Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Emana na jednom místě. Vyberte si!

Napsat přání k svátku Emanuelovi nebude s našimi tipy těžké! 

Zvolte, zda chcete vytvořit vtipné, vážnější nebo zamilované blahopřání a vyberte si z našich textů. 

Zvažte přidání obrázku nebo pohyblivého gifu, který zde najdete ke stažení zdarma.

Inspirujte se našimi nápady a umožněte, aby vzniklo to nejlepší blahopřání ke jmeninám, jaké si jen umíte představit!

Blahopřání pro Emana ke jmeninám

Znáte oslavence jménem Emanuel, ale nevíte, jaká slova zvolit do své gratulace, kterou byste mu rádi předali?

Vyberte si z uvedených vět, mezi kterými jistě najdete tu, která vystihne, co máte na srdci!

Máš fenomenální duši plnou lásky a života. Jsi požehnáním pro mě i pro všechny kolem. Tvůj svobodný duch je jedna z věcí, kterých si na tobě cením nejvíce. Všechno nejlepší k svátku, Emanueli!
Jsem na tebe a tvé úspěchy nesmírně hrdý/á. Jsi inspirací nejen pro mě, ale pro všechny, kteří tě znají. Tvá cesta nebyla vždy jednoduchá, ale ty jsi to vždy zvládl. Přeji ti do života jen to nejlepší. Krásné jmeniny, kamaráde!
Přítele, jako jsi ty, je těžké najít. Jsem opravdu šťastný člověk, protože tě mohu nazývat svým dobrým přítelem. Vždy tady pro tebe budu. Všechno nejlepší!
Doufám, že se nikdy nepřestaneš radovat z maličkostí, protože právě kvůli nim stojí za to žít. Doufám, že si najdeš čas užívat si přítomnosti a zároveň pracovat na lepší budoucnosti. Doufám, že tvůj následující rok bude plný vzpomínek, štěstí a dobrodružství.
Doufám, že tvé jmeniny jsou stejně sladké, jako všechny sladkosti světa. Přeji ti, aby následující rok byl naplněn tolika radostmi, kolik jich ty přinášíš svým přátelům. Krásné prožití svátečního dne, Emi!
Čím víc žiješ a užíváš si, tím jsi mladší. Možná proto vypadáš na svůj věk pořád tak dobře. Užij si ten nejkrásnější den, jaký si jen umíš představit. Všechno nejlepší k svátku!
Buď stále tím, kým jsi, protože to, kým jsi, je úžasné. Všechno nejlepší k svátku mému nejlepšímu příteli, na kterého se vždy můžu spolehnout. Přeji ti jen to nejlepší k tvému jménu!
Dnešní party si opravdu užijeme! Dneska totiž slaví svátek jeden z nejúžasnějších lidí, které znám. Nikdy se neměň, protože jsi ten nejlepší člověk, kterého jsem kdy mohl/a potkat. Všechno nejlepší ke jmeninám, drahý Emanueli!
Doufám, že tvůj výjimečný den je stejně tak skvělý, jak úžasný jsi ty. Nikdy se nepodceňuj, protože máš úžasné srdce a jsi úžasný přítel, kterého není tak jednoduché potkat. Mám tě rád/a. Všechno nejlepší k svátku!
Jsi tady pro mě vždy, když potřebuji a já doufám, že ti budu moci někdy oplatit vše dobré, co jsi pro mě kdy udělal. Krásné jmeniny!
Jsi nejlepší přítel, kterého jsem si kdy mohl/a přát. Věřím, že i já jsem ti dobrým přítelem / dobrou přítelkyní, protože si ve svém životě zasloužíš jen dobré lidi. Krásné jmeniny!
Nejlepším dárkem je přátelství a ty mi můžeš věřit, že moje přátelství máš až do konce života. Prožij nádherný sváteční den!

Máme pro vás další přáníčka k svátku pro muže. Prozkoumejte je. Třeba právě v nich najdete tu správnou větu pro vaše blahopřání!

