Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Fabiho na jednom místě. Vyberte si!

Chcete, aby přání k svátku Fabiánovi oslavence skutečně překvapilo? 

Doufáte, že bude vaše gratulace jednou z nejzajímavějších? 

Inspirujte se našimi texty, obrázky a pohyblivými gify a vytvořte přáníčko, které si budou chtít prohlédnout úplně všichni!

Gratulace ke jmeninám pro Fabiána

Chcete Fabiánovi poblahopřát tak, že se mu vaše slova vryjí na dlouho do paměti? 

Poděkujte mu, poučte ho, nebo ho pobavte. Vybírejte z těch nejzajímavějších textů!

Všechno nejlepší k svátku, Fabiánovi! Ať je dnešní den začátkem nádherného, slavného a radostného roku. Užívej si!
Jsi člověk, který je mému srdci skutečně blízko. Na světě není nikdo, kdo by mi mohl být lepším přítelem. Přeji ti nádherný sváteční den. Všechno nejlepší!
Přeji ti život plný zázraků, radosti a prosperity. Je to pro mě velmi snadné, protože pro tak úžasného člověka bych si nikdy nemohl/a přát míň. Zasloužíš si to nejlepší. Všechno nejlepší k svátku!
Přeji ti, Fabiáne, hodně lásky! Jsi ten nejlepší člověk, kterého znám. Neříkám ti to jen tak, ale myslím to skutečně vážně. Nikdy se neměň. Krásné jmeniny!
Doufám, že tvé jmeniny budou hřejivé a plné příjemných zážitků. Ať jsou začátkem roku, který bude naplněný a plný naděje a příslibu lepších zítřků. Všechno nejlepší k svátku, Fabiáne!
Není lepšího kamaráda, než jsi ty. Nemohl/a bych si přát větší oporu po svém boku. Jsi mým nejlepším přítelem a parťákem ve zločinu. Bez tebe by byl můj život opravdu nudný. Krásné jmeniny, Fabiáne!
Jsi mou oporou, mou silou a mým průvodcem. Díky za všechno. Ať je tvůj život naplněn láskou, štěstím a radostí. Všechno nejlepší k svátku, Fabi!
Měj ty nejkrásnější jmeniny, drahý Fabiáne! Ať se ti splní všechna přání a tvůj den bude nezapomenutelný. Přeji ti vše nejlepší, kamaráde!
Jsi úžasný přítel, Fabiáne! Nejenže mě vždy zahrneš radostí, ale máš mě rád takového/takovou jaký/jaká jsem. Děkuji ti, že mě nikdy neodsuzuješ a máš mě rád. Jsem ti opravdu za hodně vděčný/vděčná. Všechno nejlepší k svátku!
Připíjím na tvé krásné jmeniny a úžasný rok před tebou. Doufám, že se ti splní všechny sny. Vše nejlepší k svátku, příteli!

Chcete ještě více gratulací, které jsou mužům psány na míru? Inspirujte se dalšími přáními k svátku pro muže!

Zamilovaná blahopřání 

Chováte k Fabiánovi hluboké city, ale ještě jste se mu s nimi nesvěřila? 

Je Fabián vaším manželem či přítelem a vy byste mu ráda dala najevo, jak je pro vás v životě důležitý? 

Využijte příležitosti jmenin a vložte do svého blahopřání slova lásky!

Miláčku, až budeš dnes slavit svůj svátek, měj prosím stále na paměti, že bez tvé lásky nikdy nebudu schopná dýchat. Děkuji ti, že jsi mě obdařil svou láskou a udělal ze mě nejšťastnější ženu ve vesmíru. Všechno nejlepší ke jmeninám, lásko moje!
Tvé srdce je tam, kam patřím já a mé srdce je tam, kam patříš ty, a proto vím, že se nikdy nerozdělíme. Miluji tě, lásko a přeji ti ty nejúžasnější jmeniny!
Tvá teplá a uklidňující náruč je jediným místem na celém širém světě, kde chci strávit všechny dny svého života. Všechno nejlepší k svátku, zlatíčko!
Můj drahý, na světě není vůbec nic, co bych neudělala, aby ti úsměv rozzářil tvář. Miluji tě každým kouskem svého těla. Nikdy na to, prosím, nezapomeň. Krásné jmeniny, lásko!
Jsem tak ráda, že jsi ten, koho mé srdce bezvýhradně miluje. Navždy pro mě budeš znamenat celý svět, protože jsi můj život a ráj. Všechno nejlepší ke jmeninám, miláčku!

