Ta nejlepší narozeninová blahopřání k 75 letům, kterými oslníte! Vybírejte z těch nejoriginálnějších nápadů

Toužíte napsat přání k 75. narozeninám, na které oslavenec jen tak nezapomene? 

Chcete oslnit nejen úžasným textem, ale také zajímavým obrázkem nebo vtipným videem? 

V našich tipech najdete jistě inspiraci pro výrobu toho nejoriginálnějšího blahopřání. 

Pusťte se do tvoření!

Vtipné narozeninové gratulace

Lidé se rádi smějí v každém věku! 

Překvapte oslavence či oslavenkyni vtipnou gratulací a vykouzlete této osobě úsměv na tváři, který z obličeje nezmizí po celý den.

Špatná zpráva – je ti 75 let. Dobrá zpráva – mě ještě ne. Všechno nejlepší!
Užij si svůj výjimečný den! Ať se ti splní tvé přání… a ať se to tvá žena / tvůj manžel nedozví. Krásné pětasedmdesátiny!
Stejně jako dobré víno, i tvá hodnota rok od roku stoupá. Tak krásné 75. narozeniny!
Narozeniny jsou prostě jen způsobem, kterým nám příroda říká, že bychom měli jíst více dortů. Tak se do toho pojídání dneska pořádně opři. Krásné narozeniny!
Nepřemýšlej o tom, že je ti 75 let. Ber to jako osmnáctiny s 57 lety zkušeností! Všechno nejlepší k 75. narozeninám!
Tajemství, jak zůstat mladý? Žij poctivě, jez zdravě, cvič a hlavně – lži o svém věku. Krásné 75. narozeniny!
Všechno nejlepší k 75. narozeninám! Ať najdeš sílu a odvahu, potřebnou ke sfouknutí všech svíček.
Nebuď udivený/udivená, že stárneš. Věk je prostě jen počet let, po které tě těší svět. Užij si svůj den. Vše nejlepší!
Víš, že jsi starý/stará, když se z tvých hraček stanou sběratelské předměty a starožitnosti. Všechno nejlepší k pětasedmdesátinám!
Narozeniny jsou dobré pro zdraví. Nejrůznější studie prokazují, že ti, kteří mají více narozenin, žijí déle. Tak jen tak dál. Všechno nejlepší!

Máte rádi srandu? Jistěže ano! Pro své blahopřání se inspirujte také dalšími vtipnými narozeninovými gratulacemi.

Dojemná textová přání k 75. narozeninám

Chcete dojmout oslavence k slzám? 

Pak se do gratulace upřímně rozepište o svých pocitech, které k této osobě chováte. 

Pusťte se do vybírání té nejlepší věty, která, jako by vycházela přímo z vašeho srdce!

Mít přítele, jako jsi ty, dělá můj život mnohem šťastnějším. Přeji ti krásné 75. narozeniny!
Doufám, že najdeš spoustu důvodů k úsměvu v den svých 75. narozenin i během celého roku. Vše nejlepší!
Doufám, že ti tyto mimořádné narozeniny přinesou hodně radosti a štěstí – zasloužíš si to! Krásné pětasedmdesátiny!
Toto narozeninové přání je až po okraj naplněno láskyplnými myšlenkami, sladkými vzpomínkami, nádhernými sny a spoustou šťastných úsměvů. Přeji ti jen to nejlepší. Užij si nádhernou oslavu svých 75 let!
Všechno nejlepší k narozeninám nejúžasnějšímu pětasedmdesátníkovi, jakého jsem kdy mohl/a poznat! Děkuji ti za vše!
Vnesl/a jsi do mého života tolik radosti a štěstí. Doufám, že ti tvé narozeniny přinesou vše, o čem sníš. Krásných 75 let, kamaráde/kamarádko!
Přeji ti, aby tento den byl ve všech ohledech stejně výjimečný, jako jsi ty. Mám tě moc rád/a! Přeji ti krásné prožití 75. narozenin!
Všechno nejlepší k narozeninám někomu, kdo je navždy mladý! Přeji ti nádherný narozeninový den!
Dneska je tvůj výjimečný den – zasloužíš si užít si každý jeho okamžik. Prožij nádherné 75. narozeniny!
Vnesl/a jsi do mého života tolik radosti a štěstí a já doufám, že ti tvé narozeniny přinesou vše krásné, co ty sám/sama vysíláš do svého okolí! Všechno nejlepší!

Blahopřání pro muže 

Chcete gratulaci upravit do podoby, která bude jasně mířena na muže?

