Nejlepší blahopřání k promoci na jednom místě. Vyberte si!

Ukončení vysoké školy si žádá oslavy a gratulace! 

Nelámejte si hlavu s vlastním textem blahopřání a pošlete elektronické přání k promoci zdarma. 

Text gratulace si také můžete přepsat do papírového přáníčka nebo obálky na peníze, záleží jen na vás.

Gratulace k promoci (online ke stažení zdarma)

Veršované blahopřání ke jmeninám se vejde i do smsky a každému Adamovi udělá určitě velkou radost!

Gratulujeme k úspěšnému ukončení studia a přejeme šťastné vykročení do profesního života.
Gratulujeme k dosažení vysokoškolského titulu, který sice životní štěstí nezaručí, ale dokáže otevřít leckteré důležité dveře.
Gratulujeme k úspěšnému absolvování studia. Přestože odměnou je ti jen pár písmen navíc před jménem, ta písmena jsou symbolem mnoha let sbírání zkušeností, zodpovědnosti a píle.
Všechno nejlepší do nového startu kariérního života. Studium máš úspěšně za sebou, tak vzhůru do dalších výzev!
Gratulujeme k úspěšnému zvládnutí všech nástrah i výzev studia. Pamatuj si, že každý těžce získaný úspěch tě posunul o kousek blíž k vysněnému cíli. Pokračuj dál a neboj se překážek. Jsou to ony, kdo ti pomohou růst.
Posledních pár let jsi proseděl na zadku a tvůj výhled tvořily jen stohy moudrých knih. Odměnou je ti životní úspěch a možnost vykročit novým směrem s hlavou vzpřímenou, moudrou a zkušenou. Gratulujeme k ukončení studia.
Gratuluji k úspěšnému zakončení studií. Každý rok na škole ti přidal pár jemných vrásek i drsných zkušeností. Nyní je čas vzít je do hrsti a proměnit v pracovní úspěchy.
Studium a práce mají mnoho společného. Obojí vyžaduje houževnatost, trpělivost a píli. Školní léta ti dala nejen diplom, ale i řadu zkušeností, které ti pomohou v profesním životě. Blahopřejeme k promoci.
Srdečně blahopřejeme k úspěšně zvládnutému studiu. Pořádně to zapij a pak vzhůru za radostmi a strastmi pracovního života.
Promoce zakončila několik let svědomitého studia, které tě připravilo na budoucí povolání. Zvol jak nejlépe umíš a věř že to, co ses naučil, dříve nebo později proměníš v životní zkušenosti. Gratuluji k dosažení titulu.

Humorná přání ke státnicím

Učení na zkoušky a hodiny prosezené v posluchárnách leckdy žádná legrace nejsou, ale jakmile si čerstvý absolvent odnáší domů diplom, je to důvodem k radosti. Pošlete mu vtipné blahopřání k promoci, je čas oslavovat!

Škola byla pohoda, večírky a zkoušky, občas ti to prošlo jen s odřenými oušky. Teď však diplom v kapse máš a kariéru v suchu, užij si teď oslavy ve studentském duchu. Gratuluji k promoci a hodně štěstí v profesním životě přeje…
Už ti není pomoci, za sebou máš promoci. Tituly vzduchem létají a pochvalná slova padají. Užij si svou chvíli slávy a vyhlížej důchod v dáli. Srdečné blahopřání k ukončení studia.
Pět let dřiny, snahy, píle, dostalo tě až do cíle. Kdo nezažil zkouškové, ví o světě kulové. Po promoci chytni šanci, na nějakou dobrou práci. Ať tě prachy v kapse tíží, neboj, důchod už se blíží! Srdečné gratulace k absolvování studia.
Život studenta ti končí, konto od rodičů tenčí. Nyní budeš ten co ohne se pro všechny spadlé drobné. Dospělost však není pouze bída, nuda, šeď a nouze. Kdo se stará, má se líp, ber to jako dobrý tip. Blahopřeji k úspěšnému ukončení studia.

