Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Damiána na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 11. listopadu a svátek slaví Damián.

Je pro vás člověkem, kterého obdivujete nebo s ním rádi trávíte čas? 

Milé přání k svátku Damiánovi ukáže vaši radost a vykouzlí mu úsměv na tváři. 

Inspirovat by vás mohly naše formální texty, veselé básničky či animované obrázky, ze kterých si jistě vyberete, ať už slaví váš tatínek nebo strýc. 

Neváhejte tedy ani vteřinu, protože tohle všechno vám přinášíme zcela zdarma! 

Tak ať vaše letošní gratulace je nezapomenutelná. 

Klasická přání k svátku pro Damiána

Tahle klasická přání jsou vhodná pro oslavence, kterého si celým srdcem vážíte nebo třeba vedete pracovní vztah. Ukáží, že na dotyčného myslíte a hlavně s nimi vyjádříte všechny své pocity a nadšení. Která gratulace ho potěší nejvíce?

Náš milovaný Damíku, všechno nejlepší k jmeninám! Ať radost, laskavost, smích a úžas, které šíříš každý den svého života, promění tvůj výjimečný den v jmeninovou oslavu století. Moc si užij dnešní den. S pozdravem …
Damčo, přeji ti všechno nejlepší k svátku jakožto skutečně velkolepé osobnosti. Jsi zářivou hvězdou na oběžné dráze, teď i navždy. Ať je tvá oslava zářivým příkladem mé lásky k tobě. Ten nejkrásnější svátek ti přeje …
Drahý Damiánku, někdo tak výjimečný jako ty si zaslouží stejně úžasnou jmeninovou oslavu! Doufám, že tvůj velký den bude velkolepý! Fantastické jmeniny ti s láskou přeje …
Můj milovaný Damiáne, v tomto životě je příliš mnoho dobrodružství a tak málo času na to, abychom si je všechny užili. Ne však pro vás. Vždycky jsi do toho skočil po hlavě, s takovým ohněm a odvahou. S tebou je život nekonečným dobrodružstvím. Miluji tě. Užij si dnešní svátek přesně tak, jak si přeješ. Tvá …
Náš nejdražší Damiánku, tento den štěstí a radosti bych ti ráda popřála, abys prožil život plný úspěchů, protože člověk, který je tak jedinečný jako ty, si zaslouží, aby se mu splnily všechny jeho sny. Báječný den ti přeje …
Damčo, kamkoli ty přijdeš, všude se usmíváš. Proto ti k tvým jmeninám přeji, aby ti život vždycky dával důvod k úsměvu, dokud budeš žít. Ten nejkrásnější den ti přeje …
Přání k svátku s květinou ležící na knize.
pixabay.com

Přání pro strýce

Mnohdy přáními opomenutá část rodiny jsou strýčkové a tetičky. My si myslíme, že to je naprostým neprávem a mělo by se to změnit! Pošlete proto vašemu strýci milý vzkaz, který mu svátek obohatí a vykouzlí mu úsměv na tváři. To všechno pomocí pár kliků, kdy přáníčko zkopírujete a vložíte do zprávy.

Strýčku Damiáne, všechno nejlepší k jmeninám! Doufám, že máš úžasný den, a chtěl jsem ti jen při této příležitosti říct, že se cítím poctěn, že mohu být součástí tvé rodiny. S pozdravem …
Damčo, vždycky je to paráda, když si můžeme vyrazit. Těším se, až tě znovu uvidím a tvůj svátek spolu oslavíme. Všechno nejlepší, strýčku! Báječný svátek ti přeje …
Damiáne, jsem hrdá na to, že jsi můj strýc, a mám velké štěstí, že jsi v mém životě přítomen. Jsi laskavý člověk, silný muž a ten nejlepší strýček ze všech. Přeji ti jen opravdové štěstí! Všechno nejlepší k svátku ti přeje …
K svátku bych ti chtěla říct, že si zasloužíš si jen to nejlepší, největší štěstí a lásku všech. Jsi totiž úžasný strýc a neuvěřitelně inspirativní člověk. Všechno nejlepší k jmeninám ti srdečně přeje …

Vánoce už jsou skoro za rohem, tak se nezapomeňte vybavit těmi nejlepšími vtipnými přáníčky k Vánocům!

Básničky k svátku pro Damču

Rádi byste poslali Damiánovi k svátku básničku, ale zrovna vás nic nemůže napadnout? Nemusíte si s tím lámat hlavu, několik svátečních rýmů jsme napsali za vás. Na vás už bude jen vybrat tu báseň, kterou dneska uděláte radost a napsat ji třeba do papírového přáníčka.