Krátká přáníčka

Máte rádi stručnost? 

Chcete, aby vaše přání krátce vystihlo, co chcete Emanuelovi poblahopřát?

Začněte vybírat z našich krátkých textů. 

Doufám, že ti dnešní oslava přinese mnoho šťastných vzpomínek. Krásné prožití jmenin!
Užij si svůj výjimečný den. Mám tě rád/a. Všechno nejlepší!
Přeji ti ty nejkrásnější jmeniny. Užij si svůj den jen podle svého. Všechno nejlepší!
Ať už tě příští rok čeká cokoliv, doufám, že to bude jen pozitivní. Krásný svátek, Emane!
Dnešek je jen o tobě. Užij si to a nenech se nikým a ničím rozhodit! Krásné jmeniny!
Dneska na tebe myslím a přeji ti do života jen to nejlepší! Nic míň si nezasloužíš. Vše nej!
Emanueli, dnes jsou květiny rozkvetlejší, slunce zářivější a život úžasnější. To vše, protože máš jmeniny. Všechno nejlepší!
Doufám, že se ti dnes splní všechna přání, která nosíš v srdci. Krásné jmeniny, Emčo!
Dnes je tvůj výjimečný den – vyjdi ven a oslavuj! Užívej života, Emane!
Ať je tvůj život jedním velkým štěstím. Nechť se ti vyhne vše negativní, co může člověka potkat. Vše nej!
Přeji ti hodně štěstí, které si někdo tak milý, jako jsi ty, zaslouží. Krásný sváteční den!
Doufám, že jsou tvé jmeniny stejně výjimečné jako jsi ty. Všechno nejlepší!

K přání hezkého dne není třeba výjimečné příležitosti, jakou jsou jmeniny. Udělejte svému blízkému radost milými slovy jen tak.

Srandovní gratulace 

Chcete oslavence rozesmát? 

Líbilo by se vám odlišit svou gratulaci od ostatních humorem? 

Vezměte si za příklad některou z našich srandovních vět!

Vím, že nesnášíš oslavy, ale zamysli se. Není dnešek dnem, který bys měl slavit? Přece jen je úspěch dožít se dalších jmenin. Všechno nejlepší, kamaráde!
Všechno nejlepší ke jmeninám! Víš, jak poznáš, že jsi na oslavy jmenin už opravdu starý? Když si ve svátečních gratulacích lidé utahují z tvého věku. Užívej den, starouši!
Všechno nejlepší k svátku! Dnešek ti přeju, ale přece jen se těším, až spolu budeme oslavovat mnohem důležitější den, a to můj svátek.
Slavíš další svátek a jsi zase o rok starší. Říká se, že věk je jen v naší mysli. Proč ale potom s přibývajícím věkem pociťujeme stále více bolesti po celém těle? Krásné další jmeniny!
Jmeniny jsou způsobem, kterým se příroda stará o to, abychom se odtud nedostali živí. Všechno nejlepší k dalším jmeninám, dědulo!
Jmeniny mohou být zdraví nebezpečné. Čím více jich máš, tím hůře vypadáš, hůř se cítíš a taky méně vidíš. Všechno nejlepší k svátku, starý dobrý příteli!

Pobavte oslavence dalšími vtipnými přáníčky ke jmeninám!

Zamilovaná přání k svátku Emanuelovi

Využijte jmenin k tomu, abyste Emanuelovi připomněla, jak moc je pro vás důležitý. 

Milujete ho a chcete mu to připomenout, nebo chcete oslavenci své city teprve přiznat? 

Přidejte slova lásky do své gratulace.

