Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Zbynďu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 16. června a jmeniny slaví Zbyněk. 

Pokud nějakého znáte, tak mu určitě popřejte! 

Nevíte ale jaké přání k svátku Zbyňkovi poslat? 

Můžete se inspirovat našimi básničkami, veselými obrázky a nebo klasickými texty a vybrat tak to pravé. 

Všechna blahopřání jsou navíc volně ke stažení, tak jdeme vybírat.

Básničky k svátku pro Zbyňka

Rádi byste poslali veršované přáníčko, ale nemáte zrovna básnické vlohy? Ani nemusíte, jmeninových rýmovaček jsme napsali hned několik. Na vás už bude jen vybrat tu, kterou v tento významný den uděláte radost.

Jsou tady tvé jmeniny, Zbyněčku, tak to si dej na tvé zdraví skleničku. Jen užívej, tento den by se měl pořádně oslavit, a ty by ses měl s rodinou a kamarády pobavit. Přejeme ti báječný svátek, Zbyňku!
Po roce je tady svátek našeho Zbyndy, my mu přejeme aby si užil každé sekundy. Ať je celý tvůj den plný úsměvů, a tobě je od rána do večera jen do zpěvu. Zbyňku, přejeme ti skvělé jmeniny!
Přejeme všechno nejlepší našemu Zbyňkovi, snad mu uděláme radost těmito milými slovy. Hlavně ať jsi spokojený a život tě stále baví, a tento den se pořádně oslaví. Zbyňku, přejeme ti úžasné jmeniny!
Náš milý Zbyněk svátek slaví, my mu přejeme hlavně spoustu zdraví. Ať se mu splní všechna jeho přání a sny, a sluncem zalité jsou všechny jeho dny. Zbyňku, přejeme ti báječný jmeninový den!
Jak bychom jen mohli zapomenout na dnešek, svátek má přece náš milý Zbynoušek. My mu jen to nejlepší chceme ze srdce přát, a taky ať je spokojený dnes a pořád. Zbyňku, ať je tvůj jmeninový den jedinečný!
Je tady tvůj sváteční den, milý Zbynouši, my ti přejeme lásku, pohodu a klid na duši. K tomu taky dobrou náladu a pevné zdraví, a taky ať tě život stále baví. Přejeme ti nádherný jmeninový den, Zbyňku!

Veselé rýmy k jmeninám

Je Zbyněk veselá kopa a chcete ho v tento sváteční den především pobavit? I na tohle jsme mysleli a najdete tady i vtipné básničky, které ho v tento den zaručeně rozveselí. Můžete k tomu přidat i pozvánku na panáka, aby byla radost ještě větší.

Jsou tady jmeniny našeho skvělého Zbyňka, tak už tady na něho čeká na oslavu slivovice a meruňka. Klidně oboje, když máš dneska svátek, to je totéž jako by byl pátek. Zbyňku, přejeme ti skvělou sváteční oslavu!
Jak slaví jmeniny náš kámoš Zbynda, to zase bude až do rána oslava a sranda. Ale pozor, ať si nedáš zase moc vína, a ráno o slovo nehlásí se kocovina. Zbyňku, přejeme ti skvělý svátek!
Večer dostaneš panáka od každého z naší bandy, protože jsou jmeniny našeho Zbyndy. Tak v osm potkáme se na baru, a pak nás na parketě dostaneme do varu. Přejeme ti úžasný sváteční den, Zbyňku!
Je tady tvůj svátek, Zbyňouši, tak to přece nebudeme večer sedět na souši. Barmanka nám bude večer plnit panákovky, a taky budou lítat s pivem plechovku. Zbyňku, dneska to spolu pořádně oslavíme!
Spousta rukou si cinká se sklenkou červeného vína.
zdroj:venuereport.com

Klasická přání k svátku pro Zbyňka

Dal by vás oslavenec přednost spíše milé a decentní gratulaci, která bude upřímná a od srdíčka. Ani na tradiční gratulace jsme nezapomněli. Stačí si vybrat tu, která by se mohla Zbyňkovi líbit nejvíce, doplnit váš podpis a poslat.

