Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Jarmila na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 2. června a svátek slaví Jarmil.

Přejete si udělat oslavenci jeho velký den nezapomenutelný?

Pomocí těchto přání k svátku Jarmila zaručeně ohromíte!

Ne každý má však chuť či čas perfektní gratulaci vymýšlet, a proto jsme již všechny napsali za vás!

Je úplně jen na vás, jestli si vyberete animovaný obrázek, decentní přáníčko nebo vtipnou básničku.

A co víc? Všechna tahle přáníčka jsou vám k dispozici zcela zdarma.

A toho by byla škoda nevyužít!

Klasická přání k svátku pro Jarmila

Kde jinde začít než klasických jednoduchých přání? Tyhle se hodí vskutku pro každého, proto ať už je Jarmil člověk, který chodí s oblibou na oslavy nebo má prostě rád svůj klid, jistě ho právě touhle gratulací moc potěšíte. Vypadají navíc nádherně v papírovém přáníčku, na který i tady můžete najít návod!

Náš milý Jarku, ať už dnes děláš cokoliv, doufáme, že budeš mít překrásný den plný radosti, dobré kávy a výborné společnosti. Máme tě moc rádi a přejeme ti ten nejkrásnější svátek…
Drahý Jarmile, jsi pro mě velmi výjimečný, a proto doufám, že se budeš světem vznášet se spoustou spokojených úsměvů na tváři. Všechno nejlepší k jmeninám ti přeje …
Náš milovaný Jarmile, dnes je výjimečný den výjimečné osoba s výjimečnou oslavou! S láskou ti přejeme, ať se ti v nadcházejícím roce splní všechny tvé sny a přání. Všechno nejlepší k svátku ti přejí …
Náš nejdražší Jarku, s láskou ti přejeme všechno nejlepší k jmeninám! Přejeme ti den tak hřejivý jako je tvůj úsměv, tak dobrý jako tvé srdce, oslavu tak úžasnou, jako jsi ty. S pozdravem …
Všechno nejlepší k jmeninám mého nejlepšího přítele! Jarmile, jsem tak ráda, že tě mám ve svém životě. Doufám, že budeš mít stejně skvělý svátek jako jsou mé chvíle strávené s tebou. Ten nejkrásnější svátek ti přeje …
Milý Jarmile, myslím na tebe v den tvých jmenin a doufám, že všechno to štěstí, které jsi dal s láskou ostatním, se ti vrátí a tisíckrát ti požehná. Přeji ti všechno nejlepší k svátku. S přátelským pozdravem …
Přání k svátku se zamilovaným párem.
pixabay.com

Přání pro bratra

Ať už jste s oslavencem ten typ sourozenců, kteří se rádi škádlí nebo si naopak rádi pomáháte, v žádném případě mu nezapomeňte poslat gratulaci k svátku! Mnohdy jsou pro oslavence důležitější než se může zdát, a proto není žádný důvod, proč mu právě dnes nevytvořit úsměv na tváři. Tak honem do vybírání!

Drahý bráško, myslím si, že jsi ten nejlepší bratr na světě. Jsi úžasný kamarád, průvodce a učitel v mém životě. Díky, že jsi úžasný a mám tě moc rád/a, i když škádlení je na našem denním pořádku. Ten nejkrásnější svátek ti přeje …
Můj milý bratře, přeji ti šťastný a radostný rok. Ať tě Bůh miluje a stará se o tebe, přesně tak krásně, jako ses ty staral o mě. Ať prožiješ dlouhý a krásný život plný radosti a pohody. Všechno nejlepší k svátku, Jarmile!
Jarmile, moc dobře vím, že když potřebuji dobrého přítele, mám tebe. Jsi štítem ve všech mých problémech. Díky, že jsi tak starostlivý bratr. Mám tě moc ráda a doufám, že budeš mít radostný den. Báječný svátek ti přeje …
Milý Jarku, děkuji ti, že jsi ten nejúžasnější starší bratr, jakého všichni chtěli mít. Přeji ti k tvému výjimečnému dni jen to nejlepší. Ty nejlepší jmeniny ti přeje …

Jste věčně na cestách nebo vám prostě moc času nezbývá? Tato krátká a jednoduchá sms přáníčka vyřeší všechny vaše trable s gratulacemi!

Básničky k svátku pro Jarka

Zamysleli jste se někdy nad tím, že básničky jsou tu s námi opravdu dlouho? Jestli vidíte jejich krásu, tak jistě chápete důvod jejich nekonečné obliby. Právě tohoto jsme si vědomi a nachystali jsme několik krásných básní, které svými verši dojmou každého oslavence. Co myslíte, je tohle přání k jmeninám pro Jarka to pravé?

