Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Míšu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 19. října a svátek slaví Michaela.

Pokud znáte nějakou slečnu nebo paní s tímto krásným jménem, rozhodně jí nezapomeňte popřát!

Hezké přání k svátku Michaele zaručeně udělá velkou radost.

Pokud však potřebujete trochu inspirace, nemusíte se ničeho bát. Jste na správném místě!

Ty nejkrásnější básničky, texty a obrázky jsme napsali za vás!

Vy už si jen musíte vybrat přání, které se vám líbí nejvíce. Navíc všechna přání jsou zcela zdarma!

Klasické přání k svátku pro Michaelu

Hledáte gratulaci k svátku Michaele, které bude milé a formální? Na to jsme mysleli a ty nejkrásnější přání jsme napsali právě pro vás!

Tyhle jednoduché, ale zato hezké přáníčka si oslavenkyně zaručeně zamiluje. Udělejte Michaele její sváteční den krásnější!

Vypadají nádherně nejen v obyčejné zprávě, ale také ve vlastnoručně vyrobeném papírovém přáníčku.

Milá Michaelo, za celou naši rodinu bychom ti chtěli popřát, aby sis svůj dnešní sváteční den užila na maximum s lidmi, na kterých ti záleží nejvíce. Ať se ti dnešek krásně vydaří a přejeme ti hodně štěstí, zdraví a pohody do dalších dní. Nádherný svátek ti přejí…
Milovaná Michalko, přejeme ti za nás všechny, aby ses měla vždy nádherně a aby se ti splnila všechna tvá nejtajnější přání. Svátek slavíš jen jednou za rok, tak si ho dneska užij pořádně na maximum. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Milá Michaelo, z celého srdce věříme, že si dnešek nádherně užiješ s lidmi, které miluješ nejvíce, a budeš nadále stejně usměvavá a veselá slečna jako jsi teď. Hodně štěstí, zdraví, lásky, pohody a dobré nálady ti srdečně přejí …!
Naše milovaná Michaelo, rok se s rokem sešel a my ti opět z celého srdce přejeme, aby se ti vždycky ve všem dařilo, splnila se ti všechna tvá tajné přání a aby tě životem doprovázeli lidé, na kterých ti záleží nejvíce. Máme tě rádi. Všechno nejlepší k svátku ti přejí …
Michaelko, doufáme, že bude tento tvůj sváteční den plný radosti, úsměvů a toho nejlepšího jídla. Užij si ho na maximum přesně tak, jak sis ho vysnila. Moc na tebe myslíme a přejeme ti pouze to nejlepší, hodně štěstí, zdraví a lásky. Všechno nejlepší k svátku ti přejí …!
Naše drahá Michaelo, velice nás mrzí, že ti letos nemůžeme popřát osobně, to však ale neznamená, že to spolu neoslavíme o něco později! Ze srdce ti přejeme, aby všechny tvé dny byly nádherné a aby ti vždy vycházelo podle tvých představ. Myslíme na tebe. Nádherný svátek ti přejí …
Michaelo, dneska nám kalendář prozradil, že máš dneska svátek! My bychom ti k němu chtěli popřát nejen hodně štěstí, zdraví, lásky a úsměvů, ale také i to, aby jsi zažila spoustu překrásných zážitků a dařilo se ti v životě vše, přesně podle tvých představ. Všechno nejlepší ti přejí …!
Drahá Michaelo, rok se s rokem sešel a my bychom ti chtěli k tvému dnešnímu svátku popřát co nejvíce úspěchů jak v osobním, tak samozřejmě i v kariérním životě. Ať tě dnes a i do dalších let doprovází zdraví, štěstí a hlavně dobrá nálada. Všechno nejlepší k svátku!
Naše milovaná Michalko, moc na tebe dneska myslíme a přejeme ti všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku. Doufáme, že si dnešní den užiješ naplno stejně jako všechny další dny před tebou. Přejeme ti nádherný svátek!
Milá Michaelo, nebyl by rok kdy bychom si na tebe nevzpomněli. Každoročně ti přejeme, aby se ti v životě splnilo všechno přesně podle tvých představ. K tomu ti přejeme spoustu lásky, radosti a hlavně spokojenosti. Báječný svátek ti přejí …
Přáníčko k svátku s horkou kávou.
pixabay.com

