Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Jiřinu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 15. února a svátek slaví Jiřina. 

Máte nějakou ve svém okolí? Tak jí určitě popřejte. 

Hezké přání k svátku Jiřině udělá radost. 

Hodila by se vám ale trocha inspirace? 

Podívejte se na naše básničky, obrázky a textová přáníčka a vyberte to pravé pro vaši oslavenkyni. 

Tak jdeme vybírat!

Básničky k svátku pro Jiřinu

Kdo by neměl rád veršované gratulace? Pokud zvolíte rýmy tak rozhodně nešlápnete vedle a oslavenkyni uděláte velkou radost. Pokud nejste zrovna básník tak to vůbec nevadí, přáníčka jsme napsali za vás. Vy už jen vyberete to, které se vám líbí nejvíce.

Pořádná oslava právě začíná, svátek má totiž naše milá Jiřina. Už je tady pro tebe všechno připraveno, a můžeme oslavit tvé krásné jméno. Jiřinko, přejeme ti nádherné jmeniny!
Měli bychom ti poslat krásné květiny, když jsou dneska jmeniny naší Jiřiny. Zatím ti ale posíláme jen tuhle básničku, osobně pak dostaneš kytku i na čelo hubičku. Jiřino, přejeme ti nádherný svátek!
Srdečně popřát by ti chtěla celá rodina, v kalendáři totiž září jméno Jiřina. Lásku, zdraví a štěstí ti srdečně přejeme, a k svátku ti moc gratulujeme. Jiřinko, přejeme ti nádherné jmeniny!
Užij si z dnešního dne každé vteřiny, když jmeniny dneska slaví Jiřiny. Snad si dnešní den s přáteli užiješ, a ten nejlepší svátek prožiješ. Jiřino, přejeme ti báječný jmeninový den!
Dneska má jmeniny naše drahá Jiřina, tak tady na ni čeká sváteční hostina. Dobré jídlo i pití tady už na tebe čeká, a sklenička s vínem už tady přetéká. Jiřino, přejeme ti krásný svátek!
To jsou nám ale skvělé novinky, dneska jsou jmeniny naší milované Jiřinky. Přejeme ti ať jsi šťastná a stále se jen usmíváš, a podaří se ti vše, na co se jen podíváš. Jiřino, přejeme ti překrásný svátek!
Dneska slaví jmeniny všechny Jiřiny, my jí přejeme ať si užívá života doušky plnými. Ať se ti všechno v životě vydaří, a ty máš stále úsměv na tváři. Jiřinko, přejeme ti ten nejúžasnější svátek!
Jmeniny dneska mají všechny Jiřiny, a snad je oslavíš s kamarády svými. Měla by ses dneska jen bavit a pořádně si užívat, a ten nejlepší svátek zažívat. Jiřinko, moc si užij dnešní den!

Veselá rýmovaná blahopřání

Básničky se vám líbí, ale ocenila by Jiřina něco veselejšího? V případě, že je oslavenkyně vaše kamarádka,  sestra či kolegyně co se ráda baví, slaví a směje tak budou tahle přání to, co hledáte.

Dneska budeme mít všichni hladinku, oslavujeme totiž naši milovanou Jiřinku. Tančit budeme dokud neodpadneme, teda, my zase dneska dopadneme! Jiřino, pořádně to dneska oslav!
V lednici už se nám chladí bublinky, musíme zapít svátek naší drahé Jiřinky. Ale zase pozor ať nemáš opici, a pak cestou domů nešněruješ silnici. Jiřino, přejeme ti krásné jmeniny!
Šampaňské už se nalévá a sklenička cinká, svátek má dneska naše milá Jiřinka. Pořádně to spolu dneska oslavíme, a dřív než ráno se domů nevrátíme. Jiřino, přejeme ti skvělé jmeniny!
Čeká tady na tebe spoustu vína, svátek má totiž naše milá Jiřina. Musíš vypít všechno až do dna, však taková jmeninová oslava je do roka jen jedna. Jiřinko, užij si dnešní sváteční den!
Dárkový kytice bílých tulipánů k svátku.
zdroj: wehearit.com

Klasická přání k svátku pro Jiřinu

Dáváte přednost hezkým, milým a jednoduchým textům? Tak to budou tahle přáníčka to pravé. Vyjádříte jimi vše, co v tento den chcete a povíte oslavenkyni co pro vás znamená. Pošlete ho jen jako rychlou zprávu a nebo dáváte přesnost papírovému přání? Obojí udělá velkou radost!

