Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Ljubu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 16. února a svátek slaví Ljuba.

Jistě si přejete ženu s tímto ojedinělým jménem potěšit!

Napsali jsme proto nádherné básničky, texty a obrázky, ze kterých se můžete volně inspirovat.

Milé přání k svátku Ljubu velice potěší a zvedne jí náladu. 

Všechna přání jsou navíc zcela zdarma! 

Tak pojďte vybírat! 

Klasická přání k svátku pro Ljubu

Hezké přáníčko potěší každou ženu a jsme si jisti, že Ljubu obzvlášť. Proto jsme napsali krásná blahopřání, ze kterých srší radost a veselé pocity, které chcete oslavenkyni vyjádřit. 

Přáníčko navíc vypadá nádherně i v obyčejné textovce, ale vyjímat se bude ve vyrobeném papírovém přání.

Přeji všechno nejlepší ke jmeninám té nejlepší kamarádce ve vesmíru. Tento výjimečný den slavím s tebou, protože pro mě znamenáš celý svět a mám tě moc rád/a! Všechno nejlepší k svátku, Ljubičko!
Naše milovaná Ljubko, dnes je tvůj výjimečný den! Zasloužíš si, aby se k tobě ostatní chovali jako ke královně, kterou skutečně jsi. Ať je tvůj den plný štěstí a radosti. Všechno nejlepší k svátku ti přeje …!
Naše nejmilejší Ljubo, v tento výjimečný den posíláme tvým směrem spoustu lásky, polibků a radosti. Přejeme ti spoustu krásných zážitků a všechno nejlepší k svátku! S láskou …
Naše drahá Ljubičko, v tento výjimečný den chceme abys věděla, jak moc jsme ti vděční za všechnu lásku, péči a podporu, kterou jsi nám po dobu co se známe dala. Nádherné jmeniny ti srdečně přejí …
Drahá Ljubo, dneska máš svátek a já doufám, že si tento speciální den skutečně užiješ. Nezapomeň dělat jen to, co tě baví a co ti dělá radost. Všechno nejlepší k svátku ti přeje …
Milovaná Ljubko, dneska nadešel tvůj svátek a my ti z celého srdce přejeme, ať se o tebe vždy Bůh stará a naplňuje tvůj život věčnou radostí a láskou. Hezky to dneska oslav. Ten nejkrásnější den ti přejí …
Drahá Ljubko, nedokážu si představit lepší kamarádku, které bych, v tento krásný den, mohla popřát všechno nejlepší k svátku! Dnešek si udělej jen podle svých představ a pořádně si ho užij! Nádherný svátek ti přeje …
Naše nejmilejší Ljubičko, k svátku si zasloužíš dokonalou oslavu, protože ty sama jsi dokonalá! Jsem šťastná, že tě mám ve svém životě a přeji ti jen to nejlepší. Nádherný svátek ti s láskou přeje …
Přáníčko k svátku s červeným srdcem.
pixabay.com

Přání pro drahou polovičku

To že je láska překrásná věc, tím jsme si jisti úplně všichni. Popřejte proto vaší milované partnerce s nádherným láskyplným přáním, které jsme pro tuhle sváteční příležitost přichystali. Jistě Ljubu ohromí a ani na vteřinku nezapomene na lásku k vám!

Má milovaná Ljubo, nemohu ani slovy vyjádřit, jakou spoustu krásy a štěstí ti do života přeji. Miluji tě a děláš mě šťastným jako nikdo jiný. Užij si dnešek přesně tak, jak si přeješ, miláčku. Všechno nejlepší !
Moje nejmilejší Ljubičko, tvé jméno dnes slaví více lidí, ale já s ním budu mít vždy spojenou jen tebe. Jsi pro mě úplně všechno a já ti přeji ten nejkrásnější den. Miluji tě!
Má milovaná Ljubičko, Tvé jmeniny jsou dnem, na který stoprocentně nikdy nezapomenu. Jsi pro mě tou nejvýjimečnější a jedinečnou osobou, kterou z celého srdce miluji. Všechno nejlepší k svátku, miláčku!
Má nejdražší Ljubo, moc tě miluji a chtěl bych ti říct, že tvé jméno, které dnes slavíš, je jedinečné, protože ho nosíš právě ty – ty jsi jedinečná. Přeji ti všechno nejlepší k svátku! S láskou tvůj …

Nenašli jste to pravé přáníčko z lásky, které jste hledali? Podívejte se na naše další zamilovaná přání.

Básničky k svátku pro Ljubu

Kdo by neměl rád veršovaná přáníčka! Tyhle originální rýmy jsme navíc napsali na míru pro vaši Ljubu a nenajdete je nikde jinde. Na vás bude jen vybrat tu básničku, která se vám líbí nejvíce a která by podle vás mohla oslavenkyni udělat největší radost.

