Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Oksanu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 23. ledna a svátek slaví Oksana.

Zrovna máte to štěstí a nějakou znáte?

Pokut ano, tak jí pojďte honem vybrat nějaké hezké blahopřání zcela zdarma.

Hezké přání k svátku Oksanu nadchne a zlepší jí její mimořádný den.

Pro vaši inspiraci tady najdete krásná přáníčka, veselé básničky a animované obrázky, které jsou k svátku přímo dokonalé.

Vyberte si gratulaci, která se vám líbí, zkopírujte ji a odešlete jednoduše a rychle.

Tohle je nejjednodušší způsob jak poslat přáníčko, tak pojďte vybírat!

Klasická přání k svátku pro Oksanu

Hledáte přáníčko, které jen jednoduše zkopírujete a nemusíte nic náročně a dlouze vymýšlet? Tak to jste na správném místě, protože s našimi krásnými klasickými přáníčky potěšíte každou oslavenkyni, ať už je to vaše maminka, kamarádka nebo kolegyně.

Nejmilejší Oksanko, všechno nejlepší k tvým dnešním jmeninám! Kéž ti Bůh požehná zdravím, bohatstvím a prosperitou v tvém životě. Moc na tebe dnes myslím a mám tě ráda. S láskyplným pozdravem, …
Všechno nejlepší k jmeninám, Oksanečko! Děkuji ti, že jsi ta nejlepší kamarádka na světě. A ještě tak krásná k tomu! Dnešek si užij přesně podle tvých představ. Ten nejbáječnější svátek ti přeje …
Milovaná Oksano, přeji ti ten nejkrásnější svátek, jaký ti jen život může nabídnout. Vnesla jsi do mého života tolik radosti a smíchu, že ani nevím, jak se ti odvděčit. Snad se dnes budeš mít nádherně. Přáníčko s láskou posílá …
Naše nejmilejší Oksanko, všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku! Kéž ti Bůh požehná vším, co si ve svém srdci přeješ. Mnoho šťastných návratů k tomuto dni. Pusu a pozdrav ti posílají …
Naše drahá Oksanečko, ať ti tento krásný den přinese do života štěstí, zdraví a nové obohacující příležitosti. Přejeme ti co nejšťastnější jmeniny a hlavně si dnešek moc užij. Krásný svátek ti srdečně přejí …
Naše nejdražší Oksanko, každý uplynulý rok tě činí moudřejší, zralejší a krásnější ženou. Věk je jen číslo, ale moudrost, ta je poklad! Moc si dnešek užij. Všechno nejlepší k svátku ti s láskou přeje …
Přání k svátku s krásnými růžemi.
pixabay.com

Přání pro maminku

Skutečná láska maminky se ničemu nevyrovná, o tom není pochyb. Ukažte jí v její mimořádný den, jak moc vám na ní záleží, jedním z těchto krásných jmeninových přání speciálně věnované všem láskyplným maminkám. Které jí asi udělá největší úsměv na tváři?

Dnes si přiťukneme na zdraví ženy, která je plná milosti, lásky a ponaučení. Nemůžeme být vděčnější za to všechno, co jsi pro nás v životě udělala. Přejeme ty nejkrásnější jmeniny té nejúžasnější mamince na světě! S láskou …
Maminko, jsem tak šťastná, že se na tebe můžu obrátit o radu, že mi můžeš napravit mé zlomené srdíčko. Vážím si všeho, co jsi pro mě udělala. Jako ta nejlepší maminka na planetě si musíš dnes užít svátek naplno! Ty nejúžasnější jmeniny ti přeje …
Maminko moje, nebýt tebe, nikdy bych nebyla ani polovičkou z toho, čím jsem dnes. Děkuji ti za to, že jsi tak výjimečná matka, úžasná kamarádka a někdo, ke komu vzhlížím každý den svého života. Všechno nejlepší k tvým jmeninám ti srdečně přeje …
Mami, ani nevím, kde bych bez tebe v životě byla. Naučila jsi mě být trpělivá, laskavá. Také jsi mě naučila tvrdě pracovat, respektovat ostatní a hlavně jsi mě naučila vidět v sobě to nejlepší. V tvůj výjimečný den ti chci za to všechno poděkovat. Ten nejkrásnější svátek ti s láskou přeje tvá …

Občas je náročné najít ta pravá slova. Tahle křesťanská přáníčka k svátku se vám proto budou zajisté hodit!

Básničky k svátku pro Oksanku

Básničky patří odjakživa mezi to nejoblíbenější blahopřání a my se tomu vůbec nedivíme! Rádi byste nějaké takové přání k jmeninám Oksaně poslali, ale zrovna vás nemůže nic napadnout? To ani nemusí, my jsme sváteční verše napsali za vás. Na vás bude už jen vybrat rýmovačku kterou uděláte radost.