Oslava ukončení školy a promoce.
pixabay.com

Blahopřání k ukončení studia (MUDr)

Studium na lékařské fakultě je více než náročné a jeho úspěšné zakončení si žádá pořádnou oslavu. Pogratulujte čerstvému panu doktorovi/ paní doktorce, stačí si vybrat některý z hotových textů přání a poslat třeba ve formě sms.

Lékaři se učí celý život. V první etapě získávají diplomy, v dalších už jen zkušenosti, ale o to cennější. Srdečně blahopřejeme k úspěšnému zakončení studia na lékařské fakultě.
Studium lékařství je složité, dlouhé a intenzivní. Přejeme ti, ať je každý úspěšný krok ve tvém profesním životě podepřen získanými znalostmi a zkušenostmi. Gratulujeme k získání doktorského titulu.
To, co tě naučili moudří, nyní využij k tomu, aby jiní byli zdraví. Gratuluji k ukončení studia na lékařské fakultě.
Lékař je vznešené povolání. Lidstvo jej potřebovalo od pradávna a vždy bude. Jen zásluhou své píle a houževnatosti jsi jedním z nich. Srdečné blahopřání k dosažení doktorského titulu.
Léčit lidi je krásné, ale náročné povolání. Ať je ti každý zdravý člověk odměnou za léta náročného studia, která jsi nyní úspěšně zakončil. gratulujeme k získání titulu.
Doktorů je spousta. Dobrý doktorů je málo a těch nejlepších je jen hrstka. Blahopřejeme k ukončení studia na lékařské fakultě a přejeme, ať i ty patříš mezi ty nejlepší.
Říká se, že kam nechodí slunce, tam musí lékař. Ty jsi nyní získal titul doktora, ale záříš jako slunce. Hodně štěstí v profesním životě přeje…
Medicína ti dala znalosti, já ti přeji dobrý start kariéry. Gratuluji k promoci

Vtipná přání k absolvování MUDr studia

Máte rádi legraci? Zapomeňte na oficiality a pošlete čerstvému absolventovi humorné blahopřání k ukončení studia!

Málo peněz, hodně píle, nyní už jen pláště bílé. V ordinaci sestra mladá, ráda podrbe ti záda. Nezapomeň na poslání, léčit všechny bez váhání. Ať ti to jde od ruky, a teď číši do ruky! Srdečné blahopřání k absolvování studií.
Škola končí, knihy stranou, starosti však neustanou. Nemocniční svět tě láká, běda kdo snad školu flákal. Ukaž že jsi lékař pravý, teď už tě nic nezastaví. Gratuluji k promoci.
Dívku získáš hnedle snáz když oblečeš bílý plášť. Stetoskopem trochu stuď její nežnou dívčí hruď. Noční směny z nemocnice vybízejí k erotice. Pět let těžkých studií změnily tě v partii. Využij svou tajnou sílu, vždyť jsi lékař, měj se k dílu! Blahopřeji k ukončení studia na lékařské fakultě…
Lékař léčí, příroda uzdravuje. Ta na to na rozdíl od tebe nepotřebuje diplom ani vzdělání, ale občas je i ona na všechno krátká. Ať jsi ty ten , který léčí i uzdravuje zároveň.

Nevybrali jste si? Podívejte se také na databázi přání k ukončení studia, které potěší každého čerstvého absolventa.

Elektronické přání k promoci (obrázky)

Pokud si příliš nepotrpíte na formality nebo chcete poslat veselé přání k promoci spolužákovi, využijte obrázkové blahopřání. Jsou k dispozici online ke stažení a můžete je kopírovat rovnou do chatu.

Přání k promoci a kamínky.
pixabay.com
Přání k promoci veselé s pejskem.
pixabay.com
Promoční slavnost v talárech.
pixabay.com
Oslava promoce s vyhazováním čepic do vzduchu.
pixabay.com

Už víte, jak oslavíte ukončení studia? Ať už to bude doma nebo velkolepou párty, nezapomeňte pogratulovat čerstvému absolventovi, vždyť ukončení školy se neděje každý den!

Autor článku
Martina Nosálková

Miluji život a věřím, že každý den se najde důvod k oslavě. Píši pro vás přání všeho druhu a jsem ráda, že tak můžu předat radost druhým.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X