Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Kateřinu na jednom místě. Vyberte si!

Dnes je 25. listopadu a svátek má Kateřina.

Věděli jste, že je jedná o 12. nejčastější jméno a v Česku jej nosí asi 95623 žen?

Tak pokud nějakou zrovna znáte, rozhodně jí nezapomeňte popřát!

Připravili jsme si pro vás ty nejkrásnější přání k svátku pro Kateřinu zcela zdarma.

Kopírujte a posílejte jak je libo!

Klasická blahopřání pro Kateřinu

Hledáte milé, srdečné a decentní přáníčko k svátku, kterým Kateřinu potěšíte?

V tomhle případě by pro vás mohly být tyhle blahopřání správnou volbou! Napsali jsme pro vás krátké a milé texty, kterými krásně vyjádříte, jak moc na oslavenkyni myslíte.

Zvolte si jeden z našich nejlepších tipů.

Naše drahá Kateřino. Po roce jsou tu opět tvé jmeniny a my ti chceme popřát, aby se ti dařilo a ať tě životem provází láska, štěstí a dobré jídlo! Všechno nejlepší přeje …
Milá Kateřinko, posíláme ti tohle blahopřání k svátku a přejeme ti hodně lásky, štěstí, svobody a hlavně dobré nálady. Užij si dnešní den a pořádně to oslav. Všechno nejlepší!
Drahá Kateřino, přejeme si, ať ti nikdy nezmizí ten tvůj nádherný úsměv z tváře a ať se ti daří jak v osobním, tak i v pracovním životě a samozřejmě i v lásce. Posíláme pusu a velkou gratulaci!
Milá Kateřinko, kalendář nám prozradil, že máš dneska velký den! Přejeme ti z celého srdce jen to nejlepší. Nepřestávej být nikdy tak veselá a sebevědomá žena jako jsi teď a pořádně to dneska oslav.
Milá Kačenko, za všechny ti dnes přeju všechno nejlepší k tvému svátku, hodně lásky, štěstí a pohody. Nezapomeň si dnešní den pořádně užít. Pozdrav a velkou pusu posílá …
Kateřinko, tenhle velký den je pouze jednou za rok a proto ti připomínám, aby sis ho užila na maximum. Velkou gratulaci k tvému svátku ti přeje …
Kdo nám to tu dneska slaví svátek? Jestli to není naše Kateřinka! Posílám ti obrovskou gratulaci a přeji ti hodně štěstíčka a zdravíčka do dalších let.
Krásný svátek Kateřinko! Přeji ti krásný den a ať se ti splní každičká věc, kterou si přeješ. Všechno nejlepší!
Dnes je tvůj speciální den, kdy můžeme oslavit, jaká nádherná a milá žena nosí takové překrásné jméno jako je Kateřina. Posílám lásku a přeji ti všechno nejlepší.
Všechno nejlepší k svátku Kateřinko! Vím, že je na světě mnoho lidí, kteří dnes svátek slaví taky, ale ty jsi definitivně ta nejvíc speciální ze všech!
Růže v košíku, který je položený v trávě.
pixabay.com

Veršovaná přání k svátku pro Kateřinu

Přejete si najít speciálnější přáníčko k svátku Kateřině? Rýmovaná přání rozhodně potěší každého a navíc tyhle verše jsou speciálně psané pro vaši oslavenkyni. Pošlete jej buď ve zprávě a nebo třeba vyrobte ruční přáníčko z papíru, ve kterém básničky nádherně vyjímají!

Kateřinko přejeme ti, ať všechna tvá tajná přání splní se ti, ať dočkáš se všech svých snů a užiješ si jich za krásných dnů. Všechno nejlepší k svátku!
Naše krásná Kačenko, dnes blaženě se měj, k tomuto speciálním dni, přejeme vše nej!
Láska, zdraví, spokojenost, toho všeho ti přejeme dost. Krásný svátek, krásný den, ať zdá se to krásné – skoro jako sen. Všechno nejlepší, Kateřinko!
Kateřinko dobře víš, že dneska svátek máš. Nechť jej krásně oslavíš, a co pro nás znamenáš už dávno znáš. Přejeme nejkrásnější svátek!
Přejeme ti Kateřinko, muže, lásku, dobré vínko! Aby sis svátek užila, a šťastná celý den byla. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Štěstí, zdraví, dlouhý věk, květ nám Kačko jako kvet. Všechno nejlepší přeje …

Veselá přáníčka pro Kateřinu

Jste zastáncem srdečných přání, ale chcete také aby Kateřinu rozesmálo? I na to jsme mysleli a připravili jsme pro vás veselá přáníčka k svátku, která rozhodně pozvednou náladu.

Skvěle se hodí pro oslavenkyně, které se rády smějí a mají dobrý smysl pro humor.

Kalendář nám připomíná, že má svátek Kateřina. Jak to dneska oslavíme? Dobré pití nakoupíme. Pořádně to zapijeme, a pak za rok se tu sejdeme. Všechno nejlepší, Káťo!
Naše milá Kateřino, budeme k tobě mluvit přímo. jsi ty naše jediná, … možná maličko trouba, ale naše milovaná rodina, naše láska, naše chlouba.
Dnes má svátek Kačka, to nebude žádná hračka. Nakoupiti musíme, Dárky, pití a jiné. Aby naše Kateřinka, byla dnes naše hrdinka. Všechno nejlepší k svátku!
Svátek má dnes Kateřinka, no není to žádná novinka. Všichni na to čekáme, kdy gratulace předáme, a pak to všichni zapijeme, pořádně se opijeme! Všechno nejlepší ke jmeninám, Káťo!
Když má svátek Kačka, venku nepotkáte živáčka. “Jak to?” se ptáte? Všichni slaví, však to znáte. Je to ale krásný den, skoro zdá se nám to jako sen. Všechno nejlepší, Kateřinko!
Když svátek má Kateřina, propije se hodně vína. Je to velká oslava, není to jen představa. Všichni z lásky gratulují, neboť Kačenku milují. Všechno nejlepší!

Obrázková blahopřání k jmeninám

Tahle přáníčka sklízí stále větší a větší obdiv. A není divu! Blahopřání k svátku tohoto typu je prostě něco jiného. Tyhle obrázky mluví za vše a není potřeba k nim nic dodávat. Obrázek však můžete doplnit jednou z našich básniček.

Jednoduše je zkopírujte a odešlete!

Leonardo Di Caprio gif.
tenor.com
Žena radostně nalévající šampaňské.
tenor.com
Oslavující smajlík s čepičkou.
tenor.com
Oslavující Baby Yoda.
tenor.com

Vlastnoručně vyrobená přáníčka z papíru

Tohle blahopřání k svátku Kateřinu rozhodně nadchne. Není nic krásnějšího než z lásky vyrobené blahopřání, které si pak oslavenec může uschovat a podívat se na něj kdykoliv jindy. Navíc nemusíte být zrovna talentovaný člověk. Příprava je opravdu jednoduchá a zabere pouze pár minut

Inspirujte se ve videu, které jsme pro vás našli!

Věříme, že se naše blahopřání k svátku pro Kateřinu se budou líbit.

Nezapomeňte k přáníčku přidat i krásný dárek nebo květiny a zaručeně jí tento sváteční den uděláte příjemnější a krásnější.

Myslete na to, že jmeniny jsou pouze jednou za rok!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X