Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Soňu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 28. března a svátek slaví Soňa. 

Máte nějakou paní a nebo slečnu s tímto jménem ve svém okolí? Pošlete jí gratulaci! 

Milé přání k svátku Soně jistě udělá velkou radost. 

Nejste si ale jistí, jaké blahopřání bylo to pravé? 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a vyberte to pravé. 

Všechna přání jsou navíc zdarma ke stažení, stačí si jen vybrat.

Básničky k svátku pro Soňu

S takovým přáníčkem se vám jistě podaří udělat velkou radost! Sváteční verše se líbí snad všem. A co teprve ty, co jsou přímo na míru oslavenkyni! Takových tady najdete hned několik a odeslat je můžete během pár vteřin.

Ty máš dneska svátek, naše milá Soni, proto ti telefon s blahopřáním právě zvoní. Přeje ti lásku, zdraví a taky štěstíčko, a ať stále záříš jako nejkásnější sluníčko. Soňo, přeju ti nádherný jmeninový den!
Přeju ti všechno nejlepší k svátku, Soni, snad mě s přáníčkem nikdo nepředhoní. Užij si tento den velice, pozdravů a polibků ti posílám tisíce. Soňo, užij si tento významný den!
Dneska jsou jmeniny naší Soničky, přejeme spoustu zdraví a v očích jiskřičky. K tomu taky lásku a dobrou náladu, a nádherných zážitků celou hromadu. Soňo, užij si tento sváteční den!
Jen k tobě letí tahle milá slovíčka, v kalendáři je totiž jméno Sonička. Snad splní se ti všechna tvá tajná přání, a velkým obloukem se ti vyhnou zklamaní. Soňo, přejeme ti báječné jmeniny!
Posíláme ti tohle milé přání od srdíčka, svátek má dneska totiž Sonička. Přejeme ti lásku, pohodu a taky zdraví, ať tě život stále baví. Soni, přejeme ti skvělé jmeniny!
Milá Soňo, dneska je tvůj svátek, to bych ti měl dát bonboniéru a karafiátek. Zatím posílám jen tuhle básničku, osobně pak dostaneš kytici i hubičku. Soničko, přeju ti nádherné jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Básničky se vám líbí, ale chcete, aby bylo blahopřání k svátku pro Soňu vtipné a hlavně aby ji pobavilo? V tom případě se podívejte na tahle přáníčka, která oslavenkyni zaručeně rozveselí! Výborně se hodí především pro veselé kopy.

Dneska jsou jmeniny naší Soni, večer budeme všichni v baru jako na koni. Pořádně to spolu dneska oslavíme, a dřív než ráno se domů nevrátíme. Soňo, přejeme ti skvělý svátek!
V kalendáři jsou dneska Soni, tak to musíme oslavit aspoň tak jako loni. Budeme si užívat drinky a taky muziku, ale pozor s pitím, ať nešlapeš si pak na jazyku. Soňo, přejeme ti báječný svátek!
Večer padne více, než jen jedna sklenička, svátek totiž slaví naše milovaná Sonička. Vína tady na tebe čeká celý džbánek, a dneska zapomeň na spánek. Soňo, dneska to spolu pořádně oslavíme!
Bublinek už máme plnou ledničku, a jsme připraveni na oslavit naši Soničku. Bacha ale, bublinky jsou rychle do hlavy, tak ať dneska přežijeme to ve zdraví! Soňo, přejeme ti úžasné jmeniny!
Obrovská kytice rudých růží k svátku.
zdroj: thisivyhouse.com

Klasická přání k svátku pro Soňu

Tradiční přáníčka rozhodně nemusí být nudná. Naopak, občas jsou to právě milé a upřímné gratulace, které udělají tu největší radost. U nás takových blahopřání najdete celou řadu, stačí si jen vybrat, připojit váš podpis a poslat vaší oslavenkyni. Přání můžete napsat také do papírového blahopřání, kde bude vypadat obzvláště hezky.

