Nejlepší blahopřání k maturitě zdarma: vtipná, obrázková i GIFy. Vyberte si!

Přichází čas maturitních zkoušek.

Máte ve svém okolí pilného studenta, který už to má za sebou?

Pošlete krásné přání k maturitě a oslavte s ním jeho úspěch.

Nemusíte si lámat hlavu s vymýšlením textu ani hledat vtipné obrázky. 

Vyberte si některé z našich hotových přání, všechny jsou ke stažení zdarma.

Vždyť zkouška z dospělosti se neskládá každý den!

Držíme palce – přání k podpoře před maturitou

Víte, jaké to je, když vám trémou ztuhnou nohy a v krku máte ohromný knedlík? Podpořte studenty ještě před zkouškou a dodejte jim odvahu vstoupit se svými znalostmi před maturitní komisi. Pošlete sms přání k maturitě, které je ubezpečí, že jim držíte palce!

Slyšíš to křupání? To mi praskají všechny palce, jak usilovně ti je od rána držím! Tak vzhůru do toho a ať tvé vědomosti smetou komisi ze stolu. Hodně štěstí u maturity přeje …
Prý jdeš dneska na porážku, tak ať z tebe místo krve prýští vědomosti a nedej komisi žádný prostor k otázkám! Hodně štěstí u maturitních zkoušek přeje …
Maturitě se říká zkouška z dospělosti, ale my víme, že ty už máš život v malíčku i bez ní. Tak se hoď do klidu a i když tebou trošku cloumá tréma, užij si dnešní den, ať máš na co vzpomínat. Hodně štěstí při losování otázek přeje …
Maturitní otázky si taháš jen jednou, ale zato si je budeš pamatovat celý život. Tak ať máš dnes šťastnou ruku!
Dnes nastal tvůj velký den a i když se možná trochu bojíš, věř že my za tebou stojíme a držíme všechny palce i se sousedy! Tak mnoho zdaru a ať to máš rychle za sebou!
Hodně štěstí u maturity, ať je komise vlídná a mlčenlivá, otázky nejlépe vybrané a tvá hlava připravená a odhodlaná. PS: to chce klid…
Ještě přežít dnešek, a už je z tebe středoškolák s papírem. Tak vzhůru do toho, ať máme večer co zapíjet! Hodně štěstí u maturity ti přeje …
Štěstí přeje připraveným a ty ses na dnešek připravovala víc než svědomitě. Tak vzhůru před komisi a koukej jim to nandat! Hodně štěstí při losování otázek a hladký průběh maturity přeje …
Záhada jménem maturita, dnes bude odkryta. Vezmi si na ní černý oblek a vyraž směrem do světa. Ty to dáš, ty maturante náš!
Ty na to máš, skolit velkého slona, anglicky přeložit těžká slova a napsat sloh na pět stran. Tohle je tvá velká zbraň. Gratulujeme k maturitě.
Maturita je o rychlém a vhodném použití správných slov. Tak se toho neboj a po hlavě do ní skoč!
Na potítku nebudeš nikdy sám, ten papír s tužkou vždy tam máš. Tak na to mysli, maturante náš!
Tahák nechej raděj doma, spoléhej na svoje slova. Co měsíc do sebe si lil, aby ses teď pochlubil. Že na to máš, maturitu snadno dáš!
V tento velký den, pliveme na tvé boty. Pro štěstí a pro radost, ať máš před sborem spoustu správných slov a odpovědi na každou položenou otázku. K maturitě vzhůru!
Jako žralok v moři, co rybky rychle honí. Chyť si správnou otázku, tvůj život visí na vlásku. Odpovědí zachráníš se a získáš titul – maturant!
Maturitu už ti nikdo neodpáře, ten den se to ukáže. Kolik moudra pobral si, co ve škole prospal si. Co ti v hlavě zbylo a co pivo zatemnilo. Drž se! Maturitě zdar!
Jak by na světě bylo, kdyby každý maturitu měl. Tak kdo by tu naši koupelnu, k obrazu mému vystavěl? Tak se raděj uč, ty nejsi zručný muž. Hlavou musíš makati, v kanceláři šlapati. Hodně štěstí u maturitních zkoušek přeje …
Maturita není věda, zadarmo se sehnat nedá. Musíš týden studovat, na potítku dolovat. Co ti v hlavě utkvělo, za ta léta na gymplu. Kdy neměls ani hodinku bez milovaného učení. Držíme ti palce!
Musíš dneska bojovat, s maturitou skoncovat. Vytahat ji za uši a ukázat jí dál, kdo je tady král! Ty to dáš! Věříme ti!
Maturitní večírek, to byla jenom sranda. Ale taková pořádná zkouška, to je ta opravdová prověrka tvé inteligence. Hodně štěstí u maturity přejí …

