Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Olíka na jednom místě. Vyberte si!

Potřebujete napsat přání k svátku Oliverovi, ale nevíte, jak na to? 

Netušíte, jaká slova zvolit a jak přáníčko předat? 

Pusťte se do čtení a najděte větu, která vystihne, co máte na srdci!

Blahopřání Olíkovi ke jmeninám

Poblahopřejte oslavenci milými slovy, která jej potěší a bude si je dlouho pamatovat.

Inspirujte se našimi texty a použijte takovou větu, která přesně vystihne to, co byste rádi oslavenci popřáli. 

Všechno nejlepší ke jmeninám! Doufám, že ti život bude i nadále přinášet všechny ty krásné věci, které jen může nabídnout. Užívej si života, kamaráde!
Dnes tě oslavuji, protože si to zasloužíš. Zasloužíš si jen to nejlepší a ještě víc. Všechno nejlepší ke jmeninám, nejlepší příteli!
Olivere, ať jsou tvé dny korunovány štěstím a láskou, ať se ti dostává přízně ve všech směrech. Všechno nejlepší, miláčku!
Šanci oslavit jmeniny máš jen jednou za rok. Proto si dnešek pořádně užij! Přeji ti, ať je dnešní den i následující rok výjimečný a plný splněných přání!
Všechno nejlepší k svátku mému drahému a vzácnému Olíkovi! Ať máš krásný den a ať je nadcházející rok plný požehnání a radosti.
Ať najdeš skutečné štěstí ve všem, co se dnes rozhodneš dělat. Všechno nejlepší ke jmeninám, drahý!
Jsem tak vděčná/ý za naše přátelství. Přeji ti ty nejkrásnější narozeniny a ten nejlepší rok, který je před tebou. Zasloužíš si jen to nejlepší. Všechno nej!
Doufám, že tvé dnešní jmeniny jsou stejně vzrušující jako byly v dětství. Přeji ti všechno nejlepší a úspěšný následující rok!
Tvé přátelství mi dělá velkou radost. Přeji ti ke jmeninám jen to nejlepší. Těším se, že spolu budeme zažívat další dobrodružství ještě spoustu dalších let!
Ať je tvůj nadcházející rok naplněn veškerým požehnáním a radostí, jakou si jen lze představit. Přeji ti krásné prožití svátku, kamaráde!
Jsi ten nejmilejší člověk s nejkrásnější duší, kterého znám. Přeji ti, aby tě na tvé životní cestě potkávaly jen samé krásné okamžiky a milí lidé. Užij si dnešní výjimečný den. Vše nejlepší!
Vždy jsi byl mým dobrým přítelem. Byl jsi tu pro mě vždy, když jsem tě potřeboval/a. Všechno nejlepší k svátku, můj drahý Olivere!

Chcete se seznámit s dalšími přáníčky? Prozkoumejte sváteční blahopřání pro muže!

Humorné gratulace 

Pobavte oslavence humorným textem a rozveselte mu den. 

Kdy jindy by se měl Oliver zasmát než na své jmeniny? 

Přestože slavíš další svátek a jsi tím pádem starší, stále nejsi moudřejší. Všechno nejlepší!
Přeji ti, abys dnes dostal takové dárky, které by nás nic nestály. Tedy lásku, mír, poznání a přátelství. Vše nejlepší k svátku!
Všechno nejlepší ke jmeninám! Užij si, že nejsi ještě tak starý, jako budeš při oslavě těch příštích.
Buď vděčný, že slavíš jmeniny na zemi a neležíš pod ní. Užij si skvělý sváteční den, starouši!
Výzkumy prokázaly, že ti, kteří slaví více svátků, žijí také déle. Tak gratuluji. Dnešek pořádně oslav!
Oslavovat další jmeniny a stále si pamatovat, kde sis nechal klíčky od auta, je obrovský úspěch. Všechno nejlepší k svátku, kámo!
Pokud dnes dostaneš dort se svíčkama, řekni mi to, ať jsem ve střehu, kdyby náhodou bylo potřeba volat hasiče. Víme, že nepatříš k nejšikovnějším. Všechno nejlepší!
Mám pro tebe jednu otázku. Víš, jak zjistíš, zda je tvé poslání na zemi u konce? Pokud žiješ, víš, že není. Doufám, že spolu ještě oslavíme mnoho jmenin! Všechno nejlepší!
Jestli máš dnes v plánu sedět doma, jsi opravdu starý. Nebuď baba a pojď mezi lidi oslavit své jmeniny! Krásné prožití svátečního dne!
Už jsi oslavil hodně svátků a další je opět tady. Nic se s tím ale nedá dělat. Stáří je totiž jako letadlo prolétající bouří. Jakmile jsi jednou na palubě, nemůžeš s tím nic dělat. Krásný sváteční den!
Dnešním asi 150. svátkem ses dostal na vrchol. Nezapomeň si dnešek užít, protože život je jako kopec – jakmile dosáhneš vrcholu, začneš už jen zrychlovat – dolů je to vážně sešup. Krásné jmeniny, Olivere!
Nebreč nad tím, kolik svátků jsi už oslavil. K pláči budeš mít důvod, až budeš slavit narozeniny. Vše nej, kámo!

