Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Petru na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 17. srpna a svátek slaví Petra.

Je to vaše kamarádka, maminka nebo třeba sestra? 

Pošlete jí to nejkrásnější přáníčko pod sluncem!

Milé přání k svátku Petru zaručeně nadchne a rozzáří její krásné oči.

Představa vymýšlení dlouhé gratulace vás trochu děsí? 

Inspirujte se zdarma u nás!

Na výběr máte z překrásných básniček, blahopřání a obrázků, se kterými rozhodně nešlápnete vedle.

Které ji asi potěší nejvíce?

Klasická přání k svátku pro Petru

Cítíte, že by dnes Petra ocenila milé, decentní a jednoduché blahopřání? My jsme si to mysleli a proto jsme jich sepsali hned několik, abyste měli z čeho vybírat. Můžete ho napsat do papírového přání a nebo ho poslat jen v rychlé sms zprávě, obojí se počítá a vykouzlí úsměv na tváři!

Milovaná Petro, zasloužíš si jen to nejlepší, a proto jsem se rozhodla ti dnes poslat jmeninové přáníčko. Přeji ti všechno nejlepší k jmeninám jako nejlepší ženě na světě! To nejbáječnější prožití dnešního dne ti přeje …
Petruško, všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku! Děkuji ti, že jsi tak skvělá kamarádka, na kterou se vždy mohu spolehnout. Moc si tě vážím a doufám, že budeš mít nezapomenutelný den. S láskou …
Naše nejmilejší Peťo, dneska je úžasný den na oslavu úžasného člověka! Doufáme, že se tyto jmeniny zapíší do tvé paměti i s tím tvým velkým krásným úsměvem. Všechno nejlepší k svátku ti srdečně přejí …
Petruško, krásný svátek! Dneska přeji ženě, na kterou se mohu spolehnout, je skvělá parťačka a skvělá na zlepšení jakéhokoliv dne. Moc ti za všechno děkuji. Všechno nejlepší k jmeninám a mnoho úspěchů ti přeje …!
Má drahá Petro, mohl bych napsat dlouhý román, ale prostor na tomto přání je omezený, takže to bude krátké a stručné. Jsi absolutně nejlepší žena, kterou z celého srdce miluji. Moc si užij tvůj mimořádný den. S láskou tvůj …
Petro, konečně už je tu zase ten čas … čas oslavit opravdu výjimečnou ženskou! Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku a nezapomínej, že nejdůležitější je se na světě bavit. Se srdečným pozdravem …
Přání k svátku s dívkou na louce držící balonky.
pixabay.com

Přání pro kolegyni

Udržovat dobré pracovní vztahy je stejně důležité jako správně vykonaná práce. Nezapomínejte na jmeniny svých kolegů a pošlete drahé Petře přáníčko k jmeninám ještě dnes! Jistě jí to udělá větší radost, než byste čekali!

Všechno nejlepší k svátku, má nejmilejší spolupracovnice. Možná jsi mi trochu zestárla, ale stále jsem nadšená, že tě mám za kamarádku. Mám tě moc ráda a přeji ti mnoho úspěšných let. Ty nejkrásnější jmeniny ti přeje …
Petro, všechno nejlepší k jmeninám někomu, kdo definuje, co je to dobrý přítel – upřímná, starostlivá a neuvěřitelně laskavá. Tolik jsem se toho od tebe naučila a nemůžu se dočkat, až se ti bude v tomto roce dařit. Všechno nejlepší a úspěchy v práci ti přeje …
Petruško, zítra mám v plánu si do práce přijít pro lahodný zákusek, tak doufám, že mě odměníš za mé přáníčko tobě. Je radost mít kolegyni jako jsi ty. Všechno nejlepší k svátku ti přeje …
Dneska mám čest popřát k svátku té nejzábavnější spolupracovnici na světě. Jsi opravdu úžasná kamarádka a jsem moc ráda, že pracujeme spolu. Všechno nejlepší k svátku ti ze srdce přeje …

Blíží se narozeniny vaší drahé polovičky? Pokud ano, neváhejte a inspirujte se těmito zamilovanými přáníčky k narozeninám zcela zdarma!

Básničky k svátku pro Peťu

Rýmy se líbí snad všem oslavencům a o těch svátečních to platí dvojnásob. Sepsali jsme originální básničky věnované přímo vaší Petře. Nemusíte tedy sami nic vymýšlet, jen vyberete tu rýmovačku, která se vám líbí nejvíce a rychle a jednoduše ji odešlete ve zprávě!