Dojemné sms přání

Maturita je významný životní okamžik a podle některých je to ta pravá zkouška z dospělosti. Pokud chcete vašim blízkým popřát k ukončenému středoškolskému vzdělání, co takhle zvolit jednoduchou formu sms zprávy? Vybírejte některý z hotových textů přání k maturitě a posílejte , jak je libo!

Milý maturante, máš za sebou velkou zkoušku a nikdo už ti v životě neodpáře ten velký úspěch. Gratuluji k dosažení středoškolského vzdělání.
Taky tomu pořád nemůžeš uvěřit a zdá se ti to jako sen? Ale je to pravda, maturitu máš za sebou! Ode dneška jsi středoškolsky vzdělaný člověk a to už ti nikdo nikdy nemůže vzít. Blahopřeji k úspěšnému složení maturity!
Tak už to máš za sebou! Několik let učení a nakonec týden pořádných nervů se vyplatilo, ale věř, že na středoškolská léta budeš vzpomínat s nostalgií celý život. Tak to pořádně oslav! Srdečné blahopřání k maturitě posílají …
Milá maturantko, nevím, jestli víc pomohl ten týden učení, nebo ta krátká sukýnka, každopádně maturitní vysvědčení máš v kapse! Tak se raduj a slav, máš to za sebou! Gratulujeme k úspěšnému složení maturitních zkoušek.
Další milník ve tvém životě je úspěšně zdolán a i když tě jich ještě pár čeká, maturitní zkoušku už ti nikdo nevezme. Jsme na tebe moc pyšní a srdečně gratulujeme.
Povídají si vrabci na střeše, že je mezi námi další úspěšný středoškolák s maturitou! Že jsi to ty? Tak to posíláme srdečné gratulace a připíjíme na tvé zdraví!
Tak už je to tady, jsi úředně potvrzený středoškolák a dokonce s maturitou! Věř, že to není ve světě samozřejmost a my jsme na tebe náležitě hrdí! Tak na zdraví!
Svatý týden byly nervy, ten maturitní ještě větší. Ale obojí máš úspěšně za sebou a teď můžeš konečně vydechnout. Gratuluji k maturitě a teď tě čeká týden oslav!

Tělo studentky držící slavnostní klobouk.
Zdroj obrázku: pixabay.com

Vtipná gratulace

Maturitní zkoušky sice mnohdy nebývají žádná legrace, ale po jejich splnění už přichází čas k radosti. Potěšte čerstvého maturanta či maturantku a pošlete jim vtipné přání k maturitě, které ocení jejich snažení. Nemusíte si lámat hlavu s humorným textem, všechnu práci už jsme udělali za vás!

