Nejlepší blahopřání ke zkoušce na jednom místě. Vyberte si!

Máte v okolí pilného studentka či žačku?

Podařilo se jim úspěšně složit zkoušku?

Pošlete jim krásné přání ke zkoušce!

Každý studijní úspěch si přece zaslouží pozornost.

Nelamte si hlavu s vymýšlením textu gratulace a vyberte si některé z připravených přání z naší databáze.

Všechny jsou ke stažení zdarma, tak vzhůru do toho!

Krásné přání ke zvládnutí zkoušky

Kdo zažil dlouhé hodiny učení nad skripty či knihou, ví, že každá úspěšná zkouška si žádá oslavu! Pogratulujte ke složení zkoušky i vy a pošlete úspěšnému studentovi milé přání. I malá sms zpráva dokáže vykouzlit úsměv na tváři.

Milý studente, máš za sebou náročnou zkoušku a pilná příprava se ti vyplatila. Dopřej si na chvíli zasloužený oddech, než se vrhneš do dalších studijních povinností. Srdečně gratulujeme k úspěšnému vykonání zkoušky.
Blahopřeji k úspěšnému vykonání zkoušky a přeji mnoho sil do dalších studijních dní.
Studium je krásné i náročné a ty máš jednu složitou etapu za sebou. Gratuluji ke složení zkoušky a ty další ať následují jako po másle.
Zkoušky ve škole jsou přípravou na ty skutečné životní zkoušky. Na rozdíl od nich se ve škole lze připravit a své znalosti potom hladce zůročit. Gratulujeme ke studijnímu úspěchu a přejeme mnoho sil při dalším studiu.
Někdy je třeba prosedět dlouhé hodiny nad knížkami, jindy stačí šťastná ruka při vývěru otázky. Tak či onak, každý úspěch je zasloužený a žádá si oslavu. Tak slav a ať to jde příště zase tak hladce. Gratuluji ke složení zkoušky.
Každá složená zkouška nás posouvá blíž k vysněnému cíli. Blahopřeji k úspěšně zvládnutému krůčku a věřím, že další budou brzy následovat. Gratuluji ke zkoušce!
Studium není žádný med, ale opojný pocit ze zvládnuté zkoušky je sladký. Gratuluji k úspěšně zvládnuté zkoušce a přeji mnoho zdaru při těch dalších.
Někdy je těžké se učit, když počasí láká ven a spolužáci zase někam dovnitř. Proto je studium nejen o chození do školy, ale také odříkání a sebekázni. Každá útrapa se ale nakonec vyplatí a přiblíží tě blíž k cíli. Gratuluji ke složení zkoušky.

Pokud má váš student už všechny zkoušky za sebou, nezapomeňte mu také poslat přání k úspěšnému zakončení studia!

Veršované blahopřání

Básnička je skvělý způsob, jak vtipně vyjádřit slova gratulace a potěšit toho, kdo má za sebou velký či malý studijní úspěch. Nečekejte, až vás napadne rým a vyberte si některý z našich hotových textů gratulací ke zkoušce. Stačí jen zkopírovat a poslat, jak snadné!

Když máš samý áčka, udělat zkoušku je pro tebe hračka. Šlo ti to jak po másle, levou, zadní hned. Takovou rychlost, ti můžou všichni jen závidět. Gratuluji k úspěšně složené zkoušce.
Možná to bylo těžký, nebyl to žádný med. Ale ty jsi zvítězil a těžkou zkoušku pokořil. Gratuluji.
Když máš samý áčka, vše je pro tebe hračku. I tuto zkoušku pokořit a úspěšně vše dokončit. Gratuluji ti moc.
Život je jedna velká zkouška, kterou si dnes úspěšně absolvoval. Přeji ti, aby si i ty další zkoušky zdárně splnil. Gratuluji.
Splnění zkoušky je další stupínek k dosažení titulu. Gratulujeme ti!
Třikrát hurá voláme, radostí si zpíváme. Že jsi dneska zvládl moc, Zkoušce natřel si ten šos. Gratulujeme.
Gratuluji velmi, Že si to dnes zvládnul A zkoušce jasně vládnul. Že jsi to vše dokázal a měsíci učení prokázal, že na to prostě máš. Jsi chytrý kluk náš!
Jsi náš malý génius, co vše hravě zvládne. Ty to máš vše v hlavě! Ty všechny zkoušky dáš! Jsi borec náš! Gratulujeme.
Ty na to máš! Ty to všechno dáš! Ty jsi náš bakalář! Blahopřejeme k úspěšnému složení zkoušky.
Není nad to vědět, že vedle mě roste vědec. Co předmět z matematiky splnil a v mezinárodní soutěži zvítězil. Gratuluji.
Jedna zkouška za druhou, proplouváš jimi lehce. Až se mi tomu věřit nechce, jak geniální mozek máš. Jsi Einstein náš! Ty to všechno dáš! Blahopřejeme.
Tisknu pevně pravicí, že to v kapse máš. Můžeš skripta vyhodit a zatopit si pod guláš. Gratuluji k úspěšnému složení nelehké zkoušky!
Studentka se učí na zkoušku ve škole.
pixabay.com

