Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Hynka na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 1. února a svátek slaví Hynek.

Stále pro něj nemáte perfektní blahopřání a už je na čase ho vybrat?
Inspirujte se u nás!

Milé přání k svátku Hynkovi udělá obrovskou radost.

Podívejte se na naše nádherné básničky a obrázky, které jsme si speciálně pro toho vašeho oslavence připravili.

A navíc jsou všechna přání zcela zdarma, tak se pusťte s chutí do vybírání!

Klasické přání k svátku pro Hynka

Pokud jsou jednoduchá, ale milá přáníčka to co právě hledáte, rozhodně si tady vyberete. Nemusíte nic dlouze vymýšlet, muži stejně ocení jednoduchost! Blahopřání můžete poslat buď v obyčejné sms, ale vyjímat se bude ve vyrobeném přáníčku, které si později spolu vyrobíme.

Náš milovaný Hynku, přejeme ti ten nejkrásnější svátek, jaký ti svět může nabídnout. Chtěli bychom ti dát aspoň jednu radu do života. Užívej si maličkostí, aby sis ty velké a speciální věci užil ještě o něco víc. Všechno nejlepší ti srdečně přejí …
Drahý Hynku, rok se s rokem sešel a opět tady máme ten tvůj svátek. A ty jsi s každým rokem krásnější, silnější, vtipnější a úžasnější! Tak snad si dnešek užiješ jak se patří. Všechno nejlepší ti s láskou přejí …
Milý Hynku, doufáme, že dnes je tvůj úsměv na tváři tak zářivý, že by ti každá svíčka mohla závidět. Přejeme ti překrásný den a doufáme, že budeš vždy plný elánu, radosti a hlavně zdraví. To vše ti přejí …
Náš nejmilejší Hynku, vždy toho pro nás děláš tolik, že se divíme, že jsi se ještě nerozkrájel. Užij si proto dnešek, protože tento sváteční den patří jen tobě. Máme tě moc rádi. Všechno nejlepší ti k svátku přejí …
Náš nejdražší Hynku, dnes ve tvůj sváteční den na tebe budeme myslet a přát ti všechno nejlepší! Takže jako každý jiný den… každopádně užij si svátek naplno a snad máš před sebou mnoho splněných snů. S láskou …
Milý Hynku, uběhl zase rok a je tu tvůj svátek! Nemusíš se však bát šedivých vlasů. Slyšel jsem, že se zase vrací do módy, takže nejsi starý, ale jdeš pouze s dobou! Přeji ti ten nejkrásnější svátek, s pozdravem …
Drahý Hynku, ať už dnes v tvůj svátek budeš dělat cokoliv, tak doufám, že ti to přinese radost. Do dalších dní ti přeji spoustu lásky a nezapomenutelných zážitků. Všechno nejlepší!
Milovaný Hynku, skvělý kamarádi se hrozně těžko hledají, a proto jsem hrozně moc rád/a, že já jsem jednoho v tobě našla. Přeji ti nádherný svátek. S láskou …
Přání k svátku s růžovými tulipány.
pixabay.com

Přání k svátku pro drahou polovičku

City by se měly vyjadřovat neomezeně, a to hlavně pokud jste do někoho zamilovaní! Svátek je navíc ojedinělá událost, a proto jsme sepsali krásná milostná přáníčka k svátku, které Hynka zahřejí u srdíčka. Tak vybírejte!

Můj nejmilejší Hynku, k tvému svátku bych ti chtěla připomenout, jak jsi pro mě speciální. Miluji tě z celého mého srdce a doufám, že budeš mít dnes ten nejkrásnější svátek. Všechno nejlepší!
Můj milovaný Hynku, přeji ti k svátku jako mé milované osobě, bez které bych nemohla žít. Znamenáš pro mě celý svět a jsem ráda, že spolu můžeme sdílet lásku a krásné zážitky. S láskou, tvá …
Má lásko, chtěla bych ti srdečně popřát překrásné jmeniny plné radosti a dobrot. Věřím, že není krásnější a smysluplnější láska, než ta, kterou máme my. Užij si dnešek naplno, Hynku. S láskou …
Můj milovaný Hynku, přeji překrásný svátek, jakožto lásce mého života. Zasloužíš si více než jeden den, který je plný krásy a radosti. Ty bys měl slavit každý den, protože jsi v mých očích perfektní. Užij si svátek, miláčku!
Můj nejmilovanější Hynku, doufám že moc dobře víš, co všechno pro mě znamenáš. Posílám ti hromadu pusinek a objetí. Všechno nejlepší k svátku, lásko!