Derivace, integrace, maturita není žádná legrace. Ale ty ji v kapse máš. Proto se tak usmíváš. Gratulujeme!
Levá noha, pravá noha, ze dveří rychle vykročí a maturitou proskočí. Máš ji v kapse. Gratulujeme ke zvládnuté maturitě!
Ráno běžíš na tramvaj, revizor tě chytil. Ve škole si nadával, že tě fyzik nutil. Přemýšlet o zákonech, o tom jak jablko padá, Ještě že jsi přišel na to, že gravitace je ta pravá. Gratulujeme k úspěšnému složení maturitní zkoušky.
Zakoktání na potítku, to je věc vždy zlá. Ale nemusí to znamenat, že nevíš, kdo napsal Havrana, kdo namaloval Mona Lisu, kdo založil náš stát? Nemusíš se ničeho bát, potítko je k pocení a maturita k chlubení. Ty to všechno dáš.
Je to zkouška dospělosti, o tom, kolik vydržíš. O tom, co máš za ta léta v hlavě a co na potítku vše nepovíš. Zvládl jsi to! Gratuluji.
Vypni hruď, namaluj si rty, sundej culík z ramenou. To jsi prostě ty! Všechno hravě dáš, maturitu v kapse máš. Blahopřejeme! Drž se!
Znát všechny ty důležité pojmy, to ti k maturitě pomůže. Ale co ti po ní zůstane, ten papír jeden veliký, který nezapomeň do rámu dát. Ať po ránu máš u čeho se nasnídat.
Maturitu v kapse máš, poťouchle se usmíváš. Protože už víš, že ode dneška už nemusíš nic. Čekají tě prázdniny, v životě ty jediný, nejdelší a nejlepší, jaké si kdy měl. Ty si to zasloužíš! Gratulujeme k maturitě!
Papír jako vstupenka, do velkého ráje. Do země všech dospělých, kde se dá nuda krájet. Už nikdy nebude to jako dřív. Gratulujeme k úspěšnému složení maturity!
Ty dny plné dřiny, ty hodiny plné odříkání. Dnes je ten velký den, kdy titul maturant ti byl udělen. Gratulujeme.
Stačí jenom štěstíčko a otázku si vytáhnout. Zamyslet se maličko a kružítkem obtáhnout. Velkou, silnou kružnici a uvidíš hned na líci, učitelčin výraz slasti – Máš to za jedna, tak běž sloužit plně vlasti. Gratulujeme k maturitě.
Stačí jedna hodina a papír máš hned popsaný, Jde o to vytáhnout si, otázku, co znáš. Co nevíš, okecáš. co víš, vychrlíš. Maturitu snadno dáš! Blahopřejeme.
Maturitní vysvědčení, to je tvoje vstupenka. Do světa plného dění, kde nic normálního není. Užívej a na novou cestu se přímo dej. Gratulujeme.
I vrabci na střeše si cvrlikají, že maturita to nic není. Že ji dá každý troll, co v hlavě místo sena, nosí pojmy od Aristotela.
Nač znát pojmy, co způsobí katoda a anoda, co se stalo v roce 1945, co budou v divadle tento týden vyprávět? To všechno a mnohem víc, ti k maturitě dopomůže A vychová tě v pravého muže! Gratulujeme k úspěšnému složení maturitní zkoušky!
Kdo to dneska nese? Maturitní list? To nemůžeme sníst! Tím se musíme chlubit! Máš to v kapse! Gratulujeme!

Veršované blahopřání k úspěšné maturitě

Chcete popřát maturantům originálním způsobem? Pošlete jim oslavnou básničku! Rýmované přání je možná těžké vymyslet, ale s naší databází textů to není žádný problém. Jednoduše si vyberte některý z nich, stáhněte nebo zkopírujte zdarma do zprávy a pošlete, jak snadné!

