Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Josefínu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 19. března a svátek slaví Josefína.

Rádi byste jí udělali v její výjimečný den radost, ale nevíte přesně jak na to? 

My víme, že milé přání k svátku Josefínu velice potěší. 

Proto jsme připravili ty nejkrásnější gratulace, básničky a dokonce i animované obrázky, které zahřejí u srdce maminku, babičku, dceru či kolegyni. 

Z těchto blahopřání vytvořené přímo pro Josefínu si můžete vybrat zcela zdarma to, které se vám bude zamlouvat. 

Tak pojďme na to! 

Klasická přání k svátku pro Josefínu

Komplikovaná přání a verše nejsou to, co by Josefína k svátku ocenila? Máte pocit, že by se jí líbilo spíše milé, jednoduché a upřímné blahopřání? Na to jsme taky mysleli a takových krásných přáníček tady najdete nespočet. Schválně které z nich bude prostředkem k radostí vaší oslavenkyně! 

Má Jofinko, skutečně jen málokdo má to štěstí, že má takovou podporující a povzbuzující kamarádku, jako jsi ty! Jsi úžasná a vždycky budeš, a proto tě mám ráda. Ten nejbáječnější svátek ti přeje…
Drahá Josefínko, přeji si, abys ve svůj velký den zažila všechno štěstí, které si přeješ. Ať je tvůj život plný úspěchů, jako je nebe plné hvězd. Doufám, že budeš mít úžasné jmeniny! Přáníčko k svátku ti s láskou posílá …
Milovaná Josefíno, posílám ti tohle přání, ať je tvůj nadcházející rok plný příležitostí a výzev. Moc ti přeji, abys měla úžasné jmeniny a užila si je naplno. Všechno nejlepší k svátku ti přeje …!
Má nejmilejší Jofinko, není lepšího místa na světě než ve tvém náručí. Vždycky se cítím tak milovaný, utěšený a v bezpečí, když jsem s tebou! Jsi moje všechno, tak snad to víš. Překrásné jmeniny ti s láskou přeje …
Josefínko, jsi jediná osoba, se kterou mám to štěstí sdílet všechny své dobré vzpomínky. Přeji ti krásné jmeniny a mnoho dalších hezkých, třeba zase společných, chvil. Moc si dnešek užij. Přáníčko ti posílá …
Naše milovaná Josefínko, přejeme ti všechno nejlepší k svátku jako té nejkrásnější, nejpůvabnější a nejúžasnější ženě na světě. Přejeme ti rok plný překvapení, dárků, radosti a smíchu. Báječné prožití dnešního dne ti přejí …
Přání k svátku s květinou a korálky.
pixabay.com

Přání pro maminku

I když maminkám dáváte lásku třeba po celý rok, jmeniny jsou jednou z událostí, na kterou by se rozhodně nemělo zapomínat. Ukažte mamince vděk za její láskyplná slova a podporu kdykoliv jste ji potřebovali. Věříme, že právě tato speciální přáníčka jí vykouzlí slzu štěstí na tváři.

Má maminko, chtěla bych ti k svátku říct, že jsi ta nejmilejší a nejstarostlivější matka na světě. Jsem tak šťastná, že jsem zrovna tvá dcera. Moc si dnešní den užij! Ty nejkrásnější jmeniny ti přeje tvá …
Má drahá maminko, snad víš, že všeho, co pro mě děláš, si vážím víc, než si skutečně myslíš! Přeji ti všechno nejlepší svátku a doufám, že si ho naplno užiješ. Přáníčko ti s láskou posílá …
Všechno nejlepší k tvým dnešním jmeninám, maminko! Doufám, že ti Bůh požehná dobrým zdravím, nekonečným štěstím a že budeš žít ještě mnoho let. Báječné prožití dnešního dne ti přeje …
Milovaná maminko, všechno nejlepší k svátku a hodně štěstí! Kéž nás tvé světlo, které září z tvého úsměvu i nadále povede ke šťastnému životu, jako tomu bylo vždycky. Mám tě moc ráda. Krásný svátek ti přeje …

Mnohdy si na dovolených vytvoříme více přátel, než bychom očekávali. Ke speciálním událostem se vám budou jistě hodit sladká přáníčka k svátku v angličtině.

Básničky k svátku pro Josefínku

Veršované říkanky k svátku Josefíny budou skvělou volbou, ať už je oslavenkyně vaše kamarádka, dcera, kolegyně a nebo tetička. Tahle originální přáníčka navíc nenajdete nikde jinde, protože jsou skutečně originální a psaná přímo pro vás. Pokud máte po ruce telefon, můžete přáníčko zkopírovat a poslat klidně hned.

