Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Šímu na jednom místě. Vyberte si!

Napište přání k svátku Šimonovi s hravostí, lehkostí a hlavně rychle!

V našich tipech najdete jak vážné tak vtipné texty. Na své si přijdou také ti, kteří chtějí pogratulovat dítěti. 

Najděte inspiraci v našich gratulacích a popřejte oslavenci s nápaditostí!

Blahopřání ke jmeninám pro Šimona

Nezapomeňte dnes popřát Šimonovi ke jmeninám! 

Nejste-li v psaní gratulací úplně zběhlí, můžete použít některou z následujících vět.

Zase máš jmeniny, Šimone! Jak ten čas letí. Jsem rád/a, že se mohu nazývat tvým kamarádem/kamarádkou. Přeji ti jen to nejlepší dnes a navždy!
Rodinu si nevybíráme, ale přátele ano. Ty jsi můj přítel, kterého považuji za rodinu, protože jsi mi už byl několikrát mnohem bližší. Můžu s tebou mluvit o čemkoliv a vždycky mi zlepšíš náladu, když je mi zle. Děkuji. Krásné jmeniny!
Je těžké najít slova, která by vyjádřila, jak moc pro mě tvé přátelství znamená. Byl jsi součástí každého důležitého okamžiku v mém životě a byl jsi tu pro mě, kdykoliv jsem byl smutný. Přeji ti jen štěstí a požehnání. Všechno nejlepší, můj drahý příteli!
Známe se už dlouho. Vzpomínám si, když jsme byli ještě děti a chodili jsme si vzájemně na oslavy. Jsem rád, že se ani po té době nic nezměnilo. Těším se na oslavu tvého svátku. Krásné prožití jmenin, Šímo!
Drahý Šimone, dnes je tvůj den a já chci využít této příležitosti, abych ti řekl/a, jak jsi pro mě výjimečný. Ukázal jsi mi hodnotu pravého přátelství a já tě mám moc rád/a. Všechno nejlepší k svátku! Ať se ti daří!
Ať je tento výjimečný den naplněn láskyplnými vzpomínkami, zábavou a dobrými přáteli. Ať láska najde cestu do tvého srdce a domova. Všechno nejlepší ke jmeninám, nejdražší příteli!
Modlím se za tebe, ať tě dnes Boží dobrota a milosrdenství provází. A nejen dnes, ale po všechny dny tvého života. Doufám, že tvůj život bude plný radosti a lásky. Krásné jmeniny, Šimone!
Doufám, že tě v životě potkají jen dobré věci a vyhnou se ti všechny strasti. Ať jsou tvé dny radostné a úžasné jako ty. Vše nej!
Jsi fenomenální muž, který je pravým gentlemanem a má dobrou duši. Jsi inteligentní, moudrý a máš dobré srdce. Díky, že nás všechny, co tě známe, děláš šťastnějšími. Všechno nejlepší k svátku!
Jsem na tebe a na tvé úspěchy opravdu hrdý/á. Tvá cesta nebyla vždy hladká, ale podívej, jak jsi dokázal dojít daleko. Jsem šťastný za tebe. Jsi můj šampion. Krásné prožití svátečního dne!
Přátelé, jako ty, existují jen zřídka. Jsem opravdu šťastný/á, že jsi mým kamarádem. Těším se, že s tebou dnes budu moci oslavit tvé jmeniny. Užij si den podle svých představ!
Nejlepší přítel je někdo, kdo tě vyzývá, abys byl lepším člověkem. Někdo, kdo nesnese, když tě vidí smutným nebo uplakaným. Někdo, kdo zůstává věrný a loajální, i když tě všichni ostatní opustili. A já takového přítele mám. Děkuji ti za to! Všechno nejlepší ke jmeninám!

Texty se vám líbí, ale přesto se vám ještě nepodařilo najít to, co jste hledali? Možná se vám to podaří v našem přehledu blahopřání ke jmeninám pro muže.

Krátké sváteční gratulace

Někdy se nemusíte příliš rozepisovat. 

Třeba právě některý z následujících krátkých textů vystihne, co chcete oslavenci popřát.