Přeji ti, Damiáne, ať svátek tvůj rozhodně za krásnou vzpomínku stojí. A ať jsi šťastný stůj co stůj, všechno špatné se tě bojí. Damíku, přeji ti překrásný svátek!
Všechno nejlepší k tvému svátku, zlatíčko mé jediné, žijeme naši vlastní pohádku, my navždy k sobě patříme. Damiánku, miláčku, všechno nejlepší k jmeninám!
Přejeme ti, Damíku, všechno nejlepší, když v kalendáři vidíme jméno tvoje. Snad budeš mít den nejhezčí, a vesele se ti oslavuje. Damiáne, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Krásný svátek ti, Damiáne, přeji, ať splní se všechna tvá tajná přání, hodně štěstí, lásky, pohody a zdraví a radosti ať máš na rozdávání. Všechno nejlepší k jmeninám!
K jmeninám přeji ti, ať si tě život hýčká, a užíváš si ho jako na dovolené u sluníčka. Ať tě paprsky krásně hřejí, a nikdy nepotkáš beznaději. Damíku, užij si dnešní den naplno!
Překrásný svátek dneska měj, s láskou přejeme ti všechno nej. Snad se dnes jako v ráji budeš cítit, a celý koš štěstí podaří se ti chytit. Damiánku, přejeme ti nádherné jmeniny.

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Hledáte veselé, vtipné přání, ale nemůžete přijít na to pravé? Tahle rýmovaná přáníčka k svátku Damiána pobaví, protože originalita jim rozhodně nechybí. V kombinaci s veselým obrázkem vytvoříte gratulaci, která se bude vyjímat mezi všemi ostatními!

Když máš v kalendáři jméno tvoje, pošli všechny své problémy do hnoje. Však na všechny další starosti, bude v budoucnu času dosti. Damiáne, přejeme ti fantastický svátek!
Ty náš drahý Damiáne, co si dneska k pití dáme? Nemysli si, že se dneska neoslavuje, kalendář mi to už od rána oznamuje! Sejdeme se teda večer u baru, oslavíme to jako postaru! Damčo, všechno nejlepší k jmeninám!
Oslava se tě dnes týká, je totiž svátek Damíka. Nezapomeň pít k vínu i nějakou vodu, abys jak minule neměl problém na odchodu. Všechno nejlepší k svátku, Damčo!
Tento rok zase jako vždycky, oslavíme jmeniny Damíka naplné pecky. Proudem se polije víno červené, a až do rána slavit budeme. Damiáne, přejeme ti skvělé jmeniny.

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Radost z nadcházejících oslav můžete vyjádřit i pomocí animovaných obrázků. Jistě vás tahle netradiční varianta blahopřání k svátku pro Damiána nenapadla, ale my si myslíme, že byste mu právě veselý obrázek měli poslat. Odeslání je navíc velice jednoduché, protože gratulaci stačí jednoduše zkopírovat a odeslat! 

Přání k svátku s radostnou paní.
tenor.com
Přání k jmeninám s vtipnými medvídky a srdíčky.
tenor.com
Blahopřání k svátku s tančícím pánem na chodbě.
giphy.com
Gratulace k jmeninám s muži vystřelující konfety v obchodě.
tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Tohle blahopřání k jmeninám Damiána nadchne! Uvidí, že jste si na něj v tento významný den vzpomněli a také, že jste si dali práci s vlastní výrobou přáníčka. Pokud to bude vaše premiéra, tak by se vám mohlo hodit tohle krátké video, kde najdete plno inspirace. Do hotového přáníčka už jen stačí napsat krásné srdečné věnování a můžete vyrazit gratulovat.

Zajímavosti o jméně Damián

Damián je jménem řeckého původu.

Jeho význam se vykládá jako “krotitel”, “pokořitel”.

Jeho osobním číslem je číslo 6 a ta mu přináší silný charakter a něžnost, což doufáme, že se i ve vašem oslavenci odráží.

Mezi domácké varianty se zaužívaly podoby jména jako Damouš, Dam, Damek.

Po České republice kráčí 1091 mužů s tímto jménem a dostává se tedy na 402. místo v jmenném žebříčku.

Významný nositel tohoto jména byl sv. Damianus de Veuster, který byl misionářem z Belgie.

Doufáme, že vymýšlení perfektní gratulace k svátku pro Damiána již není vaším problémem.

Snad jsme vám ušetřili čas, který můžete vesele strávit s oslavencem. Svátek je přece výjimečný den.

Které přáníčko se vám líbilo nejvíce? Napište nám!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X