Máš tu radost, svátek dneska mít, tak ho koukej naplno oslavit! Jak nejlépe jen dovedeš, těším se, co tento rok provedeš Jofinko, přeji ti krásné prožití dnešního dne!
S radostí dnes zjišťujeme, že oslavenkyní jsi ty, a tak ti přejeme. Všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí, lásku, poklady pravý. Přejeme ti ten nejkrásnější svátek, Josefínko!
Aplikace nám pozdě oznámila, že jsi svátek dávno oslavila, a my jsme to přehlédli, co jsme to jen provedli! Tímto se ti ze srdce omlouváme, ruku na srdce dáváme. Přejeme ti opožděně ty nejkrásnější jmeniny, Josefíno!
Všechno nejlepší k tvému svátku, zlato, pořád já musím myslet na to, jak šíleně moc tě miluju, tvou oslavu už si v hlavě maluju. Moc si užij tvůj výjimečný den, má Josefínko!
Všechno nejlepší k tvému svátku, přijmi, Josefínko, moje přání, ať vždy štěstí, zdraví, láska přijdou jako na zavolání. Ty nejbáječnější jmeniny ti s láskou přeje …
Přejeme ti, Josefínko, k jmeninám to nejlepší, a taky to, co dělá život krásnější, ať svátek prostě úžasný máš, a bavíš se, jak nejlíp znáš. Jožinko, přejeme ti všechno nejlepší a posíláme pusu!

Veselé rýmované říkanky k jmeninám

Josefína nezkazí žádnou legraci a vy si přejete v její výjimečný den udělat totéž? S tím vám pomohou tyto veselé básničky psané pro oslavenkyně se smyslem pro humor a nadsázku. Po zaslání přáníčka o zábavu jistě nebude nouze, ale pokud chcete, zajděte si spolu třeba na skleničku! Svátek je jen jednou za rok!

Můžeme si klidně spolu karaoke zazpívat, a až nad ránem se domů podívat. Užij si dnešní večer skutečně skvěle, a snad nebudeš mít ráno kýbl u postele. Josefínko, moc si užij tvůj výjimečný den!
Tančit budeme že se nám zapráší pod nohama, a panáky nám budou mizet pod rukama. Ale pozor, ať ti nelezou bublinky moc do hlavy, a ty dnešek, Jožinko, přežiješ ve zdraví. Přejeme ti srdečně všechno nejlepší k svátku!
To zase bude nezapomenutelná sláva, ale tuším, že nás bude ráno opět bolet hlava. Tak už objednávám na baru panáky, tak snad vidění nám nezastíní mraky. Josefínko, všechno nejlepší k svátku!
Až do rána budeme spolu slavit a tančit, že nám sotva dech bude stačit. Večer na tebe v hospodě všichni čekáme, a pořádně do nosu si dáme. Jofi, přejeme ti báječné jmeniny!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Nechce se vám nic psát nebo hledáte něco rozdílného od obyčejných gratulací? Pošlete Josefíně blahopřání k svátku v podobě animovaného obrázku! Všechny tyhle GIFY jsou veselé a k tomuto mimořádnému dni se hodí výborně. Na vás už jen bude vybrat ten, který se vám líbí nejvíce, zkopírovat a poslat třeba s veselou básničkou.

GIF přání k svátku s medvídkem Pú a vzkazem.
tenor.com
GIF přání k svátku s oslavujícími rukami.
tenor.com
GIF přání k svátku s nadšenými veverkami.
giphy.com
GIF přání k svátku s květinami a srdci.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Hledáte blahopřání k jmeninám Josefíně, které v ní zanechá mimořádný dojem? Pokud ano, nekupujte letos papírové přáníčko v papírnictví, ale zkuste ho s láskou a pílí vyrobit sami! Nemusíte mít strach, není to nic složitého a zvládnou to i děti. S postupem a inspirací vám pomůže tohle krátké video, které jsme pro vaše tvoření našli. Až budete mít hotovo, stačí už jen napsat slova, která leží pro Josefínu ve vašem srdci a nádherný dárek je na světě.

Zajímavosti o jméně Josefína

Křestní ženské jméno Josefína má spolu s mužskou variantou Josef hebrejský původ.

Vychází z hebrejského jména Jóséph, které podle židovské tradice nosil jeden z patriarchů izraelského národa. 

Toto jméno pak nese význam “Bůh ti dá dítě”, “Bůh ti dá následovatele”, “Bůh ti přidá”.

Mezi domáckými variantami najdeme odvozeniny jako Josefinka, Josinka, Josefka, Pepina, Pepinka, Jožka, Joži, Jožínka aj.

V České republice žije celkem 5076 nositelek tohoto krásného jména.

Mezi významné nositelky můžeme zařadit Josefínu Duškovou, která působí jako česká zpěvačka, Josephine Baker živící se jako francouzsko-americká tanečnice, nebo také Joséphine Bonaparte, která byla první manželka Napoleona Bonaparta.

Doufáme, že váš hon za tím perfektním blahopřáním k jmeninám Josefíny už dávno skončil a vykouzlili jste jí ten nejsladší úsměv na tváři.

Svátek je přece natolik mimořádná událost, že není nutno otálet s oslavami!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X