Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Lindu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 1. září a svátek slaví Linda.

Zdali nějakou slečnu nebo paní s tímto milým jménem znáte, pošlete jí gratulaci.

Sladké přání k svátku Lindě rozzáří její krásné oči a to za to stojí!

Nejste si však jisti, které by bylo pro vaši oslavenkyni jako na míru?

Dali jsme pro vás dohromady ty nejlepší básničky, gratulace a animované obrázky, ze kterých si vyberete pro kolegyni, maminku nebo třeba sestru!

A co je na tom nejlepší? To vše vám přinášíme zcela zdarma.

Vyberte si přáníčko i vy!

Klasická přání k svátku pro Lindu

Decentní a milé gratulace najdete právě zde! Proč byste měli dát na jednu z nich? Protože jsou perfektní pro formální záležitosti a poslat je můžete každé oslavenkyni. Navíc s nimi vyjádříte vše, co vám leží na srdci.

Milovaná Linduško, motivaci hledej v dobrých slovech, které o tobě ostatní říkají. Udělej si z tohoto mimořádného dne nový výchozí bod na cestě k úspěchu! Užijte si tvůj dnešní svátek naplno. Přáníčko ti s láskou posílá …
Naše nejmilejší Lindo, Jsme na tebe velice hrdí, že jsi na cestě životem došla tak daleko a jsme si jisti, že dojdeš ještě mnohem dál! Ten nejkrásnější svátek ti srdečně přejí …
Milovaná Lindičko, přeji ti všechno nejlepší k tvým dnešním jmeninám! Jsi úžasná čistá duše a tvá přítomnost je pro všechny kolem tebe skutečně cenná. Krásný svátek a mnoho splněných snů ti dnes přeje …
Nejdražší Lindo, v dnešní den zapomeň na všechno, co jsi kdy ztratila, a mysli na vše, čeho jsi dosáhla. Soustřeďte se na svou sílu, ne na své slabosti. Máme tě rádi. Všechno nejlepší k svátku ti přejí …
Má nejdražší Lindo, miluju, jak mě rozesmíváš, a každý den, který jsem s tebou, je pro mě jen znamením radosti. Doufám, že máš dnes před sebou krásný den. Všechno nejlepší k svátku, zlatíčko. Tvůj …
Lindo, přeji ti všechno nejlepší k svátku, holčičko! Děkuji ti, že jsi ta nejlepší kamarádka na světě. Modlím se k Bohu, aby ti dopřál dlouhý a krásný život. Přáníčko ti s láskou posílá …
Přání k svátku s růžovou květinou.
pixabay.com

Přání pro kolegyni

Jak jinak si zajistit hezké vztahy na pracovním place než společným oslavováním výjimečných dní, jako je třeba svátek. Mysleli jsme na to, že by se vám právě taková přáníčka mohla hodit. Pro jejich největší krásu je napište třeba do hezkého papírového blahopřání.

Všechno nejlepší k svátku úžasné kamarádce a kolegyni! Ať ti Bůh žehná úspěchem a štěstím! Mám tě, Lindo, skutečně ráda a pracovat s tebou je radost. Přeji ti ten nejkrásnější svátek na světě. S láskou …
Drahá Lindo, nejsi pro mě jen kolegyně. Jsi i mou kamarádkou a cítím se požehnaně, že tě mám na svém pracovišti. Přeji ti, aby ti každý okamžik tvého života přinášel štěstí a radost. Báječné jmeniny ti s láskou přeje …
Milá Lindo, přeji Vám šťastné a pohodové jmeniny. Ať jsou nadcházející dny plné radosti a v práci Vás čekají nemalé úspěchy. Všechno nejlepší Vám s pozdravem přeje …
Linduško, nudné kanceláře se stávají šťastnějšími a příjemnějšími s tak úžasnou a podporující kolegyní, jako jsi ty! Doufám, že si tvůj mimořádný den užiješ. Všechno nejlepší k svátku ti dnes přeje …

Věděli jste, že u nás najdete více než přání k svátku? Co takhle sladká přání k Valentýnu?

Básničky k svátku pro Lindušku

Rádi byste poslali veršované přání k jmeninám Lindy, ale zrovna vás rýmy ne a ne napadnout? Sváteční básně vlastně tvořit vůbec nemusíte, protože ty nejkrásnější tady na vás už dávno čekají. Tyhle gratulace jsou výbornou volbou pro každého, proto jistě potěší i tu vaši oslavenkyni.