Básničky k svátku pro Michaelu

Věříme že Michaela, krásnou báseň by moc chtěla. Proto rýmy vymýšlíme, u toho si moc přejeme, abys vždycky šťastná byla, a všechna přání se ti naplnila. Všechno nejlepší k svátku ti přeje …
Co ta naše Michaela, na svůj svátek asi dělá? Ze srdce my doufáme že když jí tahle přejeme, bude míti velkou radost, a všeho v životě bude mít dost. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …!
Naše milá Michaelo, co si přeješ aby se dnes dělo? Když máš dneska ten tvůj svátek, krásných dní to bude počátek. Tak snad ti tohle přáníčko, udělá radost aspoň maličko. Míšo, ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Dneska to bude samá starost, tak snad budeš mít jenom radost. Posíláme ti aspoň psaníčko, abys měla radost víc než maličko. Snad víš že tě máme rádi, jsme tví dobří kamarádi. Michaelo, přejeme přejeme ti nádherný svátek!
Dneska bychom ti chtěli přát, abys vždycky měla proč se smát. Ať máš spoustu dobré nálady, když po roce je tvůj svátek tady. Jménem naší rodiny, ti přejeme nádherné jmeniny. Michalko, báječný svátek ti přejí …
Naše milovaná holčičko, posíláme ti pusu na líčko. Když ti k těm tvým jmeninám, tohle přáníčko posílám, doufám, že se krásně máš, a na všechny se usmíváš. Michaelko, všechno nejlepší k svátku ti přejí …!
K těm tvým dnešním jmeninám, ti tohle přání posílám. Doufám, že prožíváš krásné chvilky a užíváš si dort velký. Musíš dneska pořádně slavit, a hlavně se nezapomenout bavit! Michaelo, přejeme ti nádherný svátek.
K svátku ti chci popřát krásně, a proto ti tu píšu básně. Snad máš dneska hezký den, užíváš si ho jako nejkrásnější sen. Tak ať se ti svátek vydaří, a vždy se ti všechno podaří. Všechno nejlepší k svátku, Michalko!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

I když tahle přáníčka mnoho formality nesklidila, zaručeně s nimi vykouzlíte oslavenkyni úsměv na tváři. Pokud je zrovna vaše Michaela obdařena dobrým smyslem pro humor a ráda se zasměje, tohle přáníčko bude to pravé právě pro ni!

Skvěle se hodí s nějakým vtipným dárkem!

Venku zimní vítr fouká, ale v kalendáři na mě tvé jméno kouká. I když je tam zima jako kráva, zahřeje nás dobrá káva. Káva, dortík, mnohem více, tak nasaď ženo milá střevíce! Všechno nejlepší k svátku, Michaelo!
Pozveme všechny kamarády, pohoštění již máme hromady, protože má svátek Michaela, tak aby doma zas neležela, budeme ji dneska slavit, a u toho se pořádně bavit. Michaelko, nádherný svátek ti přejí …!
Skoro týden už jsme čekali, až budeme tě vyhlížet v dáli. Jak k nám přijdeš pořádně pít, tvůj velký svátek oslavit. Tak lásku, štěstí a mnohem více, snad zítra na nás nepřijde opice. Michaelo, ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Dneska máme s tebou plány, že večer půjdeš slavit s námi. Nemáš se ty čeho bát, budeme se dneska smát. Přejeme ti hodně lásky, ať nepřibývají ti vrásky! Michaelo, všechno nejlepší k svátku!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Ne nadarmo se říká, že obrázek může vydat více než tisíc slov. Je to pravda! Vybrali jsme obrázky, které se pro tuhle sváteční příležitost hodí přímo perfektně. Veselá obrázková gratulace k jmeninám Michaele určitě zvedne náladu. 

Vyberte si obrázek, který se vám líbí nejvíce a jednoduše ho zkopírujte a pošlete.

Pokud chcete, doplňte jej o milý text či básničku.

Přáníčko k svátku s medvídky.
tenor.com
Přáníčko k svátku se Spongebobem.
tenor.com
Přáníčko k svátku Michaely s konfety.
giphy.com
Přáníčko s přípitkem.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Zkusili jste už někdy sami vyrobit papírové přáníčko? Pokud ne, můžeme vám zaručit, že to není nic složitého a zvládne to opravdu každý. S tímto přání k jmeninám Míšu přímo ohromíte. Vytvořte jí vzpomínku, na kterou se bude moct kdykoliv s úsměvem podívat. 

Pokud nevíte kde začít, inspiraci naleznete v tomhle videu. Bude potřeba pár papírů, kancelářských potřeb a pár minut z vašeho času.

Doporučujeme přáníčko doplnit o milý text nebo básničku.

Tak s chutí do toho!

Věříme, že se naše přáníčka k jmeninám budou Michaele líbit.

Myslete na to, že svátek slavíme pouze jednou za rok, a proto bychom tomu měli uzpůsobit naše oslavy.

Tak co, které přáníčko to bude?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X