Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Lojzu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 21. června a jmeniny slaví Alois. 

Pokud máte nějakého ve svém okolí, tak mu určitě popřejte. 

Hezké přání k svátku Aloise určitě potěší. 

Hodila by se vám ale trocha inspirace? Tak s tím vám moc rádi pomůžeme! 

Můžete vybírat z básniček, veselých obrázků a nebo tradičních blahopřání. 

Všechna přáníčka jsou navíc zdarma k dispozici, tak jdeme na to!

Básničky k svátku pro Aloise

Takové blahopřání potěší snad každého oslavence, ať už je to váš kamarád, kolega, tatínek a nebo manžel. Verše jsou totiž přímo pro Aloise na míru a nikde jinde je nenajdete. Na vás už jen bude vybrat tu rýmovačku, který se vám líbí nejvíce, zkopírovat a poslat.

Kdo dneska slaví jmeniny? Není to Petr ani Honzík, ale je to náš milovaný Lojzík. My mu chceme jen to nejlepší ze srdce přát, hlavně aby byl veselý a spokojený pořád. Aloisi, užij si dnešní sváteční den!
Dneska je tady sváteční den všech Lojzíků, my mu přejeme spoustu nádherných chvil a okamžiků. Ať se ti splní všechna tvá tajná přání, a velkým obloukem se ti vyhýbají všechna zklamání. Přejeme ti skvělé jmeniny, Aloisi!
Přejeme ti nádherné jmeniny, Lojzíku, hlavně ať jsi spokojený a máš v životě stále kliku. Všechno špatné ať si tě velkým obloukem obchází, a tobě nikdy nic neschází. Přejeme ti úžasný svátek, Aloisi!
Chceme popřát jen to nejlepší našemu Lojzovi, snad mu uděláme radost těmito milými slovy. Tento den je tady je jednou za rok, tak snad si ho pořádně užiješ, a nezapomenutelné jmeniny prožiješ. Aloisi, pořádně si užij dnešní svátek!
Kouknu se do kalendáře a vida, že je dneska tvůj svátek mi dneska napovídá. Proto ti už tohle přání k jmeninám letí, oośboně pak přidám malý dáreček a taky objetí. Užij si dnešní jmeninový den, Aloisi!
Alois dneska slaví svoje jmeniny, tak mu posíláme milé přání od celé naší rodiny. Hlavně ať jsi stále spokojený a taky zdráv, a že ti udělá radost tohle virtuální přání a pozdrav. Lojzo, přejeme ti nádherné jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Básničky se vám líbí, ale přijdou vám přece jen trochu formální? Chcete, aby bylo blahopřání k svátku pro Aloise vtipné a aby ho především pobavilo? I na tohle jsme mysleli a najdete tady takových přáníček hned několik. Pokud k tomu navíc přidáte ještě pozvání na večerní pivo a nebo panáka, bude vaše gratulace dokonalá.

Jmeniny dneska slaví náš skvělý Lojzík, už máme připravený piva celý vozík. Tak šup, pojď se bavit s náma, ať to můžeme rozjet zase až do rána. Lojzo, přejeme ti skvělé jmeniny!
Je tady svátek všech Lojzíků, tak to se večer potkáme v našem podniku. Sejdeme se u baru a kopneme tam panáka na ex, a taky na zdraví a k tomu na sex. Aloisi, přejeme ti skvělé jmeniny!
Přejeme ti krásný svátek, náš milý Lojzíčku, hlavně ať jsi spokojený a ulovíš už konečně nějakou kočičku. Večer musíme tvé zdraví jak se patří zapít, tak se za námi zastav, bude se pít! Lojzo, přejeme ti skvělé jmeniny!
Svátek dneska slaví náš kámoš Lojzíček, to se vyrazíme bavit ven do městských uliček. Ale pozor, ať si zase nedáš moc vína, a ráno nepřepadne tě kocovina. Pořádně si to dneska užij, Alois!
Oslavující skupinka lidí v hromadě konfet a třpytek.
zdroj:elle.com

Klasická přání k svátku pro Aloise

Váš oslavenec si na rýmy a vtipy příliš nepotrpí a dal by přednost spíše jednoduchosti a klasice? Občas jsou to právě milá a upřímná slova, co udělají největší radost a tady najdete takových přáníček celou řasu, stačí si jen vybrat. Pak už jen doplníte váš podpis a můžete poslat.