Jmeniny jsou dnes Lindičky, to se těšte, lidičky! Přejeme ti velkých věcí řádku, k tomu tvému dnešnímu svátku, ať prašule se jen sypou, a láhev k tomu nevypitou, toho nejlepšího vína, život ať je príma. Lindo, přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny!
Drahá je každičká sekunda, když při vás stojí milovaná Linda. A když tak po ránu do kalendáře civím, tvé krásné jméno znenadání vidím. Velká radost to je, že můžeme oslavit jmeniny tvoje. Lindičko, užij si dnešek naplno!
V kalendáři je napsáno Linduška, a my ti přejeme, ať zapomeneš nepříjemnosti dřívějška, a spolu se dnes moc zasmějeme. Všechno nejlepší k svátku, Lindo!
Dnes je psáno jméno Linda, a já ti přeji, ať tě nečeká žádná brynda. Taky nesmí chybět v mém přání, den plný tvého užívání, hodně štěstí, zdraví, úspěchů, věrnou lásku, život bez spěchu. Moc si dnešek užij, Linduško!
Sejde se naše celá partička, když jmeniny má Lindička. Tak jak velké máš srdíčko, naše milovaná holčičko, tak velká ať je tvoje dnešní radost, štěstí, zdraví a všeho ať máš dost. Lindo, přejeme ti báječné prožití tvého svátku!
Že dneska, Lindo, ten svátek máš, přeju, ať si jenom užíváš, všechno se ti zkrátka vede, do země snů tvůj vlak jede. Linduško, všechno nejlepší k tvým dnešním jmeninám!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Myslíte, že by se líbilo spíše vtipné přání k jmeninám? Mysleli jsme i na tuhle možnost a napsali jsme vtipné básničky přímo Lindě na míru. Takové blahopřání k svátku oslavenkyni jistě rozveselí a v kombinaci s animovaným obrázkem bude skutečně originální.

V kalendáři vidím jméno Linduška, má svátek ta naše milá potvůrka. Velká oslava už pomalu začíná, to je jediné co nás dneska zajímá. Linduško, přejeme ti nádherný svátek!
Moc nás zajímá tvoje letošní oslava, tušíme že to bude zase zábava. Už se moc těšíme jak si s tebou připijeme, a snad se letos moc neopijeme. Linduš, moc si užij dnešní jmeniny!
Dnešek bude hádám náročný, když je dneska svátek naší slečny. Už těšíme se na sváteční přípitek, jen dej bez nějakých výčitek! Užij si dnešní svátek, Lindo!
V lednici si pro tebe chladíme lahvinku, připijeme si spolu už za chvilinku. Opravdu se na tebe moc těšíme, jak celou noc spolu protančíme. Linduško, přejeme ti nádherný svátek!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

I obrázkem jde vyjádřit city, je navíc originální a takovou gratulaci k svátku Linda čekat nebude. Tyhle veselé animované obrázky se pro tuhle příležitost hodí překrásně a jistě zvednou náladu na celý den. Vybraný obrázek si pouze zkopírujete a pošlete třeba s hezkou básničkou.

GIF přáníčko k svátku s oslavujícím Spongebobem.
tenor.com
GIF přáníčko k svátku s barevnými balonky.
tenor.com
GIF přáníčko k svátku s Yodou.
giphy.com
GIF přáníčko k svátku s králíčkem posílající lásku.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

S tímto přáním k jmeninám Lindu rozhodně ohromíte! Nejen že je takové přání originální, ale také uvidí, že jste si dali opravdu záležet. Nemusíte se vůbec bát, pokud by to bylo vaše první papírové přání. Podle tohoto video návodu máte hotovo za chvilku a do práce můžete zapojit třeba i děti. Pak už jen stačí dopsat dovnitř text dle vašeho výběru a můžete jít vykouzlit oslavenkyni úsměv na tváři

Zajímavosti o jméně Linda

Jméno Linda nemá jasný význam, může mít proto španělský nebo staroněmecký význam.

Bývá spojováno se španělským slovem „linda“ ve významu „krásná“, ale také s německým výrazem „lind“ s překladem „jemná“.

Jméno je však velmi blízké i německému slovu „linde“ s významem „lípa“ a také „lindy“, které se překládá „zmije“. 

Domácky se jméno může užívat jako Linduška, Linduš, Lindi, Lindík, Lindička, Lína aj. 

V České republice se jménu dostává popularitě díky 4354 nositelkám!

Linda je jméno krásných žen, protože se jím pyšní kanadská modelka Linda Evangelista, slovenská modelka Linda Nývltová nebo české krásky Linda Vojtová či Linda Bartošová.

Mezi významné nositelky patří i slavné herečky jako Lindy Blair či Lindy Gray i česká herečka Linda Rybová.

Zaujala vás naše blahopřání k jmeninám Lindy? Doufáme, že se bude gratulace líbit a vy uděláte oslavenkyni v tento její významný den radost. 

Svátek je přece jen jednou za rok a i milým přáním jí ukážete, jak na ni myslíte. 

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X