Znáte muže, jménem Zdeněk a rádi byste mu poblahopřáli ke jmeninám? Pak si prohlédněte sváteční blahopřání pro Zdeňka, ve kterých najdete ty nejoriginálnější texty přimo pro něj.

SMS přání k svátku Fabiánovi

Chcete patřit mezi první, kteří Fabiánovi pogratulují? 

Je od vás oslavenec daleko a nemůžete s ním, v jeho výjimečný den, být? 

Nebo jednoduše máte rádi rychlost komunikace a pohodlí? 

Pošlete svou gratulaci ke jmeninám prostřednictvím SMS zprávy!

Všechno nejlepší k svátku mému úžasnému příteli! Vždycky víš, jak mě rozveselit a rozzářit mi den. Mám tě rád/a!
Krásné jmeniny, brácho! Děkuji ti, že jsi mi vždy takovou oporou a nejlepším přítelem. Užij si svůj významný den!
Bráchové jsou jako diamanty. Jiskří, jsou k nezaplacení a jsou opravdu těmi nejlepšími přáteli. Všechno nejlepší k svátku, bráško!
Pokaždé, když jsem měl/a potíže nebo jsem si potřebovala s někým promluvit, vždy jsi tu pro mě byl, Fabiáne. Přeji si, abys byl se mnou pořád. Snad naše přátelství nikdy neskončí. Všechno nejlepší k svátku!
Když se ohlédnu za naším přátelstvím, mám na naše společné chvíle jen šťastné vzpomínky. U srdce mě hřeje vědomí, že nás čeká ještě tolik let, které si spolu můžeme užít. Vše nejlepší ke jmeninám, kamaráde!

Zaujala vás myšlenka poblahopřát prostřednictvím textové zprávy? Prohlédněte si tedy další SMS sváteční přáníčka, která by mohla vašemu oslavenci udělat radost.

Vtipná přáníčka ke jmeninám

Legrace není nikdy dost! Proto popřemýšlejte, zda byste ze svého blahopřání nechtěli udělat mírně ironický a vtipný text, který pobaví nejen oslavence, ale také další osoby, kterým se vaše přáníčko dostane do ruky. 

Vybírejte z těch nejzábavnějších textů!

Všechno nejlepší k svátku! Ať je dnes tvá zeď na Facebooku plná vzkazů od lidí, které jsi léta neviděl, nebo je možná vlastně vůbec neznáš.
Každý je mladý, dokud neoslaví tolik jmenin, kolik jsi jich oslavil ty. No, jsi skoro u konce. Ne, dělám si legraci. Krásné jmeniny, starouši!
Přátelé slaví jmeniny svých přátel. Opravdoví přátelé nejen slaví, ale na tvé jmeniny tě i opijí. Pro tebe jen dobře. Jsem ten druhý typ. Všechno nejlepší ke jmeninám, Fabiáne!
Máš jmeniny! Víš, co to znamená? Je čas, aby ses trapně usmíval, zatímco přátelé a rodina jedí a pijí na tvůj účet. Užij si svůj den. Vše nejlepší!
Tééééda, máš mě, tak nevím, co si ještě více můžeš přát, ale i tak to přeji, ať se ti splní vše, po čem toužíš. Všechno nejlepší k svátku!

Oslavuje v blízké budoucnosti jmeniny muž, jménem Mirek? Inspirujte se při tvorbě své gratulace přáníčky k svátku pro Miroslava!

Obrázková přáníčka a pohyblivé gify

Nedaří se vám vymyslet vlastní text? Použijte některou z následujících obrázkových gratulací, které už blahopřání obsahují. 

Nebo snad máte vlastní text, ale chtěli byste jej něčím oživit? Přidejte k němu některý z uvedených tematických pohyblivých gifů!