Kéž k tobě najde cestu přízeň a radost. Kéž ti už nikdy nic nechybí. Všechno nejlepší k svátku, Šimone!
Vše nejlepší ke jmeninám! Doufám, že ti život bude nadále přinášet všechny dobroty, které s věkem přicházejí.
Dnes tě oslavuji, protože si zasloužíš všechno a ještě víc. Krásné jmeniny, kamaráde!
Ať jsou tvé dny korunovány štěstím a láskou, ať se ti dostává přízně ve všech směrech. Všechno nejlepší!
Šanci oslavit jmeniny máš jen jednou za rok, tak ať je tvůj dnešní den výjimečný! Krásné jmeniny!
Všechno nejlepší ke jmeninám mému drahému a vzácnému příteli. Ať máš krásný den a ať je tvůj nadcházející rok plný požehnání a radosti!
Ať najdeš skutečné štěstí ve všem, co se dnes rozhodneš dělat. Krásné jmeniny, drahý!
Jsem tak vděčný/á za naše přátelství. Měj ty nejkrásnější jmeniny a ten nejlepší následující rok. Zasloužíš si to. Vše nej!
Doufám, že tvé dnešní jmeniny jsou stejně vzrušující jako naše oslavy jmenin v dětství. Všechno nejlepší, bráško!
Tvé přátelství mi dělá velkou radost. Přeji ti ke jmeninám jen to nejlepší. Těším se, že naše přátelství potrvá ještě opravdu dlouho! Měj krásný sváteční den!
Ať je tvůj život naplněn veškerým požehnáním a radostí, jaké si jen lze představit. Krásné jmeniny, nejlepší příteli s nejmilejší duší, jakou jsem mohl/a potkat!
Stěží se mi věří, jak ten čas letí a že slavíš další jmeniny. Jsem rád/a, že u toho můžu být s tebou. Užij si dnešní svátek!

Humorná přáníčka ke jmeninám

Udělejte oslavenci radost vtipnou gratulací, která jej rozesměje. 

Kdy jindy by se měl Šimon veselit než v den svých oslav? 

Pusťte se do čtení!

Doufám, že bude oslava tvého svátku skutečně chmelová. Plná piva a jiných dobrot, které máš tak rád. Všechno nejlepší!
Nejlepší přátelé jsou jako prdy. Některé jsou tiché, jiné hlasité. Ztrapňují tě na veřejnosti, ale cítíš se díky nim dobře. Někdy tě dokonce rozesmějí. Celý ty. Všechno nejlepší, kamaráde!
Už žádný dárek nedostaneš. Dal jsem ti svůj čas, abych napsal tohle přání a navíc, dnešní pití je na mě. Tak večer, kámo! Krásné jmeniny!
S dalším svátkem jsi zase o rok starší, ale to nás nezastaví. Budeme pořád dělat vylomeniny, a to i v domově důchodců. Tak se připrav na mou celoživotní skvělou společnost. Vše nej!
Ber oslavu svého svátku, jako by byly Vánoce. Jez, pij, nadávej na plný žaludek, ale cpi se dál. Prostě si dnešek užij! Všechno nejlepší, kámo!
Ty nestárneš. S každým svátkem jsi zkušenější a tvoje vrásky tě dělají hezčím. No, možná to trošku přeháním, protože máš svátek. Ale mysli si to. Vše nej k svátku, Šimone!
Můj přítel je sladší než dort, barevnější než konfety a žhavější než svíčka. A navíc má jmeniny! Krásné prožití dnešního dne, má lásko!
Ti opravdu blízcí lidé jsou jako dárky. Člověk je vždycky rád, když je vidí. Všechno nejlepší ke jmeninám tomu nejlepšímu dárku, co mi život dal!
Když jsem se dneska podíval/a do kalendáře, zjistil/a jsem, že máš jmeniny. Když jsem si uvědomil/a, kolikátý svátek už to je, málem jsem omdlel/a. Už máš sice sto let, ale starosti s věkem si můžeš dělat až na narozeniny. Dneska si užij oslavu svátku, kamaráde. Rád/a ti s tím pomůžu. Vše nej!
Dnes jsi mě, brácho, přiměl k tomu, abych ti byl za něco vděčný… dneska se ostatní nestarají o mě, ale řeší se tvůj život. Aspoň si na chvíli odpočinu. Vše nej!
Všechno nejlepší někomu, kdo je s každým svátkem stále cennější a zralejší. Ne, počkat… to je víno. Nic si z toho nedělej. Prostě jsi jen s každým svátkem starší.
Kdybych se dnes snažil/a spočítat, kolik svátků jsi už oslavil, asi bych ochraptěl/a. Vše nej ke jmeninám, starouši!

Inspiraci k vytvoření sváteční gratulace můžete najít také v těch nejlegračnějších přáních k narozeninám.

Zamilovaná přání k svátku Šimonovi

Je Šimon vaším vyvoleným? 

Ještě neví, že ho milujete, nebo to ví a vy mu chcete své city připomenout?

Oslava jmenin je k tomu skvělou příležitostí! 

Vezměte si inspiraci z našich vět a vytvořte to nejkrásnější blahopřání plné lásky!