Už to bylo rok zhruba, co svátek slavila naše Ljuba. Proto k svátku přejeme ti nejvíce, spoustu lásky, taky legrace. Pořádně si dnešek užij, a s tvými milovanými ho prožij. Ljubko, všechno nejlepší k svátku!
Dneska slaví svátek naše Ljubka, nenechte se zmást, není to žádná trubka! Bez takové ženy nikam ani krok, bez ní není krásný den, ani rok. Ljubko, přejeme ti nádherný svátek!
Naše milovaná Ljubka, je našich životů ozdůbka. Proto bychom ti chtěli s láskou přát, ať jsi v životě šťastná napořád! Ljubičko, užij si dnešní den!
Naše nejmilejší Ljubičko, užij si dnešek aspoň maličko. My ti s láskou přejeme vše nejlepší, snad tě naše krátké přáníčko potěší. Ljubičko, všechno nejlepší k jmeninám!
Drahá a milovaná Ljubičko, víš ty, že jsi naše života sluníčko? Pokud ne, tak už to víš, snad dnes se skvěle pobavíš, a budeš mít ten nejkrásnější den, protože tenhle je v roce jen jeden. Ljubičko, moc ti gratulujeme k tvému svátku!
Dnes máš svátek holčičko, již pár let tě můžeme nazývat Ljubičko. Už od narození jsi naše největší láska, a k tomu nám z tebe roste pořádná kráska! Ljubičko, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Verše se vám líbí, ale přijdou vám, že přece jen jim chybí trocha humoru? Pokud chcete aby bylo blahopřání k svátku pro Ljubu vtipné, veselé a aby se u něj roztomile zasmála, tak budou tyhle básničky přesně to pravé. Výborně se hodí obzvlášť pokud je oslavenkyně veselá žena, co se ráda baví a směje.

Víme asi měsíc zhruba, že dnes má svátek naše Ljuba. Proto budeme dnes slavit do noci, rozjíždět se budeme teprve s půlnocí! Ljubko, všechno nejlepší k svátku!
Dnes slavíme naši Ljubku, dívku, co sní všechno jak jednohubku. Však nepoznáte to, je vskutku krásná. S jídlem v ruce září jako hvězda jasná. Ljubičko, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Naše nejmilejší Ljubičko, co nám stárneš? Chceš aby jsme ti říkali babičko? Děláme si srandu, víme že jsi kráska, však podívej, na obličeji ještě ani vráska! Ljubičko, přejeme ti překrásný svátek!
Naše milovaná Ljubičko, pojď s námi slavit aspoň maličko. Však už nejsi žádná malá holčička, tak zvládneš trochu vínečka. Ljubičko, všechno nejlepší k svátku!

Hledáte přáníčka s předstihem? Co takhle potěšit oslavenkyni i hezkým přáním na dobré ráno?

Veselé obrázkové gratulace k svátku

To co chcete říct nemusíte vyjádřit jen textem, ale můžete to povědět také obrázkem! Není nutno už nikde hledat, vybrali jsme pro vás ty obrázky, které se pro tento den výborně hodí. Odeslání zvládnete ve dvou jednoduchých krocích. Vybraný obrázek jenom zkopírujete a pošlete.

GIF přání k svátku s různě barevnými růžemi.
tenor.com
GIF přáníčko k svátku se spoustou balónků.
giphy.com
GIF přání k jmeninám s nadšenou ženou.
giphy.com
GIF přáníčko k jmeninám s natěšeným dítětem.
tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Pokud si přejete, aby bylo blahopřání k jmeninám pro Ljubu opravdu speciální, tak jí ho vlastnoručně vyrobte!. Tím jí rozhodně vyrazíte dech a bude na to ještě dlouho s úsměvem vzpomínat. V tomto krátkém videu najdete návod na přípravu, aby výroba vašeho přáníčka šla hladce. Do hotového přání pak už jen stačí doplnit hezké věnování dokonalá gratulace je na světě.

Zajímavosti o jméně Ljuba

Jméno Ljuba se hodí krásně pro ženu, která nechce zapadnout v davu. 

Nejen že je tohle jméno neobvyklé, ale také má překrásný význam.

Vychází totiž z ruského slova “ljubo”, což v překladu znamená “láska”

Ženy s tímto jménem jsou tedy energetické a plné lásky!

Zdrobněliny tohoto jména jsou Ljubka, Luba, Ljubička.

V České republice se jím může pyšnit 448 žen.

Mezi významné nositelky patřila česká herečka a zpěvačka Ljuba Hermannová nebo také autorka dětského magazínu Čtyřlístek Ljuba Štíplová.

V současnosti jej nosí například herečka Ljuba Krbová.

Doufáme, že se vám naše přáníčka k jmeninám pro Ljubu líbila a vy jste s nimi dnes udělali velkou radost.

Svátek je přece vyjimečná událost, a proto musíme všem oslavencům měli dávat city najevo!

Tak co, které jste vybrali?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X