Tahle básnička je jen pro tebe určená, svátek má dneska totiž Oksana. Všichni si na tvé zdraví připíjíme, a už se těšíme, až se zase brzy uvidíme. Oksanko, přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny!
Pozvedáme všichni k přípitku skleničky, a připíjíme na zdraví naší Oksaničky. K tomu přejeme jí spoustu lásky a zdraví, a ať ji veselý život stále baví. Oksanko, všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku!
Jmeniny slaví dneska moje nejoblíbenější žena, v kalendáři je totiž krásné jméno – Oksana. Přeju ti lásku, pohodu a spoustu úsměvů, a hlavně aby ti bylo neustále do zpěvu. Oksanečko, přeju ti ty nejkrásnější jmeniny!
Svátek dneska slaví naše Oksana, a my jí přejeme, aby byla neustále spokojená. K tomu taky spoustu krásných zážitků, a taky té lásky a radosti nejen špetku. Přejeme ti z lásky všechno nejlepší, Oksanko!
Svátek má dneska holka naše oblíbená, v kalendáři je totiž jméno Oksana. Dej si na oslavu spoustu lahodné čokolády, a pořádně to oslav s rodinou a kamarády. Oksanko, přejeme ti báječné jmeniny!
Jen pro tebe jsou tahle milá písmenka, jmeniny má totiž naše Oksanka. Osobně ti pak dám i kytičku, a dobrého vína lahvičku. Oksanko, moc si užij dnešní mimořádný den!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám 

Zamlouvají se vám básničky, ale představujete si přece jenom něco méně nudného? S těmito rýmovačkami k svátku Oksanu zaručeně pobavíte, ať už je v práci nebo na velké oslavě. Navíc se výborně hodí pro oslavenkyni, co se ráda baví a srší z ní dobrý smysl pro humor.

Proudem potečou bublinky studený, dneska je přece svátek naší Oksany. Máme jich tady pro tebe plnou lednici, tak šup sem, ať ti nikdo nevypije sklenici. Oksanko, přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny!
Snad už jsi na oslavu pořádně připravená, když je dnes psáno jméno Oksana. Jen tak tě domů dneska nepustíme, a až do rána spolu tančit musíme. Oksanko, přejeme ti krásný svátek!
Dneska přece nebudeš sedět doma zavřená, když je v kalendáři jméno Oksana. Už se na tebe všichni moc těšíme, a tvůj svátek pořádně zapít musíme. Oksanečko, přejeme ti všechno nejlepší k tvému svátku!
Vidíme to zase na večírek šílený, svátek totiž slaví všechny Oksany. Čeká na tebe přípitek a taky tanec, třeba si tě uloví i nějaký kanec. Oksanko, užij si dnešní jmeninový den!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Pokud se zrovna necítíte na psaní dlouhých textů, či básniček, mysleli jsme i na vás! Obrázky mnohdy vydají více než za tisíc slov. Nikde přece není psáno, že jako přání nemůžete poslat hezký animovaný obrázek. Tahle gratulace k svátku Oksaně rozhodně zvedne náladu! Stačí obrázek zkopírovat, doplnit o například hezkou básničkou a odeslat.

GIF přání k jmeninám s medvídkem posílající srdce.
tenor.com
GIF přání k jmeninám s oslavujícím mužem s čepičkou.
tenor.com
GIF přání k jmeninám s mužem a pivem.
giphy.com
GIF přání k jmeninám s tančícím mužem.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tenhle typ gratulace je zaručeně ten nejoriginálnější a Oksanku s ním rozhodně ohromíte! Pokud jste nikdy přáníčko nevyráběli, nemusíte se ničeho bát. Budete k tomu potřebovat papír, různě barevné pera a spoustu inspirace, kterou můžete načerpat v námi vybraném videu. Zabere to jen pár minut, tak se do toho s chutí pusťte. Až budete mít hotovo, vepište dovnitř třeba hezkou básničku. To nejkrásnější přání k svátku bude brzy na světě!

Zajímavosti o jméně Oksana

Jméno Oksana se u nás vyskytuje jen ojediněle, vzácný výskyt jménu přidává na hodnotě. 

Vychází z jména Xenie, mají proto totožný význam.

Bylo odvozeno od řeckého výrazu „xenios”, který se překládá jako „milující hosty”.

V České republice má jméno 260 nositelek a je tedy na 683. místě v žebříčku popularity.

Jméno Xenie patří k populárním herečkám. Ze Slovenska je to například Xénia Grácová a Xénia Kubová. 

V ostatních zemích je to například německá herečka a modelka Xenia Seeberg, kanadská herečka Xenia Siamas nebo lotyšská herečka Ksenia Solo.

Jsme u konce a my doufáme, že jste našli to perfektní blahopřání k jmeninám Oksany.

Jmeniny přece slavíme jen jednou za rok, tak proč si je navzájem neudělat krásnější? 

Tak co, které jste dneska vybrali?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X