Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Olgu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 11. července a jmeniny slaví Olga. 

Znáte nějakou? Tak jí popřejte! 

Nevíte ale jaké přání k svátku Olze poslat? 

Každému se občas hodí trocha inspirace a tady jí najdete spoustu. 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a vyberte si to pravé i vy. 

Všechna přáníčka si navíc můžete zdarma stáhnout.

Básničky k svátku pro Olgu

Komu by se nelíbila veršovaná přáníčka! Po dlouhé roky patří tyhle gratulace mezi ty nejoblíbenější a udělají radost snad každé oslavenkyní. Tyhle jsou navíc přímo na míru pro Olgu, takže si nemusíte s ničím láma hlavu. Na vás už jen bude vybrat to, kterým jí v tento významný den potěšíte.

Z diáře na mě kouká připomínka, že dneska slaví jmeniny naše Olinka. Proto jen to nejlepší chci ti přát, snad tě bude tohle přáníčko na duši hřát. Olgo, přeju ti nádherné jmeniny!
Jsou tady po roce jmeniny naší Olinky, tak už ti letí gratulace od celé naší rodinky. Hlavně ať jsi veselá a vše se ti daří, a taky máš stále jen úsměv na tváři. Přejeme ti úžasná svátek, Olgo!
Užij si z dnešního dne každé hodinky, jmeniny totiž slaví všechny Olinky. Proti posíláme ti tuhle milou zprávu, a doufáme, že si pořádně užiješ sváteční oslavu. Olgo, přejeme ti skvělý jmeninový den!
Měl bych ti přinést čokoládu a taky květinu, v kalendáři máme dneska Olinu. Zatím ti posílám ale jen tuhle básničku, osobně pak dostaneš dáreček a hubičku. Olinko, přeju ti úžasné jmeniny!
Ty máš dneska svátek, milá Olinko, snad se ti tohle přání bude líbit aspoň malinko. Přejeme ti spoustu lásky, zdraví a taky radosti, a taky abys házela za hlavu všechny starosti. Přejeme ti krásné jmeniny, Olgo!
V kalendáři je dneska naše skvělá Olina, tak to si dej na oslavu skleničku vína. Hlavně si tento den pořádně užij, milá ženo, když máš ty jmeniny tak je všechno dovoleno. Přejeme ti báječný svátek, Olgo!

Veselé rýmy k jmeninám

Je Olga vaše kamarádka která se ráda baví, směje a taky oslavuje? Chcete, aby ji blahopřání především pobavilo a rozesmálo? Tak to by se vám mohla líbit některá z těchto veselých rýmovaček. Pokud máte po ruce telefon, můžete jí poslat gratulaci klidně hned.

Svátek dneska slaví naše milovaná Olinka, to je pro pořádný večírek záminka. Až do rána budeme spolu slavit, budeme pít drinky a taky se královsky bavit. Oli, přejeme ti báječné jmeniny!
Jsou tady jmeniny naší Olinky, tak už se nám v lednici chladí bublinky. K tomu tady na tebe čeká tequila, ale bacha, aby tě zase nepoložila. Olgo, přejeme ti skvělý svátek!
Už chladíme na večer s vínem flašky, jsou tady přece jmeniny naší Olušky. Hoď na sebe něco sexy, vyrazíme ven slavit, pořádně tancovat a až do rána se bavit. Olinko, přejeme ti nádhernou jmeninovou oslavu!
Máme tady svátek naší Olušky, všechno nejlepší ti přejí kámošky. Večer to spolu pořádně roztočíme, a střízlivé se domů nevrátíme! Oli, přejeme ti tu nejlepší jmeninovou oslavu!
Stůl se skleničkami a lahvemi s šampaňským a makronkami vedle.
zdroj:venuereport.com

Klasická přání k svátku pro Olgu

Dala by oslavenkyně přednost spíše tradiční a milé gratulaci před vtipy a nebo básničkami? Ani na to jsme nezapomněli a najdete tady takových přáníček celou řadu. Na vás už bude jen vybrat to, které by se Olze molho nejvíce líbit. Skvěle vypadají v papírovém blahopřání, ale počítá se i rychlá textová zpráva.