Milý Aloisi, nemusíš se bát, že bychom snad letos na tvé jmeniny zapomněli! Celá naše rodina na tebe moc myslí a přeje ti jen to nejlepší! Nádherný sváteční den ti přejí …
Drahý Aloisi, dneska nás od sebe sice dělí hromada kilometrů, ale i přesto ti chceme popřát jen to nejlepší k tvému dnešnímu svátku. Hlavně spoustu lásky, zdraví, pohody a taky dobré nálady. Báječné jmeniny ti přejí …
Je tady den všech Lojzíků a my tomu našemu nejmilejšímu chceme popřát spoustu nádherných okamžiků, rodinné pohody, zdraví a taky spoustu štěstí. Báječné jmeniny ti přejí …
Náš milovaný Aloisi, kalendář nám dneska připomněl tvoje jméno a proto ti přejeme spoustu radostných chvil, splněných přání, spokojenosti a hlavně lásky. Krásný jmeninový den ti přejí …
Přejeme ti báječné jmeniny, náš milý Aloisi! Hlavně aby se ti vždy jen dařilo a to ty byl stále jen spokojený, usměvavý a veselý jako jsi teď. S láskou …
Lojzíku, ty víš, že na nějaké velké povídání moc nejsem, tak ti chci popřát prostě jen to nejlepší k tvému dnešnímu svátku. Užij si tento den!
Aloisi, dneska je tady tvůj významný den a my ti k němu chceme popřát aby se ti vždy jen dařilo a ty bys stále jen spokojený, veselý a hlavně šťastný. Pořádně si užij dnešní sváteční den!
Náš milovaný Lojzíku! Myslíme na tebe každý den a to nejen když máš svátek. Dnešní den je ale mimořádný a proto by ses měl hlavně bavit, užívat si a radovat se. Nádherné jmeniny ti z celého srdce přejí …

Blíží se narozeniny někoho blízkého? Udělejte radost a pošlete oslavenci nádherné narozeninové přáníčko!

Obrázkové GIF gratulace pro Lojzu

Hledáte něco trochu jiného a originálního? Popřát k jmeninám můžete i pohyblivým obrázkem. Tyhle GIFy se k svátku skvěle hodí a nemusíte je už nikde hledat. Odeslání je taky velice snadné. Vybraný obrázek jen zkopírujete a odešlete. Hotovo!

Lojzo, pořádně si užij dnešní oslavu!

GIF přání k svátku oslavující pár na mejdanu.
zdroj:giphy.com

Dneska si dej pořádný drink na oslavu!

GIF přání k svátku borec nese obří sklenici s koktejlem.
zdroj:giphy.com

Tak na tebe, Lojzo!

GIF přání k jmeninám dva strejdové s pivem.
zdroj:giphy.com

Už ti letí pusa k svátku!

GIF blahopřání k svátku bruneta posílá pusu.
zdroj:giphy.com

Aloisi, ať dnešní oslava stojí za to!

GIF blahopřání k jmeninám borec padá na postel.
zdroj:giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k jmeninám Aloise jistě nadchne! Dáme mu tak totiž najevo, že je pro vás jedinečný a že vám na něm skutečně záleží. Zabere vám to sice o trochu více času, než jen odeslat rychlou sms zprávu, ale uvidíte sami, že to bude stát za to. Není na tom vůbec nic složitého a do výroby můžete zapojit i děti. Pro inspiraci a návod tady máte tohle krátké video.

Doufáme, že naše přání k jmeninám Aloise potěší a vy mu tento den uděláte hezčí a příjemnější.

Svátek máme jen jednou v roce a i rychlá zpráva může udělat velkou radost!

Zajímavosti o jméně Alois

Tohle jméno u nás nosí 15 881 mužů a tím se řadí na 55. příčku oblíbenosti. 

Jeho původ je stejný jako u jména Ludvík. Vzniklo ze staroněmeckého jména Hlúdwig, které se dá přeložit jako „slavný bojovník“ nebo „bojem proslavený“ („hlút“ se překládá jako „slavný“, „wíg“ jako boj). Jméno Alois se však vyvinulo pouze v češtině, odvozením ze jména Ludvík. Další teorie je ta, že vzniklo ve staré francouzštině, ze spojení „á Lois“, které můžeme vyložit jako Ludvíkův přívrženec nebo Ludvíkův syn. Jméno souvisí s francouzským králem Ludvíkem VI. nebo Ludvíkem XVI. Existují i výklady jména nezávislé na jménu Ludvík. Spojují jméno se staroněmeckým slovem „Alwisi“ s významem „celý bílý“. 

Jméno Alois najdeme i v jiných jazycích. Přímo jako Alois, Aloys, příp. Aloisius či Aloysius ho najdeme v němčině a angličtině. Slovenština používá podobu Alojz, francouzština Aloyse, polština Alojzy, maďarština Alajos. Španělskou mutací jména je Eligio. 

Mezi slavné české nositele patřili komik Alois Náhlovský a nebo spisovatel Alois Jirásek, ve světě je to třeba německý psychiatr Alois Alzheimer.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X