Nejlepší blahopřání k svátku pro Anežku na jednom místě. Vyberte si!

Dnes je 2.3. a svátek má Anežka!

Máte ve svém okolí nějakou a chcete jí popřát?

Vyberte některý z našich textů napsaných přímo na míru, milé přání k svátku Anežka určitě ocení.

Netrapte se s hledáním těch správných slov a vymýšlením dokonalých rýmů, všechnu práci už jsme udělali za vás.

Všechna blahopřání jsou ke stažení zdarma, tak do toho!

Krásné sms přání

V jednoduchosti je krása, to ví každý. Proto se nesnažte za každou cenu vymyslet něco originálního a bez obav stahujte naše hotové texty gratulací k svátku. Vždyť přání nemusí být dlouhé, stačí když je napsané od srdce. A to ta naše jsou!

Anežko, krásný svátek, spoustu radosti a lásky, báječných zážitků i překrásných dní. S láskou ti přejeme jen to nejlepší.
Krásný svátek Anežko, hodně zdraví, lásky, splněných přání a nádherných dní.
Milá Agnes, k tvému dnešnímu svátku přijmi naše srdečná blahopřání. Ať jsi stále spokojená, šťastná a nic tě nerozhází. Máme tě moc rádi.
Vše nejlepší k tvému dnešnímu svátku, Anežko. Přijmi ode mě srdečné blahopřání s přáním toho nejlepšího. Ať má dneska báječný den a vše špatné se ti vyhne obloukem.
Kamarádky se společně baví.
Zdroj: pixabay.com

Veršované básničky

Pokud chcete Anežce zlepšit náladu v den jejích jmenin, pošlete jí originální rýmované přání k svátku. Určitě ji potěší a pokud nemáte básnické střevo, nevadí. Vyberte některý z hotových textů a napište jej třeba jako sms zprávu.

Spoustu lásky, kupu štěstí a přátele, kteří tě nikdy neopustí. Naše milá Anežko, k svátku, který dneska máš, tohle přání od nás máš.
Jméno krásné, tradiční a české máš, že je to pocta, to mnohdy ani nevnímáš. Dneska buď na své jméno obzvlášť hrdá, protože se svátkem na tebe přišla řada, má drahá.
Hodně zdraví, také štěstí, znát Anežku se každému nepoštěstí. K dnešnímu svátku přijmi mé přání, i přesto že přišlo bez varování.
Anežko má milovaná, myslím na tebe už od božího rána. Kalendář mi prozradil komu dnes poslat SMS s přáním. Proto ti přeju jen to nejlepší, ať máš neustále hromadu štěstí.

Vtipné přání k svátku

Má Anežka smysl pro humor? Výborně! Pošlete jí veselé blahopřání, ať se na svůj svátek od srdce zasměje. Pokud vás zrovna nenapadají ta správná slova, inspirujte se našimi hotovými texty. Můžete je stahovat zcela zdarma a je jen na vás, jakým způsobem je oslavenkyni předáte.

Agnes jak se dneska máš? Snad si svátek užíváš. Posílám ti přáníčko, i když život není peříčko.
Anežko mé děvče milé, jsi vskutku velmi roztomilé. A tak dneska k svátku tvému, pociťuji trochu trému, i přesto ti ale popřeju a na tebe se usměju.
Anežka je jméno české, přirozené, krátké, hezké. Stejně pěkné jako ty, až jdou na mne mrákoty. A protože jsi tak moc pěkná, šikovná a vůbec ne křehká, přijmi ode mne Anežko, tohle vtipné přáníčko.
Agnes, Anež, Anežko, tak se usměj maličko. Dneska svátek totiž slavíš, jak se k tomu všemu stavíš? Dovol mi ukrást tě na krátko, protože jsi moje sváteční koťátko.

Nevybrali jste si? Podívejte se také na další přání k svátku, která jsou vhodná úplně pro každého!

Návod na výrobu přání k svátku

Co takhle letos napsat gratulaci do vlastnoručně vytvořeného blahopřání? Papírové přáníčko je vzpomínka, kterou si oslavenkyně může vystavit doma a potěšit se z něj pokaždé, když půjde okolo. nevíte, jak na to? Inspirujte se třeba těmito videonávody, podle kterých zvládne vyrobit krásné a stylové přání z papíru opravdu každý:

Jaký by byl váš ideální sváteční den? Pohoda s knížkou někde ve stínu, nebo divoká oslava s kamarády? Tak či tak, podstatné je vědět, že na vás někdo myslí. Pokud chcete vykouzlit úsměv na tváři dnešnímu oslavenci i vy, stačí jen málo. Pošlete krásné blahopřání k svátku, je to jednoduché, rychlé a úspěch je zaručen!

Autor článku
Martina Nosálková

Miluji život a věřím, že každý den se najde důvod k oslavě. Píši pro vás přání všeho druhu a jsem ráda, že tak můžu předat radost druhým.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X