Přeji ti hodně lásky a spokojenosti v životě. Všechno nejlepší ke jmeninám, můj milý Emánku! Miluji tě!
Jmeniny netrvají věčně, ale moje láska k tobě ano. Všechno nejlepší, můj milovaný muži!
Všechno nejlepší ke jmeninám tomu nejupřímnějšímu, nejrozkošnějšímu a nejhezčímu muži na celém světě! Jsem tak hrdá, že tě dnes mohu nazývat svým mužem.
Nevěděla jsem, že Bůh dokáže tak dokonale vyslyšet modlitby, dokud nás nespojil dohromady. Jsi všechno dobré a pozitivní v mém světě. Všechno nejlepší ke jmeninám, moje lásko!
Miláčku, jsi maják v mých nocích a růže mezi mými trny. Bez tebe bych nebyla tím, kým jsem dnes. Všechno nejlepší k svátku mé jediné a opravdové lásce!
Chtěla jsem ti najít ideální dárek, zabalit ho a dát ti ho v ten správný čas. Když jsem si uvědomila, že materiální věci nedokáží vyjádřit, co k tobě cítím, rozhodla jsem se darovat ti něco přímo od srdce. Není třeba nic balit. Je to něco, co ti mohu dávat znovu a znovu. Mým darem jsou tato slova: “Miluji tě!” Možná je náš vztah teprve na začátku, ale láska nezná hranic. Všechno nejlepší k svátku, lásko!
Možná to neříkám často, ale vážím si tě. Vnášíš krásu do mých pochmurných dnů a teplo do mého srdce. Přeji ti, aby byl tvůj den dokonalou oslavou. Všechno nejlepší ke jmeninám, můj muži!
Trávit dny s tebou je takové, jak si představuji nebe. Je to období plné radosti a lásky, zabalené do tepla těch, které milujeme. Všechno nejlepší, sladký anděli! Ať ti dnešní den přinese spoustu požehnání!
Všechno nejlepší ke jmeninám tomu, za kterého se denně modlím! Ať je tvůj den naplněn radostí a požehnáním, které si zasloužíš.
V tento krásný den oslavujeme zázrak, kterým pro mě jsi. Jsi moje štěstí a já tě moc miluji. Všechno nejlepší ke jmeninám, má lásko!
Nejraději v životě prožívám chvíle, kdy se mi dostane nečekaného požehnání. Ty jsi to nejlepší požehnání, kterého se mi dostalo. Všechno nejlepší k tvému jménu, drahý!
Vím, že je náš vztah teprve v začátcích a snad tě nevyděsím, ale už to nevydržím. Jednoduše ti musím říct, jak moc tě miluji! Všechno nejlepší k svátku, lásko!

Nenašli jste ta správná slova, která by přesně vystihla to, co chcete oslavenci říci? Prozkoumejte tedy zamilovaná přání k narozeninám! Třeba právě v nich najdete tu pravou inspiraci.

Přáníčka ke jmeninám pro děti

Čeká vás oslava jmenin malého Emanuelka? 

Popřejte mu textem, který je určen jak malým, tak dospívajícím chlapcům.

Inspirujte se našimi přáními k svátku pro děti!

Ve tvůj výjimečný den ti přeji, ať se jen směješ a užíváš si společnosti své rodiny a přátel. Krásné jmeniny!
Emanuelku, přeji ti vše nejlepší ke jmeninám! Užívej si sladkostí a jiných dobrot, které ti rodiče přes rok zakazují.
K tvému svátku bych ti chtěl/a popřát vše nejlepší! Nevybavuji si žádné jiné dítě, které by bylo tak chytré a byla s ním taková legrace jako s tebou.
Tvé jmeniny jsou stále zajímavější, když vidíme, jak se směješ, rosteš a žiješ své sny. Všechno nejlepší!
Ať jsou tvé jmeniny stejně zářivé a jasné jako ty. Emanuelku, užij si dnešní sváteční den. Všechno nejlepší!
Všechno nejlepší ke jmeninám tomu nejvýjimečnějšímu malému princi! Ať je tvůj den plný radosti a štěstí.
Ať jsi dnes zasypán dary lásky a radosti. Přeji ti ty nejkrásnější jmeniny ze všech jmenin. Všechno nejlepší!
S každým dalším svátkem jsi více cool než minulý rok. Všechno nejlepší ke jmeninám! Jsi ten nejskvělejší a nejodvážnější kluk.
Neměň se, zlatíčko! Obdivuji tvou odvahu a zapálení pro věc, které by ti mohl leckterý dospělý závidět. Všechno nejlepší, miláčku!
Přeji ti štěstí a spokojenost nejen dnes, ale také do dalších dní. Milujeme tě, zlatíčko!
Stal se z tebe tak úžasný malý gentleman, že se mi tomu kolikrát ani nechce věřit. Jsi úžasný mladý muž. Neměň se! Všechno nejlepší, drahoušku!
Ať tvůj smích zní po celý tvůj šťastný den i v dalších letech! Krásné prožití svátečního dne!