Gratuluji převelice, čeho jsi dnes dosáhla. Maturita je ta zkouška, s kterou si teď zestárla. Stala jsi se dospělou, s papírem a odměnou. Blahopřeji k úspěšnému složení maturitní zkoušky!
Na potítku potila ses, před kantory blebtala. Otázku sis vytáhla, rychle si to vyhrála! Gratulujeme k úspěšnému složení maturitní zkoušky.
Zkouška velká dospělosti, dnes tě plně zasáhla. Do konce jsi ji zdárně dotáhla. Gratulujeme k maturitě.
Dnes je velký den, splnil se ti sen. Mužem jsi se rázem stal, maturitu si udělal. Gratulujeme.
Jsme na tebe hrdí, pyšní, za to, co jsi dokázala, že jsi to nikdy nevzdávala. Škola se ti odvděčila, tímhle jedním papírem. Maturita vstupenkou se stala, pro tvůj nový, životní sen. Jsme na tebe pyšní! Gratulujeme k úspěšné maturitě.
Štěstí celou dobu bylo, na tvé straně katedry. V otázkách se umoudřilo, mozek tvůj to osvítilo. Maturitní papír máš, kam se na další životní cestu dáš? Gratulujeme k maturitní zkoušce.
Zkouška jako každá jiná, tak se maturita jevila. Levou, zadní, hravě jsi ji skolila. Gratulujeme naší veliké maturantce!
Už máš papír na hlavu, že jsi čerstvý maturant. Tak mě proto velmi těší, že jsem tvůj první gratulant. Jsi dobrej!
Brečet se ti ráno chtělo, teď si samý úsměv. Nervy hrály svoje sólo, ale přinesly ti úspěch. Gratulujeme k úspěšně složené maturitní zkoušce.
Je to zkouška jako každá jiná, o tom, že jsi dospělá. Už jsi naše velká žena, maturantka rozená. Gratulujeme! Jsme rád
Když jsi ráno odcházela, z okna jsem ti mávala. A teď jak si přicházela, kyticí tě vítala! Ty moje čerstvá maturantko! Jsi skvělá!
Je to životní zkouška, kterou každý prožil, ale jenom ty jediný, si nad ní právem zvítězil. Gratuluji ke krásnému maturitnímu výkonu.
Tento krásný papír, značí tvé středoškolské cíle, je ti odměnou za tvé hodiny plné píle. A otevírá ti cestu k lepším zítřkům. Gratulujeme k dosažení toho nejdůležitějšího životního cíle.
Jsme na tebe tak pyšní, že jsi maturitu složil. Svým obrovským úspěchem, který si vynaložil, sis právem toto přání zasloužil. Gratulujeme k úspěšnému složení maturitní zkoušky.

Nevybrali jste si? Podívejte se také na přání k ukončení studia, které potěší všechny úspěšné maturanty!

Obrázkové přání a GIFy

Vtipný obrázek někdy řekne víc než tisíc slov. Pokud i vy raději posíláte svým známým třeba gify, vyberte si některé z našich obrázků k maturitě, které potěší každého úspěšného středoškoláka. Stahujte a přeposílejte zdarma kdykoliv a kdekoliv.

Úspěšný koš při basketbalu.
Zdroj obrázku: pixabay.com a vlastní grafika
Přípitek sklenkami s alkoholem.
Zdroj obrázku: pixabay.com a vlastní grafika
Zdvižený palec s nakresleným obličejem.
Zdroj obrázku: pixabay.com a vlastní grafika
Silueta ženy skákající v západu slunce.
Zdroj obrázku: pixabay.com a vlastní grafika
Člověk snažící se studovat na zemi.
Zdroj obrázku: giphy.com
Gratulující žena k úspěchu.
Zdroj obrázku: giphy.com
Tleskající muž.
Zdroj obrázku: giphy.com
Děti běžící ze školy.
Zdroj obrázku: giphy.com
Žena simulující plácnutí.
Zdroj obrázku: giphy.com
Chlapeček s gestem úspěchu.
Zdroj obrázku: giphy.com

Zkoušky dospělosti si zaslouží mnoho pozornosti a věřte, že i podpůrná sms zpráva v den maturity každého vystrašeného školáka určitě potěší. Dopadlo to dobře? Pak neváhejte a oslavte s čerstvým maturantem jeho velký životní úspěch!

Autor článku
Martina Nosálková

Miluji život a věřím, že každý den se najde důvod k oslavě. Píši pro vás přání všeho druhu a jsem ráda, že tak můžu předat radost druhým.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X