Naše milá Soničko, přejeme ti z celého srdce ten nejkrásnější svátek! Hlavně ať se stále jen usmíváš a jsi veselá a spokojená. S láskou …
Drahá Soňo, sice ti dneska k tvému svátku nemůžeme popřát z očí do očí, ale i tak na tebe moc myslíme a přejeme ti jen to nejlepší! Pořádně si užij dnešní jmeniny!
Naše nejmilovanější Soňo, doufáme, že si dnešní jmeniny pořádně užiješ s těmi nejbližšími a že na dnešní den budeš ještě moc vzpomínat. Báječný svátek ti přejí …
Milá Soničko, dneska vidíme tvé jméno v kalendáři a proto ti přejeme lásku, zdraví, pohodu, krásné zážitky a taky aby tě nikdy neopustila dobrá nálada. Krásné jmeniny ti přejí …
Nejdražší Soňo, nemusíš se bát, že bychom letos na tvé jmeniny zapomněli. Jako každý rok ti přejeme jen to nejlepší a také aby ti vše vycházelo přesně tak, jak si přeješ. Nádherný svátek ti přejí …
Drahá Soničko, k tvému dnešnímu svátku ti přejeme mnoho radosti a také spoustu vyplněných přání. Ty nejbáječnější jmeniny ti ze srdce přejí …
Naše nejmilovanější Soňo, pořádně si dnešní sváteční den užij a také oslav! Jmeniny máme jen jednou do roka a my ti přejeme, aby byly ty letošní nezapomenutelné. S láskou …
Milá Soničko, k tvému svátku ti chci co nejsrdečněji popřát aby ses stále jen usmívala a radovala a taky aby se ti splnilo, vše, co si jen přeješ. Úžasné jmeniny ti přeje …

Bude se někdo ve vašem okolí vdávat či ženit? Pošlete novomanželům originální přáníčko ke svatbě!

Obrázkové GIF gratulace

Texty a verše vás příliš neoslovily? Popřát můžete i pohyblivým obrázkem! Vybrali jsme ty, které jsou k svátku perfektní a oslavenkyni vykouzlí úsměv na tváři. Samotné odeslání není nic složitého a obrázek můžete poslat jako MMS, v mailu a nebo ve zprávě na sociálních sítích. Vybraný obrázek jednoduše zkopírujete a pošlete.

Ať dnešní oslava stojí za to, Soňo!

GIF přání k svátku oslavující lidi s konfetami.
zdroj: giphy.com

Zase to ale s těmi oslavami moc nepřeháněj!

GIF blahopřání k svátku holka pije dva panáky najednou.
zdroj: giphy.com

Soni, dneska si dej i něco dobrého na oslavu!

GIF přání k jmeninám křeček s dortem a party čepičkou.
zdroj: giphy.com

Pořádně to dneska oslav, Soňo!

GIF blahopřání k jmeninám oslavující skupinka lidí v maskách.
zdroj: giphy.com

Dneska si dej určitě víno na oslavu, Soňo!

GIF přání k svátku oslavující lidi se spoustou vína.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

To nejlepší jsme si nechali na závěr. Takové blahopřání k jmeninám Soňu rozhodně ohromí, protože blahopřání doma vyrábí jen ten, kdo ji chce obdarovat něčím mimořádným. Pro inspiraci jsme pro vás našli tohle krátké video, kde najdete přáníček hromadu. Až budete mít hotovo tak už stačí jen napsat vaše věnování a s nádherným přáníčkem můžete vyrazit přímo za oslavenkyní.

Co myslíte, budou se naše přání k jmeninám Soni líbit? 

Tento významný den je tady jen jednou v roce a proto stojí za to najít chvilku a poslat třeba jen rychlou textovou zprávu.

Zajímavosti o jméně Soňa

Soňa se v České republice jmenuje 18 953 žen a jedná se tak o 65. nejčastější jméno. 

Jeho původ je ruský, vzniklo zkomolením ženského jména Sophia a jeho význam vykládáme jako moudrost. 

Jméno Soňa se najdeme také na Slovensku. V anglicky mluvících zemích najdeme podobu Sonya, Sonia nebo Sonny, v Německu je to Sonja. Ve francouzštině jméno zní jako Sonia, stejně tak jako v italštině či polštině. Ruská varianta je Sonja, maďarská pak Szonja.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X