Popřejte Emanuelovi také v den, kdy svátek slaví všechny děti na světě. Použijte k tomu některé z našich přání ke Dni dětí!

Obrázky s gratulacemi k svátku

Pošlete, nebo předejte osobně, Emanuelovi obrázek s již vloženou gratulací. 

Uvidíte, že oslavenec ocení vaši originalitu! 

Přání všeho nejlepšího na pozadí zelené přírody se skálou a stromy.
zdroj: unsplash.com
Přání k svátku Emanuelovi na pozadí modrých nafukovacích balónků na bílé zdi.
zdroj: unsplash.com
Hnědá papírová kartička s přáním krásného prožití jmenin ozdobená živými karafiáty.
zdroj: unsplash.com
Přání všeho nejlepšího k svátku Emanuelovi na pozadí lidské dlaně držící fialový dortík s narozeninovou svíčkou.
zdroj: unsplash.com
Přání všeho nejlepšího k svátku na pozadí křoví při západu slunce.
zdroj: unsplash.com

Prohlédněte si také další várku svátečních obrázků s vloženým textem!

Pohyblivé gify

Rozpohybujte svou gratulaci pohyblivým gifem. Své přáníčko pak můžete oslavenci poslat elektronickou formou v podobě e-mailu, MMSky nebo zprávy na sociální síti. 

Začněte vybírat! 

Gif se vzhůru se vznášejícím špicem ovázaného nafukovacími balónky na okraji dveřní zárubně.
zdroj: giphy.com
Pohyblivá animace se skákajícím dortíkem s nohama, rukama, obličejem a narozeninovou hořící svíčkou.
zdroj: giphy.com
Gif s usmívajícím se hnědým jezevčíkem.
zdroj: giphy.com
Animovaný gif s třípatrovým narozeninovým dortem, z nějž vystrkuje hlavu šedá kočka, mající na hlavě hořící narozeninové svíčky.
zdroj: giphy.com
Gif s kníratým mužem, zvedající sklenku k přípitku.
zdroj: giphy.com

Umí Emanuel německy? Překvapte ho německým svátečním gifem.

Zajímavosti o jméně Emanuel

Jméno Emanuel pochází z hebrejštiny (Immánú él) a znamená “Bůh s námi”

Číslo Emanuelů je osm a barvami, které se k těmto mužům hodí, jsou modrá a zelená. 

Emanuelové bývají velice ambiciózní a úspěšní lidé. Jsou to společenští muži, kteří mívají spoustu známých a přátel. Jedná se ale také o lidi, kteří umí rozpoznat, kdo to s nimi myslí vážně a kdo chce pouze těžit z jejich úspěchu. Takové lidi ihned mažou ze svého života.

Emanuelové bývají velmi inteligentní a věří si. Proto nenaletí na prázdné lichotky. 

Zdrobněliny a přezdívky jména Emanuel mohou být Eman, Emanuelek, Emánek, Emi a další.

A kdy má svátek Emanuel? Tito muži oslavují jmeniny 26. března.

Znáte ženu s podobným jménem? Pogratulujte jí a inspirujte se, při tvorbě gratulace, přáníčky ke jmeninám Emanuele!

Vytvořte neobvyklé přání k svátku Emanuelovi, které překvapí jak jeho, tak případné oslavence na oslavě. 

Inspirujte se uvedenými tipy a vytvořte svým přáníčkem oslavenci úsměv na tváři. 

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X