Dneska je svátek jen a jenom tvůj, tak na nic, Jarmile, nečekej, a pořádně to oslavuj, my přejeme ti všechno nej! Jarku, přejeme ti fantastické jmeniny!
Krásné ráno, krásný den, ať je dnes všechno jako sen, a života si správně užíváš, a úžasný svátek dneska máš. Přejeme ti krásný den, Jarmile!
Díky tvému jménu dneska slavíš, tak si ten den naplno užívej, přejeme ti, ať se v životě bavíš a čeká tě jen to nej. Jardo, ať máš dneska krásný svátek!
Tvoje jméno vytiskli u tohoto dne v kalendáři, proto bychom ti rádi stiskli a viděli úsměv na tvé krásné tváři. Všechno nejlepší k tvým jmeninám, Jardo!
Jarmilku, přeji ti krásný svátek, zlatíčko moje milované, užívej si svou života pohádku, ať jenom dobré se ti stane. Lásko, přeji ti báječný den!
K svátku přejeme ti srdečně, ať se cítíš zdravě a skvěle, všechno ti jde v životě báječně a oslavíš to dnes vesele. Jarmile, přejeme ti všechno nejlepší k jmeninám!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Je Jarda typ oslavence, co se rád po večerech baví místo poklidného čtení knihy? Tak to tyhle vtipné básničky by mohly být perfektní shodou! Verše totiž skrývají radost z oslav a dobře stráveného času. Pokud má tedy Jarda dobrý smysl pro humor, snad už ani nemusíte zpochybňovat poslání tohoto přání!

Když má svátek Jarmil, ne aby ses jak zvířátko opil. Nic se přece nemá přehánět, kdo tě má pak, oslavenče, nahánět? Jarmile, všechno nejlepší k tvým jmeninám!
Dneska vidím jméno Jarda, doufám, že na oslavu hledáš bodyguarda. Ne však proti nebezpečí, ale proti pivečku, však tě všichni moc dobře známe, když dostaneš opičku! Přeji ti fantastický svátek, Jarmile!
Na to že má svátek Jarmil, to abych se pořádně napil. Budeme tvůj svátek slavit dlouho do noci, tak ne že nám zase utečeš před půlnocí. Jarku, přejeme ti úžasné jmeniny!
Ten náš drahý Jarek, je to náš oblíbený vtipálek! Vždycky si najde způsob jak nás rozesmát, proto na jeho dnešní oslavu nenecháme ho spát! Jardo, moc si užij dnešní svátek.

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Básničky ani texty nejsou to pravé pro vašeho oslavence? Pak je tady ještě jedna možnost, jak dnes poslat Jarmilovi gratulaci k svátku. Tím jsou animované obrázky! Vybrali jsme takové, které se k jmeninám skvěle hodí a rozhodně vykouzlí úsměv na rtech. Pro odeslání stačí GIF jen zkopírovat a odeslat.

GIF gratulace k svátku s oslavující vyhazující kontefy.
giphy.com
GIF blahopřání k svátku s tančícím mužem.
giphy.com
GIF přáníčko k svátku se slavícími kreslenými postavičkami.
tenor.com
GIF přání k jmeninám s pandou kreslící srdce.
tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tohle blahopřání k jmeninám Jarmilovi vyrazí dech! Výroba vám zabere jen pár minut a oslavencova reakce bude stát za to. Pokud jsme zatím takové přáníčko nedělali, tak se ničeho nebojte. Zabere to malou chvilku a zvládne to opravdu každý. Pro inspiraci se můžete podívat na tohle krátké video, které vám pomůže nejen s inspirací, ale i s postupem. Až budete mít hotovo, tak jen napište dovnitř vše, co zrovna máte na srdíčku a krásné blahopřání je na světě!

Zajímavosti o jméně Jarmil

Krásné jméno Jarmil v nás evokuje jaro, naději a nové začátky.

Jedná se k jméno slovanské, které se překládá jako “milující sílu”, “silný, prudký, bujný” nebo také “milující jaro”.

Je jen na vás, jaký význam k jménu přiřadíte vy!

V České republice žije 572 mužů tohoto jména.

Mezi významnými nositeli najdeme například spisovatele Jarmila Krecara nebo hudebního skladatele Jarmila Burghausera.

Doufáme, že se vám podařilo najít to perfektní blahopřání k jmeninám pro Jarmila.

Svátek by měl být přece plný radosti a nadšení.

Nezapomeňte nám dát vědět, jak se přáníčka líbila vám!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X