Krátká přáníčka

Neocení oslavenec sáhodlouhé proslovy?

Pak možná najdete, co hledáte, v krátkých gratulacích, do kterých se, i přes jejich stručnost, vejde vše, co máte na srdci! 

Všechno nejlepší ke jmeninám! Doufám, že se ti splní všechna přání a sny!
Přeji ti k svátku, ať dostaneš vše, o co požádáš, ať najdeš vše, co hledáš a ať se ti splní vše, co si přeješ. Vše nejlepší!
Čeká tě další rok plný dobrodružství. Přivítej ho tím, že si své jmeniny užiješ a oslavíš je s pompou a velkolepostí. Vše nej!
Přeji ti krásné jmeniny! Ať se ti splní všechny sny!
Užij si své jmeniny, Olivere! Doufám, že máš krásný den a že nadcházející rok bude plný zábavy!
Všechno nejlepší k svátku! Přeji ti krásný den a mnoho požehnání do dalšího roku!
Gratuluji ti ke jmeninám! Posílám ti lásku a přání všeho dobrého.
K svátku ti přeji mnoho štěstí. Buď obklopen svými přáteli a rodinou a užij si den!
Přeji ti krásný den plný přátel, rodiny a dortu. Všechno nejlepší k svátku skvělému kamarádovi!
Ať jsi obdarován největšími životními radostmi a nikdy nekončící blažeností! Vše nej!
Ty sám jsi darem pro tuto zemi, takže si zasloužíš jen to nejlepší! Užij si krásný sváteční den, Olivere!
Zapomeň na minulost, těš se na budoucnost a žij přítomností. To nejlepší teprve přijde. Krásné jmeniny, Oli!
Hodně štěstí ti přeji, Olivere! Jsi můj drahý přítel a zasloužíš si všechno štěstí světa!

Prozkoumejte rýmovaná přání k svátku! Uvidíte, že s verši nešlápnete vedle.

Přání k svátku Oliverovi z lásky

Jste do Olivera zamilovaná? 

Chcete, aby se dozvěděl, jak moc pro vás znamená? 

Využijte příležitosti oslavy jmenin a vyznejte Olimu lásku! 