Básničky k svátku pro Hynka

S tímto blahopřáním rozhodně nešlápnete vedle. Originální verše na míru jsme napsali speciálně pro vašeho nejmilejšího oslavence a nikde jinde je nenajdete. A navíc se básničky líbí komukoliv, takže ať je Hynek váš kamarád, kolega nebo manžel, tak určitě dnes uděláte velkou radost.

Náš nejmilejší Hynku, užij si dnes odpočinku. Však každý den vnášíš nám do života radosti, tak zahoď ve svátek své starosti. Všechno nejlepší k svátku, Hynku!
Náš milovaný Hynku, snad z dneška budeš mít krásnou vzpomínku. A i když tohle jsou jen řádky, tak snad bude tvůj den jako z pohádky! Přejeme ti báječný svátek!
V kalendáři je dnes zmínka, že je svátek našeho Hynka. My ti všichni srdečně přejeme, že tě nikdy štěstí a láska nemine. Hynku, přejeme ti nádherný svátek!
Drahý a milovaný Hynku, užij si dnes každičkou vteřinku. A snad splní se ti všechna přání, a nikdy nebudeš vědět, co je to zklamání. Krásné jmeniny, Hynku!
Dnes je v kalendáři jméno Hynek, proto bychom ti chtěli přát, ať navždy hoří ti života ohýnek a dostaneš vše, co si kdy budeš přát. Hynku, všechno nejlepší k svátku!
Náš nejmilejší Hynku, užij si dneška každou vteřinku. Přejeme ti lásku, štěstí, taky zdraví a s pohodou prožité oslavy. Všechno nejlepší!
Přejeme ti krásné zdraví, ať tě ten svět vždycky baví. Ať je tvůj život vskutku báječný, a ty s láskou prožiješ den sváteční. Všechno nejlepší k svátku, Hynku!
Dneska máš své jmeniny, užij si je pořádně, je to den v roce jediný. My už se na tebe moc těšíme, a všechno nejlepší ti přejeme. Krásný svátek, Hynku!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Přejete si, aby gratulace k svátku Hynka nejen rozveselila, ale také i pobavila? V tom případě tyhle krásné a veselé rýmy budou tou nejlepší volbou, obzvlášť pokud je oslavenec mnohdy plný fórů a dobrého smyslu pro humor.

Dnes vidím napsané jméno Hynek, takže ty jdeš slavit bez podmínek. Tak snad zítra vyhne se ti opice, protože my už rozléváme sklenice. Přejeme ti překrásný svátek, Hynku!
Oslava už nám tu začíná, je tu hodně všeho, hlavně vína! Tak užijme si tuhle noc, než nám ráno bude moc. Hynku, všechno nejlepší k svátku!
Přejeme ti štěstí zdraví, ať tě ten svět s námi baví. Ať máš skvělou postavu, a zapomeneš dnes na svou postavu. Hynku, všechno nejlepší k jmeninám!
Dneska máš ty své jmeniny, my ti chceme dát zážitek jediný. A to bude oslava veselá, nebudeme znát večera. Hynku, přejeme ti nádherný svátek!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Nevybrali jste si z básniček ani přání nebo chcete právě jedno z nich doplnit o veselý obrázek? Pro oba případy jsme vybrali animovaná přáníčka, která jsou zábavná a originální. Zkuste jeden takový obrázek poslat! Pro zaslání ho jednoduše zkopírujte a pošlete!

GIF přání k svátku s nadšenou ženou a šampaňským.
giphy.com
GIF přání k svátku s oslavující partou lidí.
tenor.com
GIF přání k jmeninám s medvídky.
tenor.com
GIF přání k svátku s mužem s plnou pusou jídla.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

I když je zde potřeba trocha zručnosti, nemusíte se ničeho bát. Není to nic složitého a máte hotovo za pár minut. Takové blahopřání k svátku Hynka rozhodně ohromí. Jestli je však výroba přáníček vaše dnešní premiéra, našli jsme pro vás krásné video, podle kterého to zvládnete krok za krokem. Do hotového přání napište třeba hezkou básničku nebo vzkaz. Tak s chutí do toho!

Zajímavosti o jméně Hynek

Jméno Hynek je německého původu.

Jeho význam se vykládá jako “vládce domu” 

V ČR se tímhle jménem může chlubit 4661 lidí.

Mezi významné nositele patřil například syn krále Jiřího z Poděbrad – Hynek z Poděbrad.

Dále také náš nezapomenutelný spisovatel Karel Hynek Mácha, který napsal například světově známý Máj.

Mezi současné nositele patří režisér Hynek Bočan a operní pěvec Hynek Maxa.

Srdečně doufáme, že se naše přáníčka k jmeninám Hynkovi líbily.

Udělejte oslavenci v jeho velký den pořádnou radost… třeba hezkým blahopřáním!

Tak co, které jste vybrali?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X