce ti chceme popřát aby se ti dařilo jak v práci, tak v osobním životě a aby ti nikdy nezmizel úsměv z tváře. Krásný svátek ti přejí …
Radomile, kalendář nám dneska připomněl tvoje jméno a my ti chceme srdečně popřát lásku, zdraví, pohodu a taky nekonečno štěstí. S láskou …
Náš milý Radomile, dneska nás od sebe sice dělí velká dálka, ale to neznamená, že na tebe nemyslíme. K tvému svátku ti přejeme jen to nejlepší a hlavně to pořádně oslav! Skvělé jmeniny ti přejí …
To se podívejme, kdo má dneska jmeniny, náš milovaná Radomil! Z celého srdce ti chceme popřát hlavně spoustu nádherných chvil, rodinné pohody, zdraví, peníze a taky moře lásky. Báječný svátek ti přejí …
Milý Radomile, je to velká škoda, že ti dneska nemůžeme popřát osobně. Snad ti udělá radost alespoň tohle virtuální přáníčko a ty si tento významný den pořádně užiješ. Krásný svátek ti přejí …
Dneska je den všech Radomilů, a proto by ses měl pořádně bavit a taky to pořádně oslavit! Přejeme ti spoustu zdravíčka, štěstíčka a taky lásky. Nádherné jmeniny ti přejí …

Chcete potěšit vaši drahou polovičku krásným, zamilovaným přáníčkem? U nás jich najdete spoustu, stačí si jen vybrat.

Obrázkové GIF gratulace

Chcete, aby bylo přání k jmeninám pro Radomila veselé, originální a aby ho pobavilo? Tak to se určitě podívejte na tyto GIF obrázky. Vybrali jsme pro vás ty, které se k svátku se hodí výborně. Obrázek stačí už jen zkopírovat a poslat a máte hotovo.

Dneska si rozhodně zajdi na pivo, Radomile!

GIF přání k svátku děcko zírá na pivo.
zdroj: giphy.com

Pořádně to dneska oslav!

GIF blahopřání k jmeninám oslavující lidi.
zdroj: giphy.com

Ať dnešní oslava stojí za to!

GIF přání k jmeninám otevírání šampaňského.
zdroj: giphy.com

Radomile, letí ti pusa k svátku.

GIF blahopřání k svátku pusa.
zdroj: giphy.com

Zase to ale s těmi oslavami nepřeháněj!

GIF přání k svátku opilý borec na zemi.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená přáníčka z papíru

Takové blahopřání k jmeninám Radomilovi vyrazí dech! Jakmile uvidí, že jste přáníčko vyrobili sami doma, tak mu bude jasné, že vám na něm skutečně záleží. Přitom samotná výroba není vůbec složitá a zabere vám sotva pár minut. Pokud by se vám hodila inspirace, tak se podívejte na tohle video, kde jí najdete spoustu. Pak už stačí jen doplnit vaše srdečné věnování a můžete jít gratulovat.

Co myslíte, budou se naše přání k jmeninám Radomilovi líbit?

Tento den je tady jen jednou do roka a stojí za to mu ho udělat příjemnější.

Zajímavosti o jméně Radomil

Radomil se v České republice jmenuje 1301 osob a jedná se tak o 135. nejčastější jméno. 

Jméno je slovanského původu a vykládá se jako „rozradostněný” či „starostlivý”. 

Největší oblibě se tohle křestní jméno těšilo v 50.-70. letech minulého století, pak jeho popularita začala klesat. Čsteji se setkáváme s jeho modernější podobou Radek.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X