Od té doby, co jsme spolu, nebylo dne, kdy bych se necítila opravdu šťastná. Děkuji ti za to, že jsi světlem v mém životě. K tvým jmeninám ti mohu nabídnout největší dar, a to je má láska bez podmínek. Miluji tě a přeji ti šťastný den!
K svátku ti z celého srdce přeji všechno nejlepší! Jsem moc ráda, že tě mám ve svém životě, lásko!
Všechno nejlepší ke jmeninám, má lásko, můj parťáku ve zločinu. Ať máš všeho hojnost a splní se ti všechna přání, která chováš v srdci. Miluji tě!
Krásné jmeniny, má lásko! Už se nemůžu dočkat, až tě zase brzy uvidím a oslavím s tebou tvůj výjimečný den! Posílám ti spoustu polibků.
Jsi muž mých snů, který chápe, co skutečně znamená opravdová láska. Jsem tak šťastná, že ses stal mým. Všechno nejlepší ke jmeninám, miláčku!
Jsi důvodem mého štěstí. Jsi důvodem toho, že se usmívám. Všechno nejlepší k svátku nejlepšímu muži na světě. Miluji tě!
Všechno nejlepší muži, který mi ukradl srdce a který se objevil v mém životě, aby v něm zůstal navždy. Všechno nejlepší muži, který mě svým úsměvem přiměl zamilovat se a svými polibky mě učinil šťastnou. Miluji tě, zlato moje!
S každým dalším rokem tě miluji víc a víc. Užij si svůj výjimečný den přesně podle svých představ! Miluji tě a přeji ti jen to nejlepší ke jmeninám!
Jsi světlem mého života a naplňuješ můj život láskou. Všechno nejlepší k svátku, miláčku!
Pro svět můžeš být jen jeden člověk, ale pro mě jsi celý svět. Jsi moje slunce, měsíc i hvězdy. Jsi můj život! Miluji tě a ke tvým jmeninám ti přeji vše nejlepší!
Nejlepší na každém dni je sdílet ho s člověkem jako jsi ty. Jsem každý den vděčná, že tě mám. Miluji tě a přeji ti krásné prožití svátečního dne!
Nikdy v životě jsem nebyla tak šťastná, dokud jsi nepřišel ty a neudělal jsi z mého života lepší místo k životu. Přeji ti hodně štěstí!

Z výše uvedených textů jste si nevybrali? Prohlédněte si další zamilovaná blahopřání ke jmeninám!

Blahopřání pro malého Olíka

Slaví svátek dítě nebo mladý muž? 

Potěšte ho zajímavou gratulací. Uvidíte, že bude mít oslavenec velikou radost!

Všechno nejlepší ke jmeninám nejšťastnějšímu dítěti, které znám. Přeji ti úžasný den, na který nikdy nezapomeneš!
Krásné jmeniny, Olíčku! Doufám, že se tvoje oslava vydaří!
Doufám, že budeš mít skvělé jmeniny a fantastickou oslavu. Užívej si všeho, co život přináší. Přeji ti šťastné jmeniny, mnoho štěstí a lásky!
Přeji ti, ať dosáhneš všech svých cílů a snů. Všechno nejlepší ke jmeninám tomu nejsladšímu dítěti široko daleko!
Ať se v den tvých jmenin splní všechny tvé sny a přání. Přeji ti požehnaný a šťastný den!
Vše nejlepší malému princi! Když jsem s tebou, je můj život o něco veselejší a jasnější. Vážím si toho, jak hodný jsi chlapec! Mám tě rád/a.
Všechno nejlepší ke jmeninám mému malému muži, který na mě vždycky vymýšlí vtipné žertíky! Jsi někdy zlobivý, ale taky vtipný a já bych tě nevyměnil/a za nic na světě.
Jsi láska mého života a zasloužíš si to nejlepší na světě. Všechno nejlepší ke jmeninám, můj chlapečku!
Všechno nejlepší k svátku, Oliverku! Budu tu pro tebe vždycky, když mě budeš potřebovat po svém boku. Užij si svůj den a vždycky si pamatuj, jak moc tě miluju!
Rosteš tak rychle a bez ohledu na to, kolikátý svátek už slavíš, budeš vždy moje děťátko. Tak si užij svůj den a prožívej každý okamžik naplno. Všechno nejlepší k svátku!
Jsem šťastný/á, že jsi mé dítě! Jsi tak milující a starostlivý a já jsem poctěn/a, že mohu plánovat oslavu tvých jmenin a ukázat ti, jak moc, nám všem, na tobě záleží. Krásný sváteční den!
Když vidím, jak rosteš, dochází mi, jak strašně rychle ten čas letí. Prosím, užívej si dětství a všeho, co k němu patří, protože než se nadějeme, bude z tebe dospělý muž. Miluji tě, mé drahé dítě. Všechno nejlepší ke jmeninám!

V den, kdy slaví svátek všechny děti, můžete použít blahopřání ke Dni dětí! V našem přehledu jistě najdete takové přáníčko, které každou dětskou tvář rozveselí.

