Tipy na přání k mezinárodnímu dni dětí. Máme spoustu nápadů!

Rádi byste svým dětem, vnoučatům nebo žákům popřáli krásný mezinárodní den dětí?

Máme pár slov i obrázků, které mohou vykouzlit úsměv na tváři. 

Podívejte se na ta nejpopulárnější přání ke Dni dětí. 

Cokoliv si můžete zkopírovat nebo stáhnout zdarma.

Přání k Mezinárodnímu dni dětí

Tato přání na Den dětí se hodí i jako firemní text na váš web, plakáty nebo kartičky k dárečkům. Oslavte tento významný den, který se odehrává 1. června, spolu s dětmi.

Nejsladším obdobím života každého člověka je jeho dětství. Velmi šťastný Mezinárodní den dětí všem dětem na světě. Strávte tento den neomezenou zábavou!
Děti nesou naději na naše jasnější zítřky a sny o naší šťastné budoucnosti. Přejeme dětem po celém světě velmi příjemný den.
Děti jsou naší nadějí na jasnější zítřek a sny o naší šťastné budoucnosti. Všem dětem přejeme šťastný Den dětí.
Dětství je to nejlepší období, kdy nemusíš mít starosti. Stačí si zachovávat všechny vzpomínky. Až budeš dospělý, budeš si je vážit. Přejeme šťastný Den dětí!

Přání ke Dni dětí od rodičů nebo prarodičů

Ať už potřebujete svému dítku popřát ke Dni dětí jako rodič nebo svým vnoučatům jako babička či dědeček, máme trochu inspirace. Vybírejte podle svého gusta. Tyto texty můžete zakomponovat do kupovaného přáníčka nebo si takové vyrobit.

Každý malý úsměv na tváři přináší do našeho srdce neomezenou radost z rodičovství. Všechno kouzlo a radost z tohoto dne je díky vám. Šťastný Mezinárodní den dětí!
Všechny naše oběti a tvrdé práce slouží k tomu, aby se tento svět pro vás stal krásným místem. Jste pro nás vším. Šťastný Mezinárodní den dětí, „jméno dítěte“!
Nic nás neudělá šťastnějšími, než sledovat, jak z tebe vyrostla ještě lepší lidská bytost, než jsme my. Všechno nejlepší v tento speciální den přejí rodiče.
Jsme moc hrdí na to, že jsi naším dítětem. Díky tvému malému úsměvu zmizí všechny naše bolesti. Šťastný mezinárodní den dětí!
Pouhý pohled na Tebe naplňuje naše srdce nekonečnou radostí a dává nám pocit úlevy od všech úzkostí tohoto světa. Přejeme Ti šťastný Mezinárodní den dětí! Tví rodiče.
V tento velmi zvláštní den se těšíme, až spolu strávíme několik okouzlujících okamžiků, protože jsi pro nás tak výjimečný. Šťastný Mezinárodní den dětí!
Naše největší radost je Tvůj úsměv na tváři a okamžiky, které si budeš pamatovat v budoucnu. Hezký Den dětí!
Každý den přemýšlím, jak pro Tebe udělat nejkrásnější zítřek. Tvé štěstí pro mne znamená nejvíce. Přeji šťastný Mezinárodní den dětí!
Jsi pro mne to nejcennější požehnání, o jaké jsem kdy mohla požádat. Děkuji za každý společný den. Šťastný Den dětí, !jméno dítěte“. Moc tě miluji.
Jsi největší poklad mého života. Bez Tebe by byl můj svět bez slunečního svitu, smíchu a lásky. Přeji Ti opravdu magický a radostný dětský den! Moc tě miluji.
Mezinárodní den dětí je jeden z nejvýznamnějších dní v životě dítěte.
publicholidayguide.com

Přání na dětský den od učitelů

Jako učitel jistě hledáte nápad, jak popřát svým žákům k tomuto speciálnímu dni. Jak jim to vyjádříte, je to na vás. Sdílet to s nimi můžete i přes sociální sítě.

Každé dítě je zázrak, protože každé z nich má své vlastní plány a činí z tohoto světa krásné místo. Šťastný Mezinárodní den dětí každému dítěti na světě!
V tento velmi zvláštní den oslavme všichni nevinnost a čistotu našich dětí. Ať se cítí drahocenné ve všech směrech, jak můžeme. Protože jsou naší budoucností!
Pokud chceme vidět naši budoucnost naplněnou štěstím a harmonií, musíme své děti naučit být dobrým člověkem víc než cokoliv jiného. Šťastný Den dětí!
Dítě může dospělého vždy naučit třem věcem: být bezdůvodně šťastný, být vždy něčím zaměstnán a vědět, jak ze všech sil usilovat o své sny.
I když jsme vašimi učiteli, máme se od vás co učit. Děkujeme, že nás denně učíte, jak žít život v jeho skutečném smyslu. Šťastný Den dětí, děti.
Každé dítě by mělo růst s láskou a péčí. Udělejme život malého človíčka šťastným a zdravým.

Citáty ke Dni dětí

Jako blahopřání ke Dni dětí se hodí i tyto citáty. Můžete je propojit s dalším textem a vytvořit si tak originální textový dárek pro rodiče či kolegy.

Nikdy nezmeškejte příležitost říct svému dítěti: „ Miluji tě “. – Neznámý
Jediným štěstím dítěte je vědět, že je milováno. – Don Bosco
V očích dítěte není sedm divů světa. Je jich sedm milionů. – Walt Streightiff
Často si dělám obavy o to, jaké bude naše dítě zítra. Zapomeneme se však dívat na to, jak je naše dítě úžasné teď. – Stacia Tauscher
Nemůžeme své děti vytvářet podle svých tužeb, musíme je mít a milovat je tak, jak nám je dal Bůh. – Johann Wolfgang von Goethe
Děti musí být učeny, jak mají myslet, ne co si mají myslet. – Margaret Meadová
Existují pouze dva trvalé odkazy, které svým dětem můžeme dát. Jedním z nich jsou kořeny a druhým křídla. – Hodding Carter
Od dětí se můžeme naučit mnoho věcí. Kolik trpělivosti máme, například. – Franklin P. Jones
Děti jsou skvělí napodobitelé. Dejte jim tedy něco skvělého k napodobování. – Neznámý
Dítě může klást otázky, na které moudrý muž nemůže odpovědět. – Neznámý
Sedm věcí, které každé dítě potřebuje slyšet je “Miluji tě, jsem na tebe hrdý, omlouvám se, odpouštím ti, poslouchám.“ To je naše odpovědnost. Máte na to, abyste uspěli. “ – Sherrie Campbell
Zatímco se snažíme naučit naše děti všemu o životě, naše děti nás učí, o čem život je. – Angela Schwindtová

SMS přání nebo status na sociální sítě

Přáníčko na Den dětí můžeme také sdílet na Facebooku, přidat na Instagram, WhatsUp nebo poslat jako SMS. Myslet přitom nemusíme pouze na své vlastní děti, ale také na děti, které jsou kolem nás.

Děti, žádná slova nepopíší, jak jste pro nás výjimeční. No tak, pojďme si tento den užít se zábavou a smíchem. Šťastný Den dětí!
Dětství znamená neomezenou zábavu – bohatou sprchu lásky a péče, říši představivosti a radost z dospívání. Šťastný Den dětí!
Drahé děti! Váš úsměv může ukázat nebe na zemi. Záblesk vašich očí se v nás uchová navěky. Šťastný Den dětí.
Dětství je okouzlující výhled, nekonečná zábava, radostné učení, zážitek, éra představivosti, umělecká cesta, óda na lásku a šťastný okamžik. Šťastný Den dětí!

Obrázková přáníčka k MDD

A konečně dalším oblíbeným způsobem jsou obrázková přání k dětskému dni. Obrázky můžete opět stahovat, kopírovat a šířit po sociálních sítích.

Přirovnání dětí ke květinám.

Přáníčko pro děti s rozkvetlou loukou.
pixabay.com

Pohlednice ke Dni dětí s citátem.

Pohlednice se smějícím se chlapcem.
pixabay.com

Veselé přáníčko s hrajícími si dětmi.

Pohlednice s přáním hezkých dní bez mráčků.
pixabay.com

Od učitele pro děti.

Gratulace dětem od učitelů.
pixabay.com

Inspirativní přání s citátem.

Pohled s citátem.
pixabay.com

Jak se vám naše nápady líbily? Doufáme, že vaše ratolesti potěší.

Přejeme vám, abyste si tento den vychutnali spolu s nimi. 

Darujte jim ten nejlepší dárek – buďte spolu!

Autor článku
Zuzka Pitříková

Čas od času potřebujeme inspiraci, protože nás nenapadá vůbec nic. To platí i v oblasti blahopřání, která svým blízkým chceme vyjádřit při různých příležitostech. Jsem moc ráda, že mohu být součástí týmu, který přináší nové nápady pro tuto tématickou oblast.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X