Milý Zbyňku, ten rok utekl jako voda a po roce jsou tady opět tvoje jmeniny. My ti k nim přejeme spoustu lásky, zdraví, pohody a taky aby tě nikdy neopustila dobrá nálada. Báječný svátek ti přejí …
Drahý Zbyňku, dneska ti sice k tvým jmeninám nemůžeme popřát osobně, ale i tak na tebe moc myslíme a přejeme ti jen to nejlepší. Nádherný sváteční den ti ze srdce přejí …
Zbyňku, kalendář mi dneska hlásí tvé jméno a proto ti chci srdečně popřát spoustu nádherných okamžiků, krásných rodinných chvil a taky aby tě nikdy neopustila dobrá nálada. Skvělé jmeniny ti přeje …
Zbyňku, vím moc dobře, že na řeči moc nejsi, tak ti přeju prostě jen všechno nejlepší k tvým jmeninám. Hlavně spoustu zdraví, lásky a taky štěstí. Užij si dnešní den!
Dneska máme 16. června a to znamená jediné, jsou tady tvoje jmeniny! Zbyňku, chci ti k nim popřát spoustu lásky, zdraví, radosti a taky kopec štěstí. Úžasný sváteční den ti přeje …
Náš milý Zbyňku! Celá naše rodina na tebe myslí už od rána a chceme ti popřát hromadu radosti, krásných okamžiků, splněných přání a taky aby byl každý tvůj den veselý a s úsměvem. Krásné jmeniny ti přejí …
Náš drahý Zbyňku, dneska je tvůj významný den a my ti k němu chceme popřát aby se ti splnila všechna tvá tajná přání a ty byl stále jen šťastný, zdravý a taky usměvavý, jako jsi teď. To vše a mnohem více ti přejí …
Všechno nejlepší k tvému svátku, Zbyňku! Ať se ti dnešní den vydaří přesně tak, jak sis ho naplánoval a ty ho oslavíš s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Nádherné jmeniny ti přejí …

Rádi byste vašim blízkým popřáli dobrou noc? S těmito přáníčky budou mít jistě příjemné snění!

Obrázkové GIF gratulace

Hledáte něco jiného, než jen text a nebo básničku? Blahopřání k svátku pro Zbyňka může být i obrázkové. Tyhle pohyblivé GIFy se v tento den výborně hodí a pokud máte po ruce telefon, můžete mu jeden poslat klidně hned. Vybraný obrázek stačí jen zkopírovat a poslat.

Pořádně to dneska oslav, Zbyňku!

GIF přání k svátku skupinka oslavujících lidí na mejdanu.
zdroj:giphy.com

Zbyňku, dneska si dej panáka na oslavu!

GIF přání k jmeninám tři chlapi na baru pijí panáka.
zdroj:giphy.com

Zbyňku, zase to s těmi oslavami moc nepřeháněj!

GIF přání k svátku opilý borec v růžových šatech a blond paruce spí na záchodě.
zdroj:giphy.com

Už ti letí sváteční pusa, Zbyňku!

GIF blahopřání k jmeninám kočičí žena posílá pusu.
zdroj:giphy.com

Pořádně oslav dnešní jmeniny, Zbyňku!

GIF blahopřání k svátku skupina oslavujících chlapů.
zdroj:giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka 

Takové blahopřání k jmeninám Zbyněk možná nebude ani čekat! Hned mu bude jasné, že je pro vás naprosto jedinečný, když jste mu dárek sami vyrobili. Není třeba se ničeho bát, výroba je velice snadná a taky zábavná. Pokud by se vám hodila inspirace, tak se můžete podívat na tohle krátké video, kde jí najdete spoustu a to včetně postupu. Pak už jen stačí doplnit vaše věnování a krásné přáníčko je hotové.

Co myslíte, budou se naše přání k jmeninám Zbynďovi líbit?

Tento významný den je tady jen jednou za rok, tak byste si na oslavence měli vzpomenout alespoň s rychlou textovou zprávou, jistě to ocení. 

Zajímavosti o jméně Zbyněk

Tohle oblíbené jméno u nás nosí 13 240 mužů a tím se stává 62. nejpopulárnější. 

Jeho původ je slovanský a je odvozený od jména Zbyhněv. Obě tahle jména se vykládají jako ten, komu zbývá hněv”, „posilující hněv”, „hněvající se”. I přes jeho význam se v tomto jméně skrývá šlechetnost a urozený původ a ve středověku jméno Zbyněk s oblibou nosili rytíři. 

Mezi významné nositele patří režisér a scénárista Zbyněk Brynych, básníka a psycholog Zbyněk Havlíček, spisovatel Zbyněk Kovanda nebo hudebního skladatel a dirigent Zbyněk Přecechtěl.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X