Vtipná gratulace

Když skončí doba učení, je důvod k radosti. Pošlete úspěšným studentům veselé přání ke zvládnutí zkoušek a připojte třeba pozvání na skleničku něčeho ostřejšího. Vždyť každý studijní úspěch za to přece stojí!

Když jsi byla mimino, vždy jsi všechno zvládla. Teď jdeš rychle na víno a v kapse zkoušku z práva. Gratulujeme.
Není nad to vědět vše, co ve škole říkají. Pak to ihned zúročíš a magistro tě volají. Gratulujeme k úspěšnému zvládnutí závěrečné zkoušky!
Že si Einstein věděla jsem, od plenek si volal hlasem. Kde mám mami dudlíka? A proč hračka naříká? Dnes je ti vše k užitku, zvládnul si to nejtěžší. Všechny zkoušky na škole, jsi kluk ze všech chytřejší. Blahopřejeme k dokončeným zkouškám.
Maluješ jak DaVinci, tak ta zkouška od Anči, nemůže tě rozhodit, obavy můžeš zahodit. Že jí v kapse máš, chtěl bych ti popřát.
Nejsi chytrá jako já, ale krása všechno dá. Stačí se jen zazubit, vypnout dekolt, stáhnout řiť. Papír ze zkoušky hned máš, co můžeš víc si přát? Gratuluji, jsi nejlepší!
Zkouškové je dřina, ještě, že ty nejsi líná. Na vše si se připravila a kantory oslnila. Gratuluji k úspěšnému složení zkoušky.
Nevědět, co je to watt, zkoušet běhat jako Bolt. Honit křečka po stole, sčítat čísla ve stoje. Tomu se říká fyzika? Tobě to nic neříká! Ty už máš vše zdárně za sebou! Gratuluji k úspěšnému zdolání zkoušky.
Zapni všechny závity, mozek nechej pracovat. Nech si kecy okolí, do rámečku vyvolat. Protože ty na to máš! Ty tu zkoušku hravě dáš! Gratuluji!
Zkouška není obluda, co se na tebe dívá. Co cení velký zubiska, chce tě štědře proliskat. Hravě si ji zvládla, tak buď za to ráda. Že do železa nepatříš, na šroťáku neskončíš. Gratuluji ti k jejímu splnění! Jsi dobrá!
Jsi rychlá jako střela, výkonná jak včela. Zkouškou si ladně proletěla, do indexu doplnila – jedno krásné a baculaté áčko! Jsi šikovná. Gratulujeme.
Neumíš uplést svetr, nevíš co je barometr. Ale v kapse máš zkoušku z matiky, tak si dej večer pozor na kliky. Protože tě všude zveme, opilou tě poneseme. Každá úspěšná zkouška se musí po zásluze oslavit! Gratulujeme.
Není nad to slyšet hlas, to je zkouška, úspěch, slav! Večer to pak oslavíme, o tanec tě poprosíme. Rozjedem to ostošest, vtrhneme na prkna, co znamenají svět. Gratulujeme k úspěšné zkoušce.

Víte, co potěší každého studenta? Když se o svůj studijní úspěch může s někým podělit. Někdy jsou zkoušky náročné jak na paměť, tak na psychiku a i mladý člověk zažívá velký stres. Potěšte jej upřímnou gratulací a buďte si jistí, že i to virtuální “poplácání po rameni” znamená hodně.

Autor článku
Martina Nosálková

Miluji život a věřím, že každý den se najde důvod k oslavě. Píši pro vás přání všeho druhu a jsem ráda, že tak můžu předat radost druhým.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X