Přání krásných jmenin Fabiánovi na pozadí noční oblohy s úplňkem.
zdroj: unsplash.com
Přání k svátku Fabiánovi na pozadí zasněžené krajiny s lesem.
zdroj: unsplash.com
Zasněžená krajina s jedním stromem a přáním všeho nejlepšího k svátku Fabiánovi.
zdroj: unsplash.com
Zasněžená chaloupka v lese pod noční oblohou s gratulací k svátku pro Fabiána.
zdroj: unsplash.com
Krajina pokrytá sněhem s přáním všeho nejlepšího Fabiánovi ke jmeninám.
zdroj: unsplash.com

Prohlédněte si další gratulace ke jmeninám v obrázcích!

Gif sváteční blahopřání

Gif se třpytící se kyticí a nápisem "Congratulations".
zdroj: giphy.com
Pohyblivá animace s objevujícím se mužem v brýlích s plnovousem ukazujícím na objevující se nápis nad hlavou "Congratulations!".
zdroj: giphy.com
Kreslený pohyblivý obrázek s fialovým dráčkem foukajícím do narozeninové frkačky a nápisem "Congrats!".
zdroj: giphy.com
Kreslený gif se dvěma dětmi sedícími v lavicích v sombrerech, štěrkajících s rumba koulemi a s padajícími konfetami.
zdroj: giphy.com
Nápis "Congratulations!" v pohyblivém gifu s padajícími konfetami a blikajícími hvězdičkami.
zdroj: giphy.com

Chystáte se poblahopřát ke jmeninám některé z žen ve vašem okolí? Poblahopřejte oslavenkyní některým ze svátečních přáníček pro ženy!

Zajímavosti o jméně Fabián

Význam jména Fabián pochází z latinského „făba > Făbĭus“, což znamená „předmět ve tvaru fazole, perly, kuličky, zrnka“.

V historii se můžeme setkat se jménem Gens Fabia, což byl jeden z nejstarších patricijských rodů v Římě. 

Gens hrál významnou roli v dějinách brzy po vzniku republiky a uvádí se, že tři bratři, patřící do tohoto rodu, byli v letech 485–479 př. n. l. sedmkrát po sobě dosazeni na konzulský úřad. 

Další významnou osobností je svatý Fabius, jenž byl žákem svatého Antima. Katolická církev ho uctívá jako světce a mučedníka. 

Žena, nesoucí jméno Fabiola, byla lékařka a římská matróna z řad vznešených římských žen, které se, pod vlivem církevního otce svatého Jeronýma, vzdaly všech pozemských požitků a věnovaly se praktikování křesťanské askeze a charitativní činnosti. 

Číslem, které Fabiánům numerologie přisoudila, je číslo šest a jejich barvou je hnědá. 

Fabiánové bývají slabší povahy, a proto jsou snadno zmanipulovatelní ostatními. Jsou to přátelští muži, kteří ale mají spoustu komplexů, které jim ztěžují život. 

Jakmile si tito muži uvědomí svou sílu a začnou věřit ve své schopnosti, je možné, že se jim v životě začne konečně dařit dosahovat vytyčených cílů. 

Přezdívky a zdrobněliny pro jméno Fabián mohou být Fabiánek, Fabi, Fábík, Fábera, Fabinek a další. 

A kdy má svátek Fabián? Pogratulovat mužům s tímto jménem můžete 20. ledna

Překvapte oslavence tím, že jste si s jeho přáníčkem dali opravdu práci a vytvořte mu blahopřání vlastníma rukama! Postupujte podle jednoduchého video návodu níže.

Hledáte nějaké básničky k svátku pro Fabiána? Prozkoumejte texty, kterými byste mohli ozvláštnit svou gratulaci!

Přání k svátku Fabiánovi můžete předat na zakoupené kartičce nebo jej poslat elektronicky, a to e-mailem, MMSkou, SMSkou nebo zprávou na sociální síti. 

Přáníčko ale můžete také vytvořit vlastnoručně podle jednoduchého video návodu a překvapit tak oslavence svou nápaditostí a originalitou. 

Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv možnost, vždycky do svého blahopřání vložte upřímnost, laskavost a skutečné city.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X