Stejně, jako je pizza bez limonády neúplná, byl by i život bez tebe neúplný. Jsem tak šťastná, že jsi součástí mého života. Modlím se, aby nám to spolu vydrželo a naše láska nepoznala konec. Všechno nejlepší k svátku, můj Šimůnku!
Důvod, proč jsem se do tebe zamilovala, není v tom, co od tebe můžu dostat, ale v tom, že ze mě vytahuješ to nejlepší. Krásné jmeniny, má lásko!
Zamilovat se do tebe je jako ta nejdivočejší jízda na horské dráze. Díky tobě jsem se naučila vážit si těch nejlepších věcí v životě. Děkuji ti za vše, lásko moje! Krásné jmeniny!
Jsi světlem mého světa a vzduchem, který dýchám. Modlím se, abys zářil ještě více a dařilo se ti ve všech oblastech života. Především doufám, že ti život splní všechna přání, která nosíš v srdci. Miluji tě, můj sladký princi. Krásné prožití svátečního dne!
Přeji svému jedinému příteli ke jmeninám vše nejlepší! Dnes ode mě sice dostaneš dárek, ale chtěla bych, abys věděl, že ten nejlepší dárek jsi mi už dal ty, a to sebe. Krásné jmeniny, lásko a nezapomeň, že tě miluji!
Jsem zamilovaná do toho, jak se díky tobě cítím. Díky tobě se cítím být doceněná, ale dnešek není o mě. Je jen tvůj! Miláčku, z celého srdce ti přeji všechno nejlepší k svátku!
Modlím se, aby se polibky, které ti dnes dám, proměnily v tisíce splněných přání a ve splněné sny a touhy. Ať jsou tvé dny plné vyslyšených modliteb. Všechno nejlepší ke jmeninám, miláčku!
Tvůj úsměv mi přináší nekonečnou radost. Od chvíle, kdy jsem tě poznala, tě miluji stále víc a víc a bezmocně se utápím v hlubinách tvé něžné lásky. Krásné jmeniny, zlatíčko!
Vím, že ti své city nevyjadřuji tak často, jak by sis zasloužil, ale dnes, když je tvůj výjimečný den, chci využít této příležitosti a říct ti, že tě miluji a budu tě milovat až do konce života. Užij si dnešní sváteční den!
Chci, abys věděl, že jsi nejvýznamnějším úspěchem v mém životě a jsem moc ráda, že ses rozhodl pro mě jako pro svou ženu. Přijmi můj vděk za to, že mě miluješ a bezmezně podporuješ. Všechno nejlepší k svátku, má lásko!
Nikdy bych nepoznala význam pravé lásky, kdybys nebyl v mém životě. Miluji tě kvůli všemu, co jsi mi dal. Děkuji ti za tvou lásku, oddanost, upřímnost, romantiku a velkorysost. Všechno nejlepší k svátku, miláčku!
Miluji tě a budu se snažit, aby ve tvém životě panoval jen smích, láska, štěstí, radost, pohoda a klid. Měj nádherný den, můj králi!

Prohlédněte si také další přáníčka z lásky k svátku a udělejte oslavenci radost milými slovy.

Přáníčka malému Šimonkovi

Oslavuje jmeniny malý chlapec a vy nevíte, co by od vás rád slyšel? 

Inspirujte se našimi milými slovy a upravte si přáníčko tak, aby vystihlo, co chcete Šimonkovi skutečně říci.

Ať jsou tvé kyblíky a bábovičky na hřišti nejen plné písku, ale hlavně štěstí. Mám tě rád/a! Krásné jmeniny Šimůnku!
Dnes oslavuješ své nádherné jméno a já ti přeji, aby tě andělé vždy ochraňovali. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Jsi připraven oslavit dnešní jmeniny s přáteli a jíst spoustu sladkostí a jiných dobrot? Skvělé! Užij si dnešní den na plné pecky! Všechno nejlepší!
Oslavy jsou skvělým časem pro nové začátky. Ať už na tebe život nachystal cokoliv, nebojím se, že bys to nezvládl. Vždy tady budeme pro tebe, když budeš potřebovat. Krásný sváteční den, Šimone!
Malý šampióne, rád/a tě vidím vyhrávat a přeji ti všechno štěstí a sílu světa. K tvým jmeninám ti také přeji, abys zůstal vždy požehnaný. Všechno nejlepší k svátku!
Ke jmeninám ti přeji všechnu slávu a životní prosperitu. Krásné jmeniny, můj chlapečku!
Doufám, že na tvé oslavě nebudou chybět konfety, balonky a spousta zábavy! Oslavuj šíleně a s úsměvem na tváři! Všechno nejlepší k svátku!
Nekonečná láska, hýčkání a pozornost, to jsou naše dárky pro tebe ke tvým jmeninám. Všechno nejlepší, synku! Ale neboj, dostaneš i další dárky.
Rozjasňuješ naše životy na milion způsobů. Tvůj úsměv rozjasňuje každý náš den. Všechno nejlepší k svátku tomu nejúžasnějšímu sluníčku na světě.
K tvým jmeninám ti přeji, abys byl požehnaný dnes, zítra a navždy. Všechno nejlepší k svátku, Šimonku!
Krásné jmeniny budoucímu šampionovi v závodě života. Trénuj a nikdy se nevzdávej. Krásný sváteční den ti přeji!
Jsi zase o něco blíž, abys dosáhl ke hvězdám. Přeji ti, aby tě v životě provázelo jen štěstí a vše zlé, aby se ti vyhýbalo. Krásné jmeniny, Šimonku!
Jsi cukřík a koření. Jsi všechno, co dělá můj život hezkým. Všechno nejlepší k svátku, můj synku!