Obrázky s gratulací

Obrázkovým blahopřání se odlišíte od přáníček ostatních gratulantů, a navíc oslavenci rozveselíte den barvami a překvapíte jej nápaditostí. 

Inspirujte se naší nabídkou obrázků s již vloženým textem.

Růžový balónek ve tvaru srdce s přáním všeho nejlepšího k svátku Oliverovi.
zdroj: unsplash.com
Dort s čokoládovou polevou a přáním všeho nejlepšího k svátku Oliverovi.
zdroj: unsplash.com
Přání krásných jmenin Olimu na pozadí dortu se svíčkami a s hořící prskavkou.
zdroj: unsplash.com
Pánské ruce připíjející si sklenicemi s čepovaným pivem a přáním krásných jmenin Oliverovi.
zdroj: unsplash.com
Přání všeho nejlepšího k svátku na pozadí vybuchujícího ohňostroje.
zdroj: unsplash.com

Prohlédněte si také další nádherné a zajímavé obrázkové gratulace k svátku!

Gif blahopřání k svátku Olimu

Pohyblivým obrázkem nic nezkazíte! 

Gify jsou skvělé, pokud chcete přáníčko poslat MMSkou, e-mailem nebo po sociální síti a ocení je také ti, kteří nemohou být s oslavencem, v tento výjimečný den, osobně.

Kreslená pohyblivá animace s láhví šampaňského nalévající šampus do sklenice a s nápisem cheers.
zdroj: unsplash.com
Gif s ženou s dlouhými vlasy otevírající šampaňské na pozadí tropického lesa.
zdroj: unsplash.com
Pohyblivý gif s kresleným kuřátkem s brýlemi, malujícím červená srdíčka.
zdroj: unsplash.com
Gif k svátku s partou lidí tancující v obýváku v řadě za sebou.
zdroj: unsplash.com
Kreslená pohyblivá animace s bílým zajícem ve žlutém triku a nápisem I love you.
zdroj: unsplash.com

Chcete ještě více pohyblivých obrázků? Prohlédněte si další gify k svátku!

Zajímavosti o jméně Oliver

Jméno Oliver je germánského původu. S největší pravděpodobností vychází ze jména Alfher, které je složeno ze slov “alf – elf” a “hari – bojovník”. Moderní pravopis byl následně ovlivněn latinským slovem oliva (olivovník). 

Jméno se stalo populárním v 8. století v západní Evropě poté, co byla napsána epická báseň Píseň o Rolandovi, v níž vystupuje postava jménem Oliver. 

Náhlý skok popularity jména po 17. století lze přičíst nechvalně proslulému Oliveru Cromwellovi. V 19. století se zase jméno Oliver vrátilo do módy díky vydání románu Charlese Dickense Oliver Twist. 

V současnosti je Oliver nejoblíbenějším chlapeckým jménem ve Velké Británii, Kanadě a Austrálii.

Patronem jména je svatý Oliver Plunkett, irský arcibiskup a primas celého Irska ze 17. století. Byl obětí pronásledování křesťanů. Protože odmítl opustit svůj lid a své povolání, čelil smrti oběšením a rozčtvrcením.

Numerologie přiřazuje ke jménu Oliver číslo devět a vhodnými barvami jsou hnědá, červená a oranžová. 

Muži tohoto jména jsou velice intuitivní a jsou to buď materialisté, nebo naopak velice duchovně založení lidé. Řídí-li se Oliverové svým instinktem, daří se jim. Spoléhají-li na ostatní, většinou sejdou ze správné cesty. 

Zdrobněliny a přezdívky pro jméno Oliver mohou být Oliverek, Olík, Olíček, Olinek, Olí a další. 

A kdy má svátek Oliver? Muži tohoto jména slaví jmeniny 2. října. 

Je Oliver vaším tatínkem? Prozkoumejte blahopřání ke Dni otců a potěšte tatínka milými slovy.

Našli jste přání k svátku Oliverovi, které se hodí právě do vaší gratulace? Výborně! 

Teď už jen stačí popřemýšlet, zda přáníčko pošlete poštou, předáte osobně nebo využijete mobilního telefonu, e-mailu či sociální sítě. 

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv možnost, oslavence jistě potěšíte tím, že jste si na něj vzpomněli.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X