Drahá Jiřino, nemusíš se bát že bychom ti letos neposlali blahopřání. Jako každý rok na tebe moc myslíme a přejeme ti spoustu lásky, zdraví, pohody a dobré nálady. Krásné jmeniny ti přejí …
Milá Jiřino, za celou naši rodinu ti z celého srdce chceme popřát všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku. Ať se ti splní vše, co si přeješ a jsi šťastná. Nádherné jmeniny ti přejí …
Naše milovaná Jiřino, sice ti dneska nemůžeme popřát z očí do očí, ale i tak ti k tvému svátku přejeme spoustu radosti, splněných přání a dobré nálady. Báječné jmeniny ti přejí …
Nejdražší Jiřino, dneska máš jmeniny a proto ti z celého srdce chceme popřát spoustu nádherných zážitků, radosti, žádné starosti a taky moře spokojenosti.Ten nejlepší svátek ti přejí …
Drahá Jiřino, doufáme , že si dnešní jmeniny užiješ a pořádně je oslavíš s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Nádherný svátek ti ze srdce přejí …
Naše nejmilovanější Jiřino, přejeme ti mnoho úspěchů jak v pracovním, tak v osobním životě a taky ať jsi stále veselá a usměvavá, jako jsi teď. Hezký svátek ti přejí …
Milá Jiřinko, tento významný den je tady jen jednou za rok a proto bys ho měla pořádně oslavit. Přejeme ti také spoustu zdraví, lásky, pohody a štěstí. Užij si dnešní jmeniny!
Drahá Jiřinko, myslíme na tebe každý den a to nejen když máš jmeniny. K tvému svátku ti chceme popřát ať jsi stále veselá, šťastná a splní se ti každé tvé přání. Užij si ten nejbáječnější svátek!

Obrázkové gratulace k jmeninám

Blahopřání k svátku pro Jiřinu může být i obrázkové! Tyhle se k jmeninám hodí výborně a rozhodně jimi vykouzlíte úsměv na tváři každé oslavenkyni. Odeslání zabere jen pár vteřin. Vybraný obrázek stačí jen zkopírovat a poslat.

Všechno nejlepší k jmeninám!

GIF přání k jmeninám party kočka.
zdroj: tenor.com

Na zdraví!

GIF přání k svátku žena s vínem.
zdroj: tenor.com

Slavíme!

GIF blahopřání k jmeninám oslava s bublinkami.
zdroj: tenor.com

Na tebe, krasavice!

GIF přání k jmeninám muž s pivem.
zdroj: tenor.com

Zase to moc nepřeháněj!

GIF přání k svátku žena s koktejly.
zdroj: tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

To nejlepší jsme si nechali na konec. Uvidíte, že takové blahopřání k jmeninám Jiřinu nadchne. Pokud jste ještě žádné přáníčko nevyráběli tak se rozhodně nemáte čeho bát. Zabere vám to jen chvilku a nic složitého to není. Pokud by se vám hodil návod jak na to tak se podívejte na tohle krátké video které vás navede krok za krokem. Do hotového přání pak už jen stačí napsat text a nebo básničku a nádherné blahopřání je na světě.

Doufáme, že se budou naše přání k jmeninám Jiřině líbit a vy jí tento den uděláte hezčí.

Vždyť jmeniny jsou tady jen jednou za rok, tak jí určitě gratulaci pošlete.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X