Nejkrásnější blahopřání pro Bohumilu na jednom místě. Vyberte si!

Dnes je 28. prosince a svátek slaví Bohumila. 

Pokud nějakou znáte tak jí určitě nezapomeňte poslat gratulaci. 

Najdete tady všechna přání pro Bohumilu na jednom místě. 

Bude to obrázek, text a nebo verš? Vyberte si! 

Básničky k svátku pro Bohumilu

Zkoušeli jste vymyslet básničku k jmeninám a moc vám to nešlo? To ale vůbec nevadí, krátké verše k svátku přímo na míru oslavenkyni jsme napsali za vás. Který se vám líbí nejvíce? 

Svátek dneska slaví Bohumila, musím jí popřát jsem si uvědomila. Chci jí popřát všeho nejvíce, užij si svátek krasavice! Bohunko, přeji ti nádherný svátek.
Svátek slaví dneska Bohunka, je to naše holka hezounká. Snad pořádná to bude oslava, jak krásná je to představa. Drahá Bohumilo, užij si dnešní sváteční den!
Dnes je zase tvé jméno v kalendáři, snad všechno se ti podaří. Krásný sváteční den ti přejeme, a ke gratulaci se připojujeme. Milá Bohunko, přejeme ti krásný svátek!
Bohunka má dneska jmeniny, snad oslaví je v kruhu rodiny. My jen to nejlepší ti chceme popřáti, ať úsměv z tváře nikdy se ti neztratí. Přejeme ti nádherné jmeniny, Bohumilo.
Venku už je zima šílená, u nás už jsou kamna rozpálená. Přijď k nám tvůj svátek oslavit, a na přípitek se zastavit. Přejeme ti krásné jmeniny Bohunko!
Přejeme ti krásný jmeninový den, posíláme polibek a ne jeden. A k tomu spoustu zdraví, ať tě život stále tak baví. Bohunko, přejeme ti nádherný sváteček!
Sváteční gratulace ti posíláme, neustále tě v naší mysli máme. K tomu posíláme ti sladkou pusinku, a ať jsi šťastná každou jednu vteřinku. Bohumilo, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Jmeniny dneska slaví Bohunka, je to naše holka slaďounká. K svátku přejeme ti hlavně zdravíčko, a buď moc šťastná, naše holčičko. Bohumilo, přejeme ti krásný sváteční den.

Vtipná rýmovaná přání 

Pokud se vám více než klasické verše líbí ty veselé rýmovačky, tak se můžete inspirovat následujícími řádky. Tato přání k svátku pro Bohumilu jsou nejen vtipná, ale i dlouhá tak akorát do sms zprávy.

Bohunka dneska svátek slaví, to se zase vypije lahví. Snad nebude nás ráno bolet hlava, to by byla ale otrava. Bohunko, přejeme ti nádherný svátek!
Svátek dneska slaví naše drahá, přejeme ti ať oslava tě nezmáhá. A nepij raději moc vína, aby vyhla se ti kocovina. Bohumilo, přejeme ti nádherný sváteční den!
Dneska jsou tvé jmeniny, měla by sis udělat prázdniny. Pojď se s námi napít, ten tvůj svátek musíme zapít! Bohunko, přejeme ti nádherný svátek!
Dnes máš svátek, zastav se na chvilku, na našem malém večírku. Oslava to bude jen maličká, ať ráno nebolí tě hlavička. Bohumilo, přejeme ti ten nejkrásnější svátek.
Bílé a fialové tulipány v dárkové kytici.
zdroj: pinterest.com

Jednoduché gratulace k jmeninám

Líbila by se tradiční blahopřání k svátku Bohumile více? Tak to si jistě vyberete z těchto milých a jednoduchých blahopřání. Skvěle budou vypadat také napsaná vlastnoručně v papírovém přání.

Naše milá Bohumilo, dneska je den tvých jmenin a my bychom ti rádi popřáli mnoho radosti, pohody, zdraví a dobré nálady. Užij si dnešní sváteční den co to jen půjde. To vše ti přejí …
Bohumilo, dneska je tvé jméno v kalendáři a proto ti přejeme lásku, zdraví, štěstí a nekonečnou pohodu. To vše a mnohem více ti ze srdce přejí …
Bohunko, k tvému dnešnímu svátku ti přejeme aby se ti vše dařilo jak v osobním, tak v pracovním životě a byla jsi neustále spokojená a šťastná. Máme tě moc rádi. Nádherný svátek ti ze srdce přejí …
Naše drahá Bohunko, i když ti dnes nemůžeme popřát osobně tak ti přejeme ať tě potkává jen to dobré a jsi neustále spokojená, usměvavá a hlavně veselá. Přejeme ti krásné jmeniny.
Naše milá Bohumilo, dneska máš jmeniny a my ti k nim přejeme pohodu,dobrou náladu, lásku, zdraví a taky spoustu štěstí. Bohunko naše milovaná, přejeme ti nádherný svátek.
Milá Bohumilo, posíláme ti tohle virtuální přáníčko s tvému svátku. Přejeme ti lásku, zdraví, štěstí a pohodu. Moc na tebe myslíme. Krásné jmeniny ti přejí …
Bohunko, moc rádi bysme ti k tvému svátku popřáli jen to nejlepší a abys byla i nadále pozitivně naladěná a veselá jako jsi do teď. Ten nejhezčí svátek ti přejí …
Drahá Bohumilo, dnešní speciální den bys měla oslavit s těmi na kterých ti záleží nejvíce. Doufáme, že si dnešní den užiješ podle tvých představ. Krásné jmeniny ti ze srdce přejí …
Bohunko, přejeme ti abys oslavila dnešní jmeninový den tak jak si budeš přát a abys myslela jen na samé hezké věci. Přejeme ti také lásku, pohodu a dobrou náladu. To vše a mnohem více ti ze srdce přejí …
Je tady tvůj svátek a my ti i letos přeme aby se ti splnila všechna tvá tajná přání a byla jsi stále tak spokojená a šťastná jako jsi teď. Srdečné gratulace k svátku ti posílají …

Vesele obrázkové blahopřání

Pokud se vám nechce nic psát tak můžete pogratulovat i obrázkem. Jednoduše si vyberete ten co se vám líbí nejvíce a přepošlete. Obrázky mluví za vše a zvednou náladu na sto procent.

GIF blahopřání medvěd s růžemi.
zdroj: tenor.com
GIF přání ženy s přípitkem.
zdroj: tenor.com
GIF přání gratulující pes s party čepicí.
zdroj: tenor.com
GIF obrázek tančící žena s kočkami.
zdroj: tenor.com
GIF obrázek gratulující muž balónky  plyšákem.
zdroj: tenor.com

Vlastnoručně vyrobené papírové přáníčka

Chtěli byste aby bylo přání k svátku pro Bohumilu osobnější? Skvěle vám k tomu poslouží tento jednoduchý video návod podle kterého vyrobíte papírovou gratulaci snadno a rychle. 

Jak budete mít hotovo tak do blahopřání můžete připsat hezký text.


Tento den je jen jednou za rok a každé přání k svátku Bohumile udělá radost. 

I když jí nemůžete třeba popřát osobně tak pošlete alespoň rychlou sms zprávu aby viděla, že jste si vzpomněli a že vám na ní záleží. 

Která gratulace vás zaujala nejvíce?

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X