Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Simonu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 12. prosince a v kalendáři je jméno Simona.

Máte nějakou ve svém okolí? Popřejte jí! 

Hezké přání k svátku Simoně rozhodně udělá radost. 

Nevíte ale jaké blahopřání by bylo to pravé? 

V tom případě pro vás máme spoustu inspirace! 

Podívejte se na naše veselé obrázky, básničky či klasické texty. 

Všechna přání si navíc můžete stáhnout zcela zdarma.

Básničky k svátku pro Simonu

Pokud chcete v tento den udělat oslavenkyni radost, tak s veršovaným blahopřáním se vám to jistě povede. Rýmy má rád snad každý a tyhle jsou navíc přímo na míru oslavenkyni. Tak který z nich to bude?

Dneska večer přece nebudeš sedět doma, když je v kalendáři jméno Simona. My se na oslavu s tebou už moc těšíme, a chceme popřát to nejlepší holce naší jediné. Simono, přejeme ti úžasný svátek!
Kalendář nám dneska připomíná, že má svátek naše milá Síma. Snad ti tohle přání udělá tvůj den krásnější, a ty prožiješ jmeniny nejúžasnější. Simono, přejeme ti skvělý svátek!
To je mi ale skvělá novinka, dneska slaví svátek naše drahá Simonka. Přejeme ti hlavně t se ti daří, a ty máš stále úsměv na tváři. Simono, přejeme ti krásné jmeniny.
Měli bychom ti dát čokoládové bonbony, když svátek dneska slaví Simony. Zatím posíláme jen tohle přáníčko, osobně pak dostaneš čokoládu i pusu na líčko. Simčo, přejeme ti báječný svátek!
Simonko, jen k tobě letí tyhle milé řádky, snad bude tvůj sváteční den jako z pohádky. Celá rodina na tebe moc myslíme, a snad se zase brzy uvidíme. Simono, užij si dnešní jmeniny!
Přejeme hodně štěstí, hodně zdraví, protože naše milá Simča svátek slaví. Přejeme ti tak pohodu a spoustu úsměvů, a ať stále je ti do zpěvu. Simono, přejeme ti ty nejlepší jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Miluje Simona zábavu, má smysl pro humor a ráda se baví a taky slaví? V tom případě by se jí mohl líbit jeden z těchto veselých veršů! Můžete ho připsat třeba k jednomu z pohyblivých GIF obrázků které najdete níže, ale ho můžete poslat samostatně.

Dneska si spolu dáme spoustu vína, svátek totiž slaví naše Síma. Už skládáme všechno do ledničky, a chystáme si na tebe skleničky. Simonko, přejeme ti báječné jmeniny!
Večer to vidím na více než jednu sklenku, musíme pořádně oslavit naši Simonku. Zase ale pozor ať jich není moc, a nepotřebuješ ráno ibalgin na pomoc. Símo, užij si dnešní sváteční den!
Pořádně zapijeme naši drahou Simonku, a potkáme se spolu někde venku. Vydáme se do víru velkoměsta, zábavy a drinků nás dneska čeká spousta. Simčo, přejeme ti skvělé jmeniny!
Svátek dneska slaví náš miláček Simona, a proto se dneska úžasný večírek koná. Dneska domů jen tak nepůjdeme, až do rána s tebou slavit budeme. Símo, užij dnešní jmeninový den!
Dárková krabice žlutých a nachových tulipánů k svátku.
zdroj: imagenpng.com

Klasická přání k svátku pro Simonu

Občas jsou jednoduchá, decentní a upřímná blahopřání tou nejlepší volbou. Pokud chcete oslavenkyni dát najevo, jak vám na ní záleží, tak si z těchto gratulací jistě vyberete to pravé. Bude to jen jako rychlá textová zpráva, a nebo ho napíšete do papírového blahopřání?

Simonko, po roce je tady zase tvůj významný den a proto ti přejeme spoustu lásky, zdraví, štěstí a nádherných chvil plných pohody a dobré nálady. S láskou …
Naše milovaná Simono, k tvému dnešnímu svátku ti chceme z celého srdce popřát aby se ti vždy jen dařilo a ty se na svět stále krásně usmívala. Moc si užij svůj jmeninový den!
Drahá Simono, svoje jmeniny by sis měla hlavně užít a bavit se. Dneska hoď všechny starosti za hlavu pořádně to oslav s rodinou a přáteli. Krásný svátek ti přejí …
Milá Simono, z celého srdce ti chceme popřát jen to nejlepší! Přejeme ti taky spoustu splněných přání a nádhernou jmeninovou oslavu. To vše a mnohem více ti přejí …
Simonko, jsi naše zlatíčko a my ti chceme z celého srdce popřát spoustu lásky, moře radosti a taky hromadu pohody. Krásný svátek ti přejí …
Naše nejmilovanější Simonko, moc ti přejeme aby sis svůj sváteční den užila, bavila se s přáteli a byla veselá. K tomu ti přejeme také štěstí, zdraví, lásku a dobrou náladu!
Simono, přejeme ti aby ti vyšlo vše, co sis vysnila a abys byla stále usměvavá a spokojená jako jsi teď. Nádherné jmeniny ti z celého srdce přejí …
Milá Simono, nejraději bychom ti dneska k tvému svátku popřáli osobně. Zatím přejeme jen na dálku, a to aby se ti dařilo a měla ses jak nejlépe to půjde. Pak to spolu pořádně oslavíme. S láskou …

Obrázkové GIF gratulace

Hledáte něco jiného než básničky a nebo klasiku? Blahopřání k svátku pro Simonu může být i obrázkové. Vybrali jsme pro vás hned několik obrázků, které se v tento den výborně hodí. Na vás bude už jen vybrat ten, který se vám líbí nejvíce, zkopírovat a poslat.

Na zdraví, Simono!

GIF přání k svátku přípitek s růžovým vínem.
zdroj: giphy.com

Pořádně to dneska oslav!

GIF blahopřání k jmeninám holky na mejdanu.
zdroj: giphy.com

Užij si dnešní oslavu!

GIF přání k jmeninám pár s balónky.
zdroj: giphy.com

Hlavně to pořádně oslav!

GIF přání k svátku kočky s party čepicí.
zdroj: giphy.com

Všechno nejlepší k svátku, Simono!

GIF blahopřání k svátku poskakující slečny.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k jmeninám Simoně vyrazí dech. Papírová přáníčka jsou krásná, ale když ho ještě k tomu vyrobíte sami doma, bude radost dvojnásobná. Ukážete jí totiž že vám na ní moc záleží. Nemusíte se bát, výrobu zvládnete i když to bude vaše premiéra. Pomůže vám s tím tohle krátké video, kde kromě návodu najdete také spoustu inspirace. Pak už jen stačí vybrat jakou básničku a nebo text napíšete dovnitř přání a máte hotovo.

Doufáme, že naše přání k jmeninám Simoně zvednou náladu a vy jí tento den uděláte hezčí.

Není důležité, jestli to bude papírové přání a nebo jen rychlá textová zpráva. Důležité je to, že jste si na ni vzpomněli.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X