Možná najdete inspiraci pro své blahopřání v přáníčkách ke Dni dětí. Prozkoumejte je!

Gratulace k svátku s obrázky

Obrázek udělá vaše blahopřání vždy veselejším a originálním. 

Stáhněte si obrázky s již vloženými gratulacemi úplně zdarma!

Parta lidí při západu slunce na pobřeží moře a přáním krásných jmenin Šímovi.
zdroj: unsplash.com
Svítící auto s řidičem a třemi postavami na korbě s přáním k svátku Šimonovi.
zdroj: unsplash.com
Publikum s výhledem na zářící pódium, na němž probíhá koncert, s přáním krásných jmenin Šimůnkovi.
zdroj: unsplash.com
Barevní gumoví medvídci s přáním všeho nejlepšího k svátku Šimonovi.
zdroj: unsplash.com
Bílý pejsek s vyplazeným jazykem a růžovou narozeninovou čepičkou, s přáním všeho nejlepšího ke jmeninám.
zdroj: unsplash.com

Ještě nemáte obrázků dost? Prohlédněte si tedy další obrázková blahopřání k svátku!

Gify ke jmeninám

Šimona jistě potěší zajímavé blahopřání, které bude obsahovat gif, tedy pohyblivý obrázek. 

Přidejte ke gifu zajímavý text a můžete si být jisti, že se mezi jinými gratulanty bude vaše přání vyjímat.

Pohyblivá animace se skákajícím červeným srdíčkem s narozeninovou čepičkou a frkačkou.
zdroj: giphy.com
Gif přání k svátku s veselým animovaným ježkem, držícím dort a foukajícím na narozeninovou frkačku.
zdroj: giphy.com
Kreslený gif s postavičkou s fialovými vlasy a narozeninovou čepičkou a kouskem narozeninového dortu se svíčkou.
zdroj: giphy.com
Animovaný gif s unavenou kočkou s narozeninovou čepičkou, foukající na červenou frkačku.
zdroj: giphy.com
Gif s postavou v kostýmu slepice, nabízející kytici na pozadí nafukovacích balónků.
zdroj: giphy.com

Prohlédněte si také další vtipné a zajímavé gif blahopřání ke jmeninám!

Zajímavosti o jméně Šimon

Šimon nebo také Simeon je jméno řeckého původu, které znamená “Bůh vyslyšel”.

Jedná se o jméno odvozené od Simeona, syna Jákoba a Ley, patriarchy kmene Simeon. 

V klasických rabínských pramenech je toto jméno někdy vykládáno jako “ten, kdo naslouchá slovům Božím”, jindy zase jako “šam in – je hřích”

K Šimonům řadíme číslo sedm a vhodnými barvami jsou světlé barvy, a to hlavně žlutá. 

Šímové bývají přátelští, někdy až naivní. Těžko hledají lásku, protože je protějšky považují především za ochotné přátele. Pokud se ale tito muži pro něco rozhodnou, dokáží se změnit z jemných bytostí na muže s ostrými lokty, kteří dosáhnou, čeho chtějí. 

Zdrobněliny a přezdívky pro jméno Šimon mohou být Šimůnek, Šíma, Šimík, Šimko, Šimek, Šimonek a další. 

A kdy slaví svátek Šimon? Oslavovat můžete 22. prosince.

Chcete-li popřát také ženě s podobným jménem, můžete se inspirovat blahopřáními pro Simonu.

Podařilo se vám vybrat přání k svátku Šimonovi, které vystihlo, co cítíte? Skvělé!

Nyní si stačí promyslet, jakým způsobem přáníčko předáte. Můžete jej poslat poštou, předat ústně anebo poslat elektronickou formou skrze e-mail, SMS, MMS nebo sociální síť. 

Nebojte se experimentovat a k textu přidat obrázek nebo pohyblivý gif. Stáhnout je můžete zdarma!

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X