Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Emanuelu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 26. března a svátek slaví Emanuela 

Už jste jí poslali nějakou gratulaci? 

Milé přání k svátku Emanuelu jistě rozveselí. 

Občas nás ale nic ne a ne napadnout. Je to i váš případ?  

Proto jsme dali dohromady následující básničky, texty a obrázky. 

Tak které z nich to bude?

Básničky k svátku pro Emanuelu

S verši si nemusíte vůbec lámat hlavu, napsali jsme je totiž za vás a navíc je nenajdete nikde jinde. Který z těchto milých a originálních rýmů se bude oslavenkyni líbit nejvíce?

Svátek dneska slaví Emanulely, neboj se že bysme na tebe zapomněli. Jen to nejlepší ti k svátku přejeme, a za celou rodinu ti moc gratulujeme. Emanuelo, přejeme ti nádherné jmeniny!
Snad budeš si užívat den celý, svátek totiž dneska slaví Emanuely. Přejeme ti aby splnilo se ti každé přání, a taky všechna tvá očekávání. Emanuelo, užij si dnešní sváteční den!
Už jste to všichni slyšeli, svátek slaví Emanuely! My ti k svátku to nejlepší chceme přát, hlavně ať jsi spokojená napořád. Emanuelo, přejeme ti nádherné jmeniny!
Hned jsem ti k svátku popřát musela, když v kalendáři viděla jsem Emanuela. Snad tě tohle přání aspoň trochu potěší, a k tomu přidávám pusu největší. Emanuelo, přeju ti krásný svátek!
Emanuelo, jsi zase o rok starší, jsou tady tvoje jmeniny další. Přejeme ti zdraví, štěstí a hlavně úspěchy, a nikdy žádné neplechy. Přejeme ti krásný svátek, Emanuelo!
Snad bude tvůj den plný radosti, a užiješ si ho v té nejlepší společnosti. Jen to nejlepší ti k svátku chceme přát, a snad se budeš stále jen usmívat. Emanuelo, přeje ti krásné jmeniny!
Posíláme ti k svátku tyhle rýmy, užívej si z dneška každé vteřiny. Nezapomeň to dneska pořádně oslavit, a taky dobrým dortem si život krásně osladit. Přejeme ti hezké jmeniny, Emanuelo!
Snad bude tvůj sváteční den plný úsměvů, a bude ti dneska celý den do zpěvu. My ti jen to nejlepší k svátku přejeme, a s celou rodinou ti moc gratulujeme. Emanuelo, přejeme ti nádherné jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Smích je velice zdravý a proto je tohle blahopřání k jmeninám pro Emanuelu to pravé pokud ji chcete pobavit. Nejen že se zasměje, ale bude mít radost že jste si na ni vzpomněli.

Jak má svátek naše Emanuela, tak si zase dáme do těla. Budeme až do rána tancovat, a zítra nikdo nepůjde pracovat. Emanuelo, přejeme ti nádherné jmeniny!
Víno už jsme dali do ledničky, a chystáme na stůl skleničky. Snad si dnešní oslavu užiješ, a tu kocovinu zítra ráno přežiješ. Emanuelo, přejeme ti úžasný svátek!
Zábava dneska bude až do rána, to zase ale bude podívaná. Jmeniny přece slaví naše Emanuela, takovou party to jsi ještě neviděla. Přejeme ti nádherný svátek, Emanuelo!
Už se nemůžeme dočkat večera, dneska slaví naše Emanuela. Moc se těšíme na přípitek, ten si s námi dej bez výčitek. Emanuleo, přejeme ti krásné jmeniny!
Dárková kytice růžových růží k svátku.
zdroj: wattpad.com

Klasické přání k svátku pro Emanuelu

Nejsou básničky to pravé co hledáte? Podívejte se na tyhle jednoduché a milé blahopřání ke svátku. Emanuele se budou líbit jak v papírovém přání, tak i jako rychlá sms zpráva.

Drahá Emanuelo, z celého srdce ti přejeme spoustu fantastických zážitků, úspěchů v pracovním i osobním životě a taky moře lásky. To vše a mnohem více ti přejí …
Milá Emanuelo, i když se dnes neuvidíme osobně tak ti chceme popřát ten nejkrásnější svátek se spoustou zábavy, úsměvů, dobré nálady a spokojenosti. Užij si dnešní jmeniny!
Naše milovaná Emanuelo, po roce je tady zase tvůj významný sváteční den a my ti k němu chceme z celého srdce popřát spoustu lásky, zdraví, štěstí a pohody. Krásné jmeniny ti přejí …
Emanuelo, doufáme, že se ti dnešní den vydaří tak jak sis ho naplánovala a oslavíš ho s těmi, na kterých ti záleží ze všech nejvíce. Nádherné jmeniny ti srdečně přejí …
Naše drahá Emanuelo, tvé krásné jméno je po roce opět v kalendáři a proto ti chceme popřát lásku, zdraví, pohodu a spoustu nádherných zážitků. Krásný svátek ti přejí …
Milá Emanuelo, jako každý rok na tvůj svátek moc myslíme a za celou naši rodinu ti přejeme lásku, zdraví, štěstí a hlavně abys měla neustále dobrou náladu. Krásné jmeniny ti ze srdce přejí …
Drahá Emanuelo, snad bude tvůj dnešní svátek nezapomenutelný a bude se ti ve všem dařit nejen dneska, ale úplně každý den. Přejeme ti nádherný svátek!
Naše milá Emanuelo, z celého srdce ti přejeme abys byla stále tak usměvavá a veselá jak jsi teď a aby tě životem neustále provázelo štěstí, láska a smích. Nádherné jmeniny ti přejí …

Obrázkové gratulace k jmeninám

Text je fajn, ale hledáte něco originálnějšího co zvedne náladu? S těmito pohyblivými obrázky se vám to jistě povede. Není třeba k nim už nic psát, pokud nechcete, mluvi totiž za vše. Stačí si jen vybrat který se vám líbí nejvíce, zkopírovat a poslat.

Žena s lahví

GIF přání svátku mrkající paní s flaškou.
zdroj: giphy.com

Divoká oslava

GIF blahopřání k svátku velká oslava.
zdroj: giphy.com

Přípitek s šampaňským

GIF přání k jmeninám přípitek s šampaňským.
zdroj: giphy.com

Pes se sklenkou vína

GIF blahopřání k jmeninám pes s vínem.
zdroj: giphy.com

Kocour s koktejlem

GIF přání k svátku kočka s drinkem.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Co takhle zkusit blahopřání k svátku pro Emanuelu vyrobit sami? Tahle gratulace je ještě originálnější než obrázek a navíc oslavenkyni uděláte radost tím, že jste si dali práci s výrobou. Nemusíte se ale ničeho obávat, trvá to pár minut a je to skvělý způsob jak zabavit při výrobě i děti. Do hotového přání můžete napsat text a nebo básničku co se vám líbí nejvíce a krásná gratulace je na světě.

Co myslíte, budou se naše přání k jmeninám Emanuele líbit?

Svátek máme jen jednou za rok, tak jí ho můžete vylepšit hezkým a upřímným blahopřáním.

Tak které s nich to bude?

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X