Následující text vám nabízí několik variant, jak pogratulovat pánům. Inspirujte se!

Děkuji ti, že jsi mým průvodcem, mou silou a oporou. Doufám, že tvé 75. narozeniny budou stejně neuvěřitelné jako ty. Všechno nejlepší!
Všechny ty nádherné chvíle, které jsem s tebou strávila, budou sladkou vzpomínkou do konce mého života. Jsi moje síla, inspirace a jediná životní láska. Všechno nejlepší k pětasedmdesátinám!
Cítím se jako nejšťastnější člověk na světě, protože mě vychovával a podporoval milující muž, jako jsi ty. Jsi ten nejlepší táta/děda/bratr (doplňte dle sebe) na světě! Všechno nejlepší k 75. narozeninám!
Neexistuje takové pouto, jako je to, které spojuje dítě a otce. Mám obrovské štěstí, že mám tak úžasného otce, jako jsi ty. Užij si 75. narozeniny podle svého!
Tvé 75. narozeniny jsou ideální příležitostí, abych ti řekl/a, jak moc jsem ti vděčný/vděčná, že jsi mi vždycky ukazoval správnou cestu. Díky za všechno. Prožij nádhernou oslavu svých 75 let!
Vytvořil jsi jedny z mých nejcennějších vzpomínek a nejšťastnějších okamžiků v mém životě. Doufám, že tvé 75. narozeniny budou plné zázraků!
Doufám, že tvé 75. narozeniny budou plné lásky, radosti, zábavy a lidí, které máš rád. Jsem vděčný/vděčná, že tě mám ve svém životě! Krásných 75 let!
Co o tobě mohu říct v den tvých narozenin? Jen to, že jsi dnes a každý den milováný a opečovávaný. Jak silný vliv jsi měl na můj život. Jsem tak vděčný/vděčná, že tě znám a že dnes mohu tvé 75. narozeniny slavit s tebou! Vše nejlepší!
Přeji ti všechno nejlepší k tvým 75. narozeninám a také ti přeji, abys měl po celý život hodně zdraví, lásky a radosti. Mám tě moc rád/a!
Prožil jsi dobrý a kvalitní život a jsi mou obrovskou inspirací. Děkuji ti! Všechno nejlepší k tvým 75. narozeninám! Doufám, že spolu budeme narozeniny slavit ještě spoustu dalších let.

Pro dědečka 

Vnesl jsi do mého života tolik radosti a štěstí. Mám tě moc rád/a, dědo! Všechno nejlepší k 75. narozeninám!
Žádný dárek nemůže vyjádřit tolik lásky a úcty, kolik jí k tobě chovám. Byl jsi, jsi a vždy budeš ten nejlepší děda na světě. Krásné 75. narozeniny!
Chci ti poděkovat za všechny cenné lekce, které jsi mi za ta léta dal. Jsi ten největší dar, který mi Bůh dal. Užij si svůj narozeninový den, dědečku!
Nejlepší děda na světě si zaslouží zvláštní pozdrav od svého oblíbeného vnuka / své oblíbené vnučky. Zdravím tě a moc se těším na dnešní oslavu tvých krásných 75. narozenin. Všechno nejlepší, dědo!
Celý život jsi mi ukazoval lásku a podporoval mě ve všem, k čemu jsem se rozhodl/a. Dával jsi mi cenné rady do života, které mi mnohokrát moc pomohly. Miluju vědomí toho, že mám nejlepšího dědu na světě. Všechno nejlepší!

Muži mají trochu jiný styl humoru než ženy, proto, pokud jste tu svou narozeninovou větu nenašli v uvedených gratulacích, najdete ji možná v dalších narozeninových přáních pro muže! Prozkoumejte je!

Blahopřání pro ženy

Rádi byste pogratulovali své ženě, sestře, kamarádce, mamince či babičce? 

Ať už se jedná o jakoukoliv ženu, v následujících větách jistě najdete takovou, která vystihne, co krásného chcete této okouzlující oslavenkyni poblahopřát. 

Začněte vybírat!