Milá Olgo, ten rok utekl jako voda a po roce tady máme zase tvůj svátek. Chceme ti popřát aby se ti ve všem jen dařilo a ty byla stále jen spokojená, veselá a hlavně šťastná. Nádherné jmeniny ti přejí …
Je tady sváteční den den všech Olinek a my té naší nejmilovanější chceme popřát spoustu lásky, zdraví, spokojenosti a taky štěstí. Báječné jmeniny ti přejí …
Naše milovaná Olinko, z celého srdce ti chceme popřát úspěchy jak v práci, tak v osobním životě a taky aby ses na svět stále tak nádherně usmívala, jak to děláš teď. Kouzelný jmeninový den ti přejí …
Drahá Olinko, sice si s tebou dneska nemůžeme připít na tvé zdraví, ale i tak na tebe moc myslíme a přejeme ti jen to nejlepší. Až se spolu zase potkáme, tak si dáme přípitek. Nádherné jmeniny ti přejí …
Naše milovaná Olgo, slovy nejde ani popsat, jak moc nám na tobě záleží a jak moc na tebe myslíme. K tvému dnešnímu svátku ti sice nemůžeme popřát osobně, ale i tak ti přejeme jen to nejlepší a máme tě moc rádi. Užij Si dnešní jmeninový den!
V kalendáři jsou dneska Olinky a my té naší nejbáječnější oslavenkyni chceme popřát spoustu radosti, nádherných okamžiků, rodinné pohody a taky aby tě nikdy neopustila dobrá nálada. Úžasné jmeniny ti přejí …
Drahá Olgo, dneska nás od sebe sice dělí hromada kilometrů a já ti nemůžu popřát osobně, ale i tak na tebe moc myslím a chci ti popřát jen to nejlepší. Ten nejbáječnější svátek ti z celého srdce přeje …
Všechno nejlepší k tvému svátku, Olinko! Přeju ti ať jsi veselá, zdravá, usměvavá a taky aby se ti vyplnila všechna tvá tajná přání. Nádherný sváteční den ti přeje …

Narodilo se někomu ve vašem okolí miminko? Potěšte novopečené rodiče milým přáníčkem k narození potomka.

Obrázkové GIF gratulace

Chcete aby bylo blahopřání k svátku pro Olgu veselé a hlavně originální? Můžete jí poslat pohyblivý GIF obrázek! Vybrali jsme pro vás ty, které se v tento den výborně hodí a vy je tak už nemusíte nikde hledat. Stačí si jen vybrat ten, kterým chcete dneska udělat radost, zkopírovat ho a poslat.

Pořádně dnešní svátek oslav, Olgo!

GIF přání k svátku oslavující lidi s rekvizitami.
zdroj:giphy.com

Tak na tvé zdraví, Olgo!

GIF přání k svátku blondýna středního věku se skleničkou vína v ruce.
zdroj:giphy.com

Olgo, pořádně to dneska roztoč!

GIF přání k jmeninám kotě na gramofonu.
zdroj:giphy.com

Oluško, užij si dnešní jmeniny!

GIF blahopřání k svátku oslavující holka s šampaňským.
zdroj:giphy.com

Přejeme ti nádherný svátek, Olinko!

GIF blahopřání k jmeninám oslavující lidi s konfetami.
zdroj:giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka 

Takové blahopřání k jmeninám Olgu ohromí! Hned jí bude jasné, že jste si dali tu práci s výrobou protože je pro vás jedinečná. A že jste ještě žádné přání nevyráběli? Vůbec se toho nemusíte bát, není na tom vůbec nic složitého a budete mít hotovo za pár minut. Pro inspiraci a návod jsme vám našli tohle krátké video. Pak už jen stačí dopsat vaše srdečné blahopřání a krásný dárek je na světě.

Doufáme, že se budou naše přání k jmeninám Olze líbit a že jí tento významný den uděláte hezčí a příjemnější.

Svátek máme jen jednou do roka, tak stojí za to udělat oslavenkyni radost třeba jen rychlou sms zprávou.

Zajímavosti o jméně Olga

Jméno u nás nosí 39 740 žen a je tak 40. nejoblíbenějším jménem. U nás najdeme i mužskou alternativu jména, a to je Oleg. 

Ženské křestní jméno Olga pochází ze Skandinávie. Stejně jako jeho mužská varianta Oleg se vyvinulo ze severského jména Helgí (Helga). Jméno se vykládá ze slova „heilig” − „svatý”. Překládá se tak jako „svatá”, také „spásu přinášející”, potažmo i „zdravá” nebo „silná”. 

Jméno Olga je oblíbené nejenom v češtině, ale v mnoha jazycích světa. Najdeme ho v angličtině, němčině, italštině, španělštině, ruštině nebo polštině. Slovenská verze jména je Oľga. Norština, švédština nebo dánština jméno zná jako Olga či Helga.

Mezi slavné nositelky patřila první žena polistopadového prezidenta Václava Havla Olga Havlová, herečky Olga Schoberová a nebo Olga Scheinpflugová. Jméno nosí i zpěvačka Olga Lounová a nebo i populární cvičitelka a mistryně světa ve sportovním aerobiku, Olga Šípková. 

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X