Je tady tvůj velký sváteční den, který se objevuje za rok jenom jeden. Přejeme ti, ať si užíváš život plnými doušky, dneska totiž slaví jmeniny všechny Petrušky. Petro, přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny!
Svátek má dneska naše drahá Peťka, čeká tu na tebe přípitek a taky kytka. K tomu ti také přejeme z lásky jen to nejlepší, a snad ti tohle přáníčko jmeninový den vylepší. Petruško, přejeme ti nádherné jmeniny!
Ty máš dneska svátek, to je sláva velká, v kalendáři je totiž jméno Petruška. Přejeme ti lásku, zdraví a taky pohodu, a hlavně nikdy žádnou ošklivou nehodu. Peťi, přejeme ti báječné jmeniny!
Naše nejmilejší Petra svátek slaví, a my jí přejeme spoustu lásky a zdraví. Taky spoustu pozdravů ti všichni posíláme, dneska si na tebe malý přípitek dáme. Petruško, moc si užij tvůj mimořádný den!
Dneska jsou jmeniny naší milé Petrunky, snad si je užiješ do poslední chvilky. Přejeme ti lásku, pohodu a spoustu zdraví, a ať tě ten život v každém okamžiku baví. Petro, přejeme ti fantastický svátek!
I když pro počasí vytahujeme svetry, užijeme si náramně jmeniny naší Petry! Doufáme, že se dneska pořádně pobavíš, a tvůj svátek jak se patří oslavíš. Petruško, přejeme ti nádherný sváteční den!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Chcete poslat jmeninovou básničku, ale zároveň si přejete, aby blahopřání k svátku Petru pobavilo? V tom případě by mohly být tyhle humorné  verše přesně to, co dnes hledáte. Skvěle se hodí zejména pokud je oslavenkyně vaše kamarádka co se ráda baví a směje. 

Snad nás nebudou ráno bolet hlavy, Petra si totiž zaslouží té největší oslavy. Neboj se, nebudeme moc podnapilém stavu, ale užijeme si večer pořádnou zábavu. Petruško, přejeme ti nádherný svátek!
Dneska večer nás čeká skvělá zábava, ve svátek Petry se totiž neřeší štíhlá postava. Šumivé víno tady poteče proudem, a až do rána se spolu bavit budem. Peťko, přejeme ti kouzelné jmeniny!
Tančit budeme dokud nás nedostane únava, dojít domů až ráno – je má představa. Tak už nalévejte s přípitkem sklenice, a snad vyhne se nám dneska opice. Petro, přejeme ti ten nejskvělejší svátek!
Snad neodpadneme jako hrušky po jmeninách naší milované Petrušky. Už se těším až s tebou na parketě zatočím, a pak to nejlepší pivo ti s radostí natočím. Petro, užij si tvůj dnešní sváteční den!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

K jmeninám se dá popřát taky obrázkem, napadlo vás to někdy? Podívejte se na tyhle originální GIFy, které se pro tento den se hodí skvěle a už k nim nemusíte ani nic psát – vše totiž poví za vás. Odeslání zvládnete za pár vteřin a je to velice snadné. Vyberte si GIF který vás zaujal nejvíce, zkopírujte a pošlete.

GIF přáníčko k svátku se psem přinášející kytici.
tenor.com
GIF přáníčko k svátku se srdci.
tenor.com
GIF přáníčko k svátku s jásajícím mužem.
giphy.com
GIF přáníčko k svátku s oslavujícím prasátkem.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k jmeninám Petru rozhodně rozveselí a zvedne jí náladu. Uvidí totiž nejen to, že na ni myslíte, ale také to, že jste si dali práci a přáníčko jí vlastnoručně z lásky vyrobili. A to za to přece stojí. Pokud to bude dnes vaše premiéra, tak by se vám mohlo hodit tohle krátké video, kde najdete nejen spoustu inspirace, ale uvidíte také postup. Je to velice jednoduché a není třeba se ničeho bát. Až budete mít hotovo, pak už stačí vepsat krásné věnování a nádherný dárek je hotový.

https://www.youtube.com/watch?v=D9eT6_ZjMZ8

Zajímavosti o jméně Petra

Ženské křestní jméno Petra má řecký původ, stejně tak i mužský protějšek jména Petr. 

Obě jména se vyvinula z řeckého slova „pétrá” ve významu skála.

Jméno Petra se tak vykládá jako „skálopevná”, „neoblomná”.

Domácky se jméno Petra používá jako Péťa, Peťka, Petík, Petina, Petinka, také Peťule, Peťulka, Peťunka, Petrunka, Petruška, Petruš apod.

Jméno Petra najdeme také ve slovenštině, v angličtině, němčině švédštině nebo maďarštině. 

V České republice jméno nosí 98716 žen, je tedy na 11. pořadí ve jmenném žebříčku.

Jméno Petra dnes patří ke zpěvačkám Petře Černocké či Petře Janů, také herečkám Petře Jungmanové nebo Petře Špalkové. 

Nositelkou jména jsou i modelky Petra Němcová nebo Petra Faltýnová.

Doufáme, že se budou naše přání k jmeninám Petře líbit a vy jí tento den uděláte příjemnější. 

Je jedno, jestli to bude jen rychlá textová zpráva. Hlavní je, že na ni myslíte a vzpomněli jste si v tento mimořádný den.

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X