Lepší ženu než si ty, jsem jednoduše v životě nepoznal/a. Jsem tak rád/a, že tě znám. Všechno nejlepší k 75. narozeninám!
Jsi moje učitelka, moje opora a moje síla. Díky tobě jsem uvěřila sama v sebe. Přeji ti ty nejlepší 75. narozeniny!
Jsem tak požehnaný/požehnaná a vděčný/vděčná, že mám tak úžasnou ženu, kterou jsi, ve svém životě. Doufám, že tvé 75. narozeniny budou stejně úžasné jako ty!
Milá, (doplňte jméno), k tvým narozeninám ti chci říct, jak moc si vážím všeho, co jsi kdy pro mě udělala. Přeji ti úžasné 75. narozeniny!
Jsem opravdu požehnaný/požehnaná, že mám za přítelkyni někoho tak úžasného, jako jsi ty. Buď stále tak optimistická a nádherná, jak uvnitř, tak navenek. Krásné 75. narozeniny!
Všechno nejlepší k 75. narozeninám, (doplňte jméno)! Doufám, že se dnes cítíš výjimečně a že víš, jak moc jsi milovaná. Jsem za tebe moc vděčný/vděčná a těším se, až se zase uvidíme!
Šťastné 75. narozeniny! Jsi jiskrou v mém životě a já jsem moc rád/a, že jsem součástí tvého života. Všechno nejlepší!
Jak se říká 75. narozeninám? Když je slavíš ty, říká se tomu radostná událost. Všechno nejlepší k narozeninám té nejlepší ženě, kterou znám!
S velkým potěšením ti dnes přeji k tvým 25. narozeninám. Jen to musím udělat třikrát za sebou. Krásné narozeniny!
75. narozeniny ti sluší naprosto super úžasně! Přeji ti ten nejúžasnější den, jaký můžeš zažít. Připíjím na tvé zdraví!

Chcete ještě více narozeninových blahopřání pro ženy? Další várka narozeninových textů vám možná nabídne tu pravou větu, která se bude ve vaší gratulaci skvěle vyjímat.

Pro babičku

Chci, abys věděla, jak moc jsem ti vděčný/vděčná za všechno, co jsi pro mě udělala, abych byl/a tím, čím jsem dnes. Miluji tě, babičko a přeji ti ty nejkrásnější 75. narozeniny!
K tvým 75. narozeninám ti chci říct, že maličkosti, které jsi pro mě kdy udělala, vždycky rozhodovaly o směru v mém životě. Přeji ti ty nejúžasnější narozeniny!
Myslím dnes na tebe s láskou, babi a přeji ti, aby tvůj den byl stejně výjimečný jako ty! Vše nejlepší!
Milá babičko, nikdo mě nemůže mít víc rád a lépe mi rozumět, než ty a moje maminka. Nikdo mě nemůže víc inspirovat, a tak upřímně obejmout. Moc ti za všechno děkuji. Krásné prožití 75. narozenin!
Děkuji ti, babi, za to, že jsi udělala mé dětství tak výjimečným. Vzpomínám na každou jeho minutu. Kéž ti Bůh k těmto mimořádným narozeninám sešle do života jen lásku a teplo. Mám tě rád/a, babi. Všechno nejlepší!

Odchází váš dědeček nebo babička ze zaměstnání? Pošlete jim některé z nápaditých přání k odchodu do důchodu.

Obrázkové a video gratulace

Připojte ke svému narozeninovému textu krásný obrázek, který gratulaci celkově oživí a ozvláštní. 

Víte-li o oslavenci, že se nebojí moderních technologií, můžete své přání poslat e-mailem, MMSkou nebo prostřednictvím zprávy na sociální síti a připojit k němu veselé video. 

Obrázky

Přání k 75. narozeninám se zlatým písmem a konfetami na bílém pozadí.
zdroj: stock.adobe.com
Barevná gratulace k 75. narozeninám s nápisem "Happy 75th birthday" a s balónky a konfetami na bílém pozadí.
zdroj: pinterest.com
Zlatý nápis "75th Happy Birthday" na černém pozadí zdobeném zlatými a černými balónky a konfetami.
zdroj: amazon.com
Kreslené barevné blahopřání k 75. narozeninám s balónky a nápisem "75 Happy Birthday".
zdroj: becharmedgifts.com
Animovaný narozeninový dort s balónky a nápisem "75th birthday DAD!" na dřevěném pozadí.
zdroj: amazon.com

Prohlédněte si také další obrázkové gratulace k narozeninám!

Video

Přání k 75. narozeninám můžete napsat pouze ve formě holého textu, ale můžete ke své gratulaci připojit také barevný obrázek, kterým jistě potěšíte. 

Má-li oslavenec rád moderní technologie, můžete ke svému blahopřání připojit narozeninové video, které můžete poslat e-mailem, MMSkou nebo prostřednictvím zprávy či příspěvku na sociální síti. 

Uvedenými nápady se inspirujte, ale nezapomeňte do